Opinie o CHT Sp. z o.o. w Płońsk

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie CHT Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w CHT Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CHT Sp. z o.o. w Płońsk

grodzisk

OOOO, widzę, że i Grodzisk Mazowiecki zaczął pisać. Brawo, miejcie odwagę pisać o tej rodzinnej bandzie, być może także do klientów dotrą te informację a wtedy przyjdzie czas na ostatecznie zwinięcie interesu, czego z całego serca życzą wszyscy oszukiwani i nieszanowani przez całe lata byli pracownicy.

sat

pracowałem tam kiedyś jako spawacz kotłów.Szefowa to oszustka i wszystko co chcieliście mieć zapewnione powinniście mieć na papierze.Wielu dobrych pracowników odeszło samych z powodu nie wypłacania należnych sum za pracę.Na początku te kotły były dobre,ale póżniej zaczeło się szukanie tańszej blachy i naprawdę słabej jakościowo.Srodki gdy zaczynałem robione były z 6mm,póżniej już 5mm a to naprawdę ogromna różnica,na kotłach powyżej 300kw to już była komedia.Dla nich oszczędność na materiale ok4 tys zł a dla klienta wielki problem.Do dzis nie wypłaciła mi wszystkich pieniędzy,no ale cóż tak to jest gdy człowiek nie ma wszystkiego na papierze.Ogólnie skończyli tak jak to było do przewidzenia .Żadnego szacunku do pracownika

Bogdan

Ooo, widzę że dyskusja powraca na właściwy tor. Otóż z tego co JA WIEM, to bank dawał szanse spłat w ratach, ale właściciele mieli to gdzieś i bank wział się wreszcie za tyłek, bo ile można było pobłażać, tym bardziej, że pieniądze były na wszystko prócz na raty bankowe. Myślało się, że uda się orżnąć bank jak się przez 30 lat oszukiwało ludzi, ale się nie udało. Więc proszę nie wciskać ciemnoty i nie pisać o Defro i odwracać tym samym kota ogonem, bo to sytuacji dawnego CHT a obecnie nowych firm państwa C. nie zmienia. Dotykacie dna, ale już od drugiej strony. DEFRO FOREVER!!!

Bodzio

pracowałem w tej firmie, trochę szkoda że nie funkcjonuje, z tego co wiem to sytuacji winny jest bank,który nie chciał się dogadać z właścicielami, z tego co wiem to marka Cichewicz funkcjonuje i sobie nieźle radzi więc nie wiem na czym odstawanie od konkurencji - która cała jak rynek jest pogrążona w dołku związanym z budownictwem ! Ostatnio ( pracuję od paru lat gdzie indziej ) w odlewni podobno zerwali z Defro kontrakt z powodu płatności, z tego co wiem to inni na gwałt szukają rynków zbytu albo już oprócz/zamiast pieców produkują co innego. Restrukturyzację/likwidację jak CHT przecież przechodzi HEF, Ekocentr, Pereko, Orlanski - inne firmy tylko patrzeć jak będą albo już są po (usunięte przez administratora)po kostki lub po kolana bo rynek budowlany ledwo zipie

Brałeś udział w rekrutacji do CHT Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Księgowy/a ds. Środków Trwałych
Płońsk
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
logo firmy Inżynier robót
JWW INVEST S.A.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
elo

witam firma działa ale tylko w teorii i w necie że niby super i takie tam... a w praktyce cichewicze to zlepek wielu firm, przez które produkują kotły min. CHT, Westfalia, mojeogrzewanie, CWD itd, CHT już nie ma Westfali również teraz nad grobem stoi moje i CWD. Nie polecam tu pracy bo zarobki zarówno pracowników biurowych/handlowców i fizycznych są poniżej godności i co najważniejsze każdy tam jest traktowany poniżej godności przez Państwa Cichewiczów. Pracownik z produkcji to .... Ku...wa, której trzeba płacić a biurowy czy handlowiec to oszust, kłamca, debil itd... Nikt normalny nie odporny na stres o łagodnym usposobieniu tam sobie nie poradzi bo albo zacznie łykać prochy albo będzie za późno i nabawi się nerwicy (w najlepszym przypadku). ale nie ma co za dużo dyskutować bo wszystko jest już tam własnością Syndyka i kwestia czasu kiedy odbędzie się przetarg i konkurencja tylko czeka... DEFRO GÓRĄ!!!

brambor

Firma oczywiście istnieje, prężnie działa oferując przeróżne usługi, od spawania na automatycznym stanowisku zrobotyzowanym, przez cięcie stali promieniem lasera po profesjonalne lakierowanie w komorze lakierniczej. Nie wiem, kto wypisuje brednie, kłamiąc się firma się wykrwawia. Zapraszamy do składania ofert... u Syndyka Masy Upadłościowej... :) DEFRO GÓRĄ!!!

bombel

Mam info z 1ręki o tym co sie dzieje u tereski!!! CHT jest bliskie oficjalnego ogloszenia upadlosci, nikt nie jest tam zatrudniony i zadnego pieca od dawna nie sprzedal. Nastepna kolej na westfalie a potem na mojeogrzewanie. Jest jakas nowa firma tanie-ogrzewanie na matke tereski ale tez kwestia czasu jak synkowie ja wykoncza. Panowie - nasz plan nie zawiodl, zostanie po nich tylko kupa zarosli. NIECH ZYJE DEFRO!!!

decybel

prawko ponoć zgubił :P

obserwator

a kierownik pijaczyna jak tam?

byly pracownik

Pracuje, ale nie w Marcinkowie. Wszystko puste stoi.

dudus

Moze masz logice zrobioną przez cichewiczna dla innej firmy.Szły partie z logiem innej firmy.Albo po prostu w sklepie nie chciało im się bawić z reklamacją. Nie wierzcie że firmy niema ,są przyjęcia wszystko pracuje.

klient

zgłosiłem reklamacje lokiki 20/27 to mi powiedzieli że tej firmy co to robiła to nie ma? wytłumaczcie mi to?

dudus

Niema firmy a są przyjęcia.Na stanowisko ślusarza.

robełt

he he nie pracują bo NIE MA FIRMY

dudus

Jak firmy niema jak produkcja idzie.Ciekawe ile z tych opinii i informacji jest prawdziwych.

illegal

no nie mówcie ze tej firmy juz nie ma?

piłat

wpisy po 03.2013 opisują firmę której nie ma

stolarz z gniezna

ja byłem zadowolony, fura, komóra, 6900 netto + kubeł kawy dziennie do wychlania. tylko te ludzie nie chcieli robić, no jak oni mogli. a ja się starałem ; nawet papier w kiblu mieli

Oleksander

a mi dali 5300 a to (usunięte przez administratora) ale dostałem Dacie fasters furiors 5,0 V12 80 KM na gazie z napędem na dach. sprzedałem 50 kotlów przez dlwa dni... tylko ich nie ma tych dni i tych kotlów. Ha He HE HI

abraham

właśnie się zatrudniłem jako handlowiec 5600 netto, oktawia, komura, laktop, super

Zostaw merytoryczną opinię o CHT Sp. z o.o. - Płońsk

CHT Sp. z o.o.