Opinie o Edugo (Nova Centrum Edukacyjne Sp. Z O.O.) w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy NOVA Centrum Edukacyjne Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w NOVA Centrum Edukacyjne Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NOVA Centrum Edukacyjne Sp. z o.o. w Warszawa

LisekChytrusek

#tematdlauwagi

Czy w NOVA Centrum Edukacyjne Sp. z o.o. są paczki/bony świąteczne?

HA HA HA Nie ma co liczyć.

Zapomnij o jakimkolwiek socjalu. NIC nie otrzymasz.

Sylwia

@Pracownik Poważnie w ramach zatrudnienia w NOVA Centrum Edukacyjne nie można liczyć na żadne benefity pozapłacowe? Nawet na opiekę lekarską? Liczę na Twoją odpowiedź.

@Sylwia

Na nic z powyższych.

Słuchacz

Ha ha ha Romana od pół roku wkleja cały czas ten sam tekst , że pracuje w Nova od 1,5 roku. Dla mnie to juz od dwóch lat, tak wychodzi. Czas to takie zjawisko, które nie stoi w miejscu. Tak to wyglada jak się ma w NOVA tak inteligentną kadrę „ zarządzającą” Pani Moniko ... PS: „Romana” zmień przynajmniej staż w tej wklejanej treści, w której piszesz jak super Ci się pracuje jako Asystentka.

Prawda

Informuje, że niejaka Romana to nikt inny jak pani manager z Centrali - nie pisze tego żadna Asystentka. Te się zmieniają jak pociągi na Dworcu Centralnym.

Leszno
słuchaczkaJoola

Jestem byłym słuchaczem tej szkoły, i szczerze polecam ją. O zajęciach byłam powiadamiana poprzez sms'a z wyprzedzeniem, zajęcia były prowadzone w samym centrum miasta. Podczas zajęć można było dowiedzieć się wiele ciekawych i przydatnych rzeczy. Pani która prowadziła zajęcia udzielała odpowiedzi na każde pytanie. Sale fajnie i nowocześnie wyposażone

@słuchaczkaJoola

Jolanta napisz proszę które konkretnie sale „ dobrze wyposażone” masz na myśli?

Pracownik Nova

Były na szczęście pracownik

Nova CE to biznes stworzony i oparty na oszustwie i wyciąganiu kasy od naiwnych słuchaczy lub tych, którzy nie umieją czytać umów ze zrozumieniem ( nie chce tutaj nikogo urazić, obrazuje tylko jaki jest mechanizm). Kadra zarządzająca - to grupa ludzi, którzy stylem zarządzania zostali w latach poprzedniej dekady: brak szacunku, grożenie, ciągle kłamstwa, premie jak im sie widzi, jak są to „ pod stołem”. Kazano mi zabrać premie pracownikowi, który sie zwolnił. Premia mu sie należała bo zrobił wynik, ale pani IK uzyska, ze jak odchodzi to szkoda kasy (!). Firma nie robi nic, dosłownie NIC żeby inwestować, a co za tym idzie rozwijać firmę, nie daje pracownikom narzędzi do pracy - tylko żąda zapisów nowych słuchaczy. Skąd te dziewczyny w DOK maja brać te kontakty? Każe sie im obdzwaniać byłych słuchaczy i namawiać na kolejne kierunki, które często wcale sie nie otworzą ( ale umowa jest, a jak „ głupi” słuchacz nie doczyta sie w umówie - to potem komornik zaocznie z niego kasę ściągnie a ten sie o tym dowie jak dostanie wezwanie do zapłaty - żerują na tym, bo ludzie nie wiedza jak sie odwołać i nie maja pieniędzy na sprawy sądowe, żeby walczyć z NOVA o prawdę ). 90% słuchaczy albo blokuje telefony albo mówi oficjalnie, ze nie chce mieć z NOVA nic wspólnego!. Wypłaty pensji na raty, brak badań lekarskich, brak szkoleń BHP. Pensje - najniższa krajowa. Codzienna presja, ze Cie zwolnią bo nie masz zapisanych nowych słuchaczy w ilości absurdalnie wysokiej . Nova nie dba o słuchaczy. Ma trzy główne źródła dochodu: dotacje od państwa czyli nas podatników , których cześć jest wyłudzone bo aby ja otrzymać słuchacz musi uczestniczyć min w 50% zajęć, a tymczasem panie z sekretariatu mówią słuchaczom, ze nie musza wcale chodzić na zajęcia, oby tylko na koniec m- ca przyszli listę podpisać i potem ich wydzwaniają . Czyli : słuchacz nie chodzi, podpisuje na koniec miesiąca listę obecności że był na zajęciach - NOVA dostaje dotacje za słuchacza od państwa. Drugie źródło dochodu to kasa ściągnięta przez komornika z tych co nie odczytają umów i chcą np zrezygnować lub rezygnują ( uwaga przy podpisywaniu pracownicy Nova maja zakaz jej tłumaczenia, każą samemu przeczytać, a umowa jest tak napisana, że przeciętny Kowalski nie dostrzeże kruczków prawnych). Oczywiście Kowalski nie doczyta umowy i Nova przygotowuje pismo do sądu, ten zaocznie rozstrzyga, przekazuje do komornika, a ten z kolei dopiero informuje zdziwionego słuchacza, że musi np oddać 400 zł promocji ( to jest największe kłamstwo w umowie, bo fizycznie ona nie istnieje, a zapis jest tylko w celu wyłudzenia tej kwoty od słuchacza, gdy ten zrezygnuje).Trzecie źródło to jednostkowo słuchacze, którzy zapisało się na kierunki płatne i płaca ( chodząc lub nie, bo tutaj skoro dotacji nie ma, to nikogo nie obchodzi czy uczestniczysz w zajęciach czy nie). Na kierunkach kosmetycznych - słuchacz sam musi sobie kupić kosmetyki do pracy. Nova szkoli przyszłe kosmetyczki, a nie ma umowy z żadna firma produkująca kosmetyki jak np szkoła Żak. Dla przyszłych masażystów nie ma nawet kabiny prysznicowej tylko jeden zlewozmywak w ubikacji - wiec słuchacze nakładają ubrania na ciało wysmarowane oliwka i jadą do domu. Takich przykładów można mnożyć - wg mnie to tę szkole MEN powinien zamknąć, dać milionowa karę prowadzącym a słuchacze powinny wytoczyć proces grupowy. Tam dosłownie: NIC NIE DZIAŁA JAK NALEŻY ! Nie polecam ani Słuchaczom ani pracownikom. I

Słuchacz

Szkoła wiecznie naciągała na pieniądze. Nie dzwoniła informować o jakichkolwiek zadłużeniach a potem co? Odsetki rosły w najlepsze!!! Nikomu nie polecam tej szkoły, w dodatku wielu znajomych nie odebrało świadectwa, zlikwidowali oddział i co teraz? nie odbierają telefonów maili ani czegokolwiek innego. Jeszcze przytoczę moją historie z sekretariatem :) Kiedy zapłaciłem już wszystkie zadłużenia pracownica sekretariatu NOVA CE w Gdańsku próbowała mi wcisnąć że mam zaległe jeszcze 3 miesiące i musze to zapłacić bo inaczej dostane list do sądu, kiedy zapytałem czy moge zobaczyć te nie obecności wszystko się wyjaśniło i nagle było uregulowane. Ludzie zostawcie tą szkołę bo ta nie ma prawa bytu!!!

Była sekretarka

Nie polecam pracy w tej firmie. Plany sprzedażowe zrobione tak, że nie ma możliwości ich wykonać. A jak nie wykonujesz planów, to musisz się tłumaczyć i nie ma znaczenia to, że dwoisz się i troisz żeby szkoła działa jak należy. Dla nich jeśli nie ma umów = nic nie robisz. Obdzwonka w koko tych samych osób z bazy. Ogólnie liczy się tylko to żeby zapisać ludzi i wycisnąć z nich jak najwięcej kasy. Najlepiej nie mówić o opłatach i podsuwac tylko umowy do podpisania.

Jolka
@Była sekretarka

Żadna nowość. Pazernosc już im dała nauczkę, ale nic się nauczyli. Słoma w butach

Ona

Tragedia!!!!!!!jestem bylym pracownikiem NOVA. Ludzie uciekajcie z tej firmy, każdy pracownik to tylo numerek który ma przynosić dochód do portwela pani MB a ona z nikim sie nie liczy, od kilku miesięcy nie moge doprosic sie o swoje zalegle wynagrodzenie a oddział juz dawno ulegl likwidacji. Nikt nie odpisuje na maile ani nie odbiera telefonow. Uczniowie muszą płacić za egzaminy gimnazjalne i matury co jest niezgodne z prawem, a oni tylo kabze sobie nabijają. Brak jakichkolwiek szkolen i badań.

Gddhji

Ta szkoła to jedno wielkie dno. (usunięte przez administratora) i do tego straszą sądem!!!!

Vtujhvvgbnnnhg

Lepiej się udać do prawnika z tą umową

Ano

Po roku czasu szkoła zadzwonila do mnie z prośbą o zapłatę zadłużenia. Po 30 minomutowej rozmowie/kłótni okazało się że zapłaciła zaległości w terminie - gdzie sama Musialam to sprawdzić. Wielki (usunięte przez administratora) I (usunięte przez administratora) Zero słowa przepraszam... dostalam nekana przez szkołę. Tej sprawy tak nie zostawię. (usunięte przez administratora) CHCECIE SIE WZBOGACIĆ NA OSZUSTWIE A TAL DALEKO NIE BEDZIECIE MOGLI UTRZYMAC SIE NA RYNKU. nikomu nie polecam

Kamil

Szkoła wyłącznie nastawiona na zysk ale właścicieli. Byle najtaniej , byle za miskę ryżu zatrudnić nauczycieli poniżej 20 zł za godzinne , to jest kpina . Jako pracodawcy nie polecam , a co do szkoły sami się przekonacie.

Leszek
@Kamil

Byłbyś skłonny rozbudować swoją opinię i dokładniej przedstawić warunki pracy w NOVA Centrum Edukacyjne Sp. z o.o.? Ile pracodawca naprawdę oferuje na godzinę i jakiego rodzaju zatrudnienia można się spodziewać? Czy nadal tam pracujesz?

IwonkaB
@Leszek

Kamilu, ojoj Ty także zmieniłeś płeć. Pytania jak za komuny. Skończyły się czasy inwigilacji i wielkiej wdzięcznosci za miskę ryżu Panie Prezesie i sekretarko Prezesa z CKK. A teraz.... . Wykaz się dziewczyno, a będziesz pierwsza, która pójdzie siedzieć za przekręty w Gdyni, Gdansku, Bydgoszczy, Olsztynie i Włocławku. Niestety Pan prezes, ani jego sekretarka z Mc'Donalda, Ci nie pomogą.

SłuchaczkaAnia

Bardzo fajna szkoła, miły personel, nauczyciele z pasją, Pracuje się w bardzo fajnych salach, które są nowocześnie i profesjonalnie wyposażone a np w sali kosmetycznej produkty na których się pracuje pomimo tego ze są w pełni profesjonalne i bardzo dobre jakościowo to są dostępne dla każdego np w drogerii.

@SłuchaczkaAnia

Gdzie Ty masz nowoczesne sale ? Te wynajmowane , bez sprzętu? Narzędzi edukacyjnych ? Z kosmetykami , które trzeba sobie kupić? Przed każdym weekendem , wieczorem w piątek musisz sprawdzać jakie i gdzie masz zajęcia.

Uytgjkubb

Ja również byłam pracownikiem firmy Nova i niestety słuchacze (usunięte przez administratora) przez Szkołę nie chcą uczyć się w takich warunkach i być straszeni przez komornika.W Źaku nie ma takich afer i oszustwa jak w Nova.Pracownicy i słuchacze są traktowani z szacunkiem

Były słuchacz

Zachęcam wszystkich, którzy zostali poszkodowani przez niniejszą firmę do kontaktu ze mną: poczta@sendmailer.co.pl

Jak przyjdzie komuś ochota się zapisać jako słuchacz do tej pseudoszkoły i przy zapisie wspomną Wam o promocji 400 zł - to uciekajcie stamtąd !!!. Promocji żadnej nie ma, płacicie 100% a jak zrezygnujecie - to obciąża Was tą kwotą, za tzw „ zerwaną umowę) i o to tylko chodzi w tej promocji. Dlatego jak juz sie zapiszecie, a potem będziecie chcieli zrezygnować to napiszcie rozwiązanie umowy - taka forma wypowiedzenia uchroni Was przed komornikiem. Najlepiej zasięgnięcie porady prawnej. Poproście Panie w sekretariacie Seby Wam objaśniały punkt po punkcie warunki umowy - odmówią i poproszą ewentualnie żeby samemu się zapoznać. Mają to zakazane. Co do pracy w Nova: najniższe stawki, wymagania z kosmosu, praca w 90% na słuchawce czyli telemarketing, premia pod „ stołem”. Cały czas pracownik jest obserwowany na kamerach, co za tym idzie - od razu telefon - dlaczego nie dzwonisz. Pytanie do kogo??? Brak bazy, wiec każą dzwonić do byłych słuchaczy i namawiać, a często kłamać ze otworzą się nowe kierunki ( o których wiadomo, ze się nie otworzą). W 99% Ci byli słuchacze maja poblokowane numery z Nova lub wysyłają do diabła, z powodu złych doświadczeń. Chcecie się szkolić - wybierzcie inna szkole. Chcecie pracować idźcie lepiej do Biedronki lub Lidla - jasne zasady, socjal, Kodeks Pracy i dużo wyższe wynagrodzenie.

@Gość

Skontaktuj się ze mną: poczta@sendmailer.co.pl

Byłam pracownikiem Nova CE. Zwolniłam sie po 2 mcach. Tak złej atmosfery, braku etyki, kultury i szacunku jeszcze nie spotkałam. Nastawienie na oszukiwanie słuchaczy ( umowy abuzywne) i wyciąganie kasy od słuchaczy. Pani pseudodyrektor główna jeździ nowym volvo, a jej prawa ręka autobusem po oddziałach. To chore. Wykorzystują pracowników: premie pod stołem jeżeli wogole są, brak bhp, badań lekarskich, wypłaty w ratach, marne wynagrodzenia . Praca to głównie telemarketing - trzeba siedzieć na słuchawce i wydzwaniać słuchaczy. Poziom warunków dla słuchaczy - OKROPNY! Szczerze : szukajcie innej szkoły dla dorosłych , bo umowa jest tak skonstruowana ze jak coś sie Wam wydarzy i będziecie chcieli zrezygnować to zapłacicie słono i komornik szybko i skutecznie to od Was wyegzekwuje.

@Gość

Skontaktuj się ze mną: poczta@sendmailer.co.pl

słuchaczka

Szkoła to istne dno. Nie rozpisując się uważajcie i uważnie czytajcie co podpisujecie. A nawet jeśli Wam się uda rozszyfrować co jest ujęte w umowach to i tak spróbują Wam wcisnąć, że tak nie jest. W moim przypadku 2 lata po skonczeniu tej farsy (przerwałam naukę po 2gim semestrze, bo wcześniej nie mogłam ze względu na przymusowy zwrot kosztów "czesne za 0zł") Dostałam UWAGA : wezwanie sądowe do zapłaty CZESNEGO i zwrot kosztów sądowych !!!!!!!! Po złożonym sprzeciwie (brak jakiegokolwiek kontaktu z NOVA, chciałam się dowiedzieć na jakiej podstawie mam im cokolwiek zwracać) dzisiaj dostałam dopiero informację od prawnika, że sąd oddalił ich powództwo i wnioskuje na rzecz pozwanej(ja) o zwrot kosztów procesu . ROK CZASU!!!!!! Mało tego - kłamliwa sekretara napisała mi maila z informacją, że Nova wycofuje pozew! (nie zrobili tego) .Gdybym jej zaufała to na ten moment byłabym w plecy jakieś 600zł, bo wyrok by się uprawomocnił (z racji tego, że bym się nie odwołała) . Kpina nie szkoła , nie mówiąc o zajęciach, które nic nie wniosły do mojego życia, nie dały żadnej wiedzy, a wszystko co było (typu egzaminy, kosmetyki, wszystko!!!) było odpłatne i to nie małe pieniądze. Nie dajcie się nigdy nabrać, a jeśli już wpadliście w to (usunięte przez administratora) nie dajcie się straszakom sądowym !!! Oni wyłudzają pieniądze od ludzi, którzy dają się nabrać, że są im coś winni !!! To bezkarni (usunięte przez administratora) !!!!!!!

Iwona
@słuchaczka

Oni wyludzają nie tylko od Słuchaczy. Ogolnie pracownicy sami mówią, że się zamykają, zatem ta kasa to być może idzie nie na rozwój, a raczej do świnki. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o NOVA Centrum Edukacyjne Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w NOVA Centrum Edukacyjne Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NOVA Centrum Edukacyjne Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NOVA Centrum Edukacyjne Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 6 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NOVA Centrum Edukacyjne Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w NOVA Centrum Edukacyjne Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NOVA Centrum Edukacyjne Sp. z o.o.