Opinie o Edugo (Nova Centrum Edukacyjne Sp. Z O.O.) w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy NOVA Centrum Edukacyjne Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w NOVA Centrum Edukacyjne Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NOVA Centrum Edukacyjne Sp. z o.o. w Warszawa

Artur K.

Jestem jak najbardziej Naj za Nova Centrum Edukacyjne Warszawa Skończyłem szkole w Warszawie. Nauka była bezpłatna bo jestem osoba która chodzi i się uczy Zdałem egzamin zawodowy i mam tytuł technika administracji. Dostałem certyfikat w języku angielskimi Polecam Niva Centrum Edukacyjne Warszawa

Aleksandra

Dla mnie najlepsza Szkola w Warszawie uczę wie tutaj już drugi rok i polecam każdemu obsługa pomocna nauczyciele kompetentni

L1

Nie polecam stażu w Nova (odbywałam praktyki letnie w roku 2020) Niektórzy pracownicy wykorzystują praktykantów do skanowania, kopiowania, układania, sortowania i wyszukiwania dokumentów w chaotycznym archiwum. Przez miesiąc stażu niektórzy ani razu nie użyli komputera. Część pracowników bardzo miła, część niestety nieprzyjemna. Często nie było miejsca na wykonywanie czynności archiwizacyjnych, trzeba było radzić sobie na korytarzu, bez biurka. Praktykantów było sporo i gdy jedni kończyli staż, przychodzili nowi i kontynuowali porządki w dokumentach. Jeśli chcecie zdobyć doświadczenie zawodowe i faktycznie się czegoś nauczyć, niestety nie polecam.

Zadowolona

Moim zdaniem i w tamtym i w tym semestrze dali radę z nauka zdalna hasła i loginy oraz instrukcja logowania do platformy przesłana na czas jak dla mnie piec gwiazdek dziękuje

Robert

Szok szok szok jestem w totalnym szoku ze wy nie macie co robić tylko piszecie takie bzdury weźcie się za naukę to wtedy będziecie czytać ze zrozumieniem a co najważniejsze rozumieć ze zrozumieniem co się do Was mówi Uczę się w tej szkole już na drugim kierunku i bardzo lubię ta szkole i ludzi tam pracujących poza tym pracuje w zawodzie i zdobyłem właśnie tu potrzebne ni kwalifikacje zawsze wszystko zgodne z tym co się mówi tylko oni w Warszawie maja indywidualne podejście do słuchacza w innych szkołach tego nie ma A tu jest wiec wielki szacun dla wszystkich

Słuchaczki Warszawa

Jestem słuchaczka z Warszawy i tak jak jest napisane dostaliśmy loginy o hasła na e-mail a także instrukcje po polsku i w innym języku i cały mój kierunek tez dostał Panie w sekretariacie obsługa na najwyższym poziomie zrobiły na początku test a później kto nie potrafił się zalogować to pokazały Maja naprawdę bardzo dużo cierpliwości do Nas bardzo dziękuje I pozdrawiam serdecznie Szkola na najwyższym poziomie

Agnes

Witam, mimo szczerych chęci, zaangażowania oraz predyspozycji do pracy biurowej , rozdawałam tylko ulotki tej firmy. Niestety ani wynagrodzenie ani umowa/ chyba zlecenie/ nie zostały mi na czas wydane/wypłacone. Często nikt nie odbierał telefonu w sekretariacie lub innych działach...na zapytania email też brak odpowiedzi... Ulotki nie są pracą a zajęciem, zatem zabieram się do szukania pracy, gdzie docenione zostaną kompetencje. Niestety kursy już się zaczęły zaś szkoła nie zapewniła chętnym medycyny pracy i sugerowała płatną 120zł. żeby było szybciej, te bezpłatne badania są możliwe, np. 2 mce po rozpoczęciu kursu a więc traci się zajęcia i pozostaje tylko rezygnacja z kursów oraz pracy, gdzie obiecuje się umowę i sie jej nie dostaje tak samo jak wynagrodzenia /na czas/. sp.ds.komunikacji i PR poszukujaca pracy

Aktualność

Stanowisko Asystenta ds. dydaktyki to pierwsze ze stanowisk w naszej Firmie, które chcemy Państwu przybliżyć. W naszych szkołach pracuje aktualnie kilkudziesięciu Asystentów.

Do głównych zadań należą:
- wypełnianie dokumentacji szkolnej: dzienniki lekcyjne, arkusze ocen, księgi słuchaczy
- segregowanie i archiwizowanie dokumentacji przebiegu nauczania
- sporządzanie zestawień dydaktycznych
- organizacja i przygotowywanie zjazdów dla Słuchaczy szkoły
- pomoc w przygotowywaniu egzaminów zewnętrznych

Dni i godziny pracy są zależne od potrzeb oddziału i możliwości pracownika. Część naszych Asystentów pracuje tylko w ciągu tygodnia na pół lub cały etat. Mamy również szkoły, w których obecność Asystenta podczas weekendowych zjazdów jest nieoceniona i w tych przypadkach Asystenci mają wolne w ciągu tygodnia. Pracę na tym stanowisku bardzo łatwo jest więc połączyć z kontynuacją nauki, nawet dziennej!
Najważniejsze w pracy Asystenta ds. dydaktyki jest dokładność i rzetelność wykonywanych zadań, umiejętność skupienia uwagi.  Znajomość pakietu MS Office również okazuje się niezbędna.
Asystent ds. dydaktyki na co dzień współpracuje z Dyrektorem szkoły oraz pracownikami sekretariatu.
Romana

Pracuję jako Asystentka ds. dydaktyki w NOVA od 1,5 roku. Grafik faktycznie jest elastyczny, a pracy jest dużo. Obawiałam się, że się zanudzę siedząc w "ciemnym archiwum bez okna", ale okazało się, że mam duży kontakt z nauczycielami, Słuchaczami, pracownikami ZUS i innych urzędów. Zaczynałam od stażu, potem zostałam i dostałam umowę o pracę.

Pytający

A jaka płaca - netto?

Romana
@Pytający

Ja dostałam tyle, ile chciałam :) Powyżej, nie wiele, ale powyżej 2k

Asystentka
@Pytający

Ja też pracuję jako asystentka i mam 2200,00 zł netto.

@Romana

Haha błagam Cię dziewczyno o czym Ty piszesz? Zobacz co w Tarnowie zrobili żeby z wami tak nie było

@Romana

Romana daj juz spokój z tymi bzdurami. Ten tekst powielany jest od marca.

Kvalley
@Romana

W jakich okolicach oscylują zarobki na takim stanowisku? Zastanawiam się czy nie wysłać CV w innym mieście do firmy Nova. Będę wdzięczna za odpowiedź !

@Romana

Napiszcie prosze juz inny tekst o innej asystentce, sekretarce ect. To już się 100x powtarza. Lata lecą a Romana ciagle pracuje od 1,5 roku ????.

@Romana

Romana Widmo daj juz spokój z tymi bzdurami. Ten tekst powielany jest od marca. Żadna Romana w Nova nie pracuje.

Gosc
@Paweł

Przecież Romana to fikcja: czytaj : Iza

Mat
@Romana

Zapraszam wszystkich którzy ubiegają się o zwrot za kursy we wrocławskim oddziale Novy na grupę messenger: Dołącz do mojej grupy w aplikacji Messenger(usunięte przez administratora)

Andzoa
@Mat

Czy grupa jeszcze istnieje?

@Romana

Proszę o podpowiedz jak uzyskać arkusze ocen, ukończyłam Niva we Wrocławiu, od lutego br proszę o udostępnienie moich arkuszy, maile, pismo, prośby na Facebooku i nadal bez odpowiedzi.

Życzliwy
@Jaga

W Warszawie nikt się tym nie zajmuje. Pisz do kuratorium

Jaga

Odp To jest przypuszczenie czy pewność? Bardzo mi zależy na tym, jakie mogłabym podjąć kroki, aby szkoła jadnak wydała dokumenty?

Życzliwy
@Jaga

Pewność. Pracowałam tam, wiem jak było... pisz do kuratorium - tam powinni przekazać dokumenty. No od nich się nie doczekasz. Bałagan i chaos.

@Życzliwy

Bardzo dziękuje ????????

Agnes
@Romana

Gratuluję otrzymania pracy biurowej, ja mimo wszelkich predyspozycji do pracy biurowej rzetelnie rozdawałam ulotki, nie otrzymałam jednak ani swojej umowy ani wynagrodzenia na czas... a szkoda...

Z ciekawości zerknęłam na forum, aby zobaczyć co tam słychać w NOVA. Wypowiem się jako były pracownik. Po pierwsze, gdy tam pracowałam, to nigdy nie było sytuacji że nie wypłacili wynagrodzenia. W grudniu potrafili wypłacić już za listopad i grudzień z góry. Atmosfera prawie była zawsze fajna do czasu, gdy zaczęto często zmieniać dyrekcję, a najgorzej było za czasów jednego z dyrektorów, który nie szanował ludzi. Poza dało się przeżyć. Miejsce odbywania zajęć było bardzo fajne. Fakt brakowało sprzętu, materiałów itp. ale jak jest ogarnięty nauczyciel, to sobie daje radę. Po tej szkole wielu uczniów znalazło pracę, a nawet poszło na studia. Tak jak w każdej organizacji coś szwankuje, ale nie można powiedzieć że w NOVA było źle. Czas spędzony w NOVA miło wspominam. Fajni nauczyciele, fajni uczniowie.

Propaganda

Kolejna propaganda sukcesu. Wypłaty na zaś wypłacane.....uśmiechu warte. Rozbawił mnie ten wpis. Oczywiście najlepiej też mieć rozgarniętych nauczyciel...co z domu przyniosą, z innej pracy....tacy są bardzo mile widziani w każdej pracy, bo po co pracodawca ma wykładać pieniądze....ogarnięty pracownik to duża oszczędność.

Drugi były pracownik

Moje też były na czas.

Ex
@Drugi były pracownik

A u nas nie. Za każdym razem wszyscy się baliśmy, czy w ogóle dostaniemy.

@Ex

Trzeba było pracować w NOVEJ a nie u konkurencji.

szukam pracy
@Propaganda

Zrezygnowałam z pracy w Nova w maju i dziś żałuję bo "propaganda" COVID19 mnie dopadła i się przestraszyłam ale niepotrzebnie. Płacili zawsze na czas jeśli zrobiłaś to co należało zrobić i było ustalone. Ja dwa razy zostałam po godzinach z mojej winy. Zaewniam, że były wypłaty w grudniu za grudzień a nie w styczniu bo Nova dbała o święta i o pracowników. Dziś tylko wspomnienia. Dzwoniłam i mi odmówiła zatrudnienia Pani Monika. A wiem że zatrudniała zdrajców, chyba czasy nastały do (usunięte przez administratora) albo

Drugi były pracownik
@Ex

Wow. U nas nie miała miejsca taka sytuacja .

Jola
@Propaganda

Żadna propaganda, tak było i jest. Nie masz pojęcia więc nie hejtuj. STOP HEJT!

Klaudia

Bardzo polecam szkole Nova Centrum Edukacyjne! Swietne podejscie do sluchacza, zajecia odbywajace sie w zgranej grupie. Nauczyciele bardzo pozytywnie nastawieni do sluchaczy. Dyrekcja oraz pozostali pracownicy zawszep gotowi do pomocy. Z reka na sercu - warto! Drzwi otwarte dla kazdego bez wzgledu na wiek :)

Jola
@Klaudia

Też tak samo uważam. A hejtują bezmyślni i złośliwi jak wszędzie. Dlaczego w oczy nikt nie ma odwagi powiedzieć?

Ex pracownik

Pracowałem jakiś czas temu. Nawet w Cv nie wpisałem tego „ doświadczenia”. Kombinacje z przelewami, z wynagrodzeniami. Płaca za marne grosze na umowę zlecenie. Wszytsko organizowanły dziewczyny z sekretariatu i to dzięki nim szkoła funkcjonuje. Właścicielka która nie szanuje ludzi, traktuje słuchaczy jak jednostkę dzięki której zarabia pieniądze na wszystkim. Ogólny chaos i bałagan z jakim nigdy wcześniej się nie spotkałem. Śmieszą mnie te wpisy - od razu idzie wyczuć ze to celowe aby polepszyć wizerunek. Ale jeśli komuś zależy na dobrej szkole - omijajcie szerokim łukiem.

Wiktor G.

Jako uczeń polecam Szkola NOVA w Warszawie bardzo mili i wyrozumiali wykładowcy bardzo dobrze przygotowani z dobrym podejsciem do ludzi uczacych sie ale tez pracujàcych Dyrekcja rozumie ze czlowiek pracuje a jednoczranie sie uczy Sale szkoleniowe w pełni wyposażone w potrzebny specjalistyczny sprzęt ,małe grupy duża przestrzegaj na zajęciach Jeżeli mialbym ocenic szkole to oceniam na pięć z plusem jako najlepsza poniewaz skończyłem jeden już kierunek w innej szkole i nie chciałbym tam wrócić Teraz utworzyl się nowy kierunek który mnie interesuje czyli technik sterylizacji który jest mi bardzo przydatny w branży medycznej Zawsze pomocni i indywidualnym podejściem do każdego słuchacza Tylko w Nova Centrum Edukacyjne Warszawa

Od kilku tygodni nie można doprosić się papierów, które już dawno powinny być wystawione. Jak widać tej ,,firmy'' kodeks pracy nie dotyczy. Telefon milczy, a na maile nie opowiadają. Co ciekawe, gdy im coś trzeba to pracownik ma to dostarczyć natychmiast, ale gdy pracownik czegoś potrzebuje, to ociągają się tygodniami. Nie polecam tam pracować.

Byłam słuchaczem przez 4 lata Polecam ogromnie Nauczanie jest na odpowiednim poziomie Byłam dziś z naprawdę ciężkim zadaniem w sekretariacie przemiła Pani wszytko wytłumaczyła oraz zajęła się sprawa z pełnym zaangażowaniem . Wszytko zostało załatwione tak jak potrzebowałamz

Aneta

Brak kompetencji u pracownikow z sekretariatu w Warszawie.

Med
@Aneta

Dlaczego zajęcia z semestru jesiennego trwają jeszcze w lutym, przecież semestr kończy się 31 stycznia i dlaczego mamy 15 zjazdów, a nie 16?

Nauczyciel
@Med

A wiesz, że jak jest coś na rzeczy... -To wówczas nikt nic nie wie... Ci z najwyższej góry zatrudnili znajomków, miernych ale wiernych i już w tym naszym kraju nikt nic nie wie bo co tydzień inna wersja... Weź się ogarnij i odpierpapier.

Kompetentny
@Med

Widzę, że masz większą wiedzę od osób zarządzających tą firmą. (usunięte przez administratora)

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie NOVA Centrum Edukacyjne Sp. z o.o.?

Doświadczenie

Ex

Szczerze mogą podpowiedzieć by lepiej szukać pracy gdzie indziej.... w tej firmie panuje przeogromny chaos łącznie z problemami z wypłata wynagrodzenia. Problemy finansowe, prawne i organizacyjne. Nie polecam

Beata
@Ex

Może napisz coś o sobie, o swoich dokonaniach, jaki wkład włożyłaś, jaką wartość dodaną pozostawiłaś po sobie... Napisz ile firma Tobie nie wypłaciła, kto psuje organizację pracy, wprowadza chaos. Pisz konkrety o konkretnych osobach - firma to ludzie, jeśli zawodzą - trzeba reagować. Wiele osób uważa, że te wpisy to nie pracownicy piszą lecz ci, którym zależy aby wprowadzać czarny PR:) Ale jak wiadomo, żadnego to nie ma znaczenia, jak większość takich wpisów w internecie.

BYŁY PRACOWNIK
@Ex

potwierdzam, widzę ze mimo upływu czasu w szkole nadal się nic nie zmienia, brak szkoleń, wynagrodzenie nie wpłynęło w terminie w odpowiedniej kwocie wynikającej z umowy, bałagan i chaos w szkole, problemy z kadra,

!
@Beata

Konkretami zajmuje się od jakiegoś czasu prokuratura w poszczególnych miastach, a w Tarnowie już sąd.

@Beata

Jeśli chodzi o konkrety to jedno najważniejsze to brak szkoleń i wdrożenia pracownika . Tego brakuje . Problemem jest tez bałagan w księgowości co chwile się zmieniają osoby a jedyna osoba która została sama nie wie już czego chce ciagle trzeba coś wysyłać tabelki które nie maja sensu i poprawiać co chwile po czym się okazuje ze to księgowość złe je zleciła ale oczywiście na nich nie można nic powiedziec . Szkoda ze firma nie inwestuje w szkolenia nowych pracowników bo to oni w oddziałach robią najważniejsza robotę a skąd maja wiedzieć jak coś zrobic jak nikt ich nie wdrożył i nie pokazał

BYŁY PRACOWNIK
@Marta

tabelki były robione juz kilknascie tygodni temu pod rożnym względem, widzę ze w kolko to samo jest robione co się dziwić taki bałagan w szkole

Asia
@BYŁY PRACOWNIK

Tabelki były robione od lat bez sensu połowa czasu stracona . Zamiast się skupić na tym co trzeba poprawić ciagle to samo . I wieczna pretensja ze nie na czas a jak to zrobic jak 3 osoby mówią co innego do poprawy. Szkoda ze zarząd nie docenia dobrych pracowników tylko Warszawke . A tak naprawdę gdyby nie inne miasta nie byłoby Warszawki

Ola
@Asia

Pracowałam kilka miesięcy temu docenienie? Nie w tej firmie . Tu nie usłyszysz Dziekuje a co mówić o premiach . Z pensja na czas jest problem. Przy zatrudnieniu mówiono mi o comiesięcznej premi a nigdy jej nie dostałam zreszta nawet nie słyszałam żeby ktoś dostał. Wiec o jakim docenianiu mówimy. Każdy dobry pracownik odchodzi bo tu nikt nikogo nie docenia

@Ola

Nie wiem który pracodawca Ciebie doceni, skoro Ty w ojczystym języku nie potrafisz poprawnie pisać.

@Ola

Zapraszam do kontaktu w wiadomości prywatnej.Pracuje w firmie konkurencyjnej poszukujemy kierowników do oddziałów w całej Polsce . Stawka na początek 4 tys netto plus premia miesięczna zapisana w umowie wiec wypłacalna a nie jak w nova . Osoba z doświadczeniem może otrzymać wyższe wynagrodzenie

Fggyf
@Renata

Jestem zainteresowana, w jakich miastach poszukujecie?

@Fggyf

Warszawa Kraków Wrocław Poznań Bialystok Katowice Łódź

Ogloszenie
@Renata

Gdzie znajdę ogłoszenie rekrutacyjne?

Renata

Dziwnym trafem już kilka osób mamy zrekrutowane z nova wiec nie musisz się kusić .

@Renata

Inteligentna Renato, nawet nie wiesz jakie błędy popełniasz pisząc w ojczystym języku. Oby więcej takich jak Ty pracujących dla konkurencji:)

@Aleksandra

Tylko Moja droga zabraliśmy już wam cześć pracowników i przejęliśmy wasze współpracę i zabierzemy resztę bo ludzie wola pracowac tam gdzie godnie im płaca .

@Renata

Ty najpierw zastanów się co piszesz, bo ten wpis może być potwierdzeniem na działanie nieuczciwej konkurencji, co jest sprzeczne z prawem. Wpisy zostaną skopiowane i poddane opiniom prawnym. Zastrzegam wystąpienie na drogę sądową.

Hihi
@Aleksandra

Jaka nieuczciwa konkurencja? Pracownik ma prawo wyboru gdzie i dla kogo chce pracowac.

@Hihi

Czy uczciwa czy nie, to nie ty będziesz o tym decydować tylko sąd.

Ojoj
@Aleksandra

Tak bardzo chcesz się spotkać w sądzie? Ciekawe co powie na temat praktyk Novej

@Ojoj

Tak. Bardzo chcę i spotkamy się w sądzie i sąd rozstrzygnie a nie jakiś Nick, pod którym myślisz, że jesteś anonimowy. Wielu takich było i się zdziwiło. Piszę to abyś człowieku przemyślał co piszesz, bo narobisz sobie jeszcze więcej problemów, których nie odkręcisz, nie odpiszesz, nie przeprosisz, za które jeśli nie udowodnisz, poniesiesz konsekwencje - mam nadzieję, że jasno zostało opisane. Jeśli masz dowody, jesteś w stanie przed sądem udowodnić swoje racje, to rób to co uważasz za stosowne i właściwe. Jeśli zaś poniosło ciebie, masz czas na przeprosiny.

Zainteresowana

Jestem zainteresowana Pani propozycja

Pat
@Aleksandra

Skoro mówi Pani o uczciwych praktykach, to może będzie Pani jedyną osobą w tej firmie, która może udzielić mi odpowiedzi na pytanie: Jak skontaktować się z waszą firmą (centralą), aby odzyskać świadectwo ukończenia szkoły średniej i pieniądze za niewykonaną usługę ze zlikwidowanego oddziału? Bo od 2 lat, tego co ta firma robi w stosunku do mnie jako klienta, uczciwymi praktykami nie da się nazwać.

Ex pracownik

Szczerze nie polecam. Nigdy nie wiesz czy dostaniesz wynagrodzenie. Umowy zlecenia zmniejszane etaty i ogólny chaos

Jarro xtq
@Pat

chcesz wyjaśnić to pisz cały problem na adres zarządu tej szkoły ( zarzad@nova.edu.pl ) uwierz działa expresowo :D podobno sam prezes dzwoni i wypytuje co i jak było.

Grrrr
@Jarro xtq

To chyba jakiś żart. Z Zarządem nie można się skontaktować. Podobno pracuję tam jedna osoba, tel. brak. Niby... Spychologia totalna nikt nic nie wie, nikt za nic nie odpowiada. Jak ktoś odbierze tel. to jak się okazuje niby pracuję kilka dni i nic nie wie. Brak odzewu na maile, nie ma pracowników i nikt nie czyta poczty. Takie info uzyskałam po osobistym stawiennictwie w Warszawskiej placówce. Obiecano mi, po licznych interwencjach w mojej sprawie, że oddzwoni dyrektorka szkoły, tel. Milczy. Szkoda nerwów jedyny sposób to chyba droga sądowa, aby odzyskać swoje dokumenty z tej szkoły.

Kleo
@Jarro xtq

Naprawdę ekspresowe rozwiązanie problemu. Odpowiedź w ciągu 30 min, następnego dnia problem rozwiązany. A ciągnął się 2 lata...

Strats@czasu

Nova Centrum Edukacyjne NIE POLECAM, STRATA CZASU I PIENIĘDZY. MIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM tę "firmę"

Nauczyciel
@Strats@czasu

Napisz coś więcej. Takie opinie pisane są o każdym pracodawcy, publicznym też.

@Nauczyciel

Wszytsko z zewnątrz wyglada w miarę ok, reklamy sale itp ale wewnątrz to totalna pralnia pieniędzy, oszczędzają na wszystkim, Wiem ze pracownicy nie otrzymują regularnie pensji a jest ona baaaardzo mała. W Warszawie większość osób już nie pracuje wiec jeśli szukacie dokumentów to się nie doczekacie. I zawracajcie uwagę na zapisy w umówie - są kontrowersyjne. I do tego bardzo bezczelna właścicielka dla której liczy się tylko pieniądz a nie ludzie.

Haha

Czyli nic się nie zmieniło........

Emil

czy zajęcia odbywają się normalnie czy są jakieś zaostrzenia związane z pandemią ?

BBQ
@Emil

normalnie tylko dezynfekcja rąk obowiązuje

@Emil

u nas była dezynfekcja rąk i mierzenie temperatury ale to dopiero pod koniec semestru jak zajęcia były w salach bo wcześniej to tylko online

Kacper
@Kamila

Chciałbym się spytać jaki jest poziom nauczania ? Gładko przejdę czy raczej jest dużo nauki ?

@Kacper

To zależy pewnie od kierunku. Pewnie żeby przejść żeby przejść to nie tak ciężko w mojej ocenie bo były osoby, które chodziły na minimalna liczbe zajęć w mojej grupie a szkole skończyły tylko kwestia tego czy Ci zależy na tym żeby przejść byle przejść czy na nauce żeby coś się nauczyć. Myślę że jeśli ktoś chodzi to da się z zajęć wyniesc wystarczająco wiedzy żeby zdać egzamin końcowy. Ja jeszcze wyników nie mam z tego roku ale wydaje mi się że zdałam mimo że się nie przygotowywałam jakoś mocno (kierunek kosmetyka)

Niezależny obserwator

Czytam opinie z ciekawości. Oczywiście po to jest forum, aby się w nim wypowiadać i liczyć się trzeba, że nie wszystkie opinie będą dobre na temat szkoły ale poziom wiedzy kogoś z NOVA, w zakresie Public Relations kto odpowiada na te posty jest tragiczny po pierwszych wpisach w normalnej firmie takiej osobie by podziękowali za straty wizerunkowe !!! Poprawcie to.

MARta

Co do szkoleń to się zgadzam brakuje szkoleń sprzedażowych i marketingowych. Głównie kierowników. Co do premi tez się zgadzam nie ma systemu premi brak . Jednak nigdy się nie zdarzyło abym nie dostała wynagrodzenia i zawsze jest na czas. Firma powinna inwestować w dobrych pracowników i szkolenia

Konkurencja jest OK

Idź do konkurencji, tam jest wszystko czego dusza zapragnie a nawet lepiej:) 1. U konkurencji nic się nie robi, są tylko permanentne szkolenia pracowników:) 2. Konkurencja płaci swoim pracownikom za frekwencję na szkoleniach:) 3. Dba o swoich pracowników najlepiej na świecie o czym świadczą wpisy na tym portalu:) 4. Kadra zarządzająca najlepsza i najefektywniejsza jest jedynie u konkurencji, w Novej takowej niema i wszystko samo sie jakoś kręci:) 5. Najlepszy przepływ informacji jest u konkurencji:) 6. Nova jest jedyną firmą w Polsce, która windykuje - konkurencja i wszystkie firmy na świecie dłużników nagradza:) Załóż własną firmę i realizuj to co Cię martwi we własnym zakresie. Sukces gwarantowany, wiesz już co trzeba zrobić - powodzenia:D

Ktos

I to wszystko w pakiecie z umową zlecenia chociaż inny robiąc ta sama pracę na umowę o pracę czy to dyskryminacja

OKO buziaka
@Ktos

Widzę ,że Twój ból jest jeszcze większy niż Kaczyńskiego:) Naucz się pisać poprawnie w języku polskim, bo u nas umowy są adekwatne do tego co sobą reprezentujesz i jakie masz wyniki pracy.

info dla pracowników
@OKO buziaka

w nawiązaniu do komentarza dano wam do zrozumienia ze możecie mieć umowę zlecenia bo tylko tyle sobą reprezentujcie....... tak was cenia

BLABA
@OKO buziaka

dokształć się, rodzaj umowy nie zależy od wyników pracy ciekawe jak to sprawdzasz na rekrutacji... a po za tym kto w tej firmie ma wyniki..... Ciekawe czy będziesz taka hop do przodu...... jakby kontrola wpadła

Partner Grzesia
@info dla pracowników

Czy podpisanie umowy zlecenia jest obowiązkowe? Jesli podpisujesz zlecenie to miej pretensję do siebie i nie wypisuj własnych żali.

@Partner Grzesia

Ja mam umowę o prace i nie miałam z tym żadnego problemu. Natomiast powinne być szkolenia Kierowników oddziału aby każdy mógł się wyszkolić . Dzieki temu każdy oddział będzie dobrze dzialal

Marysia
@Kamila

Ty nie miałaś ale popatrz na wpisy ile osób ma problemy z własnym ego... Najbardziej winna osoba która dała szansę i zatrudniła do pracy.

monica
@Marysia

Taka jest prawda. Byłam osobą która daje ostateczną decyzję do zatrudnienia lub nie. Na każdym etapie jest loteria. Kandydat płacze,inny za bardzo powściągliwy, wylewny, nadgorliwy... Wybierasz najlepszego i po miesiącu same problemy.. Jak umiał pisać, tak po miesiącu nie umie. Jak umiał liczyć, już po dwóch miesiącach się myli jak dziecko ww podstawówce 1-3:) - Nie wie ile to 50% frekwencji:))))))) I jak takiego człeka ktoś odważy się zwolnić za porozumieniem, to człek owy rozumie. Ale za dwa dni pisze na goworku co chce, bo mądry... Tylko zapomina, że ktoś to czyta, analizuje, i inni mają problemy... Powiedzmy ze ja która zapłaciła stnowiskiem za litowanie.

@monica

Dlatego warto szukać konkretne osoby ale po ich zatrudnieniu nie zostawać ich samych . Błędem tej firmy jest brak szkoleń i dok i kierownika. Jak nowy kierownik może wyszkolić pracownika jak sam jest nie wyszkolony. Przy zatrudnieniu powinne być tygodniowe szkolenie . I naprawdę szkoła będzie dobrze dzialac

Dorota

Może to było tak, że to nie szkoły a konkretni pracownicy z Tarnowa? Przecież tarnowianka do wszystkiego się przyznała i dostała konkretny wyrok. Kierownicy oddziałów liczą stany osobowe i składają przez siebie podpisane dokumenty do UM.

przeszlość

potwierdzam jak za dużo wiesz i nie zgadasz się na ..... robisz się niewygodna dla Warszawy ,

jasiczek
@przeszlość

kiedy wiem że za dużo wiem? wtedy kiedy w nocy spać nie mogę i się często budzę.

Zostaw merytoryczną opinię o NOVA Centrum Edukacyjne Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w NOVA Centrum Edukacyjne Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NOVA Centrum Edukacyjne Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NOVA Centrum Edukacyjne Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 6 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NOVA Centrum Edukacyjne Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w NOVA Centrum Edukacyjne Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NOVA Centrum Edukacyjne Sp. z o.o.