Opinie o KAMART Ewa Łazowska w Kalisz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy KAMART Ewa Łazowska. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie KAMART Ewa Łazowska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KAMART Ewa Łazowska w Kalisz

Ciekawski

Ciekawe czy ktoś czyta te opinie z wlaścicieli czy też z kadry kierowniczej.Buduja następnego Maca więc chyba liczą się z tym ze prawdopodobnie będą tam pracować sami właściciele bo każdy mija tą instytucje z daleka restauracja chyba to nie jest.

Obecny pracownik

Praca w McDonald's w Galerii Amber to jakiś koszmar. Kierownicy podczas dużego ruchu nie umieją zarządzać pracownikami i wyżywają się na nich krzycząc. W weekendy bardzo duży ruch przez 10 godzin- nawet nie można do toalety iść, bo nie ma cie kto zastapić. Atmosfera w pracy jeszcze bardziej demotywująca. Na koniec chce wyróżnić kilka osób z którymi praca to przyjemność- (usunięte przez administratora) Oraz(usunięte przez administratora)to najlepsze kierowniczki pod słońcem.

Szczery do bólu
@Obecny pracownik

To ciesz się że pracujesz w galerii bo na wojska polskiego jeszcze większy (usunięte przez administratora) a kierownictwo to wielkie nieporozumienie.

Brak profesjonalizmu przez kierownicwo i managerów, awans z nia na dzień i uważa się za króla, a kanapek nie umie zrobić, dla właścicieli liczy się tylko kasa. Brak szacunku dla pracowników z polski jak i z ukrainy.

olek

przecież teraz mają zaktualizowana strone internetową.

Pracownik Restauracji

Bardzo miło,

kilka pytań: między innymi o zaineresowania, czy wiem cos o pracy w MCD i jaka dyspozycynosc, o dzieci nie pytają!!!!!!!!!!

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy SPAWACZ TIG stal nierdzewna
ATN Service ApS
Basiek

Wieczna rotacja pracownikow. Zastanawiałam sie kiedys dlaczego nie stawiaja na utrzymanie stalej ekipy. Doszlam do wniosku, ze szefowie po prostu nie nadaja sie do pracy z ludzmi. Nie powinni dostac tych restauracji, poniewaz nie potrafia ich prowadzic. Jestem zdania, ze majac na uwadze nie tylko zlotowki a chociazby szacunek do pracownika (minimalny) to moze wtedy dzialoby sie tam lepiej.

kij

Pracowałem w tej firmie i za ostatni miesiąc zapłacili mi tylko część wyplaty

madz

jeśli ukończyłeś -aś gimnazjum to znajdziesz tam pracę;)

lola

Zgadzam się z wcześniejszymi wpisami. pracowałam tam wystarczająco długo tylko dlatego że uczyłam się i nigdzie nie mogłam sobie dostosować grafiku do zajęć to jedyny plus. Po za tym masakra cały dzień biegiem bo jak cię szefo wyluka że staniesz na min to już lecisz na dywanik ;( Płacą grosze no i głównie na zlecenie umowę o pracę dostają tylko rencistki ;/ Ogólnie wysysają z człowieka całą energię i wyrzucają za przewinienia innych jak się znudzisz ;)

popieram a obecny pseudo kierownik to analfabeta nieumiejący się nawet podpisać pozdrowienia dla [usunięte przez moderatora]

obiektywna

pracowałam w tej firmie przez niespełna 9 miesięcy i powiem jedno - wolę siedzieć na zasiłku niż miałabym tam wrócić, jeden wielki (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o KAMART Ewa Łazowska - Kalisz

• Jak się pracuje w KAMART Ewa Łazowska?

Zobacz opinie na temat firmy KAMART Ewa Łazowska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KAMART Ewa Łazowska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 0 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KAMART Ewa Łazowska?

Kandydaci do pracy w KAMART Ewa Łazowska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KAMART Ewa Łazowska