Alibaba Centrum Serwisowe

Łódź

Opinie o Alibaba Centrum Serwisowe

MA 2010-01-13 08:30
Praca w firmie jest miła i sympatyczna, cele i zakres obowiązków jasny i klarowny. Pracownik jest bardzo ceniony. Najważniejsze, że w firmie nie ma kumoterstwa i nepotyzmu.
ciekawe... 2012-02-06 00:48
Kto takie bzdury wypisał? Pracownik doceniany, jasne i klarowne zasady? To na pewno nie w Alibabie. Ale to że kumoterstwa i nepotyzmu nie ma to prawda, bo znajomych to by nawet nie wypadało do takiej firemki zatrudniać.
kkk 2012-02-22 13:07
cześć widziałam ogłoszenie o pracy w tej firmie, możesz powiedzieć coś więcej? jak tam jest aktualnie?
onyx 2012-05-23 09:37
Procowałem w tej firmie przez pewien okres. Zdecydowanie nie polecam. Płaca marna, nie dokładne rozliczanie się z czasu pracy i zakresu obowiązków.
Hamster 2013-06-06 22:49
Czy możesz zdradzić na jakie stanowisko aplikowałeś i co wynikło z rozmowy kwalifikacyjnej jeśli na niej byłeś?

Z góry dziękuję.
onyx 2013-08-11 08:39
Zatrudniają z UP, dają 1200zł. Po okresie 3 miesięcy kolejna zmiana ludzi i się kręci.
onyx 2013-10-03 09:56
Nie ma znaczenia, czy sie nadajesz czy nie. Po 3 miesiącach out. Z up maja dopłatę. Wyrzucili cała załogę po za kierownikiem, co pracowała ponad 3 lata.
Jerry 2014-04-07 07:02
Komu normalnemu opłacałoby się wywalać całą ekipę? Kto to w ogóle wymyślił... Dajcie spokój ze spekulacjami tylko przedstawiajcie prawdę. Domysły zostawcie plotkarkom
mikel 2014-04-22 11:52
może w Alibabie potrzebowali świeżego spojrzenia na pracę, a stara ekipa widocznie delikatnie mówiąc, nie sprawdziła się
Tomek 2014-04-23 20:16
Cóż, mamy też czasy kryzysu, może zwolnili wszystkich i zatrudnią nowych za niższe stawki albo powody były jeszcze inne.
hamster 2014-05-26 17:23
Witam.
Rozmowa kwalifikacyjna z panem (usunięte przez administratora) była konkretna i rzeczowa. Doszliśmy do porozumienia na płaszczyźnie płacy i warunków pracy. Niestety rzeczywistość okazała się zupełnie inna. Pan (usunięte przez administratora). ma niespotykany talent do przysłowiowego "lania wody" a do tego robi to bezczelnie patrząc w oczy. Atmosfera w pracy niezbyt przyjemna. Na wyrazy sympatii zasługuje jedynie kilku fajnych chłopaków z serwisu, którzy marnują się w tej firmie.
marianolek 2014-08-30 12:38
Byłem na rozmowie w firmie ALIBABA w Łodzi czy warto warto podejmowac prace w tej formie?
marianolek 2014-08-31 08:31
Zaproponowali mi stanowisko serwisanta. Rozmowa byla konkretna i rzeczowa. Nie bede zatrudniony przez UP. Okres probny mam przez miesiac. Czy naprawde jest tam tak zle czy to tylko grymasy ludzi, ktorzy sobie poprostu tam nie poradzili? Czy wogole chodzi o Alibabe w Lodzi na ul. Dunskiej?
32 2014-09-03 19:45
Sam odpowiesz sobie na te pytania. Choć nie sądzę, żebyś był bardzo zadowolony jak poznasz odpowiedzi.
Marcinko 2015-02-04 15:47
no na to wychodzi rymek. takie rozwiązanie raczej mało sie opłaca bo składki musisz sam opłacac, no chyba ze niezle ci zapłaca.... Ja to na normalną umowe szukam pracy i już. Może osoby tampracujące napiszą jak to jest u nich z tymi zarobkami,na jakie kwoty mam się przygotować bo niebawem wybieram się tam na rozmowe w spr.pracy
ela 2016-03-09 17:46
proszę o informację na temat zarobków i umowy w tej firmie?
jan 2016-05-20 12:54
jakie śa zarobki.
Ex 2016-10-03 19:43
To nie serwis samochodowy tylko komputerowy. Pracodawca godny polecenia, zarobki podstawa + premie i wychodzi tego galancie. Śmiało mogę polecić te firmę.
romek 2016-10-03 22:39
@Wechu hm nie rozumiem trochę dlaczego ak uważasz ?
Marta 2017-08-09 18:32
@Ex wspominał o premiach. Co trzeba spełnić,ale uzyskać dodatkowe wynagrodzenie za swoją pracę? Może ktoś z was pracuje obecnie w serwisie Alibaba i mógłby przybliżyć innym użytkownikom forum kwestie wynagrodzenia.
Zostaw swoją opinię o Alibaba Centrum Serwisowe - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alibaba Centrum Serwisowe