Opinie o Polmer Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Polmer Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Polmer Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polmer Sp. z o.o. w Wrocław

seven

50 zl bonow hehe chyba dali na flaszke zeby sie upic z rozpaczy

lol

w tej firmie nie znasz dnia ani godziny....

As

Wiadomo kogo jutro będą zwalniać?

kolano

ciekawe co będzie jak w tym roku odkryją ile jest niezdanych odpadów na koniec roku. to kolanko oberwie taką zjebkę że huhuhu, chyba że coś wymyśli

kolo

to co zwalniają ludzi a potem chcą żeby reszta przyszła do pracy w przerwie świątecznej, za takie traktowanie mówi się "nie" przyjdźcie sobie sami

hej

nie ma związków ani nawet niezależnej rady pracowniczej! Która by broniła pracowników i przestrzegania prawa pracy w tej firmie

JA

Nie ma zwiazkow i dlatego w tej firmie nigdy nie bedzie dobrze do tego rzady sulimy porazka

Polmerino

współczuję ludziom, którzy się nabierają na kłamstwa w tej firmie i zaczynają tam pracę.Ta firma to kompletna obłuda, obóz zakłamania i koło adoracji nieudaczników życiowych. Mnie nawet na koniec spotkało w tej firmie kolejne rozczarowanie. Za ciężką pracę i zaangażowanie dostałem nagrodę świąteczną czyli brutalne rozstanie z dnia na dzień bez powodu. Na dodatek po zwolnieniu zostają jeszcze nierozliczone nadgodziny, nie zapłacony urlop i niezapłacona odprawa....więc będzie się trzeba sądzić! Masakra dlaczego oni tak postępują??? Dlaczego w tej firmie nie można normalnie pracować a nawet po odejściu wszystko jest problemem? Żałosny Zarządzie i Zakłamany HR-rze, zastanówcie się co wam da takie postępowanie w waszym życiu i takie traktowanie innych ludzi, was też w tej Firmie kiedyś tak potraktują, zobaczycie nawet nie wiecie jak szybko to się stanie.......Więc proszę zastanówcie się dwa razy jak będziecie zwalniać kolejne osoby!

Hania

Śmieciowe paczki za 15 zł i kolejne oskary w piątek

JA

A co moze im polmer dac procz paczek za 15 zl z przeceny hehe bony pewnie beda ale dla tych na gorze.

byłypracownik

To ludziska,chwalta sie co tam polmer na swieta zarzucil lub tez co obiecal a nie dal :D

Annn

Siedzice na górze i myślicie kogo by tu zwolnic lub obciąc z pensji. Mam dla was propozycję może zamiast krzywdzić innnych przed świetami, zastanówcie się czy to nie czas aby samu odejści i dać innym trichę nadzieji na lepszy rok 2015?

Chory

To ja zostaje na L4

mistrz

poczekajmy dwa dni!!!!

WT1

to w który piątek startują z Oskarami?

HR

Oskary czyli co, zwolnienia?

Asia

Jak mają być Oskary to lepiej iść na L4?

Hana

już nie OSkary tylk SUlimy będą

stary

to bedą oskary? w który piątek?

W tej firmie maja sens tylko Oskary rozdawane najlepszym pracownikom jako podziękowanie za całokształt. Tylko dlaczego robią to w grudniu przed świętami....brak słów :(((((

Zostaw merytoryczną opinię o Polmer Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Polmer Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polmer Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polmer Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polmer Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Polmer Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polmer Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 365 ocen.

Polmer Sp. z o.o.