Opinie o Fabryka kabli Elpar w Parczew

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Fabryka kabli Elpar. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Fabryka kabli Elpar o rekrutacji.

Branże: Produkcja komponentów elektrycznych i elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryka kabli Elpar w Parczew

Maria

Cześć wszystkim, wpadłam na oferte pracy na stanowisko Dyrektora Operacyjnego. Brał ktoś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Może wiecie cos wiecej o stawce, warunkach? Często pojawiają się oferty na na to stanowisko?

Bez Nazwy

Łysy cieć chyba pomyliły mu się zawody. Cały dzień siedzisz na dupie to chociaż miej troche kultury osobistej a nie przeszukujesz każdego na wyjściu jakby każdy po5 kilo miedzi wynosił i się unosisz bo ktoś Ci podręcznej torebki nie otworzy albo kurtki nie zdejmie Jak się nie podoba to do policji tam takie pajace służą

Ciołkowski

Praca bardzo przyjemna kasę się bierze za mało co robienie kariera idzie bardzo szybko mogłem wcześniej przyjechac do tej mieściny zabitej dechami to do tej pory wygryzł bym prezesa. Tam skąd pochodzę byłem szarakiem a tutaj jestem kimś.

Pawel

Czy praca wozkowy transportu to praca w trybie 4 zmian czy da radę na 3zmiany po tyg dzieki za info

Bombel
@Pawel

Panowie ile teraz zarobi nowy na magazynie? Zastanawiam się czy składać....

Andre
@Bombel

3 tys na prawo i2 na lewo tylko musisz dobrze się wkupić

Kolega Adama
@Bombel

Jak będziesz spożywać alkohol z kierownikami to będziesz robił.

Ciekawski kandydat

Witam, Jestem zainteresowany współpracą z elparem, Mam bogate techniczne wykształcenie technikum mechaniczne + informatyczne + inż elektrotechniki, dwa biegłe języki w mowie i w piśmie tj niemiecki i angielski poziom B2 + wieloletnie międzynarodowe doświadczenie jako wdrożeniowiec. Na jakie stanowisko mogę aplikować, jakiego wynagrodzenia mogę oczekiwać i jakie ścieżki rozwoju oferuje elpar? Pytam ponieważ pochodze z okolic.

@Ciekawski kandydat

Panie ? Nie miałam nazwiska,znajomości zwłaszcza u Zbycha i na grilu nie byłam i co? Dostałam pracę w innym mieście na kierowniczym stanowisku. Nie żałuję. Mam lepsze doświadczenie i wiedzę niż mistrzowie i cały ten pożal się Zbycho. Pić też nie muszę z (usunięte przez administratora)aby się na stołku trzymać. Uważaj Zbychu z wysokiego konia możn szybko spaść.

Szarobury

Wózkowy albo magazyn

@Ciekawski kandydat

Z tak bogatym doświadczeniem to na 100% dostanie się pan na bramę tzn do prywatnej ochronny właścicieli.

Ciekawski kandydat

Dziękuję za ta merytoryczna wypowiedź, nie pozostawia Pani złudzeń co do swojej "wiedzy i doświadczenia" ,życzę powodzenia na nowym "kierowniczym stanowisku"...

Ciekawski Kandydat
@Król Meltecha

@Szarobury @Król Meltecha Potrudziłem się i przeczytałem kilka waszych wcześniejszych wpisów... Nie znam was i mam nadzieje że nie poznam, wypróżniacie się do własnego gniazda i się dziwicie że śmierdzi... Praca z takimi ludźmi musi być bardziej meczaca niż codzienne zadania do wykonania... Dziękuje wam za jedno przekonaliście mnie panowie że może i firma ciekawa ale z wami zespole pracować na pewno nie chce... Nie pozdrawiam

Dział Personalny
@Ciekawski kandydat

Zapraszamy do kontaktu. Wyślij SMS o treści praca na nr+48 532 794 2111 lub cv na adres praca@elpar.pl.

@Ciekawski Kandydat

Kiedyś wcześniej pracowałem w innych instytucjach,i zakładach prywatnych i państwowych ale to co w tej firmie doświatczam to jest porążka i dno jestem tu taj bo praca na miejscu i nie ponoszę kosztów dojazdu gdybym miał inny wybór to jutro już by mnie tutaj nie było jak i 75 procent zalogi (usunięte przez administratora) i wyzysk niewiedza , brak wyszkolenia , ludzie na stanowiskach kierowniczych to (usunięte przez administratora) i debilizm , brak wyszkolenia technologi , prymityw ,tanizna na każdym kroku co dzień z czego innego robisz jakości zero aby tylko przepchać na magazyn 100razy przewijane że szpulki na szpulkę aż pujdzie do klienta , programy wdrażane nie funkcjonują nie istnieją ale tak trzeba bo taki jest wymóg handlowy . Po 300godzin ludzie pracują ciągiem cały miesiąc bez dnia wolnego wszystko dozwolone , "bezpieczeństwo hamuje pracę" nie istnieje kodeks pracy a co to jest ,urlop wypoczynkowy waszczuk dwa razy ci zadzwoni że masz coś do zrobienia czego jaszcze nią dokończyłeś i kiedy przyjdziesz alb cię odwoła z urlopu. Założenie zakładu na ten rok to jest zysk przekraczający miliard to jest pierytet na dzień dzisiejszy po trupach .

Mysia Pysia

Skoro takie masz doświadczenie poprzez pracę w różnych zakładach i instytucjach to powinieneś posiadać umiejętności pisania. Pisownia biski poziom,ortografia tragedia. Pała.

@Mysia Pysia

Proszę niech pani daruję uwagi co do formy, liczy się szczera treść.

Myślałam Pysia
@Ciekawski kandydat

Ta szczera treść ma dużo wspólnego z formą. Jedno idzie w parze z drugim. Żenada.

Ciekawski Kandydat
@Myślałam Pysia

Tak ? Niech Pani powie/napisze, jaka była by dla pani różnica gdyby ktoś pani powiedział : "Mysiu pysiu oznajmiam że daje ci 100 zł" a "Mysiu pysiu oznajmiam rze daje ci 100 zł" i ten ktoś dał by pani te 100 zł ? Proszę mi wybaczyć ten osobisty wywód, sumienie nie pozwala mi tego zostawić bez komentarza jeśli już zacząłem tą dysputę. Dla mnie to wyglada tak jak by pani nie chciała wysłuchać człowieka który ma coś do powiedzenia tyko dlatego że się jąka... Podsumuje to cytatem z pani: "żenada".

Mysia Pysia
@Ciekawski Kandydat

Pomimo że ktoś się jąka to może pisać poprawnie i z należytym szacunkiem. Przypominam że pisząc na tej stronie proszę nie pozwalać sobie na zbyt wiele: obrażając kogoś, naruszając czyjaś godność .

@Ciekawski Kandydat

Tak jest tu dużo racji serdecznie nie polecamy ze sobą pracować z nami To nawet nieda się współpracować no chyba że jest się tak zwanym twardoglowym to jest cień nadziei s tak to lepiej siadaj na kasę w sklepie tam lepiej zarobisz i mniej nerwów pozdrawiam buziaki.

Operator

Czy kierownik Zbigniew już się wyrobił na Polnej? Czy jeszcze mu brakuje kilka punktów w skali nieludzkiego zachowania? Na Laskowskiej kebaby robiły robotę. Ciekawe czy już tam ma jakiegoś (usunięte przez administratora)?

Jajcyż
@Operator

Kierownik na głodówkę wysłany nikt go nie karmi na Laskowskiej to miał życie dożywianie jak w podstawówce za PRL-U no i żywiciele też teraz w niełasce zarobki się skończyły premię i dodatki lewe oj ciężko jak tu żyć dalej podobno w Biedronce podciągają setki

Ziółek

Wdrażamy nowy system BOM tzn. bubel ostateczni możliwy ja to ustaliłem i już wdrorzyłem sprawdziłem no i działa teraz będziemy szkolić ludzi żeby się dostosowali , już mamy MESA , KOMARChA , rodo, premię za dziobanie, planowanie urlopów , i t p wszystko psu na budę przydatne w tym zakładzie nic nie działa nie działało i nie będzie działać , to chory patologiczny nie operowany organ . Miliard zyskał kosztem ludzi , chwali się w wiejskiej regionalnej gazetce żeby glonojadów z wioski gul skoczył jaki to dziadek władek naj bogatrzy w całej wsi gdzie nie ma żadnej konkurencji bo wszystkich wykosił i zarządza całym zaściankie . W zakładzie tanizna ,prymityw i prostota. Ale detektory worzą się toyotami bo to bogato na zewnątrz wyglonda . To tak jak kiedyś była moda na spodnie lepperki goła pupa i szelki .

nick
@Ziółek

ale jak się patrzy na wasze filmik świąteczne wszyscy uśmiechnięci podrzucają paczuszki jakie to smutne ... gwiazdy Elparu wystrojone uśmiechnięte w mini cóż widać szczyt Parczewa praca w Elaprze pozdrawiam KOTECZKI i inne laleczki

Mlody
@nick

A czemu mają się smucić? Skoro szef dobrze placi za mały wysiłek ! Tak się pracuje tam w biurze....damesy , pierdzi stołki....

K

A co tam się dzieje w handlu?

Rrrr

Jakoś dziwnie wszystkim brakuje po kilka stówek w wypłacie hmmm ktoś nas okradł? hmm nooo tak to okradł nas Elpar , firma dla której pracujemy . Jesteście beznadziejni , ucieliscie ludziom wypłaty i teraz pokażecie jacy wy jesteście dobrzy i dacie premie świąteczne .

eeeeeee
@Rrrr

Ale tłumaczenia sol takie same umnie się zgadza

Emil
@Rrrr

Ja na magazynie prawie 300 mniej! To jakaś kpina! Co to miało być? Człowiek zapierd. Na mrozie stara się a tu taki suprissse! Robercik o co chodzi?

Ciolkowski
@Emil

Jak żyć panie Władysławie.

3 zmiana
@Ciolkowski

(usunięte przez administratora) robić wszystkich w wała dogaduwać się z kierownikamy jechać nie stać zwiedzać pisać (usunięte przez administratora)

Ziółek

Bo do miliarda brakowało

Nieznany

Słyszał ktoś coś o podwyżkach ? Podobno maja być ??? I jak wyglada sytuacja z paczkami mikołajkowym (cisza totalna zero info ze strony rządzących )

@Nieznany

Dla wysokich stołków napewno niczego nie zabraknie. A dla ludu to albo dadzą albo i nie.

Janek
@Nieznany

0aczki będą rozdawane na choince firmowej. Kto się nie zjawi do odbioru będą później w kadrach. Choinka koniec stycznia

Mikołaj
@Nieznany

Aneksy już są dla tych co się dogadali reszta po nowym roku minimalną dostaniesz albo się dogadać

Podwyżki

Dadzą 2 lub 3 złote brutto i się ciesz roboluu

Łysy
@Podwyżki

Ja bym chciał 2 albo 3 PLN bo na Laskowskiej to po 1 PLN latem już były rozdane aneksy u Zbycha ma grillu trzeba było być

podwyżki
@Łysy

A bendzie jakiś jeszcze gril na 2 chali czy dalej Jaika

Ciekawy

Żadnych podwyżek??? Masakra, wstyd zarządcy . Na wiosnę ludzie będą uciekać stąd .

Mistrz Skrecarek
@Ciekawy

Na wiosnę dyrektory same będą ciągać kabla.

Adrenalina
@Ciekawy

Chwalą się na forbsie że dochód ponad 600ml zł a ludziom kaca ochłapy....szok...niedowierzanie panowie Właściciele! Do dzięki wysiłkowi ludzi odnosicie takie zyski....czy nie można pracowników jakoś bardziej docenić? 2700 na produkcji to śmiech przez łzy....

@Adrenalina

Praca zmianowa 7 dni w tygodniu a pieniądze beznadziejne!!!

Ciekawy
@Adrenalina

Cudów nikt nie spodziewał się jeśli chodzi o wysokość podwyżek aleeee nic, przy tym co dzieje się się z cenami , nic ????!!! Załamka, nie motywują ludzi .

@Ciekawy

Jest źle a widocznie będzie jeszcze gorzej.

Sylwek z Polnej
@Koń Rafał

Tak jak ja dojeżdżam do pracy to już zaczyna mi się to wcale nie kalkulować.Pare lat się tu robi ale trzeba będzie opuścić ten lokal.

Bolek
@Koń Rafał

Myślę nad założeniem związków zawodowych ? Bylibyście zainteresowani wstąpieniem???

Ja jestem na tak

@Bolek

Jak mieli byśmy związki to Pan z okienka już by się bał nami tak pomiatać.

Sylwek
@Koń Rafał

Przydałby się porządne związki zawodowe może w końcu byłby szacunek dla pracownika.

X
@Koń Rafał

Związki zawodowe kiedyś były.... Ale już nie ma...

Mistrz Skrecarek
@X

Były ale krótko ludzie się przestraszyli i (usunięte przez administratora)

@X

Wladek dosyć szybko i sprawnie pozbył się związków.

Pyzaty

Czy prawda o podwyżkach ??? Od marca

Zdzisław Dyrman
@Pyzaty

Prawda świenta prawda zawsze w kwietniu obiecują żeby ludzie nie uciekali . Kilka lat już tutaj robię i co rok to samo ale (usunięte przez administratora) jeszcze się na to nabierają he he .628 milionów na(usunięte przez administratora) się oszczędzi

@Zdzisław Dyrman

Taaaa dokładnie co roku to samo a ciemny naród łapie wszystko co im podsuną.

Kulturysta
@Ciekawy

Ja to mam pytanie czy na Polnej na produkcji to widać w kamerach jak pracownik dźwiga krążki z głowicy na paletę dodam że krążek waży 70 czasami ponad 90 a iczesto nawet 112 kg ? Czy pan od BHP pozwala na to pewnie nie widzi i nie wie bo kadra rządząca nie wie i nie patrzy w tamtą stronę tylko widzi że pracownik wcześniej złączył robotę bo się już otyrał . To jest nowoczesność i rozwókj zakładu KAMERY żeby było bezpieczniej . Zdrowie ludzie niszczą ale miliony się robi na takich prostakach batem po plecach . Właściciel to mówi że " tjutaj to masiny robią o "

Kabel
@Ciekawy

Lekko ponad tydzień temu fabryka bubli opublikowała nowy cennik kabli przewodów . Ceny wzrosły nawet o 1/3, a ile nam dadzą z tego . Mamy (usunięte przez administratora) .... (usunięte przez administratora) by Ken był zadowolony

X
@Kabel

Już ci stary odpowiadam , dostaniesz 1 zł minus 29/ podatku i nie dlatego że jesteś efektywny lecz dlatego że minimalną krajową wzrosła oraz ZUS , no i paniom w kadrach żeby się wszystko zgadzało , i nie przejmuj się ocena mistrza , z dwójką też przechodzi się do następnej klasy????, a żeby kaczki w Białce chleba ci nie zucaly , udawaj Ukraińca i w poniedziałek do urzędu po pesel

Zielarz mariquaną
@Ciekawy

Czy Wydra wygra a czaruś pryśnie ? Oto jest zagadka ! Walka dobra że złem i samo zwancza władza .

Bidak
@Ciekawy

A czy na majowy weekend to już można się gdzieś zapisać bo co ja będę robił w domu mogę przyjść z darmo proszę panie kierowniku dam cukierka albo zrobię druta

Mlody
@Ciekawy

Też tęsknicie za Przemkiem M? To był dopiero gość ???? ????

Wiesiek

Prezes dostał 200 tys podwyżki na rok , a dla nas już zabrakło

Luzak
@Bolek

Bolek związki zawodowe to już są od bardzo dawna kiedyś już próbowali założyć drugi raz ale zanim co kolejek powstało to już konfidenci donieśli za 30 srebrników ale grozę i wściekłość u kierownictwa było widać

Pewniak
@Ciekawy

Zbyszek powiedział że będą ale dla tych co będą teraz na kuligu ,chyba że śnieg się rozpuści to będzie lipa no nic nie poradzi na aurę w elpar.

Elparek diabełek

Pytam z ciekawości dlaczego : - w zakładzie jest taka zawiść i nienawiść jednego pracownika do drugiego kierownika do dyrektora , dyrektora do dyrektora , każdy chce udowodnić swoją mądroś i rację . Jeden drugiemu robi na złość i świnię podkłada wszystko to odbija się na zwykłych ludziach z produkcji . Dyrektor od planowania planóje na złość dyrektorowi z produkcji . Kierownik produkcji robi na złość kierownikowi mechaników ,mechanicy elektrykom i.t.d. Jak dzieci w piaskownicy sypią piach sobie w oczy i do matki lecą na skargę, czyli do właściciela.Trzeba puknąć się w ŁEB i zacząć być człowiekiem bo tutaj też pracują ludzie może mniej wykształceni może o niższej kóltórze ale to ludzie , pokaż swoją lojalność i swoją inteligencję skoro myślisz że jesteś kimś więcej . To że ktoś dał ci władzę to nie poniżaj i nie wykorzystuj słabszego . Wesołych Świąt

@Elparek diabełek

Zawszę powtarzam że ryba psuje się od głowy... Tutaj jest zazwyczaj tak zwana spychologia są też karierowicze jak pan z okienka oni mają za nic zwykłych szarych pracowników dla nich jesteś tylko cyfra nawet imienia nie masz. Musisz robić dobre wyniki żeby ten pan miał się czym pochwalić przed właścicielami czy tam przed zarządem. każdy wilkiem dla drugiego z prostej przyczyny czują się zagrożeni i podkładają świnie innym ot cała filozofia wysokich stołków każdy chcę być numerek jeden!!! Szczęśliwego nowego roku!!!

Ostatnio zabsorwowałem że niektóre mniej wygodne wpisy są natychmiast usówane to już prawdy nie można mówić o patologi i atmosferze jaka panuje na produkcji ,o kolesiostwie układach układzikach o poklepywanie się po plecach i innych członkach . Jednego zwalnia się za źle zasznórowanego buta , drugi łazii podpity albo naćpany jak zwierzę ma odruch i żadnej reakcji ewentualnie do domu można go odesłać . Inni buble walą raz po raz i nic szuka się łosia żeby się podłożył i wykonał następny cykl produkcji w tedy to już jego pech . O wszystkim wiedzą osoby na stanowisku kierowniczym kolesiostwie trzeba tylko znaleść łosi krórego da się wrobić. O braku technologi i wiedzy technologicznej osób z tego działu to już inna bajka. Produkt finalny to wyrób rzemieślniczy podobny do oryginału chińczyk też tak robi tylko że cenę ma adekwatną do wyrobu.

@Zainteresowany

Jest w tym sporo prawdy napewmo niema tu zmyślania trzeba by pana z okienka zapytać on ma dużą wiedzę.

Koleś Zbycha

Trzeba się dogadać w wała wszystkich robić (usunięte przez administratora) niech się stara i wykazuje a i tak nie zarobi i można go uwalić za byle co jak się dogadasz to i na łuparce zarobisz dobrą kasę . Dostali wolną rękę od właściciela żeby robola gonić do roboty a nie żeby mu płacić pracownik jest określany jako (usunięte przez administratora) i motłoch tak mówi się na górze . Dyrektor to jest klasa nawet żeby był (usunięte przez administratora) ale to dyrektor i całuj po rękach i się dogaduj i donoś na kolegów sprzedawaj zebyś ty miał trochę lepiej a to od razu takich błaznów widać uszy mają duże i czerwone i często w norze u kierownika siedzą

Pawel

Czy może ktoś napisać o pracy wozkowego czy warto zaczynać i jak zkasą becnie mam pracę ele chce zmienić dzięki za info pozdrawiam

Woźnica srangret
@Pawel

Dobra robota koszula mokra nie trzeba w zimie ogrzewania i jest fajnie dopuki w coś nie przydzwonisz na hali drzwi to co raz pogięte słupy nie widoczne nie oznaczone ciasnota wszędzie bałagan przedstawiasz z konta w kont brak ładu i składu (usunięte przez administratora) nikt nad tym nie panuje na jednej zmianie zastawią a na drugiej odkopujesz pół hali żeby się do tego dobrać . Mistrz i menadżer łysy od porządków siedzi w swojej norze bo teraz jest zimno na hali ,a latem gorąco to też siedzi przy kłamie . Roboty masz masę i decyzyjny musisz być wiedzieć co i gdzie bo rządzący nic nie wiedzą .plusem jest to że 8 godzin minie szybko no i dobra garaż 21 PLN brutto. Czy warto ?

Millioner

Najlepiej opisać się jaki pszychut jest w gazecie a pracowników okrasc na święta WSTYT

@Millioner

Może pójdźmy do gazety i powiedzmy o co chodzi Wspólnota może się tym zajmie?

Żyd

Chwalą się wszędzie ze pomimo dużej inflacji zarobili dużo a pracownikom poucinali pobory bo 20milionow zysku wraz mało . Nawet Ukraińcy nie chcą robić .

Krakus i Lubartus
@Żyd

Panowie dyrektorzy im więcej zaoszczędzą na pracownikach tym mają lepsze premie a na święta jak znalazł ale ciekawe czy też znajdą na Wiosnę ludzi ????????.

Ciolkowski
@Żyd

Ludzie ze wschodu za takie pieniądze co płacą Polakom to nie chcą robić.

Bez Nazwy

Firma ta stoi na czele w kwestii złego traktowania pracowników. Kierownicy i dyrektorzy chodzą tylko na spotkania cały tydzień. Oczywiście wszystko co zrobisz jest na kamerach. Zero pochwał czy motywacji, jeśli o vos prosisz to czekasz na to długi czas co nie ułatwia Ci pracy. Tych co cię podwalą jest mnóstwo zaczynając od produkcji, magazyn na kontroli kończąc. Najchętniej go staliby nad tobą z batem ????

Alvaro
@Bez Nazwy

W dzisiejszych czasach zarabiać LEDWI 3tys to wstyd.Firma cieszy się zyskami odbiera nagrody a pracownicy (usunięte przez administratora) za (usunięte przez administratora) pieniądze szczygielski to powinien sam teraz przyjsc w taka pogodę i pracować na dworze.Tyko kurla samochody zmieniają...

@Alvaro

Tutaj to od lat robi zła robotę dyrektor z dalekiej wsi nie daleko Krakowa.zawsze ryba się psuję od głowy.

@Alvaro

Najgorzej mamy na magazynie...weź w taki wypizd zapierniczaj na dworze....powinni pomyśleć o ciepłych posiłkach! Może to by przyciągnęło Ukraińców do pracy

@Michał

Na magazynie macie jeszcze w miarę normalnego dyrektora w u nas to porażka.

Łysy
@Bez Nazwy

Trzeba że Zbychem się dogadać i będzie OK

Aneta

Ciekawi mnie czy ten parking pod firma to jest darmowy i dla wszystkich pracownikow, nawet nizszego szczebla?Interesuje mnie stanowisko kontrolera jakosci ktorego szukaja ale nie mam jak dojechac do firmy poza autem dlatego miejsce do parkowania jest dla mnie tak wazne. Odpowie ktos?

Janek
@Aneta

Parking jest dostępny dla wszystkich

Stary cap

Czytałem że u was eldorado na 550 osób tylko 20-30 osób zarabia najniższa tak jakiś Czarnacki mówi czy to prawda. A może większość zarabia 100 zł powyżej najniższej a to już nie najniższa . Jaka jest prawda.

Zdzisiek z Ogonowic
@Stary cap

To prawda ludzi brakuje ale jak będziesz dyspozycyjny na każde zawołanie się stawisz po 12 lub 16 godzin będziesz robił w soboty i niedziele naj lepiej cały miesiąc bez dnia wolnego no i dobrze żebyś nic nie zepsuł trochę jest ryzyko no ale załużmy że ci się uda to kasa prawie jak za dwie płace podstawowe . I jeszcze musisz się dogadać z kim trzeba to jest naj ważniejsze dogadanie.

Jak sie bawicie?

Ktory z pracownikow z Laskowskiej mial zawal?

Ktos

RODO!

Zorientowany
@Jak sie bawicie?

Podobno nowy dyr z biura

Kulawy
@Jak sie bawicie?

Ten co były u kierownika Zbycha na grillu boczek mu poszkodził i za małą stawkę mu ustalił zaledwie 24 PLN na miejscu prawie zszedł ale nie wiedział że Zbyszek go w wała robił nikt o tym nie wie cicho sza bo się wyda , jak by jeszcze bułkę z minusem od Turka przyniusł to może i 25 PLN by dostał i by był maj lepszy a tak to podobno do zwolnienia tak mówi plotka a może i prawda w elpar

prawie z 2 jki
@Kulawy

Kolego Zbyszek to miał taką moc że za bułkę z minusem od Turka to 25 PLN miałeś a nawet i stanowisko , mogłeś nawet i tydzień w robocie nie być jak byłeś w układzie to i tak ci urlop wpisał i premia max to dobry kierownik był szkoda że na polną go zabrali nikt teraz nie jest głodny trzeba brać zwolnienie żeby mieć wolne a i bubla nie da się utopić ciągle się coś nie widzi a to za cienko a to na palecie się nie mieści bo za gróbo Zbycho by przepchał boczek z grilla i bynber lubił .

Pawełek jest naj lepszy
@prawie z 2 jki

Ja to od Zbyszka w połowie miesiáca miałem 7 dodatków na liście płac zawsze można się dogadać było i premia na maxa a inni to (usunięte przez administratora) niech robią za minimum . Bo trzeba się dogadać nie musisz robić ważne dogadanie no i bułka z mięsem albo cukierek też łyknie stawkę to już przed grillem dostałem. Ale trzeba się dogadać , dogadać się trzeba i 9 dodatków też się da zrobić nikt się nie gapniie Zbyszek to kierownik wszystkich w wała zrobi

Lajkonik
@Kulawy

Ten z uhnina miał zawał?

@Lajkonik

Nie...ten Łysy z Sowina

Końiu

Koleżanki, te z kolana ...lubią bawić się do rana.Jedna w aucie druga w lesie , kiedy temat się rozniesie?Pięknie stroją się Te panie, świecą, błyszczą na ekranie ie. Firmę godnie prezentują- obie w łóżku dominują!. Jarek śmiały - pewny siebie i z uśmiechem se je je....ie:) łone głupie myślą sobie , że nie wyda się to Jarka żonie. Wciąż go kuszą jak te pawie w czasie pracy gdzieś przy kawie. MORAŁ z tego płynie taki...bójta się elparowskie ptaki! Bo za rogiem stoi On.....elaprowski szpieg- zwą go koń :)

Koń Rafał

To nieźle same uciechy w tych biurach macie.

Abs

Wiosna ma swoje prawa wszystkie robaki szybciej się ruszają.

Zorientowana

Ciekawe...jak sama dobrze se pogrywa....

Renata
@Końiu

Zawsze się zastanawiam, czy to nie wstyd dla dorosłych osób żeby pisać takie komentarze. Tutaj jesteśmy na forum w którym naprawdę kandydaci jedyne czego chcą, to dowiedzieć się o panujących warunkach oraz umowach. Więc jeśli ktoś z Was chce się wypowiedzieć to poproszę !

Król Meltecha

A macie tam jakiś wierszyk o dzbanie panie z okienka?

@Końiu

Jak tam harce w biurze? Dalej trwają? Czy dali na lóz?

Mnp

Tak zgadza

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka kabli Elpar - Parczew

• Jak się pracuje w Fabryka kabli Elpar?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryka kabli Elpar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 137.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fabryka kabli Elpar?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 118, z czego 12 to opinie pozytywne, 68 to opinie negatywne, a 38 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fabryka kabli Elpar?

Kandydaci do pracy w Fabryka kabli Elpar napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fabryka kabli Elpar