Opinie o CHT Sp. z o.o. w Płońsk

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie CHT Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w CHT Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CHT Sp. z o.o. w Płońsk

biedak

Pracując [usunięte przez administratora]. pracę traktuj jako hobby, nie jako sposób na zarabianie pieniędzy w celu utrzymania rodziny bo możesz się głęboko rozczarować

siec sklepowa

Wydaje mi sie że głównym powodem Twojego odejścia była zbytnia łatwowierność w słowa [usunięte przez administratora] i obiecywanie ludziom czegoś czego nie byłeś w stanie dotrzymać . Co do Marcinkowa to nie obrażaj tamtejszych pracowników którzy robili co mogli ale niestety z pustego i Salomon nie naleje a mogą Cię jeszcze posadzić o dwulicowość i spychanie odpowiedzialności za swoją nieudolność na ich barki . Mimo wszystko pozdrawiam .

mw314

Witam, mam pytanie czy nie wie ktoś może ile osób zatrudnionych jest w firmie CHT? najlepiej ile w poszczególnych działach. ale ogólna liczba czy jakies szersze dane będą tez mile widziane.

niunia1

Może i opinie są przeadzone, ale ci handlowce co odeszli mogli odejść na zawsze w sumie to nie wiadomo czy ich z tych innych firm nie wywalili za nazwijmy to [usunięte przez administratora] stosunek do pracy... i z tego miejsca pozdrawiam sympatycznego [usunięte przez administratora], który niestety jest tylko sympatyczny

Brałeś udział w rekrutacji do CHT Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Księgowy/a ds. Środków Trwałych
Płońsk
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Inżynier robót
JWW INVEST S.A.
Zbuntowany

Dziwne, ze polowa dzialu serwisu, handlowego i innych po odejsciu do rzekomych lepszych firm, wraca do cht znowu. [usunięte przez administratora] byl w defro, [usunięte przez administratora] w moderatorze, inni w buderusie i wracaja..... Czyli chyba opinie sa mocno przesadzone

Omijajcie tą firmę z daleka.[usunięte przez administratora] wykorzystują sytuację, że jest duże bezrobocie i traktują ludzi jak zwierzęta. Wyzywanie pracowników jest czymś normalnym, więc kto ma słabą psychikę to długo tu nie wytrzyma. Nowi pracownicy wytrzymują średnio 2 dni. Niedługo sami będą spawać sobie te kotły bo liczba pracowników ciągle się zmniejsza. Ja na szczęście znalazłem inną pracę i również mogłem stąd odejść.

kontrola jakości

Z dniem 05.12.2012 zakończono ze mną współpracę w CHT w Marcinkowie. Za pośrednictwem tej strony chciałbym podziękować Zarządowi firmy jak i wszystkim współpracownikom zarówno w Marcinkowie jak i w Ilinie. Praca z Wami była dla mnie przyjemnością i nauką. W okresie mojego zatrudnienia zawsze mogłem liczyć na zrozumienie i pomoc. Bywały ciężkie chwile, które jednak zatarły się po satysfakcji z dobrze wykonanej roboty. Oczywiście na odrębne podziękowania zasługuje[usunięte przez administratora]- szczególnie chciałbym pogratulować mu bujnej konfidencyjnej fantazji i dwulicowości połączanej z brakiem kompetencji.

ex handlowiec

Witam, duże aspiracje i plany, za duże - dlatego odszedłem. Co do Marcinkowa - wiecznie się nie wyrabiają z produkcją, co było głównym powodem mojego odejscia. Nie wiem wiec po co te teksty

chyba nie trzeba przedstawiać

Dzień dobry! Wszystko w porządku? A co to za kocioł? A po co są te mostki? A czym się różni \"czwórka\" od \"piątki\"?

mki

Szukają teraz przedstawiciela handlowego, może ktoś powie więcej na temat tego stanowiska ? z góry dzięki.

byli pracownicy

Ludziki...tyle już tu postów było...każdy z nas byłych pracowników, coś wyniósł z tej firmy, a mianowicie takie bagna powinni zamykać...Zostało kilku przekupionych, reszta ucieka...Najgorszy syf w okolicy...a wypłacalność, była kilka lat temu...teraz to na robinhooda, albo się uda..albo nie uda:)

Najlepiej byłoby już zamknąć to forum, bo nie ma takich słów które opisałyby to co się dzieje w tym zakładzie.

byli pracownicy

proponuję wam przejść się do mekki składek czyli ZUS, bo jak któremu się zachoruje (odpukać) i wyląduje w szpitalu to może dostać zawału na widok rachunku za wczasy...a ceny lepsze niż w Tunezji:)...chyba że kogoś stać....

ALE ŻYWOT ZAJE...BISTY NASZYCH BOSSÓW PRZECHODZI POWOLI DO LAMUSA, HAHA. DZISIAJ WPADŁA INSPEKCJA I PAMPERSY BŁYSKAWICZNIE SIĘ ZAPEŁNIŁY. A TO DOPIERO POCZĄTEK DROGA BRYGADO RR. TERAZ MY ROZDAJEMY KARTY.

Pracownik - 2010-04-10 22:53:27 Jezeli ktos sie juz zdecyduje na produkt tej chciałem nawiązać do tej wypowiedzi, która poddaje w wątpliwość jakość wykonania. Zaczynam mieć podejzenia czy moj wybór jest prawidłowy ? Proszę o wszelkie możliwe informacje na temat tego kotła.

posiadacz Futury s Dual 26

po przeczytaniu tego forum ręce mi opadły a to dlatego, że zanim kupilem Future nie czytałem go. Widzę tu dużo a nawet bardzo duzo negatywnych opinii o pracodawcy jakim jest Cichewicz. Proszę również o opinie jakosciowe dla tego pieca. Napisane jest w opisie, żeliwo firmy Bosch i jakosciowo bardzo dobry produkt, generalnie polecany i o dobrych opiniach na różnych innych forach.

metaltech

Już niedługo zabierzemy Wam resztę ludzi, zobaczymy co wtedy wymyślicie, będzie mieli całe hale do popisu, będziecie się mogli bić wzajemnie do upadłego, zapłaczecie nad swoim losem, hehe..., ale to już za późno.

tego co sie tam dzieje nie opisali nawet w starym testamencie ani nostradamus nie przewidzial. szkoda, bo sprzet jako taki jest, byloby mozna duzo zrobic, ale trzeba rzadzacych wymienic. z jednej strony mi ich szkoda, bo firma ma naprawde dluga historie, ale z drugiej strony nie zal za ich chciwosc, egoizm i zaklamanie. zacznijcie choc troche dbac o ludzi, bo niebawem sami zostaniecie.

byli pracownicy

No wreszcie...panowie gratuluje odwagi....dawno trzeba było ten temat poruszyć...i syfu jaki tam panuje...my już mamy to za sobą...jestęmy bogatsi o wiele doświadczeń...i w nowej pracy zwracamy na to uwagę....zobaczcie jak jąkała za wasze premie wozi się po mieście pięknym czerwonym Audi..[usunięte przez moderatora] ...że bida ale lans musi być...

rafal

jakby nie miała żadnego doświadczenia to by nie wyprowadziła tak firmy z garażowej produkcji od jakiej zaczynała.

Zostaw merytoryczną opinię o CHT Sp. z o.o. - Płońsk

CHT Sp. z o.o.