Opinie o CHT Sp. z o.o. w Płońsk

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie CHT Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w CHT Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CHT Sp. z o.o. w Płońsk

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w CHT Sp. z o.o.?

Czy pracownicy w CHT Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Robajtek Nowy wpis

Tak, najlepiej Ci z Marcinkowa z tymi z Ilina, co widać w poprzednich komentarzach.

Zuzanna

Jak sytuacja z wypłatami? Ktoś w jednym komentarzu starszym tutaj przyznawał, że są jakieś opóźnienia. Muszę wiedzieć takie rzeczy, nie chcę problemów z kasą.

cht Nowy wpis
@Zuzanna

(usunięte przez administratora).

Czy w CHT Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Zenek co majstrem był

Tak, jak jest pogoda i wyjdziesz na zewnątrz

Brałeś udział w rekrutacji do CHT Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Księgowy/a ds. Środków Trwałych
Płońsk
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Inżynier robót
JWW INVEST S.A.
Stanisław

Zalegali, zalegają i nie oddadzą. Staraliśmy się odzyskać pieniądze polubownie, przez sąd, przez komornika i nikt nie pomógł. Chcieliśmy szykować pozew zbiorowy, ale to też bez sensu. Sprawa została oddana do windykacji karnej, pan który zajmował się m.in. nami miał już materiał w tej sprawie. Wiem, że bezpośrednio ścigają (usunięte przez administratora) i jeżdżą do nich. Dla nas pieniądze odzyskali w niecałe pół roku-500-439-095.

Łukasz
@Stanisław

O co chodzi? Możesz wyjaśnić? Firma zalega ci jakieś pieniądze? Pracowałeś tam i chodzi o niezapłaconą pensje, bo chciałbym się coś więcej dowiedzieć.

brejdak
@Łukasz

Tak są obsuwy z kasą.

Filipek

@Łobełt Może dla niektórych nie ale większość nie jest zadowolona bo trzeba szukać nowej pracy!

Borsuk
@Filipek

Te Borsuk, pokaz mi choć jedną osobę która żałuje odejścia od was z tej manufaktury.

Benek

W sumie to szkoda, że tak zakończyła się działalność firmy!

@Benek

Dla niektórych nie szkoda.

Sebastian

Warto starać się o prace w tym miejscu?

@Sebastian

Oczywiście zapraszam.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie CHT Sp. z o.o.?

Nienormowany czas pracy.

Witam,przez kilksnaście lat współpracowałem z Teresą. Sprzedawałem im uszczelnienia(szczeliwo,uszczelki,płyty).Zarabiałem na nich niezłą kasę !!!Ale jak do władzy doszli synkowie to nabrali dotacji unijnych i wykończyli Marcinkowo i Ilino. Mnie przekręcili na 120 tys. Komornik jak przyszedł to nie miał co wziąć bo Cichewicze wcześniej wszystko co miało jakąś wartość np.robot spawalniczy pod zastaw niby dali. Nieruchomości w Ilinie też nie mógł sprzedać bo przeszacowana była.Dobrze to wymyślili!!! Niezłe z nich przekręty!!! Z daleka od CICHEWICZÓW!!!!

xxx

szkoda

Ra

A skąd masz @Tapczan tak dokładne informacje mi powiedz, bo przyznam szczerze, że mnie dość mocno zaciekawiłeś tym co mówisz, ja pierwsze słyszę chyba

zadbanydom

KARMA WRACA!!! ZAWSZE!!!

mmmm

Z biura z Grodziska odeszły 3 osoby ponad miesiąc temu. Było coś na olx jakiś czas temu, ale nie było nazwy firmy, ale z opisu można było wywnioskować, że to oni. Firma, to jedno wielkie dno.

lll

Ja tam pracowałem w zeszłym roku i odradzam! Chora firma, brak szacunku do pracownika, problem z umową, a i tak cie zwolnią po dwóch-trzech miesiącach mówiąc, że nie spełniasz ich oczekiwań. Zero słowa dziękuje za cokolwiek, ciągłe pretensje i żądania. Co byś nie robił, to i tak nic im nie będzie pasować! Z resztą ilość pracowników która się tam przewinęła mówi sama za siebie.

Krzaczek

Przecież napisał dlaczego odradza tam pracę, ale tyko ktoś pokroju Robercika C. ukrywający się pod nickiem "tak" mógł takie pytanie zadać. Wyczuwam tego buca na kilometr. Zniszczył wszystko i dalej niszczy. Kiedyś Wam opowiem w jaki sposób Robercik zwalnia pracowników, jak ich czule i z klasa żegna. Nie uwierzycie. DEFRO wypełnia pustkę po Cichewiczu.

ex pracownik

Witam, jeżeli chodzi o podjęcie pracy u Państwa C. to nie polecam... wręcz przeciwnie przestrzegam trzeba mieć jaja żeby tam wysłać CV a podąć pracę to tak jak odbyć karę za grzechy młodości. NIE NIE NIE i jeszcze raz nie obowiązków FULL nie tylko te umieszczone w ogłoszeniu o pracę te to tylko na początek --- pierwszy tydzień później trzeba robić wszystko: sprzedawać kotły, spawać kotły, wozić je do klientów, a kiedy trzeba to być serwisantem i do tego obowiązki z umowy jaką się z nimi podpisało. podziwiam tych z biura na produkcji konkretniej to pewne małżeństwo. Niektórzy z nas mają większy szacunek do najgorszego wroga niż właściciele tej firmy do swoich pracowników.

Aż tak? Ja na ta stronę trafiłam przez przypadek, ale dobrze wiedzieć na przyszłość.

koza

Trzeba być na prawdę desperatem, żeby złożyć do nich cv.

A o co chodzi z tą firmą? Był wczoraj komentarz, ale dziś już go nie ma. Widziałam jakiś czas temu ogłoszenie, że szukają do biura, miałam wysłać, bo to blisko mnie, ale jak zobaczyłam, że w obowiązkach było napisane m.in. telemarketing, to zmieniłam zdanie.

Zostaw merytoryczną opinię o CHT Sp. z o.o. - Płońsk

CHT Sp. z o.o.