Opinie o intercars.pl - Inter Cars S.A. w Czosnów

Opinie o Inter Cars S.A.

Xyz

Ten magazyn w Zakroczymiu to(usunięte przez administratora) jakich mało. Przemiał ludzi (usunięte przez administratora)

Centrala

Wszyscy piszecie o magazynach filiach i ILS a pragnę zauważyć, że to nie są opinie o IC SA. Ja pracuje w centrali i złego słowa nie powiem A to, co wyprawiają na filiach i w Spółkach zgloscie do sekretariatu a dalej do Zarządu ICSA. A nie rzucacie opinie nie mające nic wspólnego z pracą w IC. Pzdr

Człowiek

Witam Czy ktoś pracuje bądź pracował na magazynie? Chciałbym się dowiedzieć jakie są zarobki na magazynie :) Pozdrawiam

nick

Zarobki zależne od wyrobionych punktów- podstawa 3000 zl brutto

@nick

Praca adekwatna do zarobków? :D Z góry dzięki za odpowiedź :) Pozdrawiam

Sztanga
@Człowiek

Zarobki nie adekwatne do pracy

@Sztanga

Czyli rozumiem że nie polecacie XD

xxx
@Człowiek

Na tym forum wypowiadają się sami desperaci więc trudno żeby polecali ;) w porównaniu z innymi zakładami pracy w okolicach zarobki nie są złe.

Wyje... jaj...
@xxx

Zarobki nie są takie tragiczne jak w niektórych zakładach(umowa zlecenie, najniższa krajowa), ale traktowany jesteś jak pies przez pseudo liderów i brygadzistów, urlopów nie chcą dawać, a przecież ci się należy, dostaniesz urlop jak berło przypucujesz brygadziście na dyspozytorni

@Wyje... jaj...

Desperatem nie jestem, zmieniam pracę jestem na wypowiedzeniu więc pytam kolega pracuje jako kierowca ale nie jest w stanie mi powiedzieć jak jest na magazynie.

Sztanga
@Człowiek

Dawaj na okres próbny i sam się przekonasz.

@Sztanga

No jak mam być traktowany jak pies to nie wiem czy chce się przekonać

Xxx
@Człowiek

Człowiek, tak jak już wcześniej pisałem tutaj wypowiadają się ciągle te same osoby które niby traktowane są jak psy, tylko ciekawe dlaczego ciągle pracują?! Hejterzy którzy nic ciekawszego nie mają do roboty tylko wypluwają swój jad w sieci. Jak nie spróbujesz to się nie dowiesz.

fdl
@Xxx

@Xxx , tak źle koledze zyczysz? lepiej niech kolega sobie znajdzie normalną pracę, bez 3 zmian i brygadzistów wszechmocnych, którzy cie zrobią na premii

@Człowiek

Pracuje 5 lat,zawsze około 4 tyś zarobie tylko trzeba się trochę nalatac i wiedzieć co się oplaca...z urlopem też nie mam żadnego problemu...ale oczywiście najmądrzejsi powiedzą że to dlatego że siedze pod biurkiem...

Dzięki za odpowiedź :) Pozdrawiam

major
@Xxx

A tobie co? Najpierw płacili wam za przyprowadzenie nowej osoby do pracy, a teraz tak ich bronisz, że chyba zaczęli wam płacić za pozytywne tu opinie i obronę tego tzw. obozu Inter Carsu jak widzę :P

Henio
@Www...

4 000 Chyba że robisz 7 dni w tygodniu.Powiedz szczerze ile masz wolnych sobót w miesiącu?

@Henio

Przepracowane 2 soboty na kwartał,przelewu 4200...wystarczy naprawdę pracować a nie w .... walic.Dodam,że pracuje na sektorze i są lepsi ode mnie...

Zdravko11
@Www...

Ile klikasz miesiecznie pozycji?

jony
@Www...

Dwie soboty to ty masz wolne ale w ciagu roku. czopku.

@jony

Co za inteligent...brawo i tkwij w swojej glupocie...

Www...

Nic nie jest obowiązkowe...po prostu brygadzista musi obstawiać sobotę po jedynkach i to zależy ile razy masz pierwsze zmiany w miesiacu...

Maksim
@Www...

(usunięte przez administratora) prawda, lepszych się zwalnia gdy tylko się odezwą i to natychmiast, a robić większości się nie chce, zwłaszcza tym od pośredników. No przecież maja płacone za godzinę więc i tak im zapłacą, za stanie między półkami i w większości czasu obgadywaniem innych, bo do czegoś innego się nie nadają jak widać i słychać.

@Maksim

Smutna prawda, ale prawdziwa Maksim. Nic dodać nic ująć.

@Www...

To ładnie... więcej niż ja na sprzedaży w Szczecinie na nedznej DG. Magazynier ważniejsZy pfuuu

Ktoś
@Człowiek

Zależy na jakiej filii , każda filia jest inna i grupa . Możesz trafić dobrze a i możesz trafić źle .

Zzzz
@Maksim

Najlepiej jak się wypowiada ktoś kto nawet nie wie o czym pisze. Ci od pośrednika mają za godzinę a zatrudnieni bezpośrednio mają pensję miesięczną. Jedni i drudzy mogą stać między półkami i podstawę muszą mieć zapłaconą. A premii nikt za stanie nie da. Pracowałem przez pośrednika a teraz przez firmę i przez pośrednika zawsze będą mieli mniej.

Stary pracownik
@Henio

4000 przy normalnym wymiarze godzin na spokojnie,trzeba chyba być niezłym leserem żeby tyle nie zarobić.

Robol
@Człowiek

Ja polecam. Ponad 3000 idzie zarobić. Jakieś nadgodzinki i nie jest źle.

Magazynier Swobodnia

Dokładnie, każdy przychodzi żeby zarobić a nie się narobić, trzymać zasad i nie zarobic

Magazynier

Mówią o umowach (4xtygodniowa, 1xmiesięczna, 1x3miesięczna, 1xpółroczna, 1xna rok i niby pod firmę, ale teraz przyjęć już nie ma), o pracy w weekendy (ma być sporadycznie, a nie jest), o odbiórkach (niby, że można mieć je wypłacone, a nie wybrane), że 3 zmiany i pytają, czy to nie przeszkadza i czy chce się pracować.

Skąd jesteś, czy dasz radę pracować fizycznie, czy będziesz pracować na 3 zmiany i w weekendy.

Zmiana c

Na każdej zmianie się ktoś sprytny trafi. U nas na zmianie C to norma była . Co z tego że dawali żółte kartki. Brygadzista zwracał uwagę ale też nie zawsze widzi, bo nie stoi przy rolkach cały dzień. Więc sami zrobiliśmy z tym porządek. Wystarczy to co tam sobie ktoś odłożył wziąść i rozłożyć. Co Ci zrobi, pójdzie do kiera :) że jej odłożone zielone robisz... A swoją drogą wątpię że i Ty taki święty jesteś. Każdy próbuje zarobić, a jak jest tyle ludzi na sektorze to zawsze coś komuś nie będzie pasować.

Ale cyrki... Na zielone się żalić. To rób tak jak wszyscy A nie się żalisz anonimowo :)). Jedynie żółta kartke dostaniesz. A ta Panienka już była pouczana że ma nie odkładać ale jak i tak ma się zwalniać z tej roboty to co jej zależy.

Od tych punktów to się ludziom w głowie przewraca, nie macie gorszych problemów niż żalenie się na zielone? Dorośli ludzie A zachowują się jak dzieci..

Porażka

Co to znaczy " stawiać ludzi do pionu" ? A co to jakiś (usunięte przez administratora) że na baczność trzeba chodzić. Przez takich idiotow naprawdę niedługo nie będzie można nawet się zatrzymać na chwilę. Jak Ci potrzeba Gestapowcow to idź do grubego na zmianę C. Tam to brygadzista ma pracownika za nic, masz zapiera... . Puknij się w łeb zanim zaczniesz pisać takie brednie. Pracuje na ls kilka lat i nie narzekam. Raz jest lepiej, raz gorzej takie życie ale chociaż z przelozonymi można się dogadać jak ma się jakiś problem. Tylko jakieś ofiary piszą żale po takich forach, bo nie mają odwagi głośno powiedzieć co im leży na wątrobie:)))

Ja nie raz dostałem opierdziel od Mańka że odwalam, zresztą zawsze jak widzi to sciga ludzi, żeby trzymali się ustalonych zasad i jakoś nie narzekamy. Wkoncu po coś wymyślili te normy, wydajność mamy cisnąć. Nie będę stał i się zastanawial czy biorę po kolei. Na koniec zleci się 20 osób i każdy bierze co mu w łapy wpadnie żeby normę wyrobić. Roboty jest tyle że dla każdego wystarczy. Żal mi takich nieszczesnikow co wola narzekac zamiast wziąść się za robotę.

borysek ^_^

Ałek co tak na tym parkingu stoisz jak taka piz...a przy swoim Qałdi ?:D wiecej życia w sobie rudy przegrywie :D

Qaldi
@borysek ^_^

przecież i tak tego nie czyta po co smarujesz glupoty na swojego brygadzistę?

Jaka jest praca w Sosnowcu na magazynie,?

Zmiana B.

Czy Arek z Bulkowa nadal za paletami się chowa?

@Zmiana B.

Tak, cały czas i kawę pije

Czaro

Jaki etat oferują ?

Malina89

Ostróda. Piszę jako klient. Pracownicy są bardziej chyba nastawieni są na transakcje z zakładami mechanicznymi, nie wiem może jakieś prowizję za to dostają. Pojechałam tam kupić jedną rzecz i żeby mi doradzono. Natomiast zanim doczekałam się obsługi minęło około 25 min. Chciałam zapytać o daną rzecz sprzedawcy, który zaczął mnie olewać po czym nie dokończył rozmowy ze mną tylko odebrał telefon i zaczął konwersacje z jakimś klientem. Niestety zakupów nie poczyniłam, po takim potraktowaniu wyszłam i nigdy tam nie wrócę. Porażka

To ładnie zarabiacie na tym magazynie powiedz tylko gdzie ? SZM to przyjdę ze sprZedaży do ciebie. Pewnie masz jeszcze dużo dodatków... bo mi jako sprZedawcy zabrali.

Ciekawy

Hej, jaką stawkę mają tam brygadziści itp? I czy dalej czują się jak byli kimś lepszym? Chodzi mi o filie w Sosnowcu. Ciekaw jestem co tam naobiecali ludziom że jeszcze tam robia

Zdravko11

Ile klikacie miesiecznie pozycji I jakie jest widze wynagrodzenie? Jakie macie progi punktowe?

Brawo

Nie wiem o jakiej filii opisuje ten komentarz, ale od razu kojarzy się Rawicz. Poprostu sama prawda... śmieje się na Maxa. Brawo dla Ciebie.

K.G.

Tak czytam te opinie o filii w Rawiczu i śmiać mi się chce z tych komentarzy. Pracowałem tam rok i gdyby nie mój wyjazd za granicę pracowałbym tam dalej. Nigdy nie miałem żadnych problemow a atmosfera pracy jak najbardziej pozytywna. Ten hejt to chyba od ludzi którym się pracować nie chce. Polecam pracę w IC. Pozdrawiam z UK

god
@K.G.

Jak wyjechałeś za granicę, to najwyraźniej poprzednicy mieli troszkę racji- przynajmniej w kwestiach zarobkowych, sam siebie wyjaśniłeś ;D

Mlody
@K.G.

Ja pracowałem tam nie cały miesiąc, uwierzcie mi że nie da się dłużej pracować w Rawiczu. A ty piszesz ze gdyby nie wyjazd to dalej byś tam pracował, to trzeba było tam zamieszkać w tym lodowisku zimą. To byś uciekł po tygodniu. Dłużej pracują tam tylko desperaci. Madralinscy i cwaniaki w swoim gronie. Nie trać swego czasu na pracę w tym zakładzie.

Barnaba

Wymagający zwierzchnik będzie miał zawsze takie opinie. Idealnie to nigdzie nie jest, ja nie narzekam!

Nicki

Potwierdzam zachowanie niby brygadzisty, poniżej normy ludzkiego pojęcia. Jak się denerwuje to zaczyna się jakać, taki guffi i sapie do wszystkich nowych pracownikow. Konfident na całego martwi się tylko o swója (usunięte przez administratora) Mam nadzieję że to czyta i choć trochę weźmie sobie to do głowy. I przestańcie zrec w tej filii rawickiej. Kto to widział żeby nic jie robić i tylko zrec jak św.... A ta gruba blondyna niech lepiej idzie do psychotryka bo już nie ma na nią słów.

Alan
@Nicki

Niestety potwierdzam że w Rawiczu nie jest dobrze. Dzieje się tam wiele nie dobrego. Anty brygadzista psuje atmosferę, zgrywa osobę mądrzejsza od gówna. A wiadomo jak to jest z takimi osobami.

Pablo

Zamówiłem gruszkę do turbiny nowa za ponad 5 stów. Odebrałem w pudełku nowa i zawiozłem do montażu. Przed montażem została sprawdzona i okazuje się że puszcza ciśnienie. Brawo ! Sprzedawać wadliwe części! Jednego klienta mniej od razu.

Ja...

Ok

Oddział w Rawiczu omijajcie szerokim łukiem. Nie podejmujcie tam pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Inter Cars S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Inter Cars S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Inter Cars S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 212.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inter Cars S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 155, z czego 24 to opinie pozytywne, 77 to opinie negatywne, a 54 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Inter Cars S.A.?

Kandydaci do pracy w Inter Cars S.A. napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Inter Cars S.A.