Opinie o intercars.pl - Inter Cars S.A. w Czosnów

Opinie o Inter Cars S.A.

Hahaha

Ale chociaz nie ktorzy jak Ukrainik zjechały to sobie dziewczyny znajduja

xxx
@Hahaha

one chcą obywatelstwo a nie polaka xD

bronka

Praca w sobotę za darmo, szok. Wyzysk, PIP niebawem, obiecuje

Hahhw

Michał D jest maskotka, myśli że fajny jest a to prosty chłop za prosty ja samego siebie

Tuptuś

Pawełku, pamiętam Cię i szczerze miałem nadzieję że uciekniesz, za ambitny jesteś na te (usunięte przez administratora) trzymaj sie

Robert
@Tuptuś

Brawo Paweł!

PRACUŚwyborca

PiS z tym walczy ze. Co gdzie. Niech się wykarze a nie stęka o głos przy wyborach AMEN

Kierowca Puławy

Jak to jest ze np w Grójcu IC kierowca pracuje na umowę o pracę a w Puławach na śmieciu "umowa zlecenie" i za grosze. GDZIE TA SPRAWIEDLIWOŚĆ?? Logo Intercarsu wysokie standardy Wysokie obroty????????

Magazynier

Mówią o umowach (4xtygodniowa, 1xmiesięczna, 1x3miesięczna, 1xpółroczna, 1xna rok i niby pod firmę, ale teraz przyjęć już nie ma), o pracy w weekendy (ma być sporadycznie, a nie jest), o odbiórkach (niby, że można mieć je wypłacone, a nie wybrane), że 3 zmiany i pytają, czy to nie przeszkadza i czy chce się pracować.

Skąd jesteś, czy dasz radę pracować fizycznie, czy będziesz pracować na 3 zmiany i w weekendy.

PP

Witam proszę o informacje na temat oddziału w Koszalinie . Przeczytałem dużo negatywnych informacji a mam rozmowę ws Pracy na przedstawiciela . Za wszelkie informację z góry dziękuje .

Obecnie pracuję w carsie i to fakt jest czysty wyzysk człowieka żeby zastępca kierownika magazynu robił wszystko co Oni chcą za marne 2300zl a Oni twierdzą że zarabia człowiek kasę wielka śmiech. Obecnie sam rozglądam się za inna praca i serdecznie nie polecam wejść w tą firmę bo można dostać tylko nerwicy szefowie sami się na niczym nie znają a wielkie wymagania mają nie polecam nikomu w to wchodzić ją wpadłem i żałuję szkoda 5lat moich z tymi (usunięte przez administratora).

kandydat
@Piotr

piszesz o Zakroczymiu? właśnie złożyłem tam CV

Piote
@kandydat

Akurat nie o Zakroczymiu ale myślę że dużo lepiej tam nie ma.

...

Inter caras to grupa ludzi którzy lubią omijać przepisy... Z tymi sobotami i pieniędzmi pod stołem powinny się zająć odpowiednie służby. Nie zatrudniacie się tam!! Chyba że chcesz ledwo co bez sobót uzyskać 2200... To powinna być firma Ukraińska.. ludzie opamiętajcie się! Mam nadzieję że ktoś jak to przeczyta da sobie spokój. Szefowie mają fury za miliony a ty będziesz po nich zamiatać.

mag
@...

jakie pieniądze pod stołem? ja mam zawsze wszystko na pasku. Pracuję już kilka ładnych lat i jeszcze nic nie dostałem pod stołem :D

Tak powinny brzmieć ogłoszenia IC. tyle w temacie

Afaś

przyłączam się

baba

Od kwietnia aneksy do umow, brawo super wiecej za mniej

werq

jakie aneksy?

baba
@werq

Obniżka pensji, masakra się dzieje. Podobno wszyscy, jak to wygląda u was ?

Lider
@baba

Ja bym wam zabrał połowę tego wynagrodzenia to byście się może nauczyli szanować pracę nieroby chodzące na L4 ciesz się jeden z drugim, że masz co jeść bo niedługo i tego wam zabraknie .. O

Baba
@Lider

Możesz sobie moje pęto zabrać do ust tylko jak umyjesz zęby

Nie wiem czy Ty tam w tej firmie jesteś razem z tymi nierobami co tylko kasę liczą ale wydaje mi się że chyba za mocno cwaniaczysz chyba znalazł się kolejny (usunięte przez administratora) który siedzi przy mamim cycuszku i opentany strachem przed wirusem nabija się z Ludzi którzy w tym stanie wyjątkowym muszą narażać swoje życie pracując właśnie na takich jak Ty i wielu innych cwaniaków. Siedzisz to siedź a dobrzy ludzie na Ciebie zapracują.

Kapral

Nikt po nas nie będzie płakał, kiero twierdzi że jesteśmy nieudacznikami i ma rację.

Rozsądek
@Lider

Zabrać to możesz swoje manele i wyjazd z ziomeczkami na wschód i nie tylko z nimi jest stan epidemii a ludzie mają rodziny i zdrowie jest dla nich najważniejsze i mają rację a nie ryzykować za grosze i słuchać takich tresowanych psów jak Ty.

Dawid pabianice
@baba

U nas to samo tragedia (usunięte przez administratora) i tyle szukam innej pracy

Ukryją i koronę dla kasy.

Anonimek

Oddział w Gliwicach spoko? Ktoś pracuje tam i może jakaś opinie wyrazić? Mam na myśli pracę na magazynie.

jest ok.

jest ok.

Masakra jakaś... Nie polecam, takie samo (usunięte przez administratora) w całej Polsce. Wszędzie jest lepiej , nawet w Biedronce.

Mariusz

Jest coś takiego u was jak tygodniówki?

KlientNaszPan

A co to znowu nowi kierowcy w Puławach, pracujecie na umowę czy dalej na smieciu Co łaska...???..

ŚwiętyMikołajPulawy

Ciekawe jak w tym roku wigilia w LPU ?czy każdy przynosi od siebie coś jak zawsze bo firmy nie stać na zorganizowanie O dzieleniu się i o opłatku tez nie wspomnę, którego nie ma tylko błogosławienie przez kierownika aby dalej w tym samym składzie...

Ggl

Hej Pracuje ktoś w intercarsie w Katowicach i moze sie podzielić informacjami? Pojawiło się ogłoszenie i zastanawiam się nad złożeniem cv.

On

Czy ktoś jest mi w stanie odpowiedzieć jakie warunki ma PH w Inter carsie???

Jak wygląda tutaj rekrutacja na doradcę klienta? Co jest wymagane?

Arek

Witam ostatnio robiłem zakupy w carsie w Grodzisku Mazowieckim i z przykrością muszę stwierdzić że jest to najgorszy sklep jeżeli chodzi o obsługę klijeta. Za każdy razem wszystko jest od niechcenia a do kasy żeby zapłacić trzeba czekać aż szanowna pani ruszy (usunięte przez administratora) z papieroska i z łaski swojej przyjdzie. Żal kierownictwa które widać nie kontroluje pracowników lub przymyka oko. A nie o to w tym chodzi chyba. Pozdrawiam i życzę zmian.

klient

Odbieram czasem od nich części osobiście za kolegę. Panie w okienku to z 10 razy można okraść xdd ale reszta ok, ze sprzedawcami można pogadać, z magazynem też, ale faktycznie kierownik dziwny

Zostaw merytoryczną opinię o Inter Cars S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Inter Cars S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Inter Cars S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 210.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inter Cars S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 153, z czego 24 to opinie pozytywne, 76 to opinie negatywne, a 53 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Inter Cars S.A.?

Kandydaci do pracy w Inter Cars S.A. napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Inter Cars S.A.