Coca-Cola HBC

Opinie o Coca-Cola HBC

Ile teraz na start dostaje ph?

Jacek
@Adam

Około 8 tyś brutto i Toyota Corolla Cross po roku około 14 tys brutto już można zarobić.

Dzichu
@Jacek

8 brutto podstawy na początek? Coś Ty brał o tej 5:00 jak to pisałeś?

@Dzichu

Sugerujesz że jest inna kwota? Skoro tak to może napiszesz jaka jest realna? Bo już nie wiem w co wierzyć

Dziki Majk
@Dzichu

Nie 14000 brutto tj ok 10 na rękę... realnie w 2 msc tyle można złapać

Ggg
@Lidia

Chlopie zarabiasz mirdzy 4500 a 6000 jak sie urobisz po pachy po 10h ;)

Krzysztof
@Adam

Około 5000/5200 brutto podstawa ma dzień dobry Premie ok 4400brutto za 120% realizacji targetow

Area1

Szanowni kandydaci do pracy na stanowisku BD pragnę przedstawić Wam prawdę jaka jest bez ubarwiania. Otóż oferty które od czasu do czasu pojawiają się na stanowisko BD są na trasy które są zapuszczone , trasy z długami , problemami i sklepami typu kurnik, śmietnik , małe sklepy wielkości pokoju. Z oczywistych względów nie będzie tam możliwość wstawić 10 ekspozycji i 5 lodówek coca-coli jakie będą wymagać od Was , sprzedaż na takich sklepach jest słaba , poza tym Handlowcy z hurtowni którzy odwiedzają te sklepy mają produkty coca coli dużo taniej niż Wy będziecie oferować . Pensja niższa niż Pani z Lewiatana która tylko stoi i podaje wędlinę 2200 zł na rękę plus fiat Fiorino blaszak umowa przez agencję Interkadra. Agencja jest wporządku robi to co każe jej coca cola. Poza tym towarzystwo ludzi dwulicowych i fałszywych. Trasy rentowne są obsadzone przez stałych ludzi po znajomości , rynek nowoczesny gdzie nic się nie robi z oczywistych względów dla swoich po rodzinie. Tyczy się to Krakowa , jak jest w innych miastach nie wiem. Osobiście jak masz kandydacie wyższe wykształcenie to polecam branże medyczną inny świat , ludzie życzliwy , pieniądze się zgadzają i auto klasa C lub (usunięte przez administratora) Co prawda dostać się ciężko ale Warto startować do branży medycznej. Coca cola jest dobra firmą ale tylko dla swoich , po znajomości obcy z poza układu nic tam nie osiągnie poza byciem czarnuchem z którego będą się wyśmiewać . Kraków Area1 szczególnie i ludzie z niej.

Remigiusz

Kokakola by Kolegom i Kolesiom żyło się lepiej. Klika Kliki jedne kumoterskie koloskie kudły.

QQQ

Ludzie w tej firmie to oszołomy bez moralności. Fałsz , obłuda, manipulacja. Jeden wielki (usunięte przez administratora) , (usunięte przez administratora) i smród smrodu.

Przedstawiciel Handlowy

2 kierownikow. Ktorzy sie spoznili. Od jednego smoerdzialo potem a drugiemu walilo z kopary. Pytania wyuczone z czasopism. Krakow wiecej sie po was spodziewalem

Jak dla dzieci w przedszkolu

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Fioletowy

Czy znów backupowie wylecieli? A zaraz będzie płacz że nie ma komu pracować?(usunięte przez administratora)

Czerwony :)
@Fioletowy

Czemu piszesz obibokow?

Polak
@Fioletowy

Pisz po polsku . Żyjesz w Polsce. Przedstawiciel handlowy a nie jakiś (usunięte przez administratora)

Ksenia

Jak ja się cieszę że mnie już tam nie ma. To całe wasze środowisko jest tak zepsute jak mięso które leży tydzień w plusowej temperaturze - poprostu (usunięte przez administratora).

@Ksenia

Warunki w pracy są aż tak nieciekawe? Jakie zachowania się pojawiły, że zdecydowałaś się zwolnić?

Pojawiło się ogłoszenie dla technika ds jakości. Jest napisane ze umowa na czas okreslony. Ile ona wynosi?

Pojawiło się ogłoszenie na specjalistę ds rozwoju rynku- rejon lublin. Na jakie warunki można liczyć? jaka podstawa? Jakie premie?

Cześć, podobno stawki macie teraz urealnione i samej podstawy możecie dostać 6 000 netto na rekę, to ile premii jak przedstawiciel?

Yqy
@Karolina

6 netto to wychodzi kwartalnie w jenach...

Podobno
@Karolina

Podobno , to dowiedz się u źródła, podobno Jackowski wróżył i się nie nawrozyl .... ludzie czy wy nie macie co robić tylko siać propagandę? Pobiegaj znajdź pasję cokolwiek a nie zajmuj się bzdurami

Bożena
@Karolina

6000 zł to już coś. Obecnie firma szuka kogoś na pozycję Customer Logistics Specialist. Napisali w ogłoszeniu napisali o pracy hybrydowej. Wie ktoś jaki jest podział na pracę w biurze i na home office? Ile dni można robić w domu?

;)
@Bożena

W zależności od przełożonego, natomiast zgodnie z polityką - 10 dni w miesiącu w domu.

Toyyyyyota

Czy to prawda, że jak przeniesz kabel od słynnego przycisku w tojjjjicie to masz niższe budżety? Kolega z Krakowa mówił, że juz 2 mc ma połowę zeszłego roku do sprzedania

Mama

Absolutnie nie polecam pracodawcy kobietom planującym w przyszłości posiadanie dzieci. Możesz być nawet pracownikiem miesiąca, osiągać najlepsze rezultaty, w momencie kiedy idziesz na zwolnienie w ciąży, a potem na macierzyński, nikt już o Tobie nie pamięta. Zero informacji od szefa odnoście benefitów, zmian w pakietach medycznych, itp. Po prostu jakbyś nie istniała.

Tattat
@Mama

Przeciez to nie jest pracodawca godny polecenia, tyle w temacie.

Jaka jest różnica między senior business developer a specjalista ds rozwoju rynku? Czy to tylko zamienne nazewnictwo?

Kolarz
@Paweł

Że na seniora trzeba sobie zapracować, nie stajesz się odrazu seniorem po przyjęciu, to wymaga chwili nauki, następnie certyfikacja, starszy to tez dodatkowa kasa. Osobiście polecam prace, pracodawcę!

Dorota

Hejka, znalazłam ogłoszenie na Center Agent, wiecie może jakie są godziny pracy? Z tego co widzę biuro otwarte jest 8:00-17:00 czy w związku z tym w czas pracy wliczona jest godzinna przerwa?

HR CCHBC

Jak tam marionetki BD się macie ? Święta więc lecimy sprzedaż razy 100 ekspozycja per trasa 300 procent, dotarcie 10000 procent . Pozdrawiamy Stle i manago z Warszawy stolicy pijemy sobie gines a Wy do roboty na nas. Wio....

Nie jest zle

Działamy, działamy ????

Kolarz
@HR CCHBC

Ja mam się świetnie. A jak u ciebie Zbyszko się sprzedaje ? Klienci biorą czy trzeba ich po rękach całować? Co do cc HBC to wszystko robi się samo no chyba że ktoś jest takim nieudacznikiem jak ty i kilku ekspo nie potrafi na święta wystawić.

RGGO
@Kolarz

Biorą biorą, ale nie znałem tej metody sprzedaży jak całowanie klientów - w CC na szkoleniu Was uczą tej metody? To że trzeba na kolanach załatwiać stanowisko i trasę to wiem i znam tą metodę nie skorzystałem a Ty widać masz opanowany ten sposób. TRZY CYTRYNY SĄ NAJLEPSZE

Red Bull
@HR CCHBC

Jak to dobrze wstać rano i poczytać marionetki z CCHBC. Dotarciòwka sama się nie zrobi a Wy na gowoku siedzicie.

@Red Bull

A RB nie szukają ludzi ?

Adam Malaga

Niestety firma promuje układy i kumoterstwo. To jest niestety prawda i to jest rak tej organizacji. Tutaj wiedzą , umiejętności i kompetencje czy wyniki nie są ważne. W coca-coli liczy się tylko kogo znasz i kto może Cię wypromować. Nie polecam tej firmy do pracy jeżeli jesteś wrażliwą osobą która się przejmuje. Z takim charakterem potrafią Cię zniszczyć. Tutaj są ludzie dwulicowi i fałszywi do granic możliwości. Nie warto jeżeli cenisz sobie zdrowie.

Boss
@Adam Malaga

Adam malaga obudź się czas do pracy Zbyszko trzy cytryny samo się nie sprzeda

YnoRuch

serdecznie nie polecam!

@YnoRuch

Jakiego stanowiska nie polecasz, możesz cos wiecej napisać? Interesuje mnie specjalista rozwoju rynku

BD
@Szukam pracy

Praca jak w większości podobnych dużych firm z branży FMCG. Jak szukasz pracy, w której masz luz i pokręcisz się autem po sklepach bez celu to nie jest dla Ciebie. Stawiki całkiem niezłe ( nie czytaj tych żali poniżej bo niewiele mają z prawdą - w tym roku druga podwyżka wynagrodzeń średnio blisko poziomu inflacji) i narzędzia dobrej jakości regularnie wymieniane - telefon iPad, Skoda Fabia obecnie wymiany na Toyota Yaris Cross (ok 70% wymieniona). Praca dla osób, które angażują się i potrafią pracować w dynamicznej firmie i są nastawione na realizacje celów. Nudy nie zostaniesz tu. Sprzedaż napoje, alkohole, kawa i za chwile piwo. Możliwość rozwoju zależna w pełni od Ciebie i kompetencji. PS zaraz wyjdą pewnie boty i hejterzy ale tego nie bierz za pewnik

Bot
@BD

Powyżej wersja ludzi którzy czytają umowy, a nie realna lrace ph w rynku. Tak realnie to latasz po sklepach jak na skrzydłach o napracujesz się niemiłosiernie. Najlepszym potwierdzeniem tego jest to, że na żadnym innym profilu producenta nie wylewa się tyle żalu co w Cc. A czy tutaj pisza ludzie nienormalni? Może ale pamiętajcie, że byli wybrani do pracy przez kierowników, dyrektorów i hr w tej firmie więc macie wygląd kto będzie Wami zarządzał ;) Ave pepsi !

@Bot

Ok, biore poprawki na opinie, duzo pisze sie zle tu o oddziale w Krakowie. Mnie interesuje Warszawa, jakie sa różnice miedzy sklepami a horeca w obsłudze? Piwo jakies ma Coca Cola?

Lucek

Wytłumaczcie mi jak to jest, że menago w cc jak wrzucają zdjęcia ma fb czy insta to zawsze jakieś dodatki firmowe plecak, a to torba, nawet na prywatnych fotach, a w innych firmach tego nie widzę. Aż Wam ryja glowy w cc ? Cale zycie pokładacie firmie?

Hehehehe
@Lucek

Firma dba o swoich.zamiast zazdroscic zloz cv lucek

Wojtek
@Hehehehe

Jak.patrze na srednia ocen na goworku to zlozylbym tu cv jakbym zaczal z rodziną głodem przywierać ;)

Jaka kasa i jakie auto dla STL?

@Paweł

1500/2900 i duży fiat kombi

Pat

Czy wiadomo co sie stanie z Premium Spirits, po tym jak jasnowidz położył ten projekt? Ponad 2 lata nic nie robienia, tam skład ze 3 razy sie wymienił i dopiero wtedy ktos zareagował.

Kononowicz
@Pat

Zostanie wypite i nie bedzie juz niczego

Prorok codzienny
@Pat

Pójdzie do innej... produktów bez liku , a i sklepów z nimi na palcach ręki...

nooooorbert
@Pat

do kiedy maja wymienić wszystkie skody na yarisy cross?

Waw
@nooooorbert

Do czerwca 2023. W tym roku jeszcze tylko 60 aut.

@Waw

Podobno mieli wymienić wszystko w tym roku, to jak to jest??

Toyota
@Waw

Synu przestań pić tyle energetyków... do końca roku prawie 100% ... było info ... kolejna tura w tym tygodniu

Toyota
@45

I tak będzie... w tym tygodniu kolejna tura... nie warto czytać bzdur kogoś

@Toyota

OK, dziękuje za odpowiedz

Wuja

Braklo czesci.czekaja teraz ale bedzie duza obsuwa.raczej dopiero przyssly rok

Telefon

W czym problem zadzwonić do flotowca ? Jak masz cicho to włącz sobie muzykę....

(Radzymin) Powolutku kończy się napompowana chlubna historia HBC. Ta firma sięgnęła dna. Przez zatrudnianie niekompetentnych menadżerów którzy są oderwani od rzeczywistości i nie nadążają za realiami rynku pracy niszczą tą firmę od wewnątrz. Mają w tych swoich główkach mit że każdy pragnie pracować w CC. To już nie wróci, ludzie zaczynają odchodzić do normalnych firm w których na start mają lepsze warunki niż w HBC po latach pracy. Przykro się patrzy na tą sytuacje. Zakład z 30-sto letnią tradycją to już tylko budynki, bo ludzie już na pewno nie. Ludzie którzy tworzyli tą firmę, tworzyli jej historię i jej wizerunek są traktowani jak zbędny mebel choć to oni robią całą robotę tego zakładu. Tegoroczne podwyżki pokazały gdzie jest ich miejsce w szeregu. Zastanawiam się czy to jest porażka HBC, czy porażka marnego zarządu, a może to jest porażka nas wszystkich? Czas pakować walizki i z uśmiechem na twarzy przenieść się do (usunięte przez administratora) tam ludzie z doświadczeniem przyjmowani są z otwartymi ramionami.

@Gość

Absolutnie się zgadzam z powyszym, niestety takie korpo jak kot ma wiele żyć i aż tak nisko nie upadnie, ale obstawia się złymi ludźmi, którzy sprawią, że opinia poleci na łeb na szyję, a pracownicy pod rzadami nieudolnych menagerow będą uciekać do lepszego świata.

Były
@Gość

Mowa o PEPSI, Pepsi daje lepsze warunki ;)

@Były

Konkurencja się odzywa? ;p A porównasz te warunki, bo w sumie ciekawa jestem

LG
@Gość

ponieważ pracowałem w tej firmie - jest to firma która nie tylko pozbywa się ludzi budujących markę oraz biznes firmy ale też promuje wewnętrzne układy dalekie od kompetencji . Jestem żywym przykładem - wiedza umiejętności oraz postawa versus układ nic nie znaczą. Kończąc współpracę jeśli otwarcie powiedz o tym - co otrzymałem ... problem ... ponieważ CC podaje twoje dane i jesteś na szeroko dostępnej liście - "nie zatrudniać". Szkoda, piętno pracy w CC zostaje na lata, dlatego jedna rada - unikać unikać unikać CC ... do póki firma nie zmieni swojego podejścia, pozdrawiam

@LG

Znam wiele osób po CC, którzy pracują i dobrze sobie radzą. A może nie jesteś w stanie obiektywnie spojżeć na siebie i dostrzec dlaczego nie możesz znaleźć prace. Rozejrzyj się , to nie kopalnia gdzie pracuje się do emerytury. Problem twój jest taki , że najwyraźniej nie zauważyłeś że wszystko się zmieni i nie tylko CC. Przegapiłeś zmiany i stad żal

Lidia

O jakich zmianach mówisz? Co takiego się zmieniło że ludziom bywa ciężko się zaadaptować?

LG

Chyba byłbym ostrożny pisząc ogólnikami, układ jeśli określi twoją pracę jako zagrożenie otrzymuje poparcie HRerów i nie ma ciebie, jeśli z kolei otwarcie sygnalizowany jest ten problem to dostajesz tzw wilczy bilet. Wykładnią jest to ile NOWYCH osób sama REZYGNUJE lub firma rezygnuje z ich usług już po KRÓTKIM okresie zatrudnienia - raczej to nie są błędy rekrutacyjne lecz wspomniana (usunięte przez administratora) rzeczywistość. Za powiedzenie prawdy trafisz na wewnętrzną czarną listę co jest bardzo słabe - już nie tylko w wymiarze korporacji ale konkretnych osób podejmujących takie decyzje, chyba zapominają, że pracownikiem się bywa a człowiekiem powinno się być zawsze. Zastanawiam się dlaczego osoby o takiej mentalności są na stanowiskach decyzyjnych oraz czy centrala CC na Europę wie o praktykach zawodowego niszczenia ludzi - za to firma powinna płacić odszkodowania. Jeśli znasz kogoś prywatnie kto pracuje w HR to warto o to zapytać, Pozdrawiam serdecznie

Zostaw merytoryczną opinię o Coca-Cola HBC - Warszawa

• Jak się pracuje w Coca-Cola HBC?

Zobacz opinie na temat firmy Coca-Cola HBC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 302.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Coca-Cola HBC?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 233, z czego 7 to opinie pozytywne, 156 to opinie negatywne, a 70 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Coca-Cola HBC?

Kandydaci do pracy w Coca-Cola HBC napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Coca-Cola HBC