Opinie o intercars.pl - Inter Cars S.A. w Czosnów

Opinie o Inter Cars S.A.

Nowy pracownik

Siema jestem nowy na zmianie B. Co to za Robert taki chudy, lysawy chodzi po magazynie. (usunięte przez administratora) Stanąłem żeby wypić kawę od razu do brygadzisty dzwoni. Jak chciałem iść do Norberta to powiedział że on tu o wszystkim decyduje. Albo ma gościu jakieś braki na zwojach i urojenia albo nas nie poinformowali o zmianie kierownika.

Dostawy
@Nowy pracownik

Kto to awansował nie wiem. Pewnie za donosicielstwo bo w tym jest najlepszy. Szkoda mi takich ludzi mają tak zjeban... życie że muszą wyladowywac się na innych. Jakby to on został kierownikiem gwarantuje że wtedy wszyscy spier... z tego magazynu. (usunięte przez administratora) weź się za robotę A nie tylko katy zgladasz i patrzysz kogo by tu podpier...

Stary wyjadacz
@Nowy pracownik

Nowym pracownikiem jesteś i sobie przerwy robisz na kawkę poza przerwą? to czego ty oczekujesz od robsona, że miał udawać, że nic nie widzi i pójść dalej? nie znasz zasad tu panujacych to lepiej się nie wychylaj bo długo tu nie porobisz

Nowy pracownik
@Stary wyjadacz

Tu nie chodzi o udawanie ale o styl wypowiedzi. A propo przerwy. Kawę piłem w czasie jej trwania i zamiast zapytać od razu mnie zjechał. Dlatego chciałem wyjaśnić to u kierownika, ale jak mi tak odpowiedział to myślałem że ona tam dowodzi. Dlatego dalej nie drazylem bo świeżak ze mnie i wróciłem na stołówkę czekajac do końca przerwy. Kawę wolałem pić przy automacie bo już mi łeb pekal od tych obcokrajowców. A i rozumiem że tylko starzy pracownicy mogą pić kawkę poza przerwą.

Wysylka
@Nowy pracownik

Najlepsze jest jak się skoczy na szybką kawę bo czasem tak zimno od tych bram że trzeba się jakoś rozgrzać żeby móc dalej wydajnie pracować, a Robercik za każdym razem na nas podpier... Człowieku ta kawę się pije minutę i wraca dalej do roboty. Ty lepiej zacznij uczciwie pracować A nie przegadasz polowe zmiany. A potem jeszcze doniesiesz na tych z którymi gadałeś bo nie pracują tylko gadają. No ty to masz tupet. Jeszcze trochę i Ciebie sprawiedliwość dosiegnie.

Brawo...

max
@Nowy pracownik

To Robert B - cki koordynator. Często z Norbertem W. chodzi, kierownikiem zmiany.

Henio
@Stary wyjadacz

No i co z tego?Nic nie straci.Na depresję przyjdzie czas.Kiedyś i pan Robert otrzyma od życia owoce swojej działalności.Ja już od dawna tam nie pracuję i mam się całkiem nieźle.Tego samego życzę każdemu.Pewnej dojrzałej decyzji.Tak panie Robercie,Norbercie,Arkadiuszu i wielu innych.Co się sieje to się zbiera.Nikogo nie obraziłem.

@Nowy pracownik

Dzień dobry, powyższy komentarz nie odnosi się do Inter Cars S.A w Warszawie, tylko do magazynu Inter Cars. Pracownicy na magazynach są zatrudniani przez operatora magazynu bądź partnera franczyzowego. Jednak nie robi tego centrala Inter Cars w Warszawie. W związku z tym, bardzo prosimy o przeniesienie powyższego komentarza na odpowiednią stronę partnera. Z poważaniem

(usunięte przez administratora)Może posiada wiedzę na temat systemu czego każdy by się nauczył odbywajac tyle szkoleń. Jednak zero w nim uczciwego człowieka. Zawsze czerpał satysfakcję jak udało mu się zmieszać pracownika z błotem. Dzięki niemu nikt na zmianę B nie chce się przyjąć. Wśród wszystkich 3 zmian mamy łatkę najgorszej zmiany. Zacznijcie szanować ludzi i przyznajcie się ile system nam zabiera gdy przekroczymy te 50 punktów? Czyli jak zrobię 55 albo 52 kilka razy w miesiącu A wy za moją ciężką pracę to utniecie do 50 to czy to nie jest czasem okradanie pracownika? Ile godzin nie pozwoliliscie wpisać, bo jak popracuja robole za darmo to nic im nie będzie. Wstyd...

Zarzenowany

Zabrali to zabrali. Jednak zero Pan Robert B. ma w sobie człowieczeństwa. Chodzi dumny z siebie i rozsiewa plotki po magazynie wysmiewajac ludzi, których wychwycil. Szkoda mi go, bo każdy zapłaci kiedyś za swoje uczynki.

Wolny
@Zarzenowany

Czytam te komentarze i nie wierzę. Już od 3 lat mam nową pracę, gdzie jestem szanowany. Co Wy ludzie tam jeszcze robicie. Sprawdźcie ile jest na rynku ofert pracy za podobne pieniądze. Ja byłem pracownikiem na sektorze u Roberta i nie moge uwierzyć, że on dostał awans. Współczuję Wam, bo drugiego takiego nie znam...

Jak rzucili hasło zabieramy premię, większość się wydygala, bo każdy co słyszał o takiej możliwości chociaż raz spróbował. Dziwne, że tylko niektórych sobie wybrali żeby nas postraszyc. Nie kumam czemu zarząd się za nich nie wziął, przecież nikt takich rzeczy nie zabronił. Wydygali się że to błąd systemu i żeby sami nie bekneli obwinili ludzi. No kur... śmiech na sali. Ja już tam nie robie ale znajomi mi gadali co tam się wyprawia. Jaja jak berety. Ja też raz sobie kilka pozycji podzieliłem na pół i co też byście mnie ukarali? Nikt mi tego nie zabronił to pracowałem jak chciałem. Ludzie idźcie z tym wyżej nie dajcie sobą pomiatac.

Robol

Każdy pracuje na swoje konto. Jeśli ktoś uważa, że został źle potraktowany niech idzie wyżej. Na poziome magazynu kierownicy zawsze będą góra.

Ten człowiek sam się doczeka kiedyś docenienja przez swoich przełożonych niech jego tak potraktoja jak on mię i wiele innych osób

Przestańcie narzekać zacznijcie działać. Zbierzcie się i udajcie do centrali IC.

Inter Cars S.A

Dzień dobry, powyższy komentarz nie odnosi się do Inter Cars S.A ale do jego partnera, ponieważ w centrali Inter Cars w Warszawie pracownicy nie pracują w trybie zmianowym. Pracownicy filii bądź magazynów są zatrudniani odpowiednio przez partnera franczyzowego lub operatora magazynu, a nie przez centralę Inter Cars w Warszawie. W związku z tym bardzo prosimy o przeniesienie powyższego komentarza na właściwą stronę partnera. Ponadto, Inter Cars S.A dba o dobre relacje pomiędzy pracownikami a pracodawcami. Z poważaniem

@Zarzenowany

Dzień dobry, powyższy komentarz nie dotyczy Inter Cars S.A., ale jego partnera franczyzowego. Inter Cars S.A w Warszawie nie zatrudnia pracowników do magazynów lub filii. W związku z tym prosimy o przeniesienie komentarza na właściwą stronę franczyzobiorcy. Z poważaniem

Yyy

Czy ktoś wie o co chodzi dlaczego tak zabierają ludziom premie?

jon
@Yyy

budowa nowej hali musi sie zwrócic, czego nie rozumiesz?

@Yyy

Olac te premie było minęło. Teraz są lepsze cyrki. Jak rozlozysz towar po kilku dniach ktoś zrobi na niego braka to Ty jesteś winien i ucinają po 200zl. Przecież mógł go ktoś błędnie wydać albo mógł spaść bo ta drobn8ca na ls lubi przez te kraty przelecieć. Typowy (usunięte przez administratora) same kary to może jakieś nagrody w końcu zrobicie? (usunięte przez administratora)

Stary
@1212

Czyli: Za zielony 100 spoko nie myślisz jak rozkladasz więc tracisz. Za zbieranie 50 spoko czegoś dasz za dużo lub za mało Twoja wina Ale za te braki towaru ktory rozkladasz 200 to przegięcie. Rozloze uszczelniacze ktoś zbierając rozsypie i poleca przez te kraty to odpowiadam ja. To co ja mam robić zdjęcia że kładę ten towar ? Trzeba było powiedzieć że Wam kasy brakuje byśmy puszkę puścili....

@1212

Zaraz będzie olac te 200, bo coś nowego będzie. :)

@1212

Dzień dobry, powyższy komentarz odnosi się do magazynu, nie do centrali Inter Cars, która się znajduje w Warszawie. Pracownicy w filiach lub na magazynach są zatrudnieni przez partnera franczyzowego bądź operatora magazynu, a nie przez Inter Cars S. A w Warszawie. W związku z tym, bardzo prosimy o przeniesienie powyższego komentarza na stronę internetową partnera przez którego Państwo są zatrudnieni. Z poważaniem

Szczerze nie polecam tej firmy nikomu straciłem tam trzy lata i nic tam nie ma dobrego tylko zwykły (usunięte przez administratora)że skanerem za marne grosze i jeszcze soboty pracujesz za free. (usunięte przez administratora) Co tu dużo mówić nie ma co tam nawet szukać pracy bo zostaniecie tylko (usunięte przez administratora). Żałuję że tam byłem i pomagałem tej beznadziejnej firmie. Odradzam kasa bardzo słaba pchają tylko w swoje kieszenie tam jest tak ten co donosi to jest złoty człowiek a reszta musi gnać ze skanerem żeby zarobić marne 2200zl.

Lala

Zgadzam sie w 100%

Vicky

I niedziele zaczynające nocne zmiany... 26 grudnia (2 dzień Świąt też uwzględniany jako pracujący) ;)

Roman

Napisałeś trochę negatywnych rzeczy na temat pracy w Intercarsie. Co dla odmiany mógłbyś wymienić jako plus tego pracodawcy? Czy jest coś co szczególnie utkwiło Ci w pamięci?

Inter Cars S.A

Dzień dobry, pracowników do filii i na magazyn zatrudniają partnerzy franczyzowi lub operator magazynu. Jednak Inter Cars S.A w Warszawie tego nie robi. Dlatego prosimy o przeniesienie powyższego komentarza na stronę franczyzobiorcy lub operatora magazynu, który Państwa zatrudnia. W odpowiedzi na Pański komentarz, informuję, że pracodawcy i pracownicy szkolą się w różnych dziedzinach i poszerzają swoją wiedzę i kompetencje. Z poważaniem

Opinia
@Inter Cars S.A

Firma powinna weryfikować podwykonawców ma podpisane umowy pod Logiem InterCarsu jeżdżą samochody, więc tez bierze współodpowiedzialność w świadczeniu usług i dawaniu pracy lub omijaniu prawa pracy.

Magazynier

Mówią o umowach (4xtygodniowa, 1xmiesięczna, 1x3miesięczna, 1xpółroczna, 1xna rok i niby pod firmę, ale teraz przyjęć już nie ma), o pracy w weekendy (ma być sporadycznie, a nie jest), o odbiórkach (niby, że można mieć je wypłacone, a nie wybrane), że 3 zmiany i pytają, czy to nie przeszkadza i czy chce się pracować.

Skąd jesteś, czy dasz radę pracować fizycznie, czy będziesz pracować na 3 zmiany i w weekendy.

;)

Ta praca to pomyłka, jak chcecie pracować więcej niż inni i zarabiać mniej niż inni to powodzenia. Wyzysk, pracownik jest tam traktowany jak zwykły trybik machiny korporacyjnej. Nie polecam, z resztą kto tam pracował ma takie samo zdanie, może w nie każdej filli, ale raczej większość... Tragedia.

@;)

Dzień dobry, pracownicy w filiach są zatrudniani przez partnera franczyzowego, nie przez Inter Car S.A w Warszawie. W związku z tym bardzo prosimy o przeniesienie powyższego komentarza na odpowiednią stronę franczyzobiorcy. W odpowiedzi na powyższy komentarz, informuję, że Inter Cars S.A dba o to, żeby relacje w firmie były oparte na wzajemnym szacunku a pracownicy byli dobrze traktowani Z poważaniem

Opinia
@Inter Cars S.A

Skoro firma dla której liczy się zysk nie człowiek dobiera takich podwykonawców To tylko wstyd Brak określenia i pewnych słów na to wszystko.Po (usunięte przez administratora) dostaje robol nic więcej

Praca

Cześć,mam pytanie odnośnie warunków jakie dostaje handlowiec w IC.Jest mi ktoś w stanie udzielić informacji jaka jest podstawa, premie.Ile realnie może zarobić PH ? Czy dostaje samochód i inne narzędzia do pracy.Jaka jest umowa?

szukający pracy

Chciałbym zapytać jak pracuję się w Zakroczymiu. Jak cała atmosfera na magazynie i w biurze. Czy macie jakieś zastrzeżenia co do pracy tam.

xxx

Chcesz zarabiać krocie, być nieszanowany przez ludzi którzy pracują na stanowisko na które nie maja kompetencji. INTERCARS to idealne miejsce. Jeśli zadzwonią do was i zaproszą na rozmowę o prace to od razu odmówcie. Gra niewarta świecki. Chamstwo ,głupota i zakompleksienie to możecie spotkać w tej firmie :)

Na wstepie odradzam tą firmę wszystkim ,pracowałem tam jako kierowca nie dają umów o pracę nie zwracają pieniędzy za badania ale faktury biorą na siebie pracowałem raptem kilka dni o ile można nazwać to pracą (usunięte przez administratora)i umowy zlecenie po z kączeniu pracy zawołał mnie zwykły pracownik magazynu wręczył mi z kawałek kartki papieru i kazał mi podpisać odbiór pienięddzy który wyciągnął z portfela po czym powiedział mi że mam wogólę nie przychodzić już do pracy szefostwo przyjmuje a zwykli pracownicy zwalniają co za (usunięte przez administratora) i żenada jeszcze raz nie polecam zastanówcie się zanim pójdziecie do tej firmy najgorsza firma w Olsztynie .

@były pracownik

Dzień dobry, powyższy komentarz nie dotyczy Inter Cars S.A., ale jego partnera franczyzowego. Inter Cars S.A w Warszawie nie zatrudnia kierowców oraz pracowników magazynowych. W związku z tym bardzo prosimy o przeniesienie powyższego komentarza na stronę franczyzobiorcy. W odpowiedzi na Pański komentarz, informuję, że Inter Cars S.A zatrudnia jedynie w oparciu o umowy o pracę. Z poważaniem

FILLA BRUZDOWA

BRUZDOWA PRZESTRZEGAM KAŻDEGO Kierowcy kłamią odnoście wynagrodzenia Brak czasu na chwilę odpoczynku gdy robisz na najwyższym piętrze gdzie jest ponad 40stopni bez klimy Kiedy zadasz pytanie kierownikowi magazynu dostajesz opryskliwie odpowiedzi oraz brak pomocy I wiele innych dajcie sobie spokój (usunięte przez administratora) I do tego śmieszne 2300 za zapierd lanie jak wół

@FILLA BRUZDOWA

Dzień dobry, informuję, że powyższy komentarz nie dotyczy Inter Cars S.A. ale jego partnera. Osoby pracujące w filiach lub na magazynach są zatrudnieni przez partnera franczyzowego a nie przez centralę w Warszawie. Dlatego proponuję przenieść powyższy komentarza na stronę internetową partnera przez którego Państwo są zatrudnieni. Z poważaniem

Lublin

W Lublinie na felinie totalne (usunięte przez administratora) zarobisz około 3 na rękę ale co z tego jak po pracy nie masz siły na nic? Po przejściu około 20km dziennie w butach bhp, przeniesieniu tony ciężkiego towaru który leży na półkach wyżej od twojej głowy. Nikogo to nie obchodzi masz skakać po regałach czy masz 18 czy 40 lat, skaczesz na półkę łapiesz 30kg akumulator i lub olej i szybciutko na taśmę. Oczywiście nadgodziny można robić ale za jakie pieniędze. To są nadgodziny? Za 20zl? Wypłacane na śmieszne konto premiowe z którego musisz jeszcze sam odprowadzić podatek. Jakieś śmieszne punkciki które klikasz na skanerze i wydajność która nie ma nic wspólnego z twoją pracą bo czasem pracujesz bez skanera. Ale przecież jak wydajność spada można 50-100 zł obciąć, czemu nie? Lepiej dla pracodawcy. Zamiast ludziom dokładać a nie zabierać jest odwrotnie. A pseudo zastępca kierownika biega jak wychudzony piesek i myśli ze jest nie wiadomo kim. Pamiętaj karma wraca. Może to kiedyś ktoś przeczyta i pomysli. Ludzie uciekają, co chwile ktoś nowy bo poprostu nie dają rady. Idą gdzie indziej za mniejsze pieniądze- szkoda ludzi ale firma ma w d… pracownika. Przyjdzie przecież następny. Plusy oczywiście tez jakieś są ale właściwie to znikome

magazynier
@Lublin

jak w wiekszości chyba, podobnie niedaleko lublina ;) 3k i poszedł. przetyraj dostawy (akumulatory, tarcze ) albo na porannej zmianie po crossdockingu 20km w zbiórce od 8 do 13. zazwyczaj nawet nie ma kiedy siąść zjeść jak człowiek, bo jest multum zamówień, i nie ma LUDZI DO PRACY o chorych sobotach w mega okrojonym składzie pracowników nie wspomnę. zrób we 2 to co robisz w 4-5 w ciągu dnia. 9h jak znalazł

@magazynier

Zgadzam się z tym dosłownie tak jest kanapki w biegu jesz że skanerem w ręku brak czasu żeby pomyśleć o jakiejś chwili wolnej. A soboty 9h i roboty dokładnie jak opisujesz w 2 zrobić to co w tygodniu 5-6 chora firma wyzysk ludzi nie polecam

Nie brzmi to w ogóle atrakcyjnie, że tak zapytam, wypracowujecie jakieś nadgodziny, są one płatne, czy odbieracie je w inne dni? I jeszcze jedno, chodzicie na przerwy, czy wszystko tak wygląda jak piszesz?

Ryś
@Piotr

Nadgodziny teraz płacą na konto, za sobotę masz dzień wolny. Przerwy są oczywiście normalne. Możesz zjeść usiąść na 20minut.

@Lublin

Dzień dobry, powyższy komentarz odnosi się do magazynu w Lublinie, nie do centrali Inter Cars, która się znajduje w Warszawie. Pracownicy w filiach lub na magazynach są zatrudnieni przez partnera franczyzowego bądź operatora magazynu, a nie przez Inter Cars S. A w Warszawie. W związku z tym, bardzo proszę o przeniesienie powyższego komentarz na stronę internetową partnera przez którego Państwo są zatrudnieni. Z poważaniem

InterCarsPulawyKierowcy

Praca Kierowcy Puławy—Tzw. śmieciówki są stosowane przez pracodawców (usunięte przez administratora). Dla pracowników, umowa śmieciowa skutkuje brakiem niektórych świadczeń zapewnianych przez umowę o pracę, m.in. okresu wypowiedzenia, płatnego urlopu i dodatków za nadgodziny

@InterCarsPulawyKierowcy

Dzień dobry Powyższy komentarz nie dotyczy Inter Cars S.A., ale jego partnera franczyzowego. Inter Cars S.A w Warszawie nie zatrudnia pracowników magazynowych. W związku z tym bardzo prosimy o przeniesienie powyższego komentarza na stronę franczyzobiorcy. W odpowiedzi na Pański komentarz, informuję, że Inter Cars S.A zatrudnia jedynie w oparciu o umowy o pracę. Z poważaniem

Kierowca

Jako kierowca możesz liczyć jedynie na umowę zlecenie za pieniądze nieadekwatne do odpowiedzialności i presji, która towarzyszy ci każdego dnia. Przybywa punktów do obsłużenia, kończysz coraz później, wozisz coraz więcej, a stawka bez zmian. Klienci zwracają zakupiony towar na potęgę, więc jeździsz z częściami tam i spowrotem. Dzwigasz dużo ponad norme, często kombinujesz jak zmieścić cały asortyment na trasę do samochodu, a szefostwo jedynie pogania, bo za opóźnienia chcą karać pieniężnie. Finansowo odpowiadasz za powierzone do dostawy (i zwrotu) części, jak również za pieniądze, które płacą klienci (nierzadko ogromne sumy). Tak więc nigdy nie wiesz, o której skończysz, nigdy nie wiesz kto i ile części wcisnie ci na powrot do zwrotu, szarpiesz organizm nieraz do granic mozliwosci, odpowiadasz finansowo za wszystko, pracujesz pod dużą presją czasu - za najnizsza krajową na śmieciowej umowie. Przy okazji dostając fale krytyki, że to źle, to nie tak. Skargi klientów, bo za późno przyjechałeś, bo nie byłeś w stanie wziąć zwrotu, bo nie zmieściłeś 4 opon ciężarowych na trase. Skargi centrali, że na skanerze odbijasz tu, a nie tam. Także zdecyduj sam

khgkgf
@Kierowca

to co napisałeś to wypisz wymaluj mój chwilowy okres przepracowany tam lepiej sie tego ując nie dało . Dodam tylko ze roboty jest od uja a zdrowie sie ma jedno mi głowa wyłączała się pod presją czasu a to chyba niebezpieczne za kółkiem reszte kazdy wie sam.

PuławyIntercars Puławy
@Kierowca

Nędza i każdy ma wyjebke na ciebie ładne gadanie konfitura i donoszenie.Umowa na śmieciu

@Kierowca

Dzień dobry Pracowników do filii i na magazyn zatrudniają partnerzy franczyzowi lub operator magazynu. Nie robi tego natomiast centrala Inter Cars w Warszawie. W związku z tym bardzo proszę o przeniesienie powyższego komentarza na stronę internetową franczyzobiorcy lub operatora magazynu, przez którego Pan był zatrudniony. Z poważaniem

Mar Cin Wajdzik

WITAM KOLEGÓW I KOLEŻANKI JEŚLI NIE MACIE KŁOPOTÓW A CHCECIE SOBIE UBARWIĆ ŻYCIE ZAPRASZAM DO ZATRDNIENIA W INTER CARS ODDZIAŁ JAROCIN. ZACZNĘ OD TEGO ŻE NA ROZMOWIE REKRUTACYJNEJ OBIECUJĄ UMOWĘ O PRACE LECZ W NAJLEPSZYM WYPADKU KOŃCZY SIĘ TO UMOWĄ ŚMIECIOWĄ KTÓRA MOŻE TRWAĆ NAWET KILKA MIESIĘCY ALE JAK KTOŚ CHCE BYĆ (usunięte przez administratora) TO POLECAM. MNIE URATOWAŁ W TRZECIM DNIU PRACY WYPADEK BO KOMPLETNE SPRZĘGŁO OD AUTA CIĘŻAROWEGO PRZYGNIOTŁO MI PALCE I USZKODZIŁO PALICZKI A FIRMA CO MI ZAOFEROWAŁA : KOBIETA Z BIURA POSZŁA DO KUCHNI I PRZYNIOSŁA MI JAKĄŚ ZAMROŻONĄ ZUPĘ ŻEBY MI TO UŚMIERZYŁO BÓL WIĘC NASUWA SIĘ PYTANIE CZY W TEJ CAŁEJ PSEUDO FIRMIE NIE MA APTECZKI? NASTĘPNĄ RZECZĄ JAKĄ CHCIAŁBYM PORUSZYĆ TO BRAK ODZIEŻY OCHRONNEJ A W SZCZEGÓLNOŚCI BUTÓW Z BLACHAMI ALE PRZY TAKIEJ ROTACJI LUDZI TRUDNO JEST ZAPEWNIĆ CO TYDZIEŃ KAŻDEMU NAWY ZESTAW UBRAŃ WIĘC JEŻELI ZAMIERZACIE TAM PRACOWAĆ TO ZAOPATRZ SIĘ W ODZIEŻ OCHRONNĄ Z BUTAMI. NA MAGAZYNIE NIE MA PRACOWNIKA ZE STAŻEM DŁUŻSZYM NIŻ ROK WIĘC TO TEŻ DAJE DO MYŚLENIE TYM BARDZIEJ ROZGARNIĘTYM A KIEROWNICZEK TYLKO PRZECHADZA SIĘ PRZEZ MAGAZYN ABY WYJŚĆ NA TYŁ MAGAZYNU ABY ZAPALIĆ I ZWRÓCIĆ CI UWAGE ŻE WSZYSTKO ROBISZ ZLE I ZA WOLNO A JEŚLI CZEGOŚ NIE ZDĄŻYSZ ZROBIĆ NP NA ZMIANIE POPOŁUDNIOWEJ TJ OD 10 DO 18 TO RANNA ZMIANA TO ZGŁASZA A TY MASZ POTRĄCENIE I TO W PIERWSZY LUB DRUGI DZIEŃ PRACY GDZIE PIERWSZE KILKA DNI POWINNO BYĆ NA WCIĄGNIĘCIE SIĘ W SPOSÓB DZIAŁANIA TEGO MAGAZYNU. MÓGŁBYM TAK GODZINAMI PISAĆ O NIEDOCIĄGNIĘCIACH W TEJ FIRMIE ALE JEŚLI KTOŚ CHCE SZCZEGÓŁÓW TO ZAPRASZAM NA FB Mar Cin Wajdzik Koźmin Wlkp na priv

@Mar Cin Wajdzik

Dzień dobry Informuję, że powyższy komentarz nie dotyczy Inter Cars S.A., ale jego partnera franczyzowego. Pracownicy zatrudnieni w filiach lub na magazynach są zatrudnieni odpowiednio przez franczyzobiorcę lub operatora magazynu, nie przez centralę Inter Cars w Warszawie. W związku z tym bardzo proszę o przeniesienie powyższego komentarza na odpowiednią stronę. Ponadto w centrali Inter Cars S.A w odpowiednich miejscach znajdują się apteczki, tzn. na recepcji, w kuchni, itd. Co więcej, w Inter Cars S.A również pracują osoby z wieloletnim stażem. Z poważaniem

Opinia byłego pracownika

Witam chciałem pokazać jak w ciągu 3 lat można zepsuć firmę Zakroczym. Kiedyś w tej firmie pracowali tylko Polacy nie stety dziś jest ich 25-40% jakość wykonywanej pracy spadła dziesięciokrotnie kultura ludzi na stanowiskach pozostawia wiele do życzenia ponadto ich intelekt odbiega znacząco od ludzi którzy się zwolnili zamiast rozwijaç firmę i być wzorem dla konkuręcji na rynku pracy jest tu (usunięte przez administratora) .Nie polecam tej firmy nikomu spędziłem tam ponad 10 lat i widząc to jak się ludzie pozmieniali pod wpływem stanowisk oraz ich przydział to jest po prostu beznadziejne

@Opinia byłego pracownika

Dzień dobry Powyższy komentarz nie odnosi się do Inter Cars S.A, a do partnera. Pracownicy filii bądź magazynów są zatrudniani odpowiednio przez partnera franczyzowego lub operatora magazynu, a nie przez centralę Inter Cars w Warszawie. W związku z tym bardzo proszę o przeniesienie powyższego komentarza na stronę partnera J&M. W odpowiedzi na Pański komentarz informuję, że Inter Cars zatrudnia pracowników z zagranicy, ponieważ ma swoje oddziały w 17 europejskich krajach. Natomiast, pracownicy kończą różne szkolenia, które poszerzają ich wiedzę, umiejętności i kompetencje. Z poważaniem

fren

Nie idźcie tam, proszę.(usunięte przez administratora) U mnie sytuacja wyglądała następująco: Pracowałem w filii (usunięte przez administratora)od sierpnia tego roku. (usunięte przez administratora) Przepracowałem miesiąc, wszystko było w porządku, nikt nie miał do mnie żadnych pretensji. Zrobiłem badania, ponieważ od kolejnego miesiąca chcieli mi zaoferować umowę o pracę. Na początku września tj. 04.09 dostałem do podpisania rachunek za sierpień, razem z umową zlecenie, co było, moim zdaniem, celowym zabiegiem pracodawców. I tu zaczynają się problemy, ponieważ kwota w umowie nie obejmowała zwolnienia z podatku, które mi przysługiwało. Zapytałem więc dlaczego nie mam na rachunku tej dodatkowej kasy.(usunięte przez administratora) I w taki sposób zostałem zwolniony. Dodam tylko, że tego samego dnia dostałem nowe dane do logowania na skanerze oraz zostałem zapisany na sobotę do pracy.(usunięte przez administratora) A powtórzę: miałem już przechodzić na umowę o pracę, więc powód chyba jednak był inny ;) Panowie nie chcieli mi przedstawić wyników, pewnie z obawy (a raczej na pewno) przed tym, że miałem lepszą wydajność od co najmniej kilku pracowników.(usunięte przez administratora) i tak skończyła się moja przygoda z tą firmą. (usunięte przez administratora) Nikt się o nic nie upomina pewnie z obawy przed zwolnieniem. Co, jak widać, jest uzasadnione. Jeden z nich nie dostał pieniędzy za ostatnich osiem przepracowanych sobót. (usunięte przez administratora) Coś ostatnio sobie wymyślili, że trzeba mieć 2500 punktów. Nikt nie wie, jak oni to przeliczają. Wywiesili jakąś kartkę, ale było to tak niejasne, że w żadnym stopniu nie pomogło zrozumieć tego ich systemu. Naszej filii zabrakło ok. 200. i to była podstawa do obcięcia pensji wszystkim, powtarzam: wszystkim! pracownikom. Wszystko było zrobione: dostawy przyjęte, towary rozłożone, części wydane klientom, ale nevermind, trzeba było przyciąć trochę kasy :( Zaznaczę, że premii jest 2000 do podziału na wszystkich. Ale ważna jest tylko praca na skanerze, pozostałe zadania nie są uwzględniane. (usunięte przez administratora)

fren

Stanowisko: magazynier :(

Heniek

Pan Krzysztof G. Nie jest świadomy co wyprawia jego prawa ręka Tomasz

Jołek
@fren

Chłopie to ty nie wiesz co się dzieje za dyrektora w fili szczecińskiej, zwalnia i zatrudnia zwalnia i dodaje ogłoszenia że szuka ludzi. Masakra. W jego filiach to ludzie jedzą śniadania w biegu by odebrać telefon. Jeden karierowicz to im się udał... Kanapki w biegu ????

Realista
@fren

Nie wrzucaj chłopie wszystkich do jednego worka. To że ta grupa filialna tak traktuje pracowników to nie znaczy że cały IC jest zły. Wręcz przeciwnie. Pracuje w IC od kilku lat i jest to najlepszy pracodawca do tej pory. Zaznaczam że IC ma złożoną strukturę i nie każda filia jest osobną jednostką i ma osobne kierownictwo i stawki. Po prostu źle trafiłeś.

@fren

Dzień dobry Powyższy komentarz nie dotyczy Inter Cars S.A. ale jego partnera. Osoby pracujące w filiach lub na magazynach są zatrudnieni przez partnera franczyzowego a nie przez centralę w Warszawie. Dlatego proponuję przenieść powyższy komentarza na stronę internetową partnera przez którego Państwo są zatrudnieni. Natomiast jeśli chodzi o Inter Cars S.A to nasza firma wspiera pracowników, oferuje im benefity oraz wypłaca premię. Więcej na ten temat możecie Państwo przeczytać na poniższej stronie: https://career.intercars.eu/pl/dlaczego-my Z poważaniem

Żenada

Sam poziom rekrutacji mnie zażenował już od samego początku. Pani rekruter spóźniła się z 10 minut, więc Pani Manager grała na czasie. W trakcie udostępniania pulpitu z zadaniem, Pani Rekruter weszła na czat (zapominając, że udostępnia mi ekran) i zaczęła pisać do Pani Manager na mój temat, ogarnęła się dopiero jak jej powiedziałam co robi … totalna żenada. Panie nie potrafiły mi odpowiedzieć wprost na pytania, miały pokpiewający stosunek a na końcu, kiedy było ewidentnie widać, że się Paniom nie spodobałam, powiedziały, że odezwą się w ciągu dwóch tygodni, chyba że będę potrzebowała odpowiedzi szybciej, to wtedy jak się odezwę to mi powiedzą jaka decyzja o.O nawet nie umiały udać, że są moją kandydaturą zainteresowane.

Hulk

Zostałem zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko PH w oddziale z Brodnicy. Powiem tak kompletny brak profesjonalizmu ze strony zarządu, musiałem czekać ok pół godziny aż ktoś się pojawi mimo, ze była ustalona godzina. Podczas rozmowy, pseudo rekruter prowadził inną rozmowę firmową. Zadawał pytania w których sam się gubił, często się powtarzał. Odniosłem wrażenie jakby był pod wpływem jakiś środków … Taka atmosfera zniechęciła do jakiekolwiek produktywności, z perspektywy czasu żałuje że nie wyszedłem wcześniej.Nie wiem jak inne oddziały ale Brodnica (usunięte przez administratora) totalne i kompletny brak profesjonalizmu. Jeśli chodzi o pieniądze to oczywiście obiecują złote góry a ciągła rotacja mówi sama za siebie. Nie polecam.

Selke
@Hulk

Potwierdzam

Roman

Super rozkminiłeś, tylko pytanie czy pójdziesz z tym wyżej i będziesz się czegoś domagał, czy tylko napiszesz o tym na forum a potem nic z tym nie zrobisz ;)

@Roman

Adekwatne czynności będą dokonywane

kandydat Sprzedawca

Jakie są zarobki na stanowisku sprzedawcy,? ktoś się orientuje, chodzi o Warszawę, czy wszystko jest płacone z odpowiednimi składkami, czy płacą coś pod stołem-słyszałem że tak też potrafią robić?

Zostaw merytoryczną opinię o Inter Cars S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Inter Cars S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Inter Cars S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 208.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inter Cars S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 153, z czego 25 to opinie pozytywne, 76 to opinie negatywne, a 52 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Inter Cars S.A.?

Kandydaci do pracy w Inter Cars S.A. napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Inter Cars S.A.