Opinie o P.W.EUROBUD w Środa Wielkopolska

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy P.W.EUROBUD. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w P.W.EUROBUD o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.W.EUROBUD w Środa Wielkopolska

Suchy Nowy wpis

3 ich było ale 2 ich niosło jeden kajak drugi wiosło .. Krótko mówiąc siedzi w Poznaniu z byłym policjantem (Przemkiem) którego serdecznie pozdrawiam... Chroni mu (usunięte przez administratora) bo kto inny by mu miał chronić jak nie były policjant ... Zgrana trójka ... Promil , brudny Harry i szczebla .. trójka idealna .. promil jego najlepszy przyjaciel , szczelba to policjant a brudny Harry to po prostu nasz ideał prezesa Grzesiu.. cały czas (usunięte przez administratora) ludzi i robią w balona wszystkich do tego p. Adwokat z którą ma dziecko a żonie przyprawiał rogi ... Ideal męża , ojca i człowieka sukcesu w firmie .. ODRADZAM i przestrzegam wszystkich , pracowałem dla tego człowieka i nie polecam (usunięte przez administratora) , (usunięte przez administratora) umowa bo umowa , zero ubezpieczeń odprowadzanych .. ryzykowana gra pracując dla tego człowieka.. Odradzam ...

Pawełek Nowy wpis
@Suchy

Najbardziej mnie poraża to, że opinie są pod firmą KrzysiaMisia, a dotyczą Grzesia, zaś oba Panowie są skłóceni na amen. Ciężko sprawdzić? Nie mniej co do firmy PedauyWielkopolska: Większość ludzi sama sobie gotuje piekło. Mają alimenty, komorniczków i piszą się na najniższą krajową wierząc na słowo w mistyczne kwoty pod stołem. Przychodzi magiczny moment wypłaty i nagle zonk, bo okazuje się że nie dostaną nic, co nieoficjalne. Grzechem byłoby takie coś nie wykorzystywać przez pracodawcę. Ilu takich było i jest? Pracownik nic nie robi z tym dalej, bo trudne to do udowodnienia, a (usunięte przez administratora) to najczęściej pijaczek, lub też smakosz narkotyczków, zaś jego występki (%%% na budowie dla przykładu) zostały już zaważone / jest blisko do zauważenia. W tym momencie pracownik przechodzi do definicji "pedaua".

Witam Pracowałem chwilowo u Grzegorza, aktualnie na budowę w Erfurcie. Budowa jest totalnie zepsuta, poniesie z tego ogromne kary. Masa ludzi którym nie zapłacił pieniędzy za 2/3/4 miesiące pracy. Sprzed kilku tygodni z 23 pracowników zostało 6!!! Chłopaki co robią już u niego dwa miesiące do tej pory ani grosza nie zobaczyli, nawet na papierosa nie mają. Tragedia !

Einar Thorwaldsen Nowy wpis

Dzień dobry. Wszystkich którzy czują się pokrzywdzeni przez ww firmę oraz rodzinę właściciela prowadząca biznesy zapraszam do kontaktu na einarthorwaldsen@gmail.com. Skończymy raz na zawsze z misiem.

Witam jak wygląda praca u tego pana w Polsce.Większość komentarzy jest z pracy za granicą. Dlatego też moje pytanie.

logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Środa Wielkopolska
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro-R10
Środa Wielkopolska
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL

U Pana Haniewicza przepracowałem temat ;) i jestem zadowolony uzgodnione wcześniej wynagrodzenie wypłacane w terminie ;) praca jak praca ;)(usunięte przez administratora). skoro bierzecie się za poważny projekt to go wykonajcie do końca...

wiosna1

Szukacie tego zlodzieja nadal znajdziecie go w srodzie wielkopolskiej przewaznie w nocy z ponidzialku na wtorek albo z wtorku na srode okolo 12 1 w nocy ul Topolowa 13 po dawnym pgr za boiskiem droga w lewo tam przewaznie zabiera naiwnych polakow i ukraincow do niemiec mam nadzieje ze nie dlugo ktos mu leb ukręci za te oszustwa Ueaga ten gosc zatrudnia ludzi na czarno nawet w niemczch bedziesz mial wypadek on ci nie pomoze szybko odwiezie do kraju przewaznie obieca kasę ktorej juz nie zobaczysz albo w niemczech odstawi cię na autobus i zegnaj (usunięte przez administratora) nie mam slow juz pisac o tym oszuscie.pozdrawiam

Od ostatniej opinii dotyczącej pracy w P.W.EUROBUD minęło już sporo czasu. Jak dziś wyglądają warunki zatrudnienia w tym przedsiębiorstwie?

Haniewicz -????

Nic nie zmieniło się , nadał oszukuję pracowników za starym schematem . Teraz w Niemczech, Regensburg ( Hotele Novotel, Ibis). Ma zadłużenie przed pracownikami prawie ( co wiadomo na 100% ) 50000 euro.

Rafał
@Haniewicz -????

Jak to (usunięte przez administratora) pracowników? Co masz dokładnie na myśli?

Daniel Adam

tam juz sie nic nie dzieje tam leci upadłosc i kto niebyl na liscie juz nie bedzie i nic wiecej nie dostanie... pan (usunięte przez administratora). pracuje teraz z synami i bylym pracownikiem komisariatu Sroda Wlkp razem teraz tworza grupe ktora jak inni pisza oszukuja na coraz wieksza skale ale oszukuja poza granicami PL tam ukraincy maja jeszcze gorzej niz tutaj wiec ida na wszuystko co im wmówia i uciekaja bojąc sie o zycie. tam u nich w Srodzie za to robi nazwiskiem dalej (usunięte przez administratora) jakie robil kiedys ale tamci nawet sie tym panem nie interesuja bo rzygaja ludzmi ktorzy go szukaja ale pan (usunięte przez administratora).malo bywa i sie dalej smieje jak smial. piniedzy sie nie doczekacie panstwo polskie zabierze co zdazyli zebrac....

Admin1

witam wszystkich ba tym niechlubnym portalu Ten niby przedsibiorca budowlany to kawal (usunięte przez administratora) zatrudnia ludzi glownie ukraincow i kilku polakow na budowach za granica ostatnio pod monachium wykorzystuje a potem zwalnia pod byle jakim pretekstem i nie placi mowi ze pieniadze wysle na konto a przeciez konta nie ma poniewaz ludzi zatrudnia na czarno ostrzegam wszystkich ktorzy chcieliby podjac u niego pracę to nie pracodawca tylko (usunięte przez administratora) kiedys sie dorobi bedzie plakal ale bedzie to za pozno.za czym podjmiecie pracę sprawdzcie tego goscia dokladnie pol polsku go szuka pozdrawiam Was Admin1 Ps nie wpisalem imienia i nazwiska bo jest ochrona danych osobowych a on nie wygodne posty usuwa.

Helena
@Admin1

Dzień dobry, niby w jaki sposób Twoim zdaniem miałby usuwać niewygodne komentarze na GoWork? To niemożliwe. Po drugie, ktoś wie, jak kondycja finansowa eurobud? Ktoś niżej pisze, że jest prowadzona jakaś windykacja, to jakiś fejk, czy prawda?

Robert

Na jakie stanowiska są wakaty? Jakie są zarobki?

aaa

gdzie teraz pracuja słyszałem ze na elektrociepłowni????znuw nawiwnych znajda????

admin
@aaa

Pracuje na terenie Niemiec zatrudnia naiwnych polakow i ukraincow wyrzuca ich z budowy pod byle jakims pretekstem tylko po to aby nie zaplacic ani jednego euro.Ma uklady w Niemczech np kontola sluzb niemieckich nikt nie idzie do pracy koniec kontroli wszyscy wracaja.Ten gosc kiedys sie dorobi bedzie blagal na kolanach o litosc ale bedzie to juz za pozno.

Maniek

Zastanawiająca cisza od dawna. Jakiś powód tego jest?

komornik

wie może ktoś gdzie mieszka teraz Grzegorz Haniewicz

Komornik

To przynajmniej będą wiedzieli jaka firma jest rzetelna bynajmniej firma haniewicz i

Agata

Również przypominam, że forum służy do wymiany i przekazywania sobie prawdziwych i ważnych informacji na temat firmy, jej sposobu zatrudniania pracowników a co dalej za tym idzie kwestii umów i innych. Ważną kwestią jest argumentacja naszych wpisów, pamiętajcie o tym, że czytają to pracownicy oraz przyszli kandydaci. Pracownicy reprezentują firmę.

Brat
@Agata

Agata to Pani Magdalena haniewicz ( oszustka

Komornik

Poszukuję komorników którzy windykuja haniewiczy proszę pisać jeśli ktoś ma namiary

Komornik

Witam wszystkich górników firmy haniewicz proszę wszystkich o namiary na i komorników proszę pisać w komentarzach jaki komornik jakie miasto jest możliwość że odzyskać pieniądze

Komornik

Witam poszukuję wszystkich komorników jak ktoś ma namiary na Magdalena i Krzysztofa haniewicz piszcie tutaj w komentarzach

Jarek

Witam może Wiecie gdzie jest rakarnia w środzie wielkopolskiej jak wyjeżdża się na września po lewej stronie a obiekt był własnością PW haniewicz lub haniewiczy a został sprzedany znajomemu tych złodziei Czemu nikt się tym nie zajmie tak samo jak PGR były PW eurobud a później zostaną sprzedane PW haniewicz Ciekawe dlaczego synek na to pozwala pani Kalińska może warto jej o to zapytać

To są (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) jeden teraz na drugiego donosi do sądu niech prokuratura zajmie się sprawą jak była upadłość pierwsza pgr-ów w Topoli i pani syndyk sprzedała za grosze pegeery następnej działalności haniewicz A czemu nikt się tym nie zajmie

Zostaw merytoryczną opinię o P.W.EUROBUD - Środa Wielkopolska

• Jak się pracuje w P.W.EUROBUD?

Zobacz opinie na temat firmy P.W.EUROBUD tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.W.EUROBUD?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy P.W.EUROBUD?

Kandydaci do pracy w P.W.EUROBUD napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

P.W.EUROBUD