KAMART Ewa Łazowska

Kalisz

Opinie o KAMART Ewa Łazowska

obiektywna 2010-09-06 16:31:17
pracowałam w tej firmie przez niespełna 9 miesięcy i powiem jedno - wolę siedzieć na zasiłku niż miałabym tam wrócić, jeden wielki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
:( 2012-02-11 03:28:46
popieram a obecny pseudo kierownik to analfabeta nieumiejący się nawet podpisać pozdrowienia dla [usunięte przez moderatora]
lola 2013-12-08 23:15:25
Zgadzam się z wcześniejszymi wpisami. pracowałam tam wystarczająco długo tylko dlatego że uczyłam się i nigdzie nie mogłam sobie dostosować grafiku do zajęć to jedyny plus. Po za tym masakra cały dzień biegiem bo jak cię szefo wyluka że staniesz na min to już lecisz na dywanik ;( Płacą grosze no i głównie na zlecenie umowę o pracę dostają tylko rencistki ;/ Ogólnie wysysają z człowieka całą energię i wyrzucają za przewinienia innych jak się znudzisz ;)
madz 2013-12-08 23:23:27
jeśli ukończyłeś -aś gimnazjum to znajdziesz tam pracę;)
kij 2014-12-16 09:56:22
Pracowałem w tej firmie i za ostatni miesiąc zapłacili mi tylko część wyplaty
Basiek 2015-04-17 16:03:06
Wieczna rotacja pracownikow. Zastanawiałam sie kiedys dlaczego nie stawiaja na utrzymanie stalej ekipy. Doszlam do wniosku, ze szefowie po prostu nie nadaja sie do pracy z ludzmi. Nie powinni dostac tych restauracji, poniewaz nie potrafia ich prowadzic. Jestem zdania, ze majac na uwadze nie tylko zlotowki a chociazby szacunek do pracownika (minimalny) to moze wtedy dzialoby sie tam lepiej.
olek 2016-04-20 09:06:45
przecież teraz mają zaktualizowana strone internetową.
Zostaw swoją opinię o KAMART Ewa Łazowska - Kalisz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KAMART Ewa Łazowska