Opinie o Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o. w Warszawa

marta

pracowałam kilka miesięcy nie polecam, w firmie panuja dziwne układy,premia jest naliczana wg znajomości,jest klika osób ktore rzadąi firma,ostatnio była mowa o restrukturyzacji firmy szukając oszczednosci zwalniając pracowników,nie polecam

Witold
@marta

Piszesz, że firma zwalnia pracowników, a ja na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/bouygues-immobilier-polska-sp-z-o-o,16940/oferty-pracy znalazłem, że firma szuka nowych osób do pracy na stanowisko doradcy klienta w trzech lokalizacjach. Możesz to wytłumaczyć?

@Witold

Pytanie na jakiej formie zatrudnienia, bo na pewnie nie pod firma. Tylko będą Cię wypożyczać firmę Leasing Team za 3000 zł miesięcznie

olaola
@Witold

Szukaja tak często bo jest duża rotacja. Paradoks jest taki że chcą ambitne osoby, które będą zarabiać po 3000 pln miesięcznie.

Handlowiec

Zalety: Multisport Enelmed Umowa o pracę Koniec... W porównaniu do innych firm deweloperskich prowizje za mieszkanie są najniższe. To była krótka przygoda.

@Handlowiec

Ciekawa jaka umowa !? Z agencja chyba ????

@2

wiekszość osób zatrudnionych jest na niskich stawkach przez agencjie dzieki temu firma nie musi wypłacać premii rocznej przyznawanej każdemu zatrudnionemu pod firmą

zdecydowanie odradzam pracę w tej firmie, nie przyjazna atmosfera pracy, jeden na drugiego donosi, zarząd prowadzi dziwna polityke kadrową, znaojmosci i kumoterstwo, nagrody i premie przydzielane są wg znajomości i wazelinki, osoby nie kompetente na szczeblu kierowniczymi wyższym którzy nie maja pojęcia merytorycznego,działaja dziwne układy, zarząd prowadzi celową politykę niszcząc dobrych pracowników, za każdym razem czułem się ponizany przez osoby z dużym stażem w tej firmie z tzw układu, nie polecam, nawet pracownicy najniższego szczebla zatrudnieni również są zle traktowani, ukraincy masow rezygnują z tej pracy, zla atmosefra ,pensja nie rewelacja

@Marcin

Twoja opinia na temat pracy w Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o. jest dosyć dosadna i negatywna. A czy są Twoim zdaniem jakieś dobre strony pracy w tym miejscu?

@Anna

Po pracy w tej firmie można iść do do innej formy i lepiej zarabiać - taki z niej plus

@2

Zgadzam się, wiele osób szczeg.olnie teraz rozważa odejście

Iza

A staże są czy tylko na umowę ?

@Iza

zatrudnienie tylko przez agencje leasing team

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Doradca Klienta?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
ro

Odniosłem wrażenie, że robią lipne rekrutacje nawet CV nie czytając albo osoba, która jest za to odpowiedzialna podstawia swoich własnych kandydatów. Słowem, szkoda na nich czasu, bo tylko dvpę ludziom zawracają.

On
@ro

Też mam takie wyrażenie. Podobno te rekrutacje kończą się na jakiś rekrutacjach wewnętrznych, czyli np. przesuwają panienkę nie mającą pojęcia o budownictwie ze stanowiska zarządcy nieruchomości na stanowiska project managera. Dziewczyna nie ma pojęcia, na koordynacjach głupoty wygaduje, ale za to jest tania.

@On

Dokładnie tak jest

pankejk
@On

wszyscy szukamy firm, które dają możliwości rozwoju a potem najeżdżamy na nie gdy promują awanse wewnętrzne i możliwości przechodzenia z jednego działu do drugiego. twój komentarz, choć z zamyśle miał być negatywny dla temat firmy, dla mnie świadczy dobrze o pracodawcy bo właśnie takiego pracodawcy szukam.

Witold
@pankejk

Wewnętrzne awanse są bardzo dobre dla pracowników, bo dzięki temu mogą rozwijać swoją karierę, a pracodawca zna już pracownika i wie na co go stać. Skoro odpowiada Ci taki system pracy, to czy zdecydujesz się na złożenie CV I i będziesz aplikował?

Handlowiec

Aktualnie to najgorsze miejsce dla sprzedawcy nieruchomości.

Filip

A może nie każdy spełnia oczekiwania firmy i dlatego nie dostaje pracy?

Tymon

Czy tak dobrze pracuje się w firmie, że od dawna nikt nie pisał na forum?

developer
@Tymon

Duża rotacja, co chwila ogłoszenie. W mojej firmie są 2 osoby, które tam pracowały i mają porównywanie. Mała kasa i tyle

tz-interior

Projektowanie wnętrz, projekty pod klucz, profesjonalne biuro projektowe, architekci z pasją!http://tz-interior.com/

estellr

Szanowni Państwo! Reprezentujemy grupy inwestorów oferujące pożyczki i finansowanie od 1 mln USD do ponad 500 mln USD na projekty, które są rentowne w krótkim, średnim lub długim okresie. w różnych obszarach. Przemysł spożywczy, nieruchomości (przemysł, handel, mieszkalnictwo), turystyka i hotele, górnictwo i ropa naftowa, małe i średnie gałęzie przemysłu, transport (drogowy, morski i lotniczy), odnawialne źródła energii, import/eksport, nowe technologie, rolnictwo, itp....... Jeśli mają Państwo interesujące projekty (w dziedzinach działalności wymienionych powyżej lub w innych dziedzinach działalności), prosimy o kontakt: E-mail: Project.secretariat@essar-group.com Dziękujemy za przeczytanie wkrótce!

admin

Wiesz co aktualnie dzieje się w firmie Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o.? Podziel się z nami tą wiedzą i dodaj swoją opinię.

Zostaw merytoryczną opinię o Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o.?

Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Lecha Kaczyńskiego 14
    00-638 Warszawa

Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o.