Opinie o CHT Sp. z o.o. w Płońsk

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie CHT Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w CHT Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CHT Sp. z o.o. w Płońsk

?

Biedronka nie jest polską firmą,tylko portugalską.Tak więc zyski jadą do Portugalii.

szukam pracy

W urzędzie pracy widnieje,że szukają pracowników.A że jestem bezrobotny o mam niedługo podpis pewnie mnie wyślą.Wiecie może na jakie stanowisko i jakie są teraz umowy?.Czy warto tam przezimować.

ijoiweji

Co za [usunięte przez administratora] z tych pracowników! Zniszczyli firmę! Nie chcieli pracować! Narzekali tylko, że pracują na pół etatu, że wypłaty się spóźniają. Oj tam oj tam spóźniają. 20-30 dni to przecież nie tak dużo. Jak to pan dyrektor drewna kiedyś stwierdził: " to nie macie żadnego zaplecza finansowego?" A co do ubrań i rękawic to przecież można sobie kupić, a nie firmę na takie rzeczy naciągać. Ale pracownicy z Marcinkowa nie wiedzieli o tym. Nie dosyć że robotę mieli, to jeszcze pieniądze by chcieli. :)

Le mans 2013

Przeglądając opinie o różnych firmach z branży grzewczej np Defro czy Sas zastanawiające jest to, jak wiele wpisów ma CHT. Czytając je aż dziw bierze jak firma znajdowała takich pracowników, którzy nienawidząc ją , robiąc wpisy po prostu ją zniszczyli ? Są dwa powiedzenia: - z niewolnika nie ma pracownika - ptak do własnego gniazda nie .....a Naprawdę to socjologiczny fenomen, bo w każdej polskiej firmie jest to samo - nawet w Biedronce były sprawy za brak nadgodzin, dźwiganie ciężarów kobiet ale nikt nie robił czarnego marketingu firmie, która jednak daje pracę i się rozwija. Pozdrawiam wszystkich, którzy z taką nienawiścią wpisy piszą- gratulacje ! Na pewno dzieki nim polskie firmy się będą rozwijać !

Brałeś udział w rekrutacji do CHT Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Księgowy/a ds. Środków Trwałych
Płońsk
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
logo firmy Inżynier robót
JWW INVEST S.A.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
hfhfhfhfhfhf

a co Cie Miksim interesuje?

Miksim

Czyli miał Pan styczność :) Proszę o kontakt.

gyvvugvuyvgyug

CHT to nie firma. To stan umysłu :P

Miksim

Witam wszystkich serdecznie!! Miejsce na pytania dosc niewydarzone, nigdy nie mialem stycznosci z ta firma, natomiast mam prosbe. Czy ktos z bylych pracownikow (mam na mysli szczegolnie produkcje) bylby uprzejmy skontatkowac sie ze mna. [usunięte przez administratora]. Pozdrawiam!

Czy warto tam wracać do pracy ,pracowałem tam z 2lata jakieś 6lat temu odszedłem.Widziałem że niestety na umowę zlecenie szukają.

???????

optymista - 2013-04-17 19:29:50 Ach czyli wszystko jest zaje...ście? huraaaaaa!!!! ale się cieszę że kupe kasy zarobięMoże i funkcjonuje bo widziałem na stronie [usunięte przez administratora] dalsze wypisywanie bzdur o grubości z jakiej produkowane są kotły . Co do realizacji zamówień to niestety tak było ale tylko i wyłącznie z powodu braku i tu wymienię : albo braku blachy , albo braku drutu , albo braku gazu do spawania itd.. A głównym i najważniejszym powodem był niestety brak wyobraźni i kompetencji [usunięte przez administratora], który obiecując komuś kocioł ( lub kotły ) już w danym momencie wiedział że i tak tego towaru klientom nie wyśle . Dalsza dyskusja jest bezprzedmiotowa .

[usunięte przez administratora]Kiedyś tam robiłem.Widziałem ostatni że potrzebują spawaczy?. Czy warto tam wracać?

ddddddddddd
@były pracownik

tam w Marcinkowie same obiboki i nic nie umieja

uhwbfuhwebfuhwebfwe

DDDDDDDDDDD - 2013-04-19 21:24:28 Tez mi fachowcy w tym marcinkowie skladali same kozy ( 5 blach do kupy razem złaczyc ) a i tak te niby rolasy z ilina musieli jezdzic tych gamoniow uczyc Na ostatnim zebraniu pani prezes w koncu odwazyla sie powiedziec ze nie mozna bez konca dokladac do zakładu w marcinkowie Fakt jest taki ze poki nie było marcinkowa firma rozwijala sie znakomicie niestety nabrali kredytow na ktore fachowcy z marcinkowa nie byli w stanie zarobicJakby mieli z czego robic to by robili. Jakby kredyty były skierowane w firme a nie na potrzeby [usunięte przez administratora]to tez by inaczej było. Kto niby z was był uczyc Marcinkowo?

DDDDDDDDDDD

fachowiec

Przyjemniaczek - 2013-04-17 14:11:41 Nie wiem kto wypisuje że ktoś zbankrutował? Firma funkcjonuje i na dzień dzisiejszy nie ma żadnych działań likwidacyjnych czy ogłoszenia bankructwa - można to spawdzić w KRS. Co do wpisów, to dobrze że ktoś w końcu się wziął za ciągle strajkujących darmozjadów z Marcinkowa. Nie będzie Ilino czekało za pensjami bo najpierw się należy wszystko do Marcinkowa - bo jak nie to strajk Strajkujcie sobie teraz gdzie indziej - bez was firma się super rozwijała a wasz zakład zawsze robił problemy. Czy miał pracę czy nie ! A za brak realizacji zleceń wszyscy byli jeb... przez szefów i klientów. W Marcinkowie chociaż fachowcy byli, a nie tak jak u was rolasy od pługa siłą oderwani, hehehehe. Sama szefowa tak nawet powiedziała. A strajki były, bo my przynajmniej nie baliśmy się powiedzieć im prosto w oczy co nam nie pasuje.

optymista

Przyjemniaczek

Nie wiem kto wypisuje że ktoś zbankrutował? Firma funkcjonuje i na dzień dzisiejszy nie ma żadnych działań likwidacyjnych czy ogłoszenia bankructwa - można to spawdzić w KRS. Co do wpisów, to dobrze że ktoś w końcu się wziął za ciągle strajkujących darmozjadów z Marcinkowa. Nie będzie Ilino czekało za pensjami bo najpierw się należy wszystko do Marcinkowa - bo jak nie to strajk Strajkujcie sobie teraz gdzie indziej - bez was firma się super rozwijała a wasz zakład zawsze robił problemy. Czy miał pracę czy nie ! A za brak realizacji zleceń wszyscy byli[usunięte przez administratora]przez szefów i klientów.

i co z tego? oni są już ustawieni więc mają na wszystko[usunięte przez administratora]. O to przeciez chodziło. szkoda tylko pracowników, bo teraz znalezc prace to chyba z cudem graniczy.

mogilniaczek

Skonczyło się wszystko. Długo udawało się oszukiwać wszystkich dookoła, ale przyszedł czas zapłaty. Wogóle mi ich nie żal, uciekłem od nich już dawno i nie żałuję. W myślach widzę ucieszone miny konkurencji i dobrze się stało. [usunięte przez administratora] - cieszę się z twojego nieszczescia. Dawno zasługiwałeś na taki obrót sprawy. Twoje cwaniactwo, chamstwo i grubiaństwo się na tobie zemściło.

kunegunda

marcinkowo - END . ilino - END . niech żyje rzemieslnicza Płońsk.

rozczarowany

w marcinkowie juz nikt nie pracuje, wiec juz nie bedzie rozczarowań.

Zostaw merytoryczną opinię o CHT Sp. z o.o. - Płońsk

CHT Sp. z o.o.