Opinie o Chronz sp. z o.o. w Żory

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Chronz sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Chronz sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Nadawanie programów telewizyjnych i radiofonicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Chronz sp. z o.o. w Żory

wojciech Nowy wpis

szabo, ciężko znać ludzi, z którymi nigdy nie pracowałeś. Dopiero po jakimś czasie jeseteś w stanie stwierdzić kto jaki i z kim trzyma i jak wszystko jest w firmie rozdizelone. Wiem, że sporej ilości ludzi nie wyszła tutaj praca, le uważam że wciąż można wiele osiągnąć.

anonimowo powiem Nowy wpis

życzę powodzenia każdemu kto będzie chciał się do firmy dodzwonić lub odwiedzić siedzibę, rotacja pracowników bardzo duża, proponuję lekturę KRS w zakresie wpisów z ZUS, czyli składek to raczej nie opłacają.

paulinka Nowy wpis

a mnie interesuje opcja żeby nie było trzeba się włóczyć po urzędach i stać w tych kolejkach, rejestrowac się i takie tam. napiszcie więc proszę czy istnieje taka możliwość że zatrudnię się w Chronz sp. z o.o. bezpośrednio jakoś i ewentualnie o jakąś najlepszą umowę i jakie pieniądze na starcie mogę walczyć

szabo Nowy wpis

chronz poszukuje swoich pracowników poprzez urzędy pracy ,a co za tym idzie pewnie nie płaci specjalnie dużo za ich usługi skoro wiadomym jest że musi odprowadzać przy okazji wszystkie składki :) ostatnio widziałem ich oferte na stanowisko kierowcy tira. Wystarczyło chyba dwu letnie doświadczenie jako kierowca

Aplikowałeś do firmy Chronz sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
maly

jak się znajdzie jeden zadowolony to stawiam litra

nikt

to znaczy ze wykorzystuje ludzi udajac ze jest na krawedzi wiecznie biedny i pokrzywdzony. wyjatkowo perfidny typ

roland

wieczny biedak

nikt

najgorszy przekręt na slasku

garry

Podobno całkiem nie źle się tam pracuje, prawda to? Daja duże szanse na rozwój? Typu szkolenia, możliwości kursów? Na jaki czas dają umowy?

maly

chyba zaczeli ludzi szanowac bo podobno stala obsada i nie przyjmuja. albo przypadek albo zmadrzal szef

Gall

[usunięte przez moderatora] Chcesz mieć rozstrojone nerwy i chodzić bez kasy to oczywiście polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Chronz sp. z o.o. - Żory

Chronz sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Osiedle Powstańców śląskich 4A lok. 15
    44-240 Żory