Opinie o Albet Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe s.c. Aleksandra Bielawska Michał Gadomski w Płońsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Albet Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe s.c. Aleksandra Bielawska Michał Gadomski. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Albet Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe s.c. Aleksandra Bielawska Michał Gadomski o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Albet Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe s.c. Aleksandra Bielawska Michał Gadomski w Płońsk

Henia Nowy wpis

Nie najlepiej oceniliście w poprzednich wpisach atmosferę pracy ale minęło już sporo czasu a ludzie w biurze mogli się zmienić. Obecnie jak z pracą w biurze, szukam jakieś miłego miejsca, żeby zatrudnić się jako księgowa. Ludzie i przełożeni w porządku?

Xxx

Nie polecam pracy w tej firmie szczególnie biurowej.. Chodzi o Gościszke ..masakra ..uczciwe osoby długo tam nie popracują,ręka rękę myje ...obgadywanie pracowników ,brak jakiegokolwiek szacunku ,powinien się tym zająć sanepid .. trzymajcie się z daleka

Lidia Nowy wpis
@Xxx

Piszesz, że powinien się tym zająć sanepid, co masz na myśli? Podasz jakieś realne przykłady?

Zuzanna Nowy wpis

No dobra a pomijając już tę atmosferę itp., to na czym polega ta wspomniana uczciwa praca, o której napisała? Jaki konkretnie zakres obowiązków i czego wymagają? Taki przykładowy dzień to jakby wyglądał?

Lusia Nowy wpis
@Zuzanna

W tej firmie tak naprawdę brak osób decyzyjnych, nie ma z kim dogadać konkretów. Ale za to jest dużo takich osób co nagaduja na innych pracowników. Nie polecam tam pracy ...

Agnieszka

Nie polecam pracy w tej firmie. Również współpracy z tą firmą brak osób decyzyjnych biuro robi co chce i ma gdzieś klienta

Agnieszka
@Agnieszka

Pracowałaś w niej czy byłaś klientką? Ciekawa jestem czy te zarzuty z opinii poniżej są dalej aktualne - czy dalej sie takie nadgodziny codziennie robi.

admin

Czy firma ALBET Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe S.C. organizuje podróże służbowe? Wiesz coś nowego na temat firmy? Czekamy na Twoją opinię!

Kierowca
@admin

za nadgodziny do grobu

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Albet Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe s.c. Aleksandra Bielawska Michał Gadomski? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Księgowy/a ds. Środków Trwałych
Płońsk
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Inżynier robót
JWW INVEST S.A.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
Limonka

O nie...na pierwszy rzut oka pięknie ładnie ale tylko dla klienta. Szef nie wie co się dzieje w jego własnej firmie i często zapomina co powiedział co nie i ma do wszystkich w około pretensje. Firmą rządzi tak naprawdę księgowa która trzyma ostro pod pantoflem pana G. Ogólnie nie polecam Praca na umowie pełen etat a tak naprawdę 10 h dziennie +soboty i problemy z urlopem. Atmosfera pracy fatalna, ludzie ok ale kierownictwo masakra. Panie z kostki chyba boją się konkurencji bo kontaktowałam się z poprzednimi pracownicami na Facebooku i wykurzyły stamtąd każdą trzecią dziewczynę. Nikt nie mówi ci nic wprost ewentualne zastrzeżenia co do twojej pracy otrzyma od szefa każdy w firmie: kierowca, pani w biurze, cieć, pracownik na produkcji tylko nie TY osobiście. Za to ciężko o czym kol wiek porozmawiać w swojej sprawie. Cała firma wie co robisz źle i cię obgaduje a jeśli nie znajdzie się ktoś kto ci o tym życzliwie powie to nie dowiesz się człowieku nic. Szkoda nerwów...każdy kto miał odrobinę godności i rozumu albo nie trzyma go kredyt dawno stamtąd uciekł

zainteresowana
@Limonka

W punkt opinia... Od tej firmy najlepiej trzymać się z daleka. Czterech kierowników, to o trzech za dużo.

Jarosław
@zainteresowana

Dlaczego piszesz, że od tej firmy lepiej trzymać się z daleka? Strasznie mnie zaciekawił Twój wpis i chciałbym uzyskać jakieś szersze pole widzenia na temat tego co napisałeś. Czy mógłbyś coś sprecyzować w tym temacie? Będę serdecznie wdzięczny.

Zostaw merytoryczną opinię o Albet Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe s.c. Aleksandra Bielawska Michał Gadomski - Płońsk

2.4/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Mazowiecka 8B
    09-100 Płońsk