Opinie o P.W.EUROBUD w Środa Wielkopolska

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy P.W.EUROBUD. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w P.W.EUROBUD o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.W.EUROBUD w Środa Wielkopolska

oszukany przez dziesiątki firm

Ja już nigdy "na słowo" nie będę robił. Płaca za tydzień z góry - co tydzień płatne i będę pracował. Reszta mnie nie obchodzi. To samo z materiałami. Najpierw kasa potem dostawa towaru. Bardzo źle się dzieje. Nikomu już nie wolno ufać.

gość

Witam wlasnie zaczynam wspolprace z haniewiczem w hotelu polonez. Jednak po przeczytaniu opini mam obawy, nikt nie chce pracowac za darmo. Mam pytanie czy naprawde nie wyplaca i nie mozna sie z nim skontaktowac?

gość
@gość

Nie podejmować współpracy nie płaci za wykonane zlecenie

jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

jest gorzej niz zle nie polecam

PODWYKONAWCA

NIE POLECAM OMIJAC SZEROKIM LUKIEM NAPRAWDE NIE WARTO WSPOLPRACOWAC PRZESTRZEGAM PRZED TA FIRMA

logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Środa Wielkopolska
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro-R10
Środa Wielkopolska
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
lewe rece

@koko, a Ty mam nadzieje nie jestes takim pracownikiem jak kilka postow wczeseniej, ze tylko 2 lewe rece ale za to duzo do powiedzenia

poczyn28@wp.pl

konkretna firma mało takich w Polsce

Egon

A co telefonów nie odbiera ???

ja153

Witam mam pytanie nie wiecie gdzie H8 prowadzi obecnie inwestycje bo mam z nimi do porozmawiania...

kraz255

I co rozmawiałeś z nim...?????...bo miałeś do pogadania ....

podwykonawcye

Zdrowych wesołych życzę abyście. Nie trafiali na takich ludzi jak pan g i firma h8 inwest tego wam zycze

Chwaliszewny

Jeszcze trochę i się okaże, że GH odpowiada za zamach na WTC, wojnę w Iraku, katastrofę w Smoleńsku i inne plagi. To już trochę jaja są.

gal anonim

co się zmienia to tylko dzień nic po za tym .

Egon

Co słychać ? Sytuacja sie zmienia ?

Alfred

Dobre ! Oni otwierają firmy szybciej niż zmieniają gacie !

jaras33

Sprawa w sądzie. ,,co się odwlecze to nie ucicze";-)

odp

To by pasowało nie obrażając ludzi ze wsi poprostu osoba na nieodpodnim stanowisku proponuje do pracy fizycznej bez wysiłku umysłowego bo prowadzenie firmy nie wychodzi i jeszcze bardzo szkodzi innym

podwykonawca

Do podwykonawców proponuje abyśmy. Wszysty się spotkali na warzelni i poszli do Nikla i przerwie to nieuczciwą grę jeżeli będzie nas więcej lepiej dla nas proszę pisać jarasx31@wp.pl nie zostawiajcie tak tego.

maks85

to wszystko nadaje sie do telewizji taki program jak Sprawa dla reportera napewno by zdziałał i to bardzo dużo.Ja jeszcze poczekam jak sondownie nic nie zdziałam to napewno to zgłoszę do telewizji napewno im tego nie popuszczę.

martu-sia82@wp.pl
@maks85

JESTEM ZA .TEZ SA NAM WINNI PIENIĄDZE OD 2013 I CHĘTNIE WYSTAPIE W PROGRAMIE

podwykonawca

Ci ludzie. Mają z góry zaplanowane.(usunięte przez administratora)

www

tam ta budowa jest realizowana za czyn !!! tzn za darmo kazdy robi za darmo

janek

chyba sami a co?

Zostaw merytoryczną opinię o P.W.EUROBUD - Środa Wielkopolska

• Jak się pracuje w P.W.EUROBUD?

Zobacz opinie na temat firmy P.W.EUROBUD tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.W.EUROBUD?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy P.W.EUROBUD?

Kandydaci do pracy w P.W.EUROBUD napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

P.W.EUROBUD