Opinie o NFM International w Potęgowo

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy NFM International. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w NFM International o rekrutacji.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NFM International w Potęgowo

pralka_automat

Za wasze nie jedzą.

zdzicha

No ta produkcja to faktycznie najwięcej robi,uszyja 10 kamizelek w tydzień z czego 5 (usunięte przez administratora). Tylko kawę pic i fajki palic by chcieli. Dać im akord to by pokazały jak można szybko i dobrze szyć . Czemu lancze po gościach nie są jedzone? Bo młody malina jest na targach chacha

nfm powDer

Z tego co wiem czeka ich kilka ciężkich procesów.

maria

czepiacie sie jak kto pisze,ale to nie jest wazne, wazne jest to ze piszecie prawde- tez tam pracuje i widze co sie dzieje.... teraz w ogole jest jakies zamieszanie, najpierw zwalniaja, pozniej zatrudniaja spowrotem tych co zwolnili... (usunięte przez administratora) no a produkcja jest jaka jest i nic nie mozemy tylko siedizec cicho buty dalej sie sprzedaja pornole ogladaja i tak to sie toczy

logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
Tak,tak,tak

Oj tam, oj tam, Koleżanko, czepiasz się. W końcu nie wszyscy muszą być wysoko kształceni. Prawda jest taka, że pracownicy produkcyjni to mięso armatnie-pierwsze do odstrzału,ostatnie do nagród.

NFM-ka

dodane przez "potegowo - 2012-08-15 18:44:22"-wspólnie pisze się przez o z kreską czy jak kto woli ó .Ludzie trochę więcej mądrości i to tej życiowej ;)

nie nie nie

niesamowite co się w NFM Production Sp. z o.o. wyprawia!

co do biura to nie do konca sa doceniani .troche to smieszne .Idac kolo tego zakladu to tylko widac pracownikow z biura i to przez 8 godzin to cos oznacza nie//?

nick

Daj sobie lepiej spokój!

jedi

Hej, Widzę, że od pewnego czasu nie pojawiają się nowe wpisy. Czyżby sytuacja w firmie się poprawiła? Nie ukrywam, że żywo interesuję się tematem - miałem właśnie zamiar do niej aplikować, ale po przeczytaniu dotychczasowych opinii mocno się nad tym zastanawiam. No chyba, że coś się zmieniło - na lepsze rzecz jasna :)

sierotka

Sumie, \"kukiełki\" to te panie,które siedzą przy maszynach. Zarabiają niewiele ponad tysiąc na miesiąc i potulnie łykają głodne kawałki o kryzysie.Jeżeli żądasz podwyżki w wysokości tysiąca to nie porównuj się z nimi.

sum

Hmmm......wszystko przeczytałem...... chyba jestem kandydatem na nową kukiełkę.....dzięki Waszym wpisom podwyższę kwotę jaką chciałbym zarabiać o 1tys.....Jak łykną to trochę się pomęczę a jak nie to i tak nie będzie mi żal.....DZIĘKI WSZYSTKIM za wpisy.

somebody

jeśli jesteś potencjalną kandydatką na jakiekolwiek stanowisko to nie licz na więcej niż na najniższą...szkoda Twojego czasu...i zdrowia....

nika

A powie mi ktoś jak wygląda w nfm praca na stanowiskach biurowych? Jaka atmosfera i płace?

sierotka

Nie zwolnili,ale nawet zatrudnili kilka nowych kukiełek.Trzeba przecież mieć kogo zwolnić w razie gdy reszta znów przypomni sobie o podwyżce wypłaty i trzeba będzie szybko zmontować jakiś mały kryzysik. [usunięte przez admina] .

baku

kogo znowu zwolnili?

Bałagan - brak osoby odpowiedzialnej za cały ten bajzel który tam panuje. [usunięte przez admina]Ogólnie idąc do pracy w tej firmie licz się z tym że z uśmiechem nieoczekiwanie dostaniesz wypowiedzenie - \"przykro nam ale nie mamy już pracy dla Ciebie.Atmosfera na maksa fałszywa !

bona

Chciałam tylko sprostować informację: ,że np. moje zarobki w nfm to (usunięte przez administratora) estem w nielicznej grupie osób "fizycznych"którzy zarabiają LEPIEJ od pozostałych fizoli...:) ŻENADA !!!!!!

gruba

Firma po prostu zeszła na psy, kiedyś było o wiele lepiej. Było dobrze dopóki szefowa nie zatrudniła dyrektora który nic nie robi i który sam miał wszystko ogarniać a zatrudnił pod sobą innych ( oszczędności) i teraz się tylko wysługuje. Szkoda gadać.

xxx

Hahaha... Dawno się tak nie uśmiałam. BRAWO!

Zostaw merytoryczną opinię o NFM International - Potęgowo

• Jak się pracuje w NFM International?

Zobacz opinie na temat firmy NFM International tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NFM International?

Kandydaci do pracy w NFM International napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NFM International
1.9/5 Na podstawie 189 ocen.
  • Targowa 5
    76-230 Potęgowo