Opinie o Fabryka kabli Elpar w Parczew

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Fabryka kabli Elpar. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Fabryka kabli Elpar o rekrutacji.

Branże: Produkcja komponentów elektrycznych i elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryka kabli Elpar w Parczew

Król Meltecha

Od poniedziałku obowiązkowy strój roboczy a mianowicie różowa koszula... ewentualnie pudrowy róż....ewentualnie pantofelki z dziurkami haha

Upały

Czy na halach jest jakaś wentylacja? Jak radzicie sobie z upałem na hali?

Mistrz Skrecarek
@Upały

Ja stosuję ziemnego browara a najlepiej smakuje na nocnej zmianie...

Jest źle
@Upały

To co się dzieje na polnej to jakas masakra

@Jest źle

Zdaję się mamy nadzór Pana z okienka a na upały niema złotego środka... panie dyrektor!!! Topimy się w te upały a klimy brak...

Jest źle
@Król Meltecha

Wystarczyłaby mechaniczna wentylacja, a nie te śmieszne lufciki w dachu

@Jest źle

Lufciki to mało co dają o ile wogole coś dają w biurach mają klimę a my kisimy ogóra w upale

gurti

EKIPA Z WIPASZU POZDRAWIA NASZEGO BYLEGO BRYGADZISTE BARTUSIA PSEUDONIM SLEPY KTOREGO PRACOWNICE ZLAPALY W LAZIENCE NA WALENIU KONIA .POZDROWCIE GO

O kim mowa?

JEDEN

trzeba zapytac kto przyszedl z wipaszu z miedzyrzeca o imieniu Bartek i byl tam brygadzista

Samp
@gurti

A jak on go tam wprowadził ????????????????

Koń Rafał
@Samp

No to nieźle

Seba
@gurti

Teraz wali pod prysznicem na nagazynie

CV

no to niezle. hahaha

Argis

Budujemy bloki budujemy bloki. Ciekawe czy też będą pracować na 3 lub 4 zmiany i czy Pan z okienka będzie doglądał budowlańców. W sumie 60 km dojeżdżać żeby się spocić w różowej koszuli.

Mistrz Skrecarek
@Argis

Ja to mam dobrze maszynę mam pod panem z okienka to nie widzi jak zlopiemy browara haha a koszulę to ma zabawne haha

Biurowa

Kiedyś to były czasy jak pewien pan dyrektor z daleka... pomieszkiwał na pobliskiej wsi... Tam to dopiero były schadzki ojjjjjj się działo !!!!!!

BEZ NICK

WITAM SZUKAM PRACY MOŻE MI KTOŚ POWIEDZIEĆ CZY JEST SENS ZATRUDNIAĆ SIĘ W EL PARZE JAK Z KASĄ CZY NP. PO 2 LATACH PRACY JAKO PRACOWNIK FIZYCZNY WYCIĄGNĘ 3 TYŚ NA RĘKĘ

hehe
@BEZ NICK

na produkcji napewno nie dostaniesz

@hehe

Jak będziesz strzelał z ucha dyrektorowi to bankowo dostaniesz

Krakus

O co chodzi z tymi koniami??

@Krakus

Trzeba by dyrektora zapytać

matryca

niech sprobuje tutaj sobie trzepac to sie wsadzi mu leb do kibla i kaze to zlizywac.pederasta

Pizdus

Pytanie kto zatrudnia tam ludzi??

Jurek
@Pizdus

tego to juz sie nie dowiemy.jak mozna od kurczakow przyjsc do metalurgii

@Jurek

Do ten Bartuś z wipaszu, miłośnik koni?

Król Meltecha

Widzę tu same ogiery pracują od Dyrektorów po Mistrzów...

Już

Już dajcie mu spokój

Biurowa

A u nas kto werbuje tak zacnych pracowników??

Co tam

Co tam w Elparze się dzieje że tyle ludzi się zwalnia?

R
@Co tam

Co roku to samo...na lato się zwalniają bo jadą za granicę...na zimę( na przetrzymanie) się zatrudniają....rok w rok tak jest????

@Co tam

Nie jest to nowe zjawiskowo co roku to samo....

Koń Rafał
@Co tam

Jaknby było dobrze to by się nie zwalniali proste i logiczne

Zmysłowa
@Koń Rafał

Tam zła robotę robi pewien pan dyrektor nazwijmy go przyjezdzny.... nie szanuje pracowników...

Piękny Rafał

No to mamy klops....

Maja
@Piękny Rafał

Pierwszy raz jestem na tym forum, więc nie za bardzo wiem, o jaki "klops" Ci chodzi. No ale korzystając już z okazji miałabym do Ciebie pytanie. Na stronie Fabryki kabli Elpar jest napisane, że oferują coraz wyższe wynagrodzenie. Czy rzeczywiście w ostatnim czasie zarobki są tam lepsze?

@Maja

Droga Maju jak na pracę zmianowa to płacą słabo...

Zarobki
@Maja

Maju jak na taką firmę która się tak rozwija i inwestuje słabo płacą.Oczywiscie trzeba zaoszczędzić na ludziach.Ceny w sklepach poszły w górę a tutaj stoi wszystko wiejscu prócz zysku.Jak dobrze pogrzebiesz w necie to możesz sprawdzić że owa firma płaci ludziom na tą chwilę najmniej w porównaniu z innymi firmami

Pan czapeczka
@Maja

Jedna wielka bzdura raczej coras niszę

Cent

Drodzy elparowcy to co nam płacą za pracę zmianowa noce 4 brygady itd to jest śmieszny pieniądz i to bardzo

@Cent

Kasa Marna ale jakiś wiellich perspektyw niema w Parczewie więc się(usunięte przez administratora) za miskę ryżu i raz w miesiącu na kebaba starczy haha

Miska ryżu

Praca na 3 zmiany, cztery brygady. Wszystkie niedziele weekendy święta, przez 25 dni w miesiącu. Za 2600zł

Pozdus
@Miska ryżu

Marne pieniądze i to bardzo

Krazkarki
@Miska ryżu

Dokładnie, zapierdziela się jak osioł a tu 2500 co to ma być, jak się pewnego razu wkurzę napisze wszystko o wszystkich, to się dopiero zdziwią

Król Meltecha

Elo czy ktoś coś wie o podwyżkach?? Czy to tylko ploty ??

Biedaku Polaku!
@Król Meltecha

Tak oczywiście. W ostatnich dniach inflacja w Polsce mierzona przez Eurostat wyniosła 4,4 proc. Polska ma najwyższy wskaźnik inflacji w całej Unii Europejskiej. Po raz pierwszy przekroczył on jednak 4 proc., co oznacza, że jest ponad dwukrotnie wyższy niż unijna średnia wynosząca 1,7 proc. Proszę Państwa, jak możecie dostrzec, w ostatnich dniach widzimy gwaltowny wzrost cen towarów i usług. A w budownictwie za niektóre towary odczuwalny wzrost cen sięga 30 proc. Celowo osłabianie kursu złotego przez instytucje finansowe oraz nieudolna polityka rozdawniczo-prorodzinna komuna 2.0 sprzyjają srogim podwyżkom. Ceny w Polsce rosną najszybciej w UE. Tym samym świadczenia takie jak 500+ tracą realnie na wartości, bo za nie można kupić coraz mniej. Po pięciu latach inflacja zjadła 55 zł, a jeszcze trzy lata i będzie można mówić o programie 400+. Polska jest na 28. miejscu w rankingu siły nabywczej w Europie, Średnia siła nabywcza na mieszkańca w Polsce to 7 143 euro, w Lichtensteinie 64 240 euro, a średnia europejska 13 894 euro.

@Biedaku Polaku!

W skrócie najzwyczajniej w świecie jesteśmy (usunięte przez administratora) z każdej strony...

Emar
@Król Meltecha

Od przyszłego poniedziałku podwyżki.... OBOWIĄZKÓW! hehe na co liczycie? I tak jak na Parczew Elpar nieźle płaci. Proponuje siedzieć cicho i zapierd.

Ginekolog
@Emar

Tyle to płacą i niema zmian jak tutaj....

Weteran

Serdecznie pozdrawiam puszystą Panią z biura co robi grafiki metoda kupuj wklej no no chylę czoła

@Weteran

No tak po co wytężać umysł lepiej jechać po najniższej linii oporu i co chwila 5 nocek bo co tam ludzie niech się męczą..

o algide chodzi ?

Kinder niespodzianka

To by się zgadzało

erery
@Weteran

na polnej czy na laskach??

@Weteran

Czy dyr Jarek dalej wozi się z koleżankami z pracy do lasu? Czy już zaprzestał spełniania swoich potrzeb ?

Pracowity
@Monika

W toyocie już nie wypada hahahahah

Ten z białą łata?

@Pracowity

na takim stanowisku i w samochodzie eeee tam na polnej jest hotel.....

Gelo

To ona nie w ciąży?

Zorientowany
@Monika

Czy to prawda że zwolnił się dyr. " Łaciaty"

Król Meltecha

Witam nie wiecie kiedy można odebrać wolne za 1 maja?? Pytam no bym skoczył pod Kraków ????????????

Guma

związek zawodowy to organizacja pracowników, którzy na zasadzie dobrowolności zrzeszają się, by wspólnie bronić interesów pracowniczych, a także poprawiać sytuację społeczną i materialną członków związku. Szeregowy członek związku zawodowego dowie się szybko, że szefostwo ma zamiar pozbyć się go z firmy. Jak to możliwe? Otóż pracodawca musi zapytać organizację związkową, czy ta będzie reprezentować swojego członka i czy nie ma go na specjalnej liście, tak zwanej „ochronce”. Związek zawodowy informację o zamiarze zwolnienia przekazuje pracownikowi.

@Guma

Związek kiedyś tu był ale zakład że tak powiem szybko sobie z nim poradził....

@Guma

A szkoda i to bardzo bo powinny być w zakładzie wolne związki zawodowe

Mietek
@Król Meltecha

Związek to jest i był od dawna podejmują wszystkie decyzje socjal rozliczają zwolnienia pracowników i t p ludzie wybrani przez władze wysokich stołków tylko nikt o tym nie mówi bo robił ma (usunięte przez administratora) nie szukać i domagać się swoich praw

Laskowska

Dla chętnych i zainteresowanych czytaniem 2016-02-19 Rzecznik Praw Obywatelskich wystąpił do Prokuratora Generalnego o przedstawienie informacji dotyczących stosowania w ostatnich latach przepisu, który określa podlegające karze naruszenia wolności związkowej (art. 35 ust. 1 ustawy z dnia 23 maja 1991 r. o związkach zawodowych). W myśl tego przepisu przestępstwem jest w szczególności: przeszkadzanie w utworzeniu związku zawodowego, utrudnianie wykonywania działalności związkowej, dyskryminowanie pracownika z powodu: przynależności do związku zawodowego, pozostawania poza związkiem zawodowym, wykonywania funkcji związkowej.

Ciekawy

Jak to jest elpar ogłasza się że daje do 24 zł brutto a chłopaki biorą bez nadgodzin 2200 . Moje pytanie czy to sciema czy jest to możliwe ale jak zamieszkasz w elparze,,?

M
@Ciekawy

Właśnie do 24 a większość ma minimalną 18,30.

@M

24 dzielone na dwa haha

Poirytowany
@Ciekawy

Źle to zrozumiałeś 24 to twoja dyspozycja możesz też tyle pracować dyrekcja przymyka oko i się cieszy z takich prostaków a pewną płaca to minimum pewne masz około 2150 PLN reszta huk soboty i niedziele też w elpar ale za to w tygodniu masz wolne albo i nie bo firma Ciebie potrzebóje czas masz napewno wypełniony jak będziesz w czyjejś pupie siedział to nawet 2700 PLN dostaniesz i całuj po rękach albo innych członkach jeszcze zapomniałem o dodatku za 4 zmiany szał 2900 brutto za cały miesiąc czyli 200 za cały miesiąc to jest kasa do kopania rowu pujdziesz i 2500 dostaniesz za trzymanie szpadla ale nie w parczewiu bo tu taj to wszystko (usunięte przez administratora)zjady i ciółacze zawsze tak było i nic się nie zmieni PROWINCJA

@Poirytowany

Dokładnie tak jest a bo to raz chidzili i prosili żeby zostać na drugą zmianę czyli praca 16 gidzin to gdzie tu bhp??

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka kabli Elpar - Parczew

• Jak się pracuje w Fabryka kabli Elpar?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryka kabli Elpar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 137.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fabryka kabli Elpar?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 118, z czego 12 to opinie pozytywne, 68 to opinie negatywne, a 38 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fabryka kabli Elpar?

Kandydaci do pracy w Fabryka kabli Elpar napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fabryka kabli Elpar