Opinie o Albet Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe s.c. Aleksandra Bielawska Michał Gadomski w Płońsk

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Albet Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe s.c. Aleksandra Bielawska Michał Gadomski, a także Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Albet Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe s.c. Aleksandra Bielawska Michał Gadomski o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Albet Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe s.c. Aleksandra Bielawska Michał Gadomski w Płońsk

Czy firma ALBET Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe S.C. organizuje podróże służbowe? Wiesz coś nowego na temat firmy? Czekamy na Twoją opinię!

Kierowca Nowy wpis
Klient
@admin

za nadgodziny do grobu

Limonka Nowy wpis

O nie...na pierwszy rzut oka pięknie ładnie ale tylko dla klienta. Szef nie wie co się dzieje w jego własnej firmie i często zapomina co powiedział co nie i ma do wszystkich w około pretensje. Firmą rządzi tak naprawdę księgowa która trzyma ostro pod pantoflem pana G. Ogólnie nie polecam Praca na umowie pełen etat a tak naprawdę 10 h dziennie +soboty i problemy z urlopem. Atmosfera pracy fatalna, ludzie ok ale kierownictwo masakra. Panie z kostki chyba boją się konkurencji bo kontaktowałam się z poprzednimi pracownicami na Facebooku i wykurzyły stamtąd każdą trzecią dziewczynę. Nikt nie mówi ci nic wprost ewentualne zastrzeżenia co do twojej pracy otrzyma od szefa każdy w firmie: kierowca, pani w biurze, cieć, pracownik na produkcji tylko nie TY osobiście. Za to ciężko o czym kol wiek porozmawiać w swojej sprawie. Cała firma wie co robisz źle i cię obgaduje a jeśli nie znajdzie się ktoś kto ci o tym życzliwie powie to nie dowiesz się człowieku nic. Szkoda nerwów...każdy kto miał odrobinę godności i rozumu albo nie trzyma go kredyt dawno stamtąd uciekł

zainteresowana Nowy wpis
@Limonka

W punkt opinia... Od tej firmy najlepiej trzymać się z daleka. Czterech kierowników, to o trzech za dużo.

Jarosław Nowy wpis
@zainteresowana

Dlaczego piszesz, że od tej firmy lepiej trzymać się z daleka? Strasznie mnie zaciekawił Twój wpis i chciałbym uzyskać jakieś szersze pole widzenia na temat tego co napisałeś. Czy mógłbyś coś sprecyzować w tym temacie? Będę serdecznie wdzięczny.

Zostaw merytoryczną opinię o Albet Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe s.c. Aleksandra Bielawska Michał Gadomski - Płońsk

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

2.4/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Mazowiecka 8B