Opinie o Zakład Wykonawstwa Sieci Elektrycznych Kraków S.A. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Zakład Wykonawstwa Sieci Elektrycznych Kraków S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Zakład Wykonawstwa Sieci Elektrycznych Kraków S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji energetycznych i telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Wykonawstwa Sieci Elektrycznych Kraków S.A. w Kraków

Swego czasu firma publikowała oferty pracy dla elektromonterów, a teraz cicho się zrobiło, myślałem, że nikogo nie szukają do pracy w tym roku. Szef jednak napisał, że można wysyłać cv. To może gdzieś te oferty się pojawiają, tylko ja nie widzę? :) Podpowiecie mi jak to wygląda? Jakie to dodatkowe uprawienia można tu zdobyć? Bo o tym tez było wspomniane tu na forum. Jeśli mam wykształcenie kierunkowe, ale za to brak mi dużego doświadczenia w zawodzie, to jakich widełek mogę oczekiwać? Lub chociaż możecie zdradzić, czy dobrze płacą biorąc pod uwagę inne zakłady w okolicy Krakowa? Trudno się tu dostać do pracy, czy raczej nie ma z tym problemu i rekrutacja jest ok?

@instaler

Czyli po prostu należy wysyłać CV bezpośrednio, nie czekając na jakieś ogłoszenia? Dobrze rozumiem? Od czego w takim razie zależy wysokość wynagrodzenia z widełek? Co zrobić, aby zarabiać tę górną granicę podanych przez Ciebie zarobków?

Karolina Nowy wpis

Nie wiem skąd negatywne opinie odnośnie wynagrodzeń, ale jesli chodzi o działy finansowe to jest naprawdę nieźle :) Niedawno dołączyłam do firmy i stawki są nawet do 50% wyższe (te same stanowiska) niż w korpo... Ludzie bardzo w porządku, atmosfera ok, ale pracy dużo, no i da się odczuć nerwowa atmosferę. Pakiet medyczny też bardzo na plus, do wyboru mnóstwo placówek. Nie zawsze jest kolorowo, ale tragedii nie ma :) Kasa i pakiety rekompensują minusy.

Roxi Nowy wpis
@Karolina

Można prosić o podanie widełek wynagrodzenia w tym dziale finansowym? Bo przyznam szczerze, że nie wiem, ile się zarabia w takich miejscach... Piszesz, że pakiety rekompensują minusy. A na jakie poza medycznym, o którym wspomniałaś, można liczyć?

instaler Nowy wpis

Rekrutacja jest OK. Ogłoszeń nie publikują, bo byłoby dużo chętnych. Zarobki - widełki 5-7k brutto/msc.

@instaler

Maciek

Dzień dobry. Chciałbym aplikować na stanowisko asystenta projektanta. Mam doświadczenie 3 lat na podobnym stanowisku w trakcie studiów. Posiadam odpowiednie wykształcenie techniczne. Czy w ZWSE jest obecnie nabór na takie stanowisko? Czy mogę prosić o jakiś kontakt do działu kadr? Na jaką kwotę mogę liczyć na początek? Czy można coś "dorobić ekstra"? Dziękuję za odpowiedź.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Zakład Wykonawstwa Sieci Elektrycznych Kraków S.A.?

instaler

Mile widziana skończona szkoła o profilu elektrycznym bądź kursy operatora maszyn budowlanych. Dodatkowe uprawnienia można zdobyć nieodpłatnie już w trakcie pracy.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Zakład Wykonawstwa Sieci Elektrycznych Kraków S.A.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Witam, myślę nad złożeniem CV w to miejsce, ale najpierw chciałbym dopytać o jedną kwestię. Pisaliście coś o premii i o tym, że jest ona często obcinana. Za co w ogóle można ją dostać? I jeżeli jest zmniejszana, to z jakich powodów? Są jakieś konkretne warunki, które trzeba przestrzegać? I jaką część wynagrodzenia ona wynosi? Z góry dzięki za info.

instaler

@Pracodawca,Raczej się nie zdarza obcinanie premii. Chyba, że ktoś faktycznie coś poważnie zawali na budowie. Ogólnie to zachęcam do składania CV. Nie jest źle!

Czarna

Pracowałam w ZWSE przez kilka miesięcy w dziale księgowości. (usunięte przez administratora). Szefowej nikt nie lubi i w pełni zasługuje na to swoim postępowaniem,(usunięte przez administratora) Szkoda, bo firma z tradycjami i warunki finansowe też ok.

@Czarna

To ja bym o kasę chętnie spytała, bo skoro przy negatywnym wydźwięku ją chwalisz to chyba serio musi być dobra. Co do szefostwa to rozwiniesz o co chodzi z tym jakimś postępowaniem? Tak jakby zaczęłaś i nie skończyłaś, więc nie wiadomo do końca o co chodzi...

Czarna
@Elżbieta

Nie wiem jakich informacji oczekujesz... Wynagrodzenie? Mieści się w średniej krajowej, ale do tego pełny fundusz socjalny tj. wczasy pod gruszą, dofinansowanie do biletów na wydarzenia kulturalne, dofinansowanie do wyjazdów dla dzieci. Do tego prywatna opieka medyczna dla pracownika. Wszystko to by pięknie wyglądało, gdyby nie dwie panie... Zawsze robią wszystko, by utrudnić życie innym pracownikom. Całkowicie aspołeczne kobiety z wydumanym ego, a tak naprawdę to jedna z pań przez nepotyzm zatrudniona, druga przez chore ambicje się popsuła. Dzięki tym paniom bardzo częsta rotacja pracownic w dziale księgowości.

Bambo
@Czarna

(usunięte przez administratora) Nawet lojalni pracownicy są bardzo (usunięte przez administratora) słabo traktowani.

Bogaty Prezes
@Czarna

Potwierdzam. Cały zły PR dwie osoby robią. W normalnej firmie nie do pomyślenia. Głębsze układy tutaj muszę działać... Jak nie wiadomo o co chodzi...

@Czarna

Średnia w tym roku to 6.857,96 zł brutto. Potwierdzisz, zaprzeczysz? Zgadza się z tym, co miałaś?

Waleriana
@Czarna

Szkoda czasu, nerwów i zdrowia. Władze firmy chyba widzą jak wygląda praca w tym dziale, jak szybko ludzie odchodzą. No, chyba że nikt się nie nadaje;)

Bambo
@Czarna

W związku z nieuzasadnioną cenzurą mojej wiadomości z dn. 12.12.2022 06:59 Chciałbym skorygować moją wypowiedź. Z bólem serca zgadzam się opiniami użytkownika Czarna. I chciałbym zauważyć że jej pierwsza wypowiedź była bardzo negatywna odnośnie firmy(po cenzurze można odnieść wrażenie że przekształciła się w neutralną. [RET-00G]

Elżbieta

tak ogólnie skoro tak jawnie stwierdzasz, że może to podlegać pod tego typu traktowanie itp., to czemu nie zostaje to oficjalnie zgłoszone? chyba, że było?

Była księgowa
@Marta

Nie potwierdzam. O wiele niższa. Premia uznaniowa, obcinana wg humorów Pani Dyrektor. Za takie pieniądze szkoda zdrowia.

Iwona
@Była księgowa

No to słabo. A realnie to jak często jest się w stanie dostać premie uznaniową? Mówisz, że są obcinane w zasadzie bez powodu, ale często się takie coś zdarza?

Tom
@Była księgowa

@Była księgowa lub ktokolwiek inny kto jeszcze tam pracuje... mozecie dać jakiś konkrteny przykład? Ta strona przyjmie wszystko... ale jak jest na prawdę? Mi mija 5 rok, póki co nie narzekam ani na pracę anie na premie... fakt nie jest to idealna praca... ale która jest?

Joseph

Ja uważam że firma jednak super. Możesz nic nie robić kilka lat a i tak zbierać laury. Nikt nad tobą nie czuwa. Pozdrawiam Przemka, Łukasza i A. Oczko Dzięki chłopaki! Kit

Księgowy
@Joseph

Potwierdzam. Nic tak nie poprawia nastroju, jak utrudnianie życia współpracownikom! Polecam!!

@Księgowy

Jest szansa na szersze wyjaśnienie tematu? Chodzi o pracę na dziale księgowości? Jaką macie tam atmosferę?

trol

żle wspominam ZWSE pracowałem tam 11 lat

@trol

Poważnie aż tyle? A zdradzisz czemu tak źle ich wspominasz? :/

darek

pracuję w tej firmie i jestem zadowolony

skin
@darek

chejka starosci co tam u Was bulem u prezesa kazal czekac i dzwonic

Ferdek

Jak na chwilę obecną nie jest tak źle jak to niektórzy próbują wmówić. Jest ok a zmiany dobrze wpływają na rozwój.

Oponent
@Ferdek

BREDNIA. ZWSE Kraków od lat zawęża swoje pole działalności. Traci wykwalifikowane kadry. Co do zarobków to podnoszenie wykwalifikowanemu wieloletniemu pracownikowi pensji bo jest poniżej minimalnej krajowej to nic niezwykłego.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Zakład Wykonawstwa Sieci Elektrycznych Kraków S.A.?

kamil

Tylko umowa o pracę.

Konrad

Podobno szukają pracowników i dobrze płacą?

Konrad

Czy tak dobrze się pracuje, że nie chce sie pisać?

MG
@Konrad

Nie narzekam. Zwłaszcza po ostatnich podwyżkach.

Tolek Banan

Śmiech na sali

Jaro

Pracowalem w krakowskim oddziale bylo nie najgorzej ale slyszalem ze w Tarnowie jest jakis kierownik chamidlo straszny I pans two w pans twice

asa

Podobno tak, każdy ma róznie, prze wszystkim zależy w jakiej branży ale może chociaż daja tutaj pakiet medyczny?

Dzieki Bogu Odszedlem

Drodzy Ciesze sie że moge podzielic sie z Wami moimi spostrzeżeniami na temat tego Tworu ktorego kadra zarzadzajaca prubuje nazwac korporacja. Pracowalem w ZWSE kilkanascie miesiecy,Ciesze sie bardzo ze podjalem decyzje o odejsciu co prawda troche pozno gdyz jestem czlowiekiem honoru i realizacja wyznaczonych celow jest dla mnie sprawa priorytetowa. NIE POLECAM !! a wrecz apeluje dla tych ktorzy zastanawiaja sie nad podjeciem pracy dla ZWSE nie ROBCIE TEGO !!. Mobbing i wyzysk charakteryzuja tego pracodawce, atmosfera jest tragiczna, dominuje strach przed kadra zarzadzajaca, ktora nie nalezy do kompetentnych. Szkoda mi bardzo osbo strszych ktorzy sa bardzo pomocni, poswiecili polowe zycia dla ZWSE a ktorych zwalnia sie z dnia na dzien bez przyczyny. Pracowalem dla kilku firm z branzy ZWSE wypada w ich gronie NAJGORZEJ. PRACA TO NIE KOLONIA KARNA !! - ZASTANOW SIE 2 RAZY ZANIM SKOMPLIKUJESZ SOBIE ZYCIE :)

x

...DYZMA ...

Hindus

Słyszałem że ze nowy prezes jest nie za bardzo... delikatnie mówiąc czy to prawda?

miałczyński

Jest boski

klick

nie zna sie na niczym

cyrek

nie nadaje się chłop

Ed Mu

sorry - Będzie

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Wykonawstwa Sieci Elektrycznych Kraków S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Zakład Wykonawstwa Sieci Elektrycznych Kraków S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Wykonawstwa Sieci Elektrycznych Kraków S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Wykonawstwa Sieci Elektrycznych Kraków S.A.?

Zakład Wykonawstwa Sieci Elektrycznych Kraków S.A.
1.9/5 Na podstawie 47 ocen.
  • Krakowska 41
    32-050 Kraków

Zakład Wykonawstwa Sieci Elektrycznych Kraków S.A.