Opinie o NATEK Poland w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie NATEK Poland. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w NATEK Poland o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NATEK Poland w Warszawa

Lidia

Nie wiesz kim jest NATEK Poland? Zapoznaj się z artykułem: http://www.forbes.pl/natek-poland-otwarcie-o-outsourcingu,artykuly,181418,1,1.html

iks 3

halo gdzie ty przyjacielu jakieś ogłoszenie od nich o pracę dla architekta widzisz? ja właśnie szukam takiej pracy. powiesz proszę czy są konkurencyjni jeśli chodzi o stawki

tomek

To jest jakaś agencja zatrudnienia, pracy tymczasowej, czy może firma IT? Kto coś wie ?

Programista

NATEK Kraków - TRAGEDIA. Szczególnie jeśli jesteś programistą Java. Stawka to jakaś totalna kpina. Inne firmy oferują nawet do 20zł netto więcej na godzinę przy współpracy B2B niż firma Natek. Firma jest jedynie idealna dla osób którym nie przeszkadza pracować za bardzo niską stawkę...

Kontakt został nawiązany poprzez LinkedIn w związku z otrzymaną ofertą pracy zdalnej na pełen etat z okazjonalnymi wizytami u klienta. Najpierw ustaliliśmy stawkę godzinową oraz formę współpracy typu b2b. Po obustronnej zgodzie, rozpoczęliśmy proces rekrutacji, który trwał bardzo długo, ponieważ albo ja, albo oni nie mieliśmy czasu. Rekruter i dyrektor biznesowy byli ze Słowacji, klient z Niemiec, natomiast kontrakt miał być podpisany z polskim oddziałem NATEK. Odbyliśmy dwa spotkania z kluczowymi osobami klienta oraz wymieniliśmy mnóstwo maili i telefonów z NATEK. Po decyzji klienta omówiliśmy szczegóły kontraktu - pełny etat, umowa na 3 lata, zamówienia roczne na 221 dni roboczych każde, refakturowanie kosztów delegacji, itd. Udało mi się wynegocjować nieco wyższą stawkę. Po kilku ich obietnicach słownych i pisemnych co do omówionych szczegółów, zgodziłem się na współpracę. Postanowiłem jednak poczekać kilka dni przed wypowiedzeniem umowy z moim obecnym klientem i okazało się, że to była bardzo dobra decyzja. Po pięciu dniach ten sam rekruter zadzwonił z informacją, że ustalili szczegóły współpracy z klientem i że jednak to będzie umowa na pół roku, na pół etatu - do zakończenia projektu, a po tym zlecenia od czasu do czasu. Zaproponował, abym dogadał się z moim obecnym klientem na pracę na pół etatu, abym mógł również pracować dla nich... Odmówiłem.

Pytania rekrutera nietechniczne. Pytania klienta trochę techniczne, natomiast sam klient jest nie na czasie z najnowszą technologią - liczył na wsparcie w tym zakresie.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
logo firmy Konsultant ds. Oprogramowania Sage DPW z j. niemieckim
Katowice
SD Worx Poland Sp. z o.o.
nina

A gdzie w Toruniu znajduje się Natek? Na stronie tej firmy i w internecie nie mogę znaleźć nawet wzmianki o Toruniu, oprócz ofert pracy.

kacper

tyle ludzi szukających pracy w Natek w Toruniu a ofert chyba ni widu ani słychu no nie, czy coś się może zmieniło obecnie. ciekaw jestem czy jest jakaś szansa na rekrutacje. Chociaż powiedzcie mi też czy na prawdę Natek nie ma też żadnej strony internetowej czy może ja nie mogę odszukać. Liczę na was

Nie do wiary w jakim tempie w Polsce namnażają się firmy kupy typu NATEK. Są to typowe struktury pasożytnicze, samozatrudnienie właścicieli to jedyne realne miejsca pracy wykreowane przez te twory. Firmy tego typu to typowe (usunięte przez administratora) od którego przybywa co najwyżej smrodu (na rynku pracy). Długo można by wymieniać negatywne aspekty tego typu rakowych narośli na rynku pracy.

@123

Hmm no ale o innych outsourcingach tak samo można by mówić a jednak ludzie pracuję i nie narzekają :P

Natek frieeend

anonim - 2013-08-19 13:58:12 Natek frieeend, a te podwyżki i szkolenia rzeczywiście się zdarzają? Czy to bujda? Szkolenia płatne? Z kasą nie ma żadnych problemów?Szkolenia platne - tak, ale to Ty placisz. Podwyzki - tak ale Twojego managera Jednak musze przyznac ze wyplaty zawsze byly na czas.

Łukasz_Lampka

Dzień dobry, przykro nam, że praca w NATEK nie spełniła Pana oczekiwań. Chcemy być firmą, która jest dla swoich pracowników przyjemnym doświadczeniem i z którą planują związać swoją karierę na dłużej. Dlatego też bardzo interesuje mnie Pana/Pani opinia i chętnie dowiem się więcej - dzięki temu będziemy mogli znacznie poprawić jakość naszych usług. Będę wdzięczny, jeśli skontaktuje się Pan/Pani ze mną mailowo, pod adresem: lukasz.lampka@natek.pl. Z poważaniem, Łukasz Lampka NATEK Poland

guruguru

Odradzam. W firmie panuje bałagan, chaos, irracjonalność. Na porządku dziennym są obiecanki-cacanki. Zarobki niskie, jedyny benefit to podstawowy pakiet medyczny. Praca niepewna, wbrew temu co wpierają ludziom skończy się projekt to do widzenia. Zero szkoleń i możliwości jakiegokolwiek rozwoju zawodowego. Jeśli ktoś pracuje tam dłużej niż parę miesięcy to jest mistrzem. Zdecydowanie lepiej zatrudnić się bezpośrednio w firmie, a nie przez Natek - gwarantuje to wyższe zarobki i zyskanie większej ilości benefitów, o szkoleniach i ścieżce kariery nie wspomnę.

Byly pracownik

Pracowalem w firmie natek i szczerze nie polecam z nimi wspolpracowac. Kiedys jeszcze warunki na wstepie mieli bardzo dobre i kontakt z "gora" byl w miare ok. Pozniej zaczeli czuc wieksze pieniadze i zaczeli cisnac i olewac pracownikow. Doszlo do tego ze podsuwali niekorzystne umowy do podpisania bo wczesniejsze zapisy w umowach do czegos ich zobowiazywaly. Podsumowujac dla poczatkujacych jesli praca bezposrednio u klienta to w ostatecznosci na jakis short term. Inaczej odradzam.

GallAnonim

Praca "tymczasowa". Zatrudniają specjalistów na kontrakt,obiecują i pozbywają się w trybie ekspresowym jak tylko nie są potrzebni. Na umowę o pracę na czas nieokreślony- warto, ale kontrakt odpada.

Zostaw merytoryczną opinię o NATEK Poland - Warszawa

• Jak się pracuje w NATEK Poland?

Zobacz opinie na temat firmy NATEK Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NATEK Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 10 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NATEK Poland?

Kandydaci do pracy w NATEK Poland napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NATEK Poland