Opinie o PBI Administracja w Janów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy PBI Administracja. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w PBI Administracja o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Nieruchomości i usługi powiązane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PBI Administracja w Janów

krasnal

Fajne biuro jesli chodzi o estetyke, dobry dojazd mimo ze poza miastem, zabdana infrastruktura, sprzety sa wszystkie jakie potrzebne do pracy, samochody sluzbowe, telefony, szybkie rozliczenia faktur za przejechane km. Pieniadze ogolnie srednio, zwykle podstawa plus prowizja, ludzie ok jesli nie sa przelozonymi tylko wspolpracownikami z jednego pokoju. Firma podzielona na kilka spolek, wiec menadzerow i dyrektorow co rusz sie rodzi masa - jedna dyrektorka zwalnia ludzi jak szalona bo jest zla ze nikt niechce dla niej pracowac za darmo, od drugiej ludzie sami uciekaja bo jest krolowa pretensji i przewracania oczami, trzecia boi sie podpasc tam tym dwom i probuje byc jak one z coraz lepszym skutkiem, a szkoda. (usunięte przez administratora)

UHAHAHAH

Kolego zdaje się,że jednak wpadłeś w korkociąg kryzysu sztucznie pompowanego. Chujową firmę wybrałeś ze względu na brak orientacji w branży. itp itp itp itp......................... 1. Zaczynasz zajmować się branżą która Cię nie dotyczy , bo jesteś humanistą bez perspektywy sorry mate......................

Kara

Lepiej unikać szerokim łukiem i nie dać się nabrać na informacje podawane podczas rozmowy rekrutacyjnej.

?

Nigdy wiecej, nie radze nikomu. Co innego jest powiedziane na rozmowie, a co innego okazuje sie potem, zarowno odnosnie stawki jak i zakresu obowiazkow. Do tego dochodzi atmosfera strachu w firmie, w takich warunkach nie mozna pracowac. Duza rotacja pracownikow, poniewaz niewiele osob wytrzymuje dluzej niz chwile.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w PBI Administracja się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska
ciekawski

o ktorej pani dyrektor dokladnie mowa?

Tak... warto mieć na piśmie... warto mieć maile... Mimo, ze pracowałam na stanowisku specjalisty na które zostałam awansowana z call center (pozdrawiam czytających kolegów i koleżanki:)) świadectwo pracy dostałam z tego pierwszego:) Oczywiście wszystko zostało skorygowane choć prowizji z umów jakie podpisałam jeszcze w ostatnim dniu pracy nie otrzymałam. Dostają je specjaliści, którzy przejmują Klienta. Na moja wyraźną prośbę o zmianę umowy wg uzgodnień usłyszałam: a jest wam to potrzebne:):):) Nie kużwa! wcale a wcale!:):):)

hahhahaa.... raczej w dół.... kryzys:) Poza tym... wszystko miej na piśmie!!!!!!!!!!!!!

expracownica

ludzie jak ludzie, każdy robi wszystko, zeby jemu bylo dobrze i nie ma co wierzyc, ze bedzie inaczej. nie przy nowej szefowej ;) 1,5 roku i wystarczy - czas zacząc zarabiac prawdziwe pieniądze.

uahahahah

Dokładnie potwierdzam, strasznie marna postać.....................

Inżynier

Generalnie należy unikać tej firmy, nie szanują nikogo.

Panowie skończcie [usunięte przez administratora]tylko weźcie się za robotę i nie kręćcie na boku... Myślę że od każdego z was dostałem propozycję współpracy poza firmą więc zamykam temat bo każdy anonimowo jest w stanie napisać głupoty. Dziękuję i pozdrawiam inżynierów z którymi współpracowałem i ze swoich dniówek proponowali mi śmieszne pieniądze w zamian za dłuższy czas realizacji przeglądów. Jeśli chodzi o górę i pomysły osoby która "Dobrze wchodzi w (usunięte przez administratora) prezesowi" to i owszem muszę się zgodzić nie zawsze są trafne i odpowiednie ale w końcu to ona jest osobą decyzyjną i jaką by nie podjęła decyzję będzie "DOBRA"

Też inzynier

Baranie jak nie szanujesz swojej profesji to tak jest. Skoro tam robileś przeglądy to zapewne posiadasz upr. budowlane i cooooo mało zarabiasz , mniej niż PH? To poprostu niszczysz nasz zawod pracując np za 4000 zł- to nie jest pensja dla fachowca. Jak sobie pościelesz tzk się wyśpisz - stara zasada.

były murzyn

do konstruktora: z tego co wiem to powyżej 10 tys z ph zarabiała tylko s.w. a jeśli chodzi o panią dyrektor to radziłbym uściślić, bowiem od 2012 jest nowa pani zarządzająca i podejrzewam, że większość pisze tu o tej nowej :-) dyrektor ania faktycznie zarabiała dla firmy kasę za to nowa dyrektor, pożal się boże [usunięte przez administratora]

Konstruktor

Też byłem pracownikiem PBI ale jako inżynier. Zarobki PH w porównaniu do nas "przeglądaczy" były naprawdę wysokie. Także komunikat dla wszystkich handlowców co wypisują tu bzdury. Jak ktoś chciał i potrafił to pieniądze dobre zarabiał. Z tego co wiem, co niektórzy handlowcy dostawali po ok 10 tys/m-c i dodatkowe profity, samochód, możliwość pracy w domu itp. A pozostali co się na sprzedaży nie znali i wyceniali przeglądy po najniższej stawce aby cokolwiek sprzedać, a my z językiem na brodzie lataliśmy po obiektach aby się firmie opłacało to i pewnie zarabiali koło najniższej krajowej. GRATULUJE! Ale z tego co wiem nikt tam nikogo na siłę nie trzymał więc po co teraz marudzicie. A co do pani dyrektor, to ci co się na zarządzaniu nie znają to się może niech nie wypowiadają. Zawsze się szło dogadać tylko nie każdy do jej poziomu sięgał i pewnie stąd komentarze. Była to jedyna osoba w firmie która się znała na zarządzaniu, nawet jeśli firma była byle jaka. Ile ona tam była? 5-6 lat? I nawet nie wiecie jaką kasę prezesowi zarobiła. Gdybym był szefem to sam bym ją zatrudnił u siebie. Konstruktor

jak tak bardzo Ci się podoba w tej firmie do życzę pracuj tam do samej emerytury na najniższą krajową ta firma i tak nic Ci nie da

Pracuję w tej firmie i nie uważam aby było tak jak piszecie... Praca jest jak każda inna. Jeśli się ktoś uważa za [usunięte przez administratora] to niech nim będzie. Siedźcie w domu a pieniądze pewnie znajdujecie na drodze. Niestety w dzisiejszych czasach pseudo [usunięte przez administratora]twierdzą że zarabiają "grubą kasę" a rzeczywistość, kredyty was...

dobre co tu wszystko czytam można się roześmiać w twarz za taką kasę ale to norma tam sie [usunięte przez administratora]za tska kase ale firma ma już wyrobioną marke na mieście !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!a i zarzadzajacym przydała by sie szkoła zarzadzania lub staż w innej firmie buhahahahahaha

agad.

jeszcze jeden ph do parafii został... a może rekrutaczka sama powinna dołożyć sobie jeszcze etat ph do parafii... szefostwo błoby zadowolone ;-) wszak podobno ona wszystko najlepiej robi, to i pewnie wszystkie parafie ogarnie ... szkoda tylko, że księża nie interesują się z kim umowy podpisują i komu dają zarobić pieniądze z tacy wiernych... w tej firmie to może 1-2-3 osoby to wierzący praktykujący a pozostali to mają tylko z wiary i księży niezły ubaw....

gość
@agad.

Nie rozumiem tylko... co ma wspólnego wyznanie religijne pracowników do obsługi parafii...? Klient to Klient i nie jest ważne czy nosi sutannę. A z tą marka na mieście... nie przesadzałabym:) Bo jest już coraz gorsza... zmiany personalne i kłopoty firmy nie wpływają korzystnie na jej wizerunek... Może jedynie ma opinię firmy TANIEJ... bo ceny jakie rzuca... - to gest rozpaczy. Zastanawia mnie tylko... jak starzy specjaliści - bo tak nazywało się chyba to stanowisko - przy ogromnie pracy, spadku po poprzednich pracownikach, i dzisiejszych cenach... jeszcze to wytrzymują?

anonim2

Z parafiami to nie jest żart!:) Trzeba tylko pamiętać o Szczęść Boże! zamiast dzień dobry!:) tylko nie wiem czy jest sens bo PH który odszedł i tak pewnie zabrał "parafie' ze sobą do własnej firmy!:)

były murzyn

[usunięte przez administratora]pani rekrutująca nie może pochwalić się żadnym wykształceniem, więc szuka ludzi najlepiej po zsz lub lo,, żeby nie byli mądrzejsi od niej, tacy godzą się za 1500 (usunięte przez administratora) , bo lepsze byle jakie biuro niż praca fizyczna ;-) chociaż jej mądrość oraz inteligencja stoją pod znakiem zapytania... każda szanująca się firma sama bez pytania informuje że na stanowisku PH przysługuje samochód służbowy 24 h oraz telefon komórkowy, do tego laptop + internet online w laptopie 24 h. [usunięte przez administratora]. na rekrutacjach swoją osobą nic nie reprezentuje, a jej durne teksty i pomysły nadają się do śmiechu warte ;-) najlepsze i tak są rekrutacje na PH do obsługi parafi... jak macie doła to wysyłajcie swoje cv to pbi, potem lećcie na spotkanie i od razu humorek się wam poprawi ;-) daję gwarancję 100 %.

Zostaw merytoryczną opinię o PBI Administracja - Janów

PBI Administracja