Opinie o REN w Radom

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy REN. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w REN o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o REN w Radom

asasdd

o jak tu cicho w końcu wszyscy wzięli się do pracy

Lol

Racja. Robią wszystko cudzymi rękoma, jak okaże siw to sukcesem to przypisują sobie, a jak cos bedzie nie tak to wina osoby ktora to zrobiła. I cała kase zgarniają dla siebie. To dlatego ciagle humory im dopisują. Ludzi traktują gorzej niż źle. Poza tym nie ma co sie dziwić - "cała góra" to dobrzy znajomi i przyjaciele od wielu lat jak sie z czasem okazało. Sobie krzywdy nie dadzą zrobic, wola gnoić i wykorzystywać innych.

Kto Wie???

Wlasnie nie rozumiem!!! Ale wiem na pewno! Ze kase zawsze mozna wziac nie wazne kto to zrobil ale jesli chodzi o to co sie "udalo" a jak sie cos spier...... to zwalic wine na kogos i go poslac w diably... takie metody twraz sa. A jesli chodzo o predyspozycje JZ to raczej czyjas czarna owca bo kladzie ta firme na lopatki ktora zmieza ku dna!!! A on kaske robi i tu i tu!

Klm

Co ty pieprzysz! Przecież już prawie nie ma nikogo za starego Renu. Najlepsi odeszli do konkurencji. Pozostała nigdzie niechciana miernota, która nic nie znaczy, nic nie może, nie ma na nic wpływu.

Kierowca

jedno wielkie nieporozumienie

fajnie by bylo porozmawiac z normalnymi

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Jago

Ja byłbym ostrożny w zwalnianiu wszystkich tych ze starego Renu. Bo w przypadku totalnej porażki nie będzie na kogo zwalić winy. Taka mala rada.

Tru

Oczywiście że wina jest tylko tych z RENu. Proste. Zwolnić wszystkich.

sw

Dokładnie 2505,34 zł do rączki plus prowizja 1256,67 zł tyle poszło w marcu. Czekam za kwiecień.

Były z...

Nazwy to jest wazna spawa. Magazyn opiera sie na tym a jak nie jest to, to i robota nie idzie. Wreszcie ktos cos sensownego napisal. Kompto nieto co czlowek. Ale co tam. Nie waze jest zarabianie kasy. Tylko toczenie sie na dno bo konkurencja nie spiiiii.

Kto Wie???

Wow! Czekamy...? Na reakcje. Sz.P. Kurpisz to Twoja kasa!!! Daj sie jej mnożyc a nie ubywac. Bo AP wkoncu odbije ci ta maszynke do robienia kasy! Zaczął sie sezon!!!!!!!!!!!!!!

,,..mm nadzieje

Mam nadzieje ze dpowiedzialne osoby poniosa tego konsekwencje i dotrze to wreszcie do tej Szanonej Gory. Kurpisz! czy ty nie widzisz co oni ku... robia!? Wez sie za EK. JZ. ŁS. A RS to juz ewenement! O co tu chodzi??? Upadek Ren? Bo do tego dązą!!!? Ale to nie te zamiary??? Topic tyle kasy...???!!!

Kto Wie???

Właśnie!... Teraz to kto wie???... EK spie.... nazwy JZ udaje ze radzi sobie z logistyka (usunięte przez administratora) poiedzalby tak...? Kurde chieli ale im nie wyszlło ale zostaje im tylko droga ucieczki.... ewentulanie za sobą beda chcieli pozyskac frajerøw. Ale to nie bedzie takie łatwe...☺ chyba ze ktos nim jest...

Kontra Banda
@Kto Wie???

Kto Wie ???? na bank nie ty. Wystarczy się dopytać kto za co jest odpowiedzialny a nie szerzyć ferment. Tak żeby uzupełnić twoją wiedzę tłuku to za wprowadzeniem nazw stoi Dział Zakupów a jeżeli chodzi o JZ to lepiej nie pchaj się w tematy których nigdy nie zrozumiesz. "Kto Wie" niestety nie wszyscy mają predyspozycje do takiej odpowiedzialnej pracy. Lepiej zostań tam gdzie jesteś :)

Kto
@Kontra Banda

A co tu rozumieć przy przyjmowaniu dostaw? JZ,strata 6-cio cyfrowej kwoty na magazynie i oddanie dobrych pracowników do konkurencji. Ciekawe ile jeszcze osób pójdzie pracować na ul marywilską?

Pf

3500 brutto to nie całe 2500 netto - tak na marginesie

Ale

Ojej.... TAABBLLEETT, naprawdę! A towar do klienta jak dojedzie to po kilku dniach roboczych. Ja też polecam w ogóle pracę w Ren. (I pamiętaj o tablecie)

givenchy

mozna liczyc. 3500 masz podstawy z tego 2800 na rękę + % od obrotu, samochód firmowy, tablet. Ja polecam serdecznie!!

Ochczłowiek

Pan Andrzej P. to niekwestionowany król polskich mrożonek. To co zbudował przez te lata jest niewiarygodne i imponujące. Ale jak to bywa w naszym kraju nie wszystko jest czarne albo białe. Ten polski lis polarny wodził za nosek wszystkich, a producenci składali mu lenno, niektórzy nawet na kolanach (F). Tak było kiedyś. Gdy zaczęło się wszystko walić powstał plan, oczywiście "liskowy" sprzedać firmę i mieć firmę. Z góry wkalkulowane było, że nie zapłacą wszystkiego. Klauzula o odstąpieniu miała to zabezpieczyć. Miałby kasę z pierwszej transzy i firmę. Druga strona miała zgoła inny plan. Znali od lat Andrzeja P. znaleźli mocne kwity. Nie dostanie tyle ile by chciał. Tu oczywiście stosowna klauzula. Mamy firmę w dobrych pieniądzach. Teraz na przeciw siebie występują dwie kancelarie prawnicze. Będziemy obserwowali ciekawą batalię sądowa. Kto ma jakie szanse? Ja bym to zobrazował w sposób następujący. Poprzedni zarząd to PO, nowy zarząd dobra zmiana to PiS. Kto wygra? I jeszcze z cyklu przysłowia mądrością narodu: "Woził wilk razy kilka...." "Trafiła kosa na kamień" "Raz się jest na wozie,....."

Ktoś coś wie więcej na temat tej szopki "Spór Horteksu z Renem trwa! - W nawiązaniu do wcześniejszych informacji dotyczących bezprawnych działań podejmowanych przez panów Andrzeja Pyłka i Jana Kazimierza Pyłka zaprzeczającym nieprawdziwym twierdzeniom sprzedających jakoby doszło do zmian w składzie udziałowców i organów spółki Ren, Hortex Holding S.A. informuje, że podjął szereg środków prawnych mających na celu uniemożliwienie drugiej stronie prowadzenia dalszych bezprawnych działań m.in. skierował do sądu wniosek o udzielenie zabezpieczenia roszczenia przeciwko byłym właścicielom Ren. Sąd uwzględnił wniosek Hortex - informuje zarząd Horteksu w komunikacie..." "Przypomnijmy, że rodzina Państwa Pyłków, byli właściciele firmy Ren, poinformowali, że 14 kwietnia 2016 r. spółka O&M odstąpiła w całości od umowy sprzedaży udziałów spółki Ren oraz spółki Marywilska zawartej w 2015 r. z Hortex Holding wobec braku zapłaty drugiej transzy ceny sprzedaży przez Hortex Holding. Ich zdaniem Hortex nie dopełnił warunków umowy i nie zapłacił raty, którą był zobowiązany uiścić. - W związku z tym były zarząd spółki został odwołany i nie ma prawa wypowiadania się na temat firmy i przebywania na jej terenie. Prawnie od 14 kwietnia rodzina Pyłków, jest odpowiedzialna za spółkę Ren - czytamy w piśmie rodziny Pyłków..."

?

To chyba chodzi o chłopaków z transportu. Trójka wspaniałych.

Kto Wie???

Wszystko sie tak dzieje bo jeszcze jedna... osoba zostala z konfitur! Jeden odszedl w lutym sam☺ drugi nie wytrzymal presji az wkoncu podjal wreszcie meska decyzje ale z tej trojcy zostalo jeszcze jedno ogniwo!!! Karier...y moze juz nie zrobi ale daje dobrze z ucha do osob ktore juz nie moga nic zrobic w ren tylko w fokusie mysla ze to coddd.... i trzyma pania bok za nogi... kiedy wreszcie dotrze to do wszystkich!!!???

Spoko

Nic się nie zmieniło. Taki teatrzyk, przedstawienie, happening To były ostatnie podrygi sflustrowanego bankruta. Przez lata ruchal wszystkich. Teraz ruchaja jego. Taka sytuacja.

Olsztyn

Co w tym Renie się dzieje, mamy nowego starego właściciela?

Zostaw merytoryczną opinię o REN - Radom

• Jak się pracuje w REN?

Zobacz opinie na temat firmy REN tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w REN?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 7 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy REN?

Kandydaci do pracy w REN napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

REN