Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kaja Project Sp. z o.o. w Poznań

Teletubiś - 2010-02-18 18:35:49 Witajcie :) Na początku do W (usunięte przez administratora) byłeś i gówno widziałeś. umowa zlecenie jest świadczeniem stosunku pracy i jako taka jest w zainteresowaniu PiP więc nie pitol Michale.

inspektor - 2010-02-22 14:38:59 w ciagu dwuch tygodni firma zostanie zamknieta a skąd te zatrważające wieści i ten jakże prezycyjnie podany termin ?

inspektor

w ciagu dwuch tygodni firma zostanie zamknieta

anonim - 2010-02-22 14:22:13 Z przykroscia informuje ze wyplaty nie beda wyplacane A to dlaczego?

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Kaja Project Sp. z o.o. na stanowisko Monter konstrukcji stalowych Francja bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.

Z przykroscia informuje ze wyplaty nie beda wyplacane

wróżka praca zdalna

w dodatku nadal ściągają ludzi: http://poznan.gumtree.pl/c-Praca-sprzedaz-marketing-Call-Center-TELEMARKETING-SPRZEDA-OWY-W0QQAdIdZ181891523 przypomina mi się coś w stylu napisz do mnie a odmienię twoje zycie, podam Ci twoje szczęśliwe liczby, które odmienia całkowicie dotychczasową egzystencje, jeszcze czegoś takiego nie doswiadczyłeś; rozłożyłam karty na pracę i ujrzałam niecodzienną sytuację!! Koniecznie napisz do mnie!

Niektórzy nie mają na rachunki, inni na raty, jeszcze inni chociażby na szkołę, studia. ... to są kpiny, ja też idę do inspekcji pracy, skargę składam jutro i to osobiście ... a co do wniosku o skargę, to co wpisujecie w przedmiot sprawy?? Według mnie to popieram przedmówcę, zbierzmy się całą grupą i zniszczmy tę firmę!

???

Nie ma pieniedzy na zapłacenie rachunku za internet,dlatego tak cicho.

???

Ktokolwiek dostal wyplate ? Ktokolwiek widzial ?? Ktokolwiek wie ???

Teletubiś

Umarliście z głodu z powodu niezapałacenia Nam pieniędzy przez Kaję i DK ? Co tu tak cicho?

OUTLOK

Po co CI outlook. Lepiej bezpośrednio z serwera.

a skoro do srody nie bylo to podal moze "nowy temin"?? czy oni sie nie licza z tym ze jezeli spozniaja sie z umowa o prace to beda musieli wyplacic odsetki...a czy wogole ktos dostal juz wyplate?

Teletubiś

Bardo słowny pan [usunięte przez moderatora] obiecywał, że podtawy będą do środy a prowizje do wtorku 23go.... Skoro prezes naszej firmy w oczy kłamie przedstawicielom swoich pracowników to chyba nie mamy o czym mówić.....

a czy w ogole ktos informowal kiedy mozna sie spodziewac wyplat skoro do tej pory ich nie ma????

Powiem to tak: Jakiś czas temu broniłem firmy, ale teraz wiem już jak to jest nie mieć wypłaty na czas. I przeprzaszam, jeśli kogoś uraziłem. Moja opinia zmieniła się o 180 stopni, bo wiem co się dzieje. Wkurza mnie to tak jak was niedawno. Ile można czekać na wypłate??? Rozumiem - dwa, trzy dni, ale nie dwa tygodnie!!!!! Już nie wierze w nic, co twierdzi góra, skoro nawet na zaliczki nie mają. Chyba czas poszukać innej pracy. PS. Ula i Paulina - Powodzenia :)

buuu12

Ludzie szczerzcie się Kaji jak ognia oraz nowo pwstałej firmy work grup bo to jedno i to samo!!! Przepracowałam w tej firmie 1,5 roku nie powiem , że fajnej kasy nie dało się zarobić bo bym skłamała. Natomiast jeśli chodzi o poszanowanie pracownika to jest zerowe. Firma jest nie uczciwa!!!Ludzi którzy tam pracuje jak najbardziej rozumiem przeciez gdzieś pracować trzeba ale daję 100%, że każda z osób która jest tam zatrudniona szuka sobie innego zajęcia i trzymam kciuki żeby im sie udało

Teletubiś

"Szkoda ze ci panowie nie doszli do glosu z panem [usunięte przez moderatora] moze chociaz 1 lub jak piszesz 3 osoby dostaly by swoje pieniadze ! Ale mam nadzieje ze odpowiednie osoby poniosa kare z tej niby firmy KAJA ! A ta niby ochrona to kto to ? JUVENTUS ? czy KAJA KIEROWNICY ?" Ponoć JUVENTUS ale ręki sobie uciąć nie dam. Gdyby Ci panowie, którzy chcieli rozmawiać z panem [usunięte przez moderatora] skonfrontowali się z nim bezpośrednio raczej nie było by miło. Podejrzewam, że nie było by czego zbierać.....

ano

A no byl ktos dzis w firmie koniecznie z prezesem chcial gadac ciekawe po co ?

Ja wiem, że wynoszono sprzęt komputerowy. Podejrzewam jednak, że był to sprzęt z tej części firmy, która będzie wynajmowana innemu podmiotowi gospodarczemu więc nie ma się czemu dziwić w zasadzie. Firma póki co - się kurczy..... Ehhhh..... żal mi pana [usunięte przez moderatora] .... - szkoda, że jako dyrektor telemarketingu ze mną nie porozmawiał po partnersku.... cóż - jego strata. Ktoś zauważył mój potencjał ale z drugiej strony - podejrzewam, że ktoś się go przestraszył.

Ktos wie co dzisiaj sie działo w firmie podobno byl niezly [usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o Kaja Project Sp. z o.o. - Poznań

Kaja Project Sp. z o.o.