Opinie o Edugo (Nova Centrum Edukacyjne Sp. Z O.O.) w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy NOVA Centrum Edukacyjne Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w NOVA Centrum Edukacyjne Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NOVA Centrum Edukacyjne Sp. z o.o. w Warszawa

Była uczennica

Witam. Chodziłam do tej tzw ,,pralni pieniędzy,,. Powiem tylko tyle są to nie miłosierne (usunięte przez administratora), ktorzy bez karnie za nic ściągają pieniądze. Chodziłam do szkoły tam, podpisywalam zawsze frekwencję, po czym wmawiają mi że nie byla podpisana i każæ płacić!!!!! Na dodatek mają (usunięte przez administratora) za przeproszeniem w dokumentach, sami nie wiedzą jak kręcić.Z CALEGO SERCA ODRADZAM TÆ SZKOŁĘ, UWAŻAJCIE !!!!!!!!!!

SLuchacz
@Była uczennica

Ludzie rozumiem ze macie jakieś żale ale jesteśmy dorosłymi ludźmi czytajcie umowy .jesli ktoś uważa że coś mu nie pasuje nie musi podpisywać . Ja zapisując się czytałem umowę pytałem i nie mam żadnego problemu . Zanim coś podpiszecie lub z kim się umowicie trzeba mieć umowę . Trochę ruszcie głowa .Skoto miałaś frekwencję poproś o pokazanie dziennika co to za problem .zamiast wypisywać bzdury warto pomyslec

@Była uczennica

Dokładnie uważajcie!!! Firma,która szuka (usunięte przez administratora)do odarcia z kasy (usunięte przez administratora).wlasnie składamy pozew p.tej "szkole".

Pozostaw jakis namiar na siebie. Chętnie dołączę się do pozwu. Mam sporo informacji na temat szkoły i działań. Chętnie dołożę swoja cegiełkę do pozwu.

Ja tez
@Ania

Poproszę o kontakt . Podaj mi emaila . Wyśle i do..

Nina

Zostaw proszę adres abym mogła do Ciebie napisać .

@Ja tez

slow987@op.pl

Antonina

Hej ja poproszę o kontakt na maila wszystkie osoby które zapisywały się ,,dla obecności,, przekonane zerowymi opłatami podpisanymi w aneksie ! A teraz rozprawy sądowej a aneksu nie ma. .. antonina.blezien@op.pl

KRS

Po zamknięciu szkoły w oddziale Rzeszów dokumenty przepadły czekam już półtora roku na zwrot , tyle co wiem to dokumenty są w oddziale w Warszawie. oddział Warszawa nie odpowiada na żadne wiadomości drogą elektroniczną a po odebraniu tel, w sprawie dokumentów mówią żeby kontaktować się drogą elektroniczną żenada nie szkoła.

Szkoła
@KRS

Proszę napisać na adres rzecznik@nova.edu.pl - napewno zostanie uzyskana odpowiedż

@Szkoła

Napisane ,oczywiście bez odzewu.....

Szkoła

Prosze o podanie mail

@Szkoła

Odpowiedz już uzyskana że zajęliście się zgłoszeniem , zobaczymy co dalej jakieś małe plusy są. Pozdrawiam e-mail wladziu1998@interia.pl.

Drift
@KRS

I koniec sezonu =) prostaki... gdzie się tak nauczymy prowadzić haha

@Drift

XYZ
@Szkoła

Witam, piszę w sprawie państwa szkoły. W 2018 roku zapisałam się do waszej szkoły (Katowice) Zaniosłam świadectwo oraz podpisałam umowę. Po krótkim czasie zadzwoniła pani ze szkoły i powiadomiła mnie o tym, że kierunek na który chciałam się udać niestety nie wystartuje. Spytano mnie wtedy czy jestem chętna na innych kierunek i odmówiłam. Sprawa ucichła a ja zapisałam się do innej szkoły na podobny kierunek. 10 dni temu przyszło do mnie pismo o nakazie zapłaty za usługi w waszej szkole gdzie nawet nie było takiego kierunku. Nie byłam na żadnych zajęciach, nie napisałam żadnego egzaminu bo kierunek się nie otworzył. Gdzie logika tej szkoły?

SZkola
@XYZ

Proszę skontaktować się z sekretariatem szkoły oddział Katowice lub podać mail

Sluchacz

Absolutnie nie polecam tej szkoły! Nie liczą się kompletnie ze słuchaczami, Będąc na 2 roku kierunku, z dnia na dzień szkoła oznajmiła, ze się zamyka i musimy sami szukać innej placówki która chciałaby kogoś przyjąć na IV semestrze nauki. W innych szkołach państwowe egzaminy okazały sie być darmowe, w tej jednak - 400 zł za egzamin, dodatkowo opłata za sesje oraz inne ukryte opłaty o których wcześniej nie było mowy. Plan zajęć 2 dni przed zajęciami, nigdy planu semestralnego. Ta szkoła to jedna wielka porażka.

Robert

Nabór w tej szkole trwa najdłużej! dla mnie to bardzo ważne, bo nie było mnie w Polsce do końca sierpnia i do tego w Zielonej Górze załapałem się na promocję i nie płaciłem wpisowego!!! :) Polecam

@Robert

a wie Pan że ta promocja trwa u nich cały rok? nie ma żadnego wpisowego, to zwykły marketing żeby przyciągnąć słuchaczy. Za to jakby Pan z jakiś powodów musiał zrezygnować ze Szkoły, to baaardzo szybko upomną się o to żeby w ramach kary opłacić to "darmowe wpisowe". Ode mnie tylko jedna rada - czytajcie umowy (nie tylko szkolne ale każde)

Magda
@Ola

no straszne- zrezygnować ze szkoły i musieć ponieść opłatę wpisową ;-))). To prawda, nalezy czytac co się podpisuje

Magda

Ja jestem tej szkole wdzięczna za takich mistrzów zawodu jak Pani Martyna (kosmetyka) oraz niepracująca już wykładowczyni Pani Anita Ś. Dzięki temu bez lęku zdecydowałam się bez wahania na poszerzenie swoich kompetencji i studia kosmetologiczne. Jedynym mankamentem jest brak świadectwa (nie mam pojęcia, gdzie się zawieruszyło przez ponad dwa lata i nadal czekam na jego wydanie :-))./

Justyna Rogożyńska

Omijać tą szkołę szerokim łukiem,kto nie chce tracić pieniędzy i czasu.Duże braki w kadrze nauczycieli, poza tym w sekretariacie do spraw adminidtracyjnych siedzą Panie,które robią wielką łaskę aby wystawić byle jaki papier lub zaświadczenie. Jeszcze tak marnej placówki nie widziałam w życiu.

Kto płaci za badania w firmie?

Atena
@Kasia

Za jakie badania? Przeciez nikt nie kieruje na badania, ani nie szkoli z bhp. Byl czas, ze bylo wsztstko dopiete, ale chyba to bylo z 2 miesiące

Jeleń

Widać, że ruszyła akcja marketingowa, a raczej kolejnego ocieplania wizerunku. Oczywiscie darmowa, zorganizowana przez posłusznych ,wystraszonych pracowników. Wszystkim zdrowo myślącym polecam przeanalizować wpisy od 12.01 do dziś 18.01. Czy to przypadek,że niemal dzień po dniu regularnie pojawiają się przychylne komentarze dotyczące praktycznie tej samej tematyki? Co kompletnie nie przekłada się na ilość pozytywnych opinii i polubień na Facebooku?? Ta szkoła jest tak samo wiarygodna,jak te komentarze. Zachęcam do umieszczania swoich historii i przemyśleń na temat firmy wraz z @. Mysle,ze zbierze się niezła kolekcja.

@Jeleń

W pełni zgadzam się z tym wpisem. Co jakiś czas obserwuję wpisy o treściach typu: "Super szkoła! w pełni spełniła moje oczekiwania na kierunku xxx, jak nauka to tylko w NOVA Centrum Edukacyjne!!!", bądź "Super pracodawca! Lepszego nigdy nie miałem/miałam!!!" gdzie opinie z pierwszej ręki są zupełnie inne... Widać starają się zaspamować tablicę pozytywnymi komentarzami, by na pierwszy rzut oka obca osoba nie dopatrzyła się opinii, które w jakiś sposób krytykują placówkę.

Jelen
@IQ

I zaczęło się już od rana :P chwili wytchnienia nie mają Ci biedni pracownicy. Siedzą tylko i wytężają się ,co tu jeszcze można napisać. Śmiechu warte :) zalatuje Koreą Północna.

Uczen
@Jelen

O tym samym pomyślałam. Zwodzenie tej szkoły jest chyba na porządku dziennym, a ludzie dają się zastraszyć tą umową z niewiedzy i obawą przed sądem. Jak się poszuka w sieci ta szkoła ma nieciekawą historię, właściwie ze szkołą ma najmniej wspólnego bo o kasę tutaj chodzi. Teraz jestem zapisana w szkole, w której nie mam opłat absolutnie za nic, zero problemów, panie w sekretariacie pomogą, miłe nie tylko do podpisania umowy..

Katarzyna M

Jak dla mnie bardzo fajna szkoła, ma bardzo przydatne i na czasie kierunki które przydają się w obecnych czasach. Nauczyciele bardzo mili i z pasją, Panie w sekretariacie udzielały pomocnych odpowiedzi. Jeśli chodzi o sprzęt to profesjonalny i dobrej jakości. Dzis była dopiero odebrać swoje dokumenty, wczesniej niestety nie mogłam z braku czasu. Zosatałam profesjonalnie obsłużona przez Panie w sekretariacie, szystko zostało wyjasnione . Dokymenty wszystkie odebrane. Dziękuję i polecam w 100% Szkołę NOVA

Kiedy jakiś organ weźmie się za to bandę (usunięte przez administratora) krętaczy, wyzeraczy w Wwa. Zapisywalam się do szkoły pod koniec roku 2017. Po trzech latach się odzywają i mówią mi ze mam do zapłaty 2000 tysiące zł. Ja się pytam dlaczego??? Skoro podpisywałam frekwencję na bieżąco, mam długotrwała chorobę jeździłam do szkoły z zaświadczeniem o pobycie w szpitalu ....

@Anonim

Do mnie tez sie odezwali. Szukaja kasy. Niestety mam papiery na zlozona reklamacje i nie wywiazanie sie z umowy po stronie centrum nauczania.

Wicio

Tez mam taką sytuację

@Anonim

Witam, proszę o kontakt w tej sprawie wszystkich na maila panda.1@gmail.com. Chciałabym uzyskać wiecej informacji gdyż też jestem w takiej sytuacji

@Halohalo

Wyżej zły e-mail, na ten panda.1@wp.pl

@Karolina

Mogę prosić o kontakt na panda.1@wp.pl

Bb
@Anonim

Zostaw proszę email do siebie.

Proszę o kontakt slow987@op.pl

Słuchaczka

Oddział w Białymstoku to jakaś porażka. Wszystkim zarządza niezrównoważony psychicznie dyrektor, który potrafi wejść na lekcję, wydzierać się na słuchaczy i rzucać w ich stronę niewybredne komentarze. W sekretariacie siedzą panie, które w ogóle nie wiedzą co, jak i gdzie, bo zmieniają się w tempie błyskawicy (w sumie nie dziwię się, kto chciałby tam dłużej pracować). Na dodatek szkoła naciąga słuchaczy na pieniądze. Nie polecam, to jest cyrk na kółkach.

Oddział w Białymstoku.
@Słuchaczka

Droga Słuchaczko . Bardzo nam przykro z powodu Pani odczuć związanych z praca sekretariatu szkoły. Przepraszamy za zaistniała sytuację i jednocześnie zapraszamy do kontaktu (bialystok@nova.edu.pl) abyśmy mogli podjąc odpowiednie kroki w celu wyjaśnienia zdarzenia. Jako pracownik oddziału w Białymstoku chciałabym poinformować, że każdego dnia staramy sprostać oczekwianiom Naszych słuchaczy.

Klaudia
@Słuchaczka

Jestem słuchaczką z Warszawy totalna porażka brak organizacji. Nikt nie odbiera telefonów nie mam dostępu do zdalnych zajęć od 2 m-cy. Wszyscy łącznie z panią dyrektor olali sprawę sama mnie poinformowała ze lista na która sie zapisałam moze zaginąć i nie trafi do informatyka by umożliwił mi korzystanie z tej platformy, totalnie nie polecam jestem zażenowana

Pati
@Klaudia

Od 2 miesięcy ? Przecież nie było zajęć zdalnych . To okres wolny od zajęć . Ja dostałam login i hasło w zeszłym semestrze ale zajęcia miałam stacjonarnie. Chyba pomyliła Pani szkoły.

@Klaudia

Również podpinam się pod tą opinią (i również Warszawa). Na stronie jest informacja; tu cytat "W związku z wprowadzeniem nowych ograniczeń informujemy, że w dniu jutrzejszym na e-mail otrzymacie Państwo loginy, hasła oraz instrukcje dotyczące logowania na platformie do nauki zdalnej Microsoft Teams 365(...)" (data zamieszczenia informacji : 2020-10-16) Żadnego e-maila nie otrzymałem, wysłałem w tej sprawie kilka maili, kilkanaście wykonanych telefonów, których nikt nawet nie odebrał. Brak informacji, brak jakichkolwiek informacji co dalej. Pieniądze za kurs przyjęli bardzo szybko i sprawnie, dalej już niestety "współpraca" się zakończyła...

Uczennica wzorowa
@IQ

Z ciekawości zerknęłam ludzie patrzcie co czytacie tam jest napisane ze dotyczy zjazdu 17 sobota i 18 niedziela wiec jak nie miałaś wtedy zajęć to Ciebie może to nie dotyczyć ja dostałam bo miałam wtedy zjazd i miałam zajęcia zdalne wiec wszytkonjest tak jak jest napisane

@Uczennica wzorowa

Popieram jeśli chodzi o czytanie ze zrozumieniem... "W związku z wprowadzeniem nowych ograniczeń informujemy, że w dniu jutrzejszym na e-mail otrzymacie Państwo loginy, hasła oraz instrukcje dotyczące logowania na platformie do nauki zdalnej Microsoft Teams 365 (osoby, które w poprzednim semestrze nie miały utworzonych kont do nauki zdalnej)." W którym akapicie jest napisane, że tyczy się to zjazdów 17 i 18? Jest to ogólna informacja, iż każdy słuchacz, w związku z ograniczeniami dostanie na maila login oraz hasło. Poniższa, dalsza część; "Piątek 16.10.2020 r zajęcia odbywają się zgodnie z planem - zapraszamy na ul. Widok 8 Plany zajęć dostępne na stronie oraz na tablicy w szkole z podziałem na zajęcia " również nie odnosi się do zjazdów 17 i 18 października.

Uczennica wzorowa
@IQ

Tam jest zdjęcie ze dotyczy zjazdu 16 17 i 18 i ja miałam w tym okresie zjazd i dostałam loginy i hasła wie wszystko jest bardzo dobrze

@Uczennica wzorowa

Faktycznie, teraz jak powiększyłem zdjęcie jest tam mikro napis, że wpis dotyczy zjazdów 16-18. Zdjęcie 4cm x 4cm, z napisem drobnym druczkiem nie jest formą oficjalnej informacji. Dla mnie, równie dobrze mogłoby być tam zdjęcie kota, kwiatka bądź czegoś zupełnie innego.

Uczennica Wzorowa
@IQ

To kup sobie lepszy telefon albo okulary żebyś nie musiała powiększać bo przez to ze nie widzisz i nie czytasz ze zrozumieniem piszesz takie głupoty dziwie się jak Wy chcecie się uczyć jak czytać nie umiecie albo nie widzicie ????????????????

@Uczennica Wzorowa

Co do braku słów to polecam więcej czytać, zasób słownictwa się powiększy. Co do telefonu, nie rozumiem dla czego ja mam kupować lepszy telefon (bądź okulary), by otrzymywać oficjalne informacje od szkoły. To placówka powinna rzetelnie oraz czytelnie informować słuchaczy. W momencie gdy tekst pisany informuje o wszystkich słuchaczach, mikroskopijny napis na zdjęciu natomiast informuje jeszcze o czymś innym, to ewidentnie wpis został zamieszczony przez osobę bez pojęcia. Treść ma być czytelna i przejrzysta a nie mieć poukrywane dodatkowe treści, których na pierwszy rzut oka nie widać.

Nauczyciel

(usunięte przez administratora) Nie doczytałem aby FIRMA, SZKOŁA była czemuś winna... Widzę winę w pracownikach, którzy liczyć nie potrafią.

Nauczyciel

Zajmij się lepszym przygotowaniem do lekcji fizyki w jednej z warszawskich szkół państwowych panie GG.

Odp
@Nauczyciel

Niedocztałem, bo nie umiem czytać ze zrozumieniem. Nie podawaj się za nauczyciela, bo nim nie jesteś. Fakt jest taki, że szkoła wyłudziła pieniądze, a pieniądze idą na konto i wyobraź sobie, że nie jest to konto pracownika. No, ale skoro jesteś nauczycielem, to powinieneś znać zasady finansowania i rozliczania dotacji. Brak wiedzy i umiejętności czytania ze zrozumieniem.

PATi
@Słuchaczka

Skończyłam szkole w Białymstoku nawet zapisałam się na kolejny kierunek.zajecia zawsze dobrze przygotowane w ostatnim czasie nawet powiększyły się sale oraz wyposażenie . Nie miałam nigdy problemu ani z sekretariatem ani z Dyrektorem może jest trochę nerwowy ale zawsze pomoze .nauczyciele na wielki plus . Mamy teraz zajecia online oprócz tego dostajemy materiały na mail nauczyciel zawsze dostepny . Polecam bardzo

Wisła
@Odp

To teraz przeczytaj ze zrozumieniem. Mechanizm od 30 lat działa tak samo z pewnymi modyfikacjami. Organ prowadzący jest jeden - spółka NOVA. NOVA zatrudnia dyrektorów, kierowników oddziałów i każdy z nich odpowiada karnie za swoje decyzje. Wpadają na pomysł aby się zmobilizować, zapisać więcej słuchaczy a jak zapiszą to wystąpią o premię. Tak też się stało. Zapisali dużo, premia się należała i została wypłacona pracownikom, w tym samym momencie co wynagrodzenie. Przyszła kontrola i zakwestionowała część gotówki, że źle wydana, nie na cele statutowe Stwierdzono dla powagi że jest wyłudzenie ale dziwne jest, że kontrolujący sami nie mogą się doliczyć ile ic zdaniem brakuje. Ponieważ sprawa jest pogmatwana i wynika z interpretacji rozporządzeń - w jednym mieście można finansować z dotacji a w innym mieście już tego samego nie można... Więc pytanie można czy nie? Nikt na taki pytanie ni odpowie ponieważ, każdy król na swój strój. Sprawa jest skomplikowana, choć wydaje się prosta. Słuchacze który podpisywali obecności w dziennikach i potwierdzali to w prokuraturze, po pół rocznej przerwie, w sądzie zeznają odwrotnie - nie podpisywali. I teraz najlepsze. Pracownicy, słuchacze podrabiali dokumenty słuchaczy za frekwencje w zajęciach i podpis w dzienniku miał 0 czesnego bo gdy miał frekwencję urząd miasta płacił NOVA dotację za słuchacza. Dotacje szły na konto szkoły. Przyszła kontrola i stwierdziła (usunięte przez administratora) że słuchacze nie chodzą na zajęcia a jedynie podpisują listy obecności i tym samym nie muszą płacić umownych kar. Pytam się. Kto wyłudzał pieniądze szkoła czy słuchacz i pracownik, który był odpowiedzialny za dokumentację?? W NOVA zasady są jasne od 15 lat. Problem stanowią nieodpowiedzialne osoby, które podobnie jak w szkole zachowują się na ulicach, powodując wypadki - wówczas winny jest producent samochodu, motoru? Jak pójdą tym tokiem rozumowania, to każdy Polak będzie podejrzany o przestępstwa rządzących lub odwrotnie...."Robi się już kraj mlekiem i miodem płynący".

@Wisła

Oooooo teraz przynajmniej wiadomo w jaki sposób MB próbuje się wywinąć. Najlepiej to zgonić na innych. Powiedz mi, to jak ona kieruje firmą....płaciła premie i nie sprawdzała za co? Kolejna ściema.

Były dyro
@Wisła

Powiek tak - wszystkim zarządza jedna osoba MB i jej mąż zwany prezesem. Nawet zapisy w umowach o prace są karygodne i na granicy prawa. To maszynka do zarabiania i wyłudzania kasy. Premie? Nie ma żadnych premii. Ostatni regulamin był chyba z dwa lata temu. Pseudo cele wywalone w kosmos i nierealne tylko po to by nie musiała nikomu wypłacać premii. Wszystko tanim kosztem. Śmieciowe umowy na minimalne stawki. Lekceważenie słuchaczy, pracowników i wyciągnie kasy jak tylko się da. Szukanie jeleni którzy będą płacić za każde swoje niedopatrzenie. Umowa ze słuchaczami jest bardzo krzywdząca dla klienta, ale oni maja to w D.

S
@Były dyro

Powiem tak : moze lepiej nie wypowiadac sie na temat biezącej sytuacji . Skoro jest Pan byłym Dyr to nie ma Pan pojecia jak dzis wyglada sytuacja

Jeż
@S

Powiem tak: Jako klient zostałem (usunięte przez administratora) na czas i pieniądze. Nauczyciele, którzy nas uczyli też nie rezygnowali dlatego, że u was tak fajnie. Nova zlewa takich jak ja dopóki nie skorzysta się z pomocy organów, które muszą respektować. Widząc masę opinii w internecie nie jestem jedyny. Nie uśmiecha mi się komentować i odpowiadać na wasze gloryfikowanie firmy, ale robię to, żeby ludzie przemyśleli 2 razy zanim skorzystają z waszych usług. Jako, że piszecie tutaj dużo komentarzy "na zamówienie" to znaczy, że was to boli. Albo padniecie, albo zaczniecie uczciwie podchodzić do ludzi. Piszę to jako osoba, która swoje racje ma potwierdzone "z urzędu".

Były dyro
@S

Oj wiem wiem sporo... pralnia pieniędzy.

@Były dyro

Pracuje w tej firmie ani długo ani krótko i powiem tak bywało różnie ale na dzień dzisiejszy firma prosperuje dobrze myśle ze to zasługa dobrej organizacji . Wiele się zmieniło względem tego co było . Uważam ze zaczęli zatrudniać odpowiednie osoby z dobrymi kwalifikacjami i umiejętnościami . Szkoda ze Pan pisze o tym co było kiedyś bo w każdej firmie są zmiany ja uważam ze w tej akurat na lepsze i jestem zadowolona z pracy

S
@Były dyro

Ja pracuje od kilku miesięcy jestem młoda i dużo się już nauczyłam.pracuje w sekretariacie ale dzieki mojej przełożonej mogę się rozwijać i robić dużo więcej . Premie ja dostaje ostatnio dostałam normalnie do wynagrodzenia i wiem ze premia jest ważna ale ważne jest ze mogę zawsze liczyć na swoją przełożona zawsze zadzwonic zapytać . Oprócz wskazywania mi obowiązków potrafi zapytać co słychać w czym pomoc . Za dobrze wykonana prace oprócz premi usłyszałam super robota bardzo jestem z ciebie zadowolona . Wiec nie wiem co było kiedyś ale jest tak teraz . Jak przyszłam do pracy każdy mówił jak jest tu złe i ze nikt nie pomaga. Pracuje już kilka miesięcy i nigdy nie zdarzyło się aby moja przelozona mi nie pomogła . Naprawdę nie zawsze jest tak super bo jest dużo pracy ale tu mogę się dużo nauczyć

k
@S

Pracuje od jakiś pół roku jest czasem ciężko ale nie narzekam . Uważam ze w przeciągu czasu który minął wszystko zaczyna się zmieniać i to moim zdaniem mam lepsze .

Kama
@k

Tez tak uważam ze naprawdę dużo się zmienia na lepsze .I zawsze mogę liczyć na osobę która jest moim szefem . Łatwo narzekać i mówić co było kiedyś . Skoro już nie pracujecie to skąd wiecie jak jest . Ja jestem zadowolona z pracy

Ciekawostka
@Kama

Tak? Ciekawe co by powiedział urząd miasta czy inny na Twoje e-maile rozsyłane do ludzi ?

@Ciekawostka

Jakie e-maile ?

Blanka

Polecam kierunek Asystentki Stomatologicznej , a później najlepiej od razu na Higinistkę Stomatologiczną . Dwa zawody w 2 lata, świetna opcja. Najlepsi nauczyciele i Panie z sekretariatu służą POMOCĄ. Polecam Szkołę NOVA w 100%.

To tylko ja.

Jestem uczniem tej szkoły ponieważ nie dostałam się na wymarzone studia postanowiłam po prostu nie marnować roku na nic nieróbstwo. W mojej grupie są tacy , którzy podobnie jak ja korzystają z sytuacji , ale również Ci ,którzy są po to by : dostać zaświadczenie lub legitymację i myślę , że ta druga grupa tak bardzo tu narzeka. Myślicie , że na studiach zaocznych opłat nie ma ? 4000 zł na rok i to w zależności od kierunku. Tu płacisz maksymalnie 400 zł rocznie z egzaminem. Za drogo ? Konkurencja zaprasza ale wiem , że zadowolony raczej nie będziesz. Oszukali Was ? W mojej grupie jest 15 osób , żadna z nas nie jest oszukana. Jeśli wydane jest Ci zaswiadczenie i legitymacja , a ty po tygodniu znikasz to raczej ty oszukujesz . Co do pracy sekretariatu to nie wiem jak w innych miastach ale w Białymstoku Pani Kasia to odbiera ode mnie nawet telefon w niedzielę. Za co wielkie dzięki . Stąd też ten komentarz .

@To tylko ja.

Ja koncze właśnie asystentkę w Białymstoku mieliśmy normalnie zajecia praktyczne przygotowujące do egzaminu moje koleżanki w Cosinusie dostały poprostu wydrukowane materiały i jak niby po czymś takim zdać egzamin. My praktycznie co tydzien mieliśmy przygotowanie egzamin poszedł dobrze wszystko co przećwiczyliśmy pojawiło się .teraz zapisałam się na sterylizacje .naprawde polecam nie jest to ściemnianie zajęć tylko zajecia z których można się nauczyć wiele

MARTa
@Ola

Fakt w cosinusie nie ma zajęć praktycznych a w nova bialystok tak . Ja uczę się już kolejny rok w Białymstoku i jestem zadowolona sale są bardzo dobrze wyposażone nauczyciele pomocni wszystko dobrze wyjaśniają i pokazują

Justyna

Ja skończyłam Asystentkę i Higienistkę stomatologiczną w Warszawie i nigdy z niczym nie miałam problemu, zawsze wszystko wyjaśnione i na czas . Poleciałam szkole koleżance i siostrze chodzą teraz zajęcia , które odbywają się teraz (online )na platformie są na żywo zawsze na czas, nauczyciele dostępni, materiały zawsze udostępnione bez żadnych problemów. Świetna i kompetentna KARDA Nauczycielska. Najlepsze Panie w Sekretariacie, pomocne bardzo. Polecam Szkołę Nova Centrum Edukacyjne w 100 %. Jeśli miałabym jeszcze raz zacząć naukę to tylko ze Szkołą NOVA.

Damian

Kończyłem masażystę w Lublinie - do tej pory mam kontakt z prowadzącym zajęcia i robię dodatkowe kursy, gdy pojawiają się nowości. Trzeba po prostu chodzić i się uczyć i tyle w temacie.

Szczurzyca

Ja bardzo polecam szkołę Nova w WARSZAWIE. Wykwalifikowana kadra nauczycielska, zajęcia prowadzone w sposób interesujący, sale wykładowe i pracownie bardzo dobrze wyposażone. Bardzo uprzejme Panie w sekretariacie, fachowa obsługa, Zawsze służą pomocą . Polecam Szkołę NOVA

Ola

Uczes się w Lublinie i muszę przyznać ze zajścia online są bardzo dobrze prowadzone mam je na kamerce i stały kontakt z nauczycielem . Nigdy nie było żadnych problemow .

MArta
@Ola

Ja również uczę się na asystentce w Lublinie zajecia fajne i najważniejsze ze się odbywają nikt nic nie odwołuje . Kontakt z nauczycielem i Panią Dyrektor super

Michael

Polecam, bardzo wygodna lokalizacja w centrum, pomocni, kompetentni nauczyciele i pracownicy, profesjonalnie wyposażone pracownie. Super Wszystko ! W sekretariacie Pani zawsze służą pomocą, zawsze starają się rozwiązać jęzeli pojawia się problem, Polecam w 100 % szkołę NOVA w WARSZAWIE

Ala

Jedna z lepszych szkół z jakimi miałam do czynienia. Profesjonalny obsługa studenta w sekretariacie. Personel życzliwy, uprzejmy, chętnie służy radą i pomocą. Oferta edukacyjna bardzo bogata. Są nawet kierunki bez żadnych opłat. Szkoła rewelacyjnie przygotowuje do egzaminów zawodowych. Wysoki poziom zdawalność jest jednak największym atutem tej szkoły. Polecam.w 100% Szkołę NOVA

Baśka

Bardzo gorąco polecam szkołę NOVA Centrum Edukacyjne. Chodziłam na kierunek Technik Administracji ,który jest godny polecenia . W stu procentach spełnił moje oczekiwania . Panie w sekretariacie bardzo miłe i pomocne .Do każdego podchodzą indywidualnie i pomogą w każdej sprawie . Szkoła znajduje się w idealnym miejscu ,ponieważ w samym centrum Warszawy . Nauczyciele podchodzą do swoich przedmiotów profesjonalnie . Każdemu wszystko wytłumaczą i przygotują odpowiednio do egzaminu . Jeszcze raz gorąco polecam tę placówkę . Ja na pewno wybiorę jeszcze jakiś kierunek ,ponieważ mają bardzo duży wybór ofert ,dzięki którym mogę się dokształcić w swoim zawodzie.. Pane w sekretariacie zawsze pomagają we wszystkim. Polecam bo zadowolona w 100% z nauki w Szkole Nova

Zostaw merytoryczną opinię o NOVA Centrum Edukacyjne Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w NOVA Centrum Edukacyjne Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NOVA Centrum Edukacyjne Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NOVA Centrum Edukacyjne Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 6 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NOVA Centrum Edukacyjne Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w NOVA Centrum Edukacyjne Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NOVA Centrum Edukacyjne Sp. z o.o.