Opinie o Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon" w Ostrów Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon". Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon" na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja lokomotyw kolejowych i taboru szynowego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon" w Ostrów Wielkopolski

bolek

ale jaja nawet zusu i kasy na czas ludziom nie płacili a czy placą???

Czechu

MEGA AFERA !!! TO JUŻ KONIEC

Czy ktoś z szefostwa odważy się przedstawić sytuację firmy w Kaliszu ?Czy jest ktoś odpowiedzialny za tą sytuację jaka panuje w tej firmie, pracy coraz więcej, brak inwestycji w pracowników, park maszynowy,narzędzia, środki bhp itp. Wypłaty na kilka rat .Jak długo ma to jeszcze trwać ? Ile można się zadłużać ?????

Ochota

p. Adam B. Nad używa władzy nad ochrona i szantaźuje ich że zwolny i każe donosi na każdego nawet na Chlebowskiego ha ha

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Dam pracę w firmie Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon"? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.

Pan Smiglak-jakie ma plany?Zobaczymy.

Zaklad jest sprzedany.

Ciekawy
@pracownik

Jakieś konkrety? Kalisz też,co to za nowy nabywca ,jakie ma plany ?

Ciekawy

Co tam w fabryce Ostrów.Jakieś zmiany , decyzje, konkrety, czy ostateczny finał? ??

To jest szacunek do załogiEkk kalisz dyrekcja bawi sie z zaloga z biur po knajpach za kase z socjalnego a szarą mase z produkcju ma w nosie nawet dziękuje za wspułprace zalodze nie powiedzą TO JEST ZAKŁAD!!!

bolek
@Adam

wy jestescie tylko do roboty robole a szlachta z biur bawi się na wasz koszt z socjalnego tak jest od lat w tej firmie dziadostwo

dudek

Widocznie nie pokazują się u nich żadne oferty pracy @xd, ale jak dbają o stabilne warunki finansowe, a jak atmosfera dopisuje to jeszcze lepiej o nich świadczy. Ważne dla mnie jest to, żeby było nieźle.

Jaa

Chodza plotki ze zus podal wiosek o upadlosc do sadu. Ale ile tym prawdy.

kowal
@Jaa

jaka jest sytuacja firmy ? ponoć została podpisana upadłość ! Władza milczy???? brak konkretów , pensji i itd................???? Firma jest w agonii ! Wielki czas się ewakuować !

Nickodem
@kowal

w październiku poszedł wniosek o postępowanie sanacyjne; z wypłatami na czas nie dają rady ale paczki na święta były... oby sytuacja zmieniała się na lepsze, bo to nadal miejsce pracy dla wielu z nas

pan

co dalej z firmą, kiedy koniec!

balaha

porzadki i dyscyplina łeno bo co robic kontrolowac bo tylko to potrafi (usunięte przez administratora) ludzie macie tyle zakładów ale nie poprawi sie ta na bank ...to sraja gołebie

ciekawy

witam, co slychac w fabryce? juz po zmianie wlasciciela?

robool

Morgi jaki ty jesteś debil

morgi

Tak! Ludzie walą całymi autobusami na fabryke.Krew się leje bo tylu chętnych!

morgi

Jesteśmy d..py wołowe bo dajemy się robić w konia przez chytrych lisów!

robool

Do niczego się nie musisz odnosić po prostu piszę jak jest a zarobki jakie są to są ja mam w tym zakładzie trzydzieści lat pracy i zawsze mówię że jak się nam nie podoba to można się zwolnić i iść do pracy gdzieś indziej a na tym zakładzie zawsze zarobki były liche i będą więc niech nie liczy ktoś na większe zarobki bo nowo przyjęci mają większe stawki niż ja po trzydziestu latach i co mam się zwolnić ! Takich pracowników się nie szanuje bo wiedzą że się nie zwolnią.

robool

Jakie głupoty wypisujecie kiedyś pisałem ale przestałem te wasze posty i komentarze to są bez sensu każdy co tu pisze to napewno pracuje w tej niby firmie i wie co mówi koryto że jak się nam nie podoba to każdy może się zwolnić jak ktoś przepracował w tej firmie pół życia to nie jest tak łatwo podjąć decyzję żeby się zwolnić i za te same pieniądze lub mniejsze zmieniać pracę a za większą kasę to tyko za granice wyjazd kawaler ma łatwiej z taką decyzją bo nie ma dzieci i żony zobaczymy co się wyjaśni do środy bo jak nie to znaczy że nie ma żadnego inwestora bo to za długo trwa

zimi

ha ha panowie,dziaostwo nic wiecej a kiedys xhcialem tam isc...moze wy imnowe kontrakty załatwcie

bolo

Jesli tobie cos nie pasi to po (usunięte przez administratora) tu siedzisz patrz zebys ty upadlosci nie oglosil ale w domu baranie

Zostaw merytoryczną opinię o Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon" - Ostrów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon"?

Zobacz opinie na temat firmy Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon"
1.8/5 Na podstawie 342 ocen.
  • Wrocławska 93
    63-400 Ostrów Wielkopolski

Europejskie Konsorcjum Kolejowe "Wagon"