Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kaja Project Sp. z o.o. w Poznań

123 - 2010-03-09 19:49:15 CZY WSZYSCY MAJA WYPLATY ZA STYCZEN ?????????????? zapytaj się może raczej ilu dostało kasę za syczeń, będzie zdecydowanie szybciej

Pani Kasia

Nie pytaj sie o pieniądze tylko weź sie do roboty nierobie. Pieniądze mam ja. A to co niby jest wasze dostaniecie jak mi się odsetki skapitalizują na lokacie. Rób wynik bydlaku!

CZY WSZYSCY MAJA WYPLATY ZA STYCZEN ??????????????

Digitus Dei

A ja w zeszłym tygodniu złożyłam doniesienie w prokuraturze o podejżeniu popełnienia przestępstwa polegającego na nakłanianiu do fałszowania umów kredytowcych przeciwko (usunięte przez moderatora)HAHAHA- czekajcie na wezwanie do prokuratury "celem złożenie wyjaśnień" :)

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Kaja Project Sp. z o.o. na stanowisko Monter konstrukcji stalowych Francja bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Przemo

Czy ta firma jeszcze istnieje? (usunięte przez moderatora)?Czy ta firma jeszcze istnieje?

zapraszam

jak jestes z Dolnegoślaska a szukasz pracy w wełnie zapraszam do małej spokojnej Firmy. magbiuro6@gmail.com

Joanna Adamska

proszę o przesłanie moich pieniędzy za miesiąc styczeń pracowałam do 22 stycznia i jeszcze nie mam pensji z DK , jeżeli nie otrzymam tych pieniążków do jutra do godziny 13 ,to pójdę do inspekcji pracy ,ponieważ mam już tego serdecznie dosyć !!!!! Wy macie kryzys a kto mi pomoże nie zapłacę rachunków ?! Z poważaniem Joanna Adamska

odeszła

WITAM wAS JA JUZ JESTEM SZCZESLIWA,,ZE TAM NIE PRACUJE....NIE MAM PRACY,ALE PSYCHIKA SIE USPOKOI�A...POZDRAWIAM TYCH ,,KTORZY GADAJA ZE CHCA ODEJSC....A NIE ODCHODZA...WOLE SUCHY CHLEB...NIZ SIEDZIECIEC TAM .................ZA PIENIADZE KTORE NIE DOSTAJEMY..

odeszła

Palec Boży

A ja w zeszłym tygodniu złożyłam doniesienie w prokuraturze o podejżeniu popełnienia przestępstwa polegającego na nakłanianiu do fałszowania umów kredytowcych przeciwko pani (usunięte przez moderatora) HAHAHA- czekajcie na wezwanie do prokuratury "celem złożenie wyjaśnień" :)

Panie (usunięte przez moderatora) tak sie sklada ze bede zmuszony zrobic niespodzienke panu . Prosze sobie to zabrac do seca ! Bo nie bedzie zartow !

ADO

wszystko się wali w pierdut ale co tam KAJA FOREVER!!!!

nieroby tłumoki parówy itp

jakoś widzę ,że nie bardzo się boją dziś 2 marca, a pieniedzy za styczeń brak.Łatwo policzyć ile dni spóznienia od 10 lutego (usunięte przez moderatora)

a ja tych którzy potrafia i chcą zostać w branży zapraszam wolir@interia.pl

i bardzo dobrze!!!!(usunięte przez moderatora) nie wypÅ�acisz sie nam;)))) kochani kiedy znow nia piwko idziemy?Pozdrawiam wszystkich kajowiczow z kasztelanskiego;*

W dupę uprzejmy

Warszawa ustaliła stosunek pracy z umowy zlecenia na umowe o prace! Nareszcie ktoś pokażę gdzie ich miejsce. W tym tygodniu pójdzie zbiorowy pozew do sądu, włącznie z odszkodowaniem i wszystyki innymi kosztami jakie ludzie ponieśli przez tą bande (usunięte przez moderatora) Opłaty karnę, za niurelulowane płatności, umowy abonencie. Przynajmniej jedni zebrali się na odwagę. Czekali na kasę, do jutra wszyscy są wstrzymani, niech tylko jutro nie będzie całości na kontach Koniec z nimi.

:) - 2009-10-16 14:09:11 hmmm to Wy chyba pracowaliście nie w tej firmie, pracuję tu od 4 miesięcy, na początku w tygodniu teraz od dwóch miesięcy na weekendy i jest super, spoko ludzie co Wy chcecie? a co do kasy jestem bardzo zadowolony, tylko trzeba chcieć, a jak ktoś nie ma siły przebicia i zero wiedzy na temat psychologii marketingu albo pracy z klientem to wypisuje takie bzdury, jak ktoś nie ma zapału i myśli, że za siedzenie dostanie kasę to owszem nie ma co tu szukać, wystarczy tylko chcieć i wykazać troszeczkę zaangażowania, co do umowy, dostaje się ją zazwyczaj na drugi dzień, więc chyba to nie ta firma kotki :) zatrudnię w branży wełnianej wolir@interia.pl

Anonim - 2009-08-25 12:52:51 Ostrzegam!!!!!!!!!! Jeżeli ktoś, ma zamiar pracowac w firmie Kaja to odradzam. Jest to fatalny pracodawca. Ludzi się traktuje jak popychadła, udają, że sluchają ale pracownik nie ma nic do powiedzenia. Dzwoni się i naciąga ludzi na śmieszne pokazy, ludzie narzekają na tą firme, nie chcą przychodzic bo twierdzą, że firma ich oszukała. Pracuje sie beznadziejnie. Zachęcają miłą atmosferą pracy, hehehe ta atmosfera która tam panuje, napewno nie jest miła!!!!! zapraszam do małej firmy wymagane obroty 15 tys min wolir@interia.pl

Mike da neighbaaa

KAJA JEST JAK JYP!!! ŻENADA!!!!

byla telemarketerka

slow juz brak na ta firme

Zostaw merytoryczną opinię o Kaja Project Sp. z o.o. - Poznań

Kaja Project Sp. z o.o.