Opinie o P.W.EUROBUD w Środa Wielkopolska

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy P.W.EUROBUD. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w P.W.EUROBUD o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.W.EUROBUD w Środa Wielkopolska

A czy macie jakieś spostrzeżenia jeśli chodzi o pracę w P.W.EUROBUD? Czy zapewnione są benefity?

greg005

cytat: "Pomodl my się za sp.grzegorza Krzysia i magde" A coś blizej? Coś wiadomo co z tymi złodziejami się dzieje?

ciekawy

Pomodl my się za sp.grzegorza Krzysia i magde

Pokrzywdzony

Ze też nikt im łba nie ukręci za tyle zła które uczynili ludziom i gospodarce ogłaszając upadłość likwidacyjną spółki zawsze zostają nie spłacone długi banków ZUS Urzędu Skarbowego oraz podwykonawców. Dlaczego Sądy nie ustalają zakazu prowadzenia działalności gospodarczej oraz zajmowania stanowisk kierowniczych w spółkach dla takich ludzi.

A co tu taka cisza?

logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Środa Wielkopolska
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro-R10
Środa Wielkopolska
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL

Powód

Ojej proszę dzięki internetowi można skojarzyć wiele faktów, połączyć w całość i mamy rozwiązanie. Kto kim jest.... Merytorycznie czy można polecać Chyba nie.

aaa

ludzie nie braliscie zaliczek na poczet wypłat????pracuje ktos teraz dla nich aktualnie????jak moze im sie to udawac????tak ludzi oszukiwac????

ciekawy

Do Dddddddd- Twoje konie? Ciekawe jaki...

Mający to gdzieś

VIMALL wie dużo na jego temat może by się podzielił wiedzą ciekawe czy coś napisze jak nie to wiadomo co

@Mający to gdzieś

Za mały i za krótki jesteś durniu do dużej budowlanki abym tobie mógł coś tłumaczyć zresztą gdybym wogle zaczął nie chwyciłbyś nawet 1/3 więc na (usunięte przez administratora) strzępić język i klawiaturę ...bierz kilnie albo packę i wynocha (usunięte przez administratora) na budowe fizolu :-)

Mający to gdzieś

Witam serdecznie Fajnie piszecie ale jakieś bliższe adresy do odwiedzenia na kawę chętnie zacznę od tej knajpki w polonezie

VIMALL

Mający to gdzieś @ Co ty mnie insynujesz piszac ręka rękę myję?

błazenada

Na BORA BORA ZA TWOJĄ KASĘ

janke

praca jest u nich w Starogardzie Gdańskim jako kucharz teraz.

ryszardoo

Czy ktoś już dokonywał zgłoszenia swych wierzytelności? Nie otrzymałem żadnej informacji, zajrzałem dziś tutaj i zamierzam jak najszybciej to zgłosić. Na jakim etapie jest sprawa?

ryszardoo

ciekawe

Zna ktoś jakieś nowości co się dzieje u haniewicz ów?

znalezione

Upadłość została ogłoszona !!! Wiec chyba kadą dysponuje !!!

pytalski

czy ktoś wie jakie mamy szanse na odzyskanie naszych wierzytelności jeśli ogłosił upadłość ?

ciekawski

Napiszcie jak sytuacja sepleniacego bo duzo plotek na miescie slychac ze upada

Co z tym adresem

Zostaw merytoryczną opinię o P.W.EUROBUD - Środa Wielkopolska

• Jak się pracuje w P.W.EUROBUD?

Zobacz opinie na temat firmy P.W.EUROBUD tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.W.EUROBUD?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy P.W.EUROBUD?

Kandydaci do pracy w P.W.EUROBUD napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

P.W.EUROBUD