Opinie o P.W.EUROBUD w Środa Wielkopolska

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy P.W.EUROBUD. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w P.W.EUROBUD o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.W.EUROBUD w Środa Wielkopolska

Józef

I jak tam licytacja poszła?

telefon

(usunięte przez administratora) z CONTROLLINGU H8 INVEST; kontaktować się w sprawach umów i ewentualnej współpracy

VIMALL

HAHAHAH....Fajnie napisane ... :-)

misku

vimall ty inną firmę oczerniasz a sam nic nie jesteś lepszy.poczytaj lepiej sobie opinię o swojej firmie

logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Środa Wielkopolska
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro-R10
Środa Wielkopolska
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
Typowy Janusz

Po co w ogóle tutaj ktoś pisze takie głupoty I naraz dobre imie dobrej, uczciwej solidnej firmy h8invest na szwank? powiem tyle zazdrosc was zzera I tyle, to co tu pisze o jakis zaleglosciach w platnosciach to stek bzdur, firma szczyci sie wysoko jakoscia, dotrzymuje terminow a ci co to tutaj pizza to nieuczciwa konkurencja ktora chce ja zniszczyc

Jaras33

wszystko co o was piszą to prawda jesteście oszu.....mi ja na szczęście odzyskałem kasę przez sąd jesteście nie udolnie zamknijcie ta firmę i nie róbcie krzywdy innym Podwykonawca

Maxipaka Sp z.o.o

Brawo Brawo w końcu jest nas dwóch nie ANIMOWYCH zachecam innych do ujawnienia się i do Prokuratury z nimi i do Sądu ukrucic ich działania Pozdrawiam

PWI

Ok, przyjmuję do wiadomości - zakończymy zatem publiczną wymianę wzajemnych oskarżeń. Bo tylko my wiemy jak się rozpoczął, jak trwał i dlaczego został zamknięty kontrakt. Na marginesie, byłem przekonany, że to Pan Robert ...

jaras 33

Szkoda mi was wszystkich mi na szcxescie udalo sie odzyskac sądownie naleznosci dzieki kancelari prawniczej z bydgoszczy polecam kancelarie Tebi. Z bydgoszczy

telewidz

Panowie. Czemu nie zadzwonicie do "Ekspres Reporterów" albo do Pani Jaworowicz....? To działa...tylko MEDIA MEDIA MEDIA MEDIA MEDIA I JESZCZE RAZ MEDIA. Zobaczycie co będzie się działo!!!!

VIMALL

Tej ja też dostaję takie meile o co w tym chodzi co to za email

VIMALL

Witam , Bardzo chetnie wejdę w spółpracę na temat odzyskania moich pieniędzy oraz i pieniędzy innych ...proszę tu jest mój email.. kraz255t70@onet.pl Pozdrawiam Maarcin

Eryk

Upadłość nie ważna przy grupowym oskarżeniu o celowe działania na szkodę firm i gdy zostanie to udowodnione Haniewicz i tak bedzie miał zarzuty o działanie na szkodę firm a jak dojdzie do udowodnienia wszystkiego to on sie piszę o przestępczość zorganizowaną ....mnie też okradli jak wszystkich tu innych to musi sie w końcu zemścić ...cały haniewicz w H8 w spółce ma 5000 zł kapitału spółka otwarta po to aby dalej prowadzić swój przestępczy proceder ...Grzesiu jak sie nie ma uzbieranego kapitału to sie firm nie zatrudnia na piękne oczy i bajer poczekaj przyjdzie czas na ciebie złodzieju

p

Poszukuję wykonawców na obiekcie Drop sa w robakowie koło elewatora dla firmyH8

obserwator

Czy wie ktoś co H8 robi obecnie(jakie prace)NA Warzelni?

czytelnik

tak naprawdę nikt z Was nie zastanawia się czy tą firmę / osobę stać na prowadzenie działalności gospodarczej !?!?!? Przecież szeroko rozumiana działalność gospodarcza to również ryzyko związane z faktem iż "inni" nie zapłacą. To od nakładów finansowych zależy zdobycie i utrzymanie pozycji oraz dalszy rozwój przedsiębiorstwa na konkurencyjnym rynku. Stworzenie i realizacja strategii w zakresie finansowania przedsiębiorstwa powinno być pierwszym krokiem najmniejszego nawet przedsiębiorcy. Kolejny krok to znalezienie źródła finansowania i zapoznanie się z warunkami oferowanymi przez np. instytucje finansujące po to, by poprzez oszacowanie i zaplanowania regulacji zobowiązań firmy, móc zachować płynność finansową. A z tego co czytam to właśnie płynność finansowa jest głównym problemem tej - tych firm. Sam proces znalezienia dobrego źródła finansowania nie należy do zadań łatwych, zwłaszcza, jeśli chodzi o rozpoczęcie działalności gospodarczej. Czasami nawet wydaje się być wręcz niemożliwe. TA / TE FIRMY NIE MOGĄ ŻEROWAĆ NA ŚRODKACH PODWYKONAWCÓW - ZLECENIOBIORCÓW - A TAK TO WŁAŚNIE WYGLĄDA PO ANALIZIE WASZYCH WPISÓW Ci ludzie - ich firma - czy też ich firmy - nie posiadają odpowiedniego kapitału aby prowadzić ten biznes ............

GALERIA

To był skrót myślowy. Wiadomo, że podstawą jest umowa/zlecenie. I w zleceniu tym jest klauzula o zaliczce przed przystąpieniem do prac. I takie rzeczy się dzieją, również w Polsce. A w przypadku tej firmy to jedyne wyjście, żeby jakąkolwiek współpracę nawiązać.

GALERIA

Niestety z ta firmą współpraca może TYLKO I WYŁĄCZNIE! odbywać się na zasadzie NAJPIERW KASA o PÓŹNIEJ PRACA!

misku

Weź sie golas lepiej do roboty a potem żądaj kasy

kaśka

Najpierw niech inni zapłacą to wtedy my zapłacimy innym

Jankiel

Mam wyrok lecz ogłosił upadłość i mogę z tego zrobić tapetę w biurze

gość
@Jankiel

Witam.Kiedy ogłosili upadłość?

Zostaw merytoryczną opinię o P.W.EUROBUD - Środa Wielkopolska

• Jak się pracuje w P.W.EUROBUD?

Zobacz opinie na temat firmy P.W.EUROBUD tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.W.EUROBUD?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy P.W.EUROBUD?

Kandydaci do pracy w P.W.EUROBUD napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

P.W.EUROBUD