ALBET Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe S.C.

Płońsk

Opinie o ALBET Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe S.C.

Limonka

O nie...na pierwszy rzut oka pięknie ładnie ale tylko dla klienta. Szef nie wie co się dzieje w jego własnej firmie i często zapomina co powiedział co nie i ma do wszystkich w około pretensje. Firmą rządzi tak naprawdę księgowa która trzyma ostro pod pantoflem pana G. Ogólnie nie polecam Praca na umowie pełen etat a tak naprawdę 10 h dziennie +soboty i problemy z urlopem. Atmosfera pracy fatalna, ludzie ok ale kierownictwo masakra. Panie z kostki chyba boją się konkurencji bo kontaktowałam się z poprzednimi pracownicami na Facebooku i wykurzyły stamtąd każdą trzecią dziewczynę. Nikt nie mówi ci nic wprost ewentualne zastrzeżenia co do twojej pracy otrzyma od szefa każdy w firmie: kierowca, pani w biurze, cieć, pracownik na produkcji tylko nie TY osobiście. Za to ciężko o czym kol wiek porozmawiać w swojej sprawie. Cała firma wie co robisz źle i cię obgaduje a jeśli nie znajdzie się ktoś kto ci o tym życzliwie powie to nie dowiesz się człowieku nic. Szkoda nerwów...każdy kto miał odrobinę godności i rozumu albo nie trzyma go kredyt dawno stamtąd uciekł

Czy firma ALBET Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe S.C. organizuje podróże służbowe? Wiesz coś nowego na temat firmy? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw opinię o ALBET Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe S.C. - Płońsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ALBET Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe S.C.