Medix Kaliska Agencja Medyczna

Kalisz

Opinie o Medix Kaliska Agencja Medyczna

nowa

E TY naucz się pisać bo Ci się literki mylą.

Marcin

Odradzam te placówke . Byłem tam wiele razy i zawsze to samo . Ta baba od medycyny pracy dr Bieda coś tam ciągle sie spóznia . Przyjmuje przez godzine raz w tygodniu i spoznia sie zawsze po 40 min . To skandal . Poza tym koledze wypisala zaswiadczenie dobrze a jak ja byłem to raz nie miała druczka raz wypisala zlą podstawe prawną . Za trzecim razem musiałem dać jej łapówke 50zł żeby mi wypisała jeszcze jedną kategorie prawa jazdy choć powinna to zrobić na jednym druczku za darmo . Odradzam te placówke . Jakiś czas temu miałem zwichniętą nogę i p oprzeswietleniu w szpitalu skierowano mnie do Medixu do chirurga . Taki łysy koło piedziesiątki dr nogi nawet dobrze nie obejrzał o rentgen nawet nie pytał . Powiedzial tylko trzymac wysoko usztywnic i wypisał zwolnienie na 12 dni . Jeszcze krzyczał na mnie żebym pu pesel i NIP dyktował . Odradzam te placówkę . No i raz miałem skierowanie do Medixu na psychotesty . Oczywiscie baba sie spozniła i zwrociłem jej uwagę . I bezczelni

Zostaw opinię o Medix Kaliska Agencja Medyczna - Kalisz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Medix Kaliska Agencja Medyczna