Chronz sp. z o.o.

Żory

Opinie o Chronz sp. z o.o.

Gall 2010-01-22 09:27:10
[usunięte przez moderatora] Chcesz mieć rozstrojone nerwy i chodzić bez kasy to oczywiście polecam.
maly 2012-10-24 09:54:58
chyba zaczeli ludzi szanowac bo podobno stala obsada i nie przyjmuja. albo przypadek albo zmadrzal szef
garry 2013-11-24 23:24:00
Podobno całkiem nie źle się tam pracuje, prawda to? Daja duże szanse na rozwój? Typu szkolenia, możliwości kursów? Na jaki czas dają umowy?
nikt 2013-12-07 17:54:02
najgorszy przekręt na slasku
roland 2014-01-03 20:38:02
wieczny biedak
nikt 2014-01-21 21:17:36
to znaczy ze wykorzystuje ludzi udajac ze jest na krawedzi wiecznie biedny i pokrzywdzony. wyjatkowo perfidny typ
maly 2014-03-03 20:57:36
jak się znajdzie jeden zadowolony to stawiam litra
szabo 2015-01-06 16:17:39
chronz poszukuje swoich pracowników poprzez urzędy pracy ,a co za tym idzie pewnie nie płaci specjalnie dużo za ich usługi skoro wiadomym jest że musi odprowadzać przy okazji wszystkie składki :) ostatnio widziałem ich oferte na stanowisko kierowcy tira. Wystarczyło chyba dwu letnie doświadczenie jako kierowca
paulinka 2015-03-26 19:01:22
a mnie interesuje opcja żeby nie było trzeba się włóczyć po urzędach i stać w tych kolejkach, rejestrowac się i takie tam. napiszcie więc proszę czy istnieje taka możliwość że zatrudnię się w Chronz sp. z o.o. bezpośrednio jakoś i ewentualnie o jakąś najlepszą umowę i jakie pieniądze na starcie mogę walczyć
anonimowo powiem 2015-04-22 22:13:45
życzę powodzenia każdemu kto będzie chciał się do firmy dodzwonić lub odwiedzić siedzibę, rotacja pracowników bardzo duża, proponuję lekturę KRS w zakresie wpisów z ZUS, czyli składek to raczej nie opłacają.
wojciech 2016-05-15 19:53:09
szabo, ciężko znać ludzi, z którymi nigdy nie pracowałeś. Dopiero po jakimś czasie jeseteś w stanie stwierdzić kto jaki i z kim trzyma i jak wszystko jest w firmie rozdizelone. Wiem, że sporej ilości ludzi nie wyszła tutaj praca, le uważam że wciąż można wiele osiągnąć.
Zostaw swoją opinię o Chronz sp. z o.o. - Żory
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Chronz sp. z o.o.