Opinie o intercars.pl - Inter Cars S.A. w Czosnów

Opinie o Inter Cars S.A.

Ciekawy

Pytanie do warszawy a dokładniej zakroczymia. W jakich kwotach obracają się wasze premie netto? Plus jeśli ktoś ma taką wiedzę premie liderów i brygadzistow?

hau hau
@Ciekawy

Spytaj się byłego wózkowego z Wojszczyc to wszystko ci powie :D

PIES
@hau hau

A Ty nie wiesz??!!

Dostawa
@Ciekawy

Jaka premia tu nie ma premii

Pfff...

Na dostawach to chyba z godzin,A teraz nawet pkt...?Poza tym i tak jeszcze wam dokładają z łapy jakieś nieduże kwoty...

Ja...

Pracuje i mię zamierzam się zwolnić.

Anonimowy anonim

Zaproniwano mi 1700 zł za pracę na magazynie czy to jest normalne ???

baraba....
@Anonimowy anonim

a ile chciałbyś zarabiać na gospodarczym czy na paloxach? 3000 brutto plus 3000 brutto premii?

Anonimowy anonim
@baraba....

Nie wiem jak pan/pani ale ja szanuje swój czas i chciałbym zarabiać więcej choćby na takim magazynie

baraba....
@Anonimowy anonim

I bardzo dobrze, ze szanujesz swój czas, to się ceni. Radzę trzymać się z dała od ic, w okolicy są lepsze zakłady pracy, powodzenia życzę.

xxx
@Anonimowy anonim

z tego co wiem to podstawa jest 3000 zł brutto. nie wiem skąd wziąłeś 1700? :)

Anonimowy Anonim
@xxx

Taką stawkę zaproponowano mi na rozmowie a po miesiącu podwyżka o 100 zł (śmiech na sali) dlatego własnie pytam czy to normalne

Garbaty Anioł

Chce wrócić panowie da radę.?

Magazynier

Mówią o umowach (4xtygodniowa, 1xmiesięczna, 1x3miesięczna, 1xpółroczna, 1xna rok i niby pod firmę, ale teraz przyjęć już nie ma), o pracy w weekendy (ma być sporadycznie, a nie jest), o odbiórkach (niby, że można mieć je wypłacone, a nie wybrane), że 3 zmiany i pytają, czy to nie przeszkadza i czy chce się pracować.

Skąd jesteś, czy dasz radę pracować fizycznie, czy będziesz pracować na 3 zmiany i w weekendy.

Adolf

Nie ma ludzi do pracy? To sami podwijajcie rękawy , mówię o wszechmocnych brygadzistach i ich piaskach.

ick
@Adolf

kto ci powiedzial, ze nie ma ludzi ?

Noob

Mam rozmowę kwalifikacyjną w Opolu na magazyniera ktoś jakieś opinie?

Niezłomny

Ostatnio widziałem dostawę do klienta z IC gdzie pracownik w upał miał pootwierane szyby w aucie. Czy ktoś może potwierdzić że pracownicy mają klimatyzację w autach?

W aucie brak klimatyzacji, radia, centralnego zamka... Taki totalny golas.

Po co mi to

Na sektorach jest najlepiej

Koniuszy
@Po co mi to

Na drugim piętrze jest najlepiej, tam można dojechać ludzi i traktować ich jak psów.

Bobi
@Koniuszy

I tu jesteś w wielkim błędzie

zadowolony

@pimpek, @romek obsługa skanera za trudna i nie udało się wyrobić premii? :) ach jaka szkoda :) ja mam drugą podstawę, nigdzie w okolicy mi tyle nie dadzą. Krzyżyk na drogę buahahaha

jojo
@zadowolony

jak chapasz kule pod stolikiem to masz

Zmiana B

Najlepiej jest na dostawach u Ałka z Bulkowa.

:D
@Zmiana B

A a a A a a A a Ałeek, w w w w w wooolne m m m m moooogeee?

Karamba

(usunięte przez administratora)wstydź się!!!

Niemiłosierny

Albo jesteś łowcą albo zwierzyną- jesteś zwierzyną, czyli będziesz nękany i poniżany- tak to wyglada

To co piszesz, to standard IC Zakroczym, ale znając życie to nie tylko.

To co piszesz, to standard IC Zakroczym, ale znając życie to nie tylko.

atopowy

Szanowni Państwo, Proszę o informacje jak kształtują się zarobki na stanowisku magazyniera w zależności od formy zatrudnienia w oddziale Zakroczymskim. Pozdrawiam.

@atopowy

idź chłopie do normalnego zakładu pracy, ic sobie daruj, bo skonczysz w gostyninie jak połowa carsu :D

A.J.
@atopowy

Odradzam.

MONALUBA

Zachowanie pracowników-,Pań zwłaszcza, w oddziale Inter Cars Sieradz- poniżej krytyki. Po wejsciu do sklepu w celu odbioru zamówienia, za niemałe pieniądze, zostałam zignorowana totalnie.... Panie rozbawione komentowały między sobą prawdopodobnie mój wygląd.....Kiedy w końcu przeprosiłam i zapytałam czy mogłabym odebrać swoje zamówienie- z wielką łaską po czasie do mnie jedna z Pań podeszła. Po chwili kiedy zapłaciłam za opony ( duże do Land Rovera) zostały wręcz rzucone na lade i pracownicy dalej kontynuowali z zadowoleniem rozmówki.... Jestem wręcz zniesmaczona i bardzo zawiedziona. Nie mieszkam w Polsce, ale przyjeżdżam tutaj w odwiedziny do rodziny.....W żadnym miejscu w Europie nikt mnie tak nie potraktował....Prowadzimy z mężem działalność -nawiązujemy współpracę z różnymi, dużymi firmami , ale to co spotkało mnie w moim rodzinnym mieście Sieradz to naprawdę żal... Jest mi niezmiernie przykro, ze taka sytuacja mnie spotkała. Gdyby nie moje dziecko, które było ze mną, którego nie chciałam niepotrzebnie stresować- powiedziałabym kilka słów zwłaszcza w kierunku Pań , których kultura pozostawia wiele do życzenia......

Azor

Właśnie jestem na zwolnieniu i jutro będę leżał do góry jajami nad morzem :) PIESKI do bOJU !!

szczęśliwy były pracownik

Jaka sytuacja u Norbiego na zmianie?To samo co 7 lat temu?

nick
@szczęśliwy były pracownik

A jak było 7 lat temu? :-)

zyx

hej jak praca w tym całym inter carsie w Zakroczymiu ?

xyz

nawet na umowę zlecenie?

Kapral
@zyx

(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) nie warto nawet patrzeć w stronę IC Zakro.

Karamba
@zyx

To nie Zakroczym, to (usunięte przez administratora)

MK

Szkoda czasu

BARTUNIA

Drogi Koniu nie strasz pracowników utrata premi jak nie zwrócą ze zwolnienia bo choroba nie wybiera . ty lepiej pilnuj kukurydzy i byków, CHŁOPKU ,Z DZIERŻY

Pozdroo

Urlob żondaniowy na piontek, da radę?

Magazyn

(usunięte przez administratora)jaki jest powód że na twojej zmianie ludzie masowo chodzą na L4.

Pozdroo
@Magazyn

Po prostu są chorzy, co w tym dziwnego? hahahahaha :D

Zostaw merytoryczną opinię o Inter Cars S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Inter Cars S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Inter Cars S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 212.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inter Cars S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 155, z czego 25 to opinie pozytywne, 76 to opinie negatywne, a 54 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Inter Cars S.A.?

Kandydaci do pracy w Inter Cars S.A. napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Inter Cars S.A.