P.W.EUROBUD

Środa Wielkopolska

Opinie o P.W.EUROBUD

Pracownik 2015-11-09 10:56

Witam, bardzo pilnie potrzebuję jakiegokolwiek namiaru na kierownika Adama T. Chodzi o jego podpis pod moim zaświadczeniem, nic wielkiego. Wiem że już odszedł na emeryturę i nie mogę go w żaden sposób namierzyć. Proszę o przesłanie namiaru na karol_cast@onet.eu - w razie potrzeby mogę się jakoś odwiedzięczyć ($$$).
obserwator 2015-11-20 11:10
Informator, dlaczego wprowadzasz ludzi w błąd, że wszystko jest sprzedane.Co prawda była już ogłoszona druga licytacja złodzieja Krzysia , ale niestety z czterech licytacji , odbyła się tylko jedna na dom w Środzie, było czterech zainteresowanych, z czego o dziwo dwóch nie przyszło ,a pozostali się wycofali, jak dla mnie wygląda mi to na przekręt, a oszust dalej może działać to tyle, gzie jest sprawiedliwość w naszym kraju.
ciekawy 2015-12-04 20:06
A wiecie może czy haniewicz prócz syna Patryka ma jeszcze jakieś dzieci może żone
ciekawy 2015-12-04 20:07
grzechu 2015-12-06 10:17
tak ma jeszcze syna kube ale nie wiadomo czy to jego
VIMALL 2015-12-08 12:06
Chlopie..cos ty zresz ze takie glupoty opowiadasz ...!!!!,,, tylu ludzi wyjebanych w kosmos !!!! najlepszy tekst to jest " Moj Pan" DLUGO SIE TAK NIE SMIALEM ... Wiem ze Haniewicz jest w UK akurat tam jestem i znajde tam tego zlodzieja .
ciekawy 2015-12-08 13:51
A ta kobieta co często jest z haniewiczem to kto?
informator 2015-12-08 17:59
Uwaga! Haniewicz okrada teraz pod szyldem Projekt & Consulting sp. z o.o. lektura dla zainteresowanych: http://www.rozbrat.org/informacje/poznan/4373-do-wyzysku-na-budowach-pikieta ktoś może potwierdzić obecność złodzieja na Sielskiej i Dominikańskiej w Poznaniu?
PS. Pan przemek usuwa posty, znaczy że informacje są prawdziwe. Jeśli też jesteś oszukany przez haniewicza, jeśli możesz skopiuj to. Wiesz co zrobić potem.
odpowiedz 2016-01-07 12:21
Firma jest w trakcie postępowania upadłościowego obejmującą likwidację majątku dłużnika ...
MARCIN 2016-01-12 23:46
nie moge tego zrozumieć !! otwarcie firmy narobienie długów nie płacenie i zamkniecie firmy bez zadnych konsekwencji i znów otwarcie nowej firmy i ta sama procedura !! Zamknąć wszystkie spółki ZOO !!!
jeden z byłych pracowników 2016-01-15 22:18
Hej hej panowie nie jest tak jak piszecie .... to nie jak piszecie Krzyś Haniewicz wasz okradł a zrobił to bezczelnie jego brat Grzegorz który jego tez oszukiwał i oszukał po latach zostawiając samego z długami tak jak nas byłych pracowników któzy nie chcieli iść z nim w jego nowe spółki
To Pan Prezes Grzegorz z nami i z wami zawsze rozmawiał samego właściciela żadko było widać bo specjalnie rozyłał go po budowach po za teren ...
Naobiecywał nam że nas w ratach spłąci a jak dzwonili,smy po kilku miesiacach staran odpowiadał ze to nie jego sprawa tylko mamy sie zglosic do szefa który jest w dokumenrach
ciekawy 2016-01-18 12:33
Ciekawe kto cały czas usuwa negatywne komentarze o Grzesiu
Pytajacy 2016-01-23 08:43
Kto kupuje spółkę z długami ?
Chyba że zamierza wyprowadzić ją na prostą i spłacić wierzycieli ?!
ciekawy 2016-01-23 15:50
Co to za kobieta co z grzesiem często jest widywana? Może w nią trzeba uderzyć
Przemek 2016-01-23 19:45
Nadaje pan prezes jeździ mitsubiszi po2n694
ciekawy 2016-01-23 22:12
I ma jeszcze pięć innych aut numerów nie pamiętam
*ciekawy* 2016-02-04 23:46
A co u pani pseudo dyrektor ? zapewniała, że będzie płacić a teraz ...
Szczepanka 2016-02-17 00:48
Ty chyba nie wiesz o czym piszesz, a pewne jest że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem !!!.
Firma PW „Euro Bud” Sp. z o.o. została postawiona w stan upadłości likwidacyjnej i od pewnego momentu syndyk przeprowadza jej likwidację ... Twoje logiczne myślenie nie jest więc logiczne -(
VIMALL 2016-02-28 14:13
Ja wiem gdzie jest Grzesiu Haniewicz mam 100 % adres ,podpowiem że jest na wyspach
ciekawy 2016-03-07 22:49
Podaj ten adres bo też go szukam
VIMALL 2016-03-08 23:40
Za darmo umarło
ciekawy 2016-03-15 16:24
Co z tym adresem
ciekawski 2016-03-24 12:12
Napiszcie jak sytuacja sepleniacego bo duzo plotek na miescie slychac ze upada
pytalski 2016-04-12 00:39
czy ktoś wie jakie mamy szanse na odzyskanie naszych wierzytelności jeśli ogłosił upadłość ?
łork 2016-04-14 15:54
Faktycznie, to prawda K.H. złożył wniosek o ogłoszenie upadłości, jednak nie jest to takie proste. Po pierwsze trzeba dysponować majątkiem, który pozwoli na opłacenie syndyka masy upadłościowej min. 50.000zł, których raczej nie mają. Ogólnie jeżeli faktycznie uda im się ogłosić upadłość to sprawy się komplikują.
łork 2016-04-14 15:54
znalezione 2016-04-15 22:53
Upadłość została ogłoszona !!! Wiec chyba kadą dysponuje !!!
ciekawe 2016-07-12 22:29
Zna ktoś jakieś nowości co się dzieje u haniewicz ów?
wierzyciel 2016-07-14 00:21
Mam pytanie : czy w związku z ogłoszoną upadłością PW Haniewicz K.Haniewicz otrzymaliście pismo w sprawie zgłoszenia wierzytelności ? w dniu 2 maja 2016 w Monitorze Sądowym i Gospodarczym pojawiło się ogłoszenie aby w terminie 3 miesięcy od daty ukazania się obwieszczenia zgłosić swe wierzytelności ...
ciekawy 2016-07-14 18:32
A Grzesiu juz wrócił z UK bo ktoś tu pisał że tam podobno pracuje
wierzyciel 2016-07-19 23:04
Upadłość PW Haniewicz K.Haniewicz !!!
Wszyscy poszkodowani wierzyciele - proponuję dokonywać zgłoszeń do Sądu.
W dniu 2 maja 2016 w Monitorze Sądowym i Gospodarczym pojawiło się ogłoszenie aby w terminie 3 miesięcy od daty ukazania się obwieszczenia zgłosić swoje wierzytelności. Do wielu informacja nie dotarła aby takiego zgłoszenia dokonać ...
ryszardoo 2016-08-21 21:25
Czy ktoś już dokonywał zgłoszenia swych wierzytelności?
Nie otrzymałem żadnej informacji, zajrzałem dziś tutaj i zamierzam jak najszybciej to zgłosić.
Na jakim etapie jest sprawa?
ryszardoo 2016-08-21 21:26
Czy ktoś już dokonywał zgłoszenia swych wierzytelności?
Na jakim etapie jest sprawa?
janke 2016-08-22 14:53
praca jest u nich w Starogardzie Gdańskim jako kucharz teraz.
Aldi 2016-11-23 05:54
Ul.Jasna Rola Poznan. Tez jestem podwykonawca. Był mitsubishi terenowym. Dzisiaj tam jutro 7.10. Moge zgarnąć innych podwykonawców.
ciekawy 2017-01-01 14:58
A haniewicz gdzie spędził sylwestra ?
VIMALL 2017-01-02 15:43
błazenada
ciekawy 2017-01-08 15:49
A co ciekawego słychać u haniewicz ów?
Podwykonawca 2017-01-22 22:41
chyba musimy się zainteresować współpracą Grzegorza Haniewicz z syndykiem prowadzącym upadłość Krzysztofa bo już mnie słuchy dochodzą iż są dogadani i Grzeeś wszystko wynajął od syndyka. Nasz okradł i oszukał a teraz za nasze pieniądze wynajmuje teren którym wcześniej zarządzał u Krzysztofa. Ciekawe gdzie jest sprawiedliwość , gdzie jest nadzór syndyka nad tym , gdzie nadzór sądu prowadzącego tą upadłość, zamierzam udać się do sądu żeby sprawdzić jak to wgląda w sadzie , może osoba prowadząca to postępowanie nie ma wiedzy co syndyk załatwia z tym co Nas okradł czyli Grzechem .Jeżeli nie załatwię nic w sądzie w Poznaniu to pójdę nawet do ministra sprawiedliwości tak mi poradziła moja Pani prawnik.
Mający to gdzieś 2017-02-08 07:30
Czas goi rany nikt nic nie robi i nie zrobi coraz mniej wpisów informacji tylko VIMAL obserwuje i się śmieje :) a. Grześ pewnie tęskni za tą lalunia od ubezpieczeń co nowym mietkiem się buja do Stęszew a do gościa od mebelków do szpitali KRÓTKO MÓWIĄC ZA CIECY JESTEŚCIE NA HANIEWICZA tyle tu gadacie ale nie widzę żadnego kontaktu do jakiegoś adwokata co by się sprawą zajmował WIĘC CIERP CIAŁO CO CHCIAŁO gdybym był na miejscu HANIEWICZA śmiał bym się z waszej głupoty i bezradności a propos też mnie wykiwal na kasę
A i pozwoli zaczynamy podziwiać HANIEWICZA za to że tak inteligentnie kasę robi.
Pozdrawiam
Mający to gdzieś 2017-02-08 07:33
Na BORA BORA ZA TWOJĄ KASĘ
ciekawy 2017-02-11 20:48
A haniewicz nadal romansuje z panią adwokat?
Daniel 2017-03-20 17:37
Chcecie wiedzieć coś na ten temat możecie pisać wiem bardzo dużo na temat rodziny haniewiczy
ciekawy 2017-03-22 21:46
A daniel to ten od pani pseudo dyrektor. Co masz za ciekawostki? Podziel się z nami.
Mający to gdzieś 2017-03-23 07:46
No Daniel dawaj te wieści o Haniewiczu ciekawe co ty tam wiesz pewnie NIC
Daniel 2017-03-23 18:33
Więcej wiem jak wam się wydaje co i jak po przepisywali itp jakie mieli układy z kalinska ( syndyk ) ----- dużo ciekawych rzeczy
Daniel 2017-03-23 18:39
Zadajcie pytania ??????
VIMALL 2017-03-24 20:20
Właśnie w tym tkwi cały problem w umowach jest napisane że faktury są ważne tylko po podpisaniu odbioru przez kierownika a to uzyskuje mało kto więc kierownicy są tak samo upaprani w tym całym przestępczym procederze jak sam Haniewicz ...i to nie jest błachostka ten podpis bo go nie uzyskasz a Adama ciężko bedzie ci poszukać wiem gdzie mniejwięcej może mieszkać ale papieru i tak ci nie podpisze .
Mający to gdzieś 2017-03-25 07:50
Daniel oczekujesz pytań po co poprostu opisz to co wiesz niech wszyscy mają pogląd na cały tekst i informacje nie tylko wycinki z potekstow więc proszę wysiłku się troszkę i pisz a ty VIMALL zostałeś też lekko oszukany a ja mam pytanie co ty robisz na wyspach ja mam swoją teorię ale nie zucam oskarżeń bez poparcia więc może ty napiszesz tak naprawdę co cię łączyło z Haniewiczem tak swoją drogą też cię podziwiam za robienie kasy
Pozdrawiam
Daniel 2017-03-25 11:45

Adam spowrotem pracuje u haniewicza Krzysztofa tym razem itp mogę wam ustalić gdzie i sobie podjedziecie po swoje proste
Zostaw swoją opinię o P.W.EUROBUD - Środa Wielkopolska
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.W.EUROBUD