Opinie o Selgros24.Pl (Selgros Pl Sp. Z O.O.) w Poznań

Selgros Cash&Carry to ogólnopolska sieć hal handlu hurtowego. Oferujemy pełne zaopatrzenie dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Działamy w 15 polskich oddziałach, zatrudniając przeszło 4000 pracowników. PROFIL SPRZEDAŻY Selgros jest profesjonalnym partnerem dla wszystkich, którzy prowadzą działalność gospodarczą – w szczególności dla gastronomii, cateringu, hotelarstwa, handlu detalicznego, a także sklepów, kiosków czy stołówek oraz instytucji opieki społecznej i placówek oświatowo-wychowawczych. Naszymi głównymi atutami są przede wszystkim korzystne lokalizacje sklepów, a także przestronność hal sklepowych oraz bogata oferta asortymentowa w atrakcyjnych cenach. Godziny otwarcia naszych hal dostosowujemy do potrzeb klientów. Ponadto staramy się zapewnić jak najwyższą jakość i sprawność zakupów dzięki fachowemu personelowi oraz skomputeryzowanemu systemowi obsługi klientów. W naszej ofercie znalazły się artykuły spożywcze i przemysłowe specjalnie dostosowane do wymag

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Selgros PL Sp. z o.o. w Poznań

kololo

Nie zakładam. Zarówno BL jak i GL, z którymi się rozmawiało, nie mają już chęci na dalsze dyskusje, mimo okazywanego zrozumienia.

kololo

No to podsumujmy, ponieważ skaczecie po różnych ofertach itd. Umowa o pracę nie jest niczym wyjątkowym, w Selgrosie/Transgourmet jest to standard. Ze wzgl. na niemożność obsadzenia niektórych stanowisk, co dotyczy przede wszystkim hal sprzedaży, zatrudnia się ludzi przez firmy zewnętrzne, a te już umów o pracę nie dają, jednak wtedy to nie Selgros jest pracodawcą, jedynie zleceniodawcą. Wzmianka, że ph/horeca to inna firma, była ironiczna. Rzeczywistość jest taka, że firma skupia się bardzo na horece, za wszelką cenę, zlewając resztę. Jako pracodawca Selgros był kiedyś wyróżniającą się firmą, jednak od kilku lat to, co oferuje swoim pracownikom, odstaje coraz bardziej od rynkowej średniej, schodząc coraz niżej. Płaci mniej niż inni, chociaż robi to w terminie. Są poważne problemy z rekrutacją jakichkolwiek pracowników w halach, zatrudnienie normalnej osoby graniczy z cudem. Podnosi się próg tolerancji dla różnych zachowań w pracy, ponowne zatrudnienie pracownika wcześniej zwalnianego nie jest niczym wyjątkowym. Często ważniejsze jest prawidłowe odbijanie karty zegarowej niż jakość pracy. Są jeszcze jacyś pracownicy z długim stażem, bo kiedyś ich wynagrodzenie osiągnęło przyzwoity poziom, dający jakiś spokój nawet dzisiaj, skoro jednak od lat pensja stoi w miejscu, a pracować trzeba więcej, odchodzą przy pierwszej lepszej okazji. Jest wyraźna różnica między wiedzą, umiejętnościami i zaangażowaniem "starych" i "nowych" pracowników, ale firma bardzo się stara "spłaszczyć" poziom wynagrodzeń na tych samych stanowiskach, pewnie w tabelkach świetnie to wygląda. Jak ktoś nie mieści się w ustalonych kiedyś widełkach, to nie ma na co liczyć. Krótko mówiąc, atmosfera gęstnieje, ale rewolucji nie będzie, bo nie ma z kim rozmawiać, łatwiej odejść. Kurs na mieliznę. Jak myślicie, jakie są reakcje na info o podwyżkach w Lidlu, albo drugą w tym roku akcję podwyżek w Biedronce? A jak do tego dochodzą przecieki, że w jakiejś hali dyrektor daje tylko szeregowym pracownikom dodatkowe pieniądze, to co, wszystko ok? Moja insajderska rekomendacja outsajdera :-) - nie wiązać się z Selgrosem tak długo, jak nie wróci na właściwe tory. Bo choć firma na pierwszy rzut oka jest warta zainteresowania, to szybko okazuje się, że nie jest dobrze, gdzieś się tu pogubili. Jest potencjał, ale szwankuje organizacja i podział pieniędzy. Jest październik, inne firmy przygotowują sobie zaplecze na świąteczne żniwa, a co robi Selgros? Wypuści serię reklam w tv, da ogłoszenia o pracy (których nawet na własnej stronie www nie ogarnia, bo część jest przeterminowana) i tyle. No, wystarczy na dzisiaj.

kololo

PH i horeca to inna firma, my tu o Selgrosie piszemy :-/

kololo

Ja się nie muszę nastawiać :-) bo firma już o mnie (i nie tylko zadbała). Ubezpieczenie - składkę Ci odciągają od wynagrodzenia, szkolenia - tylko za zgodą przełożonego, ale nawet wtedy możesz dowiedzieć się, że jesteś nieuprawniony. Zapomniałeś o bonach na święta i dofinansowaniu urlopów, to w zależności od zarobków, ale w porównaniu do innych sieci wychodzi bardzo słabo (z grubsza 1/3). Bierzesz?

kololo

Napisz coś więcej o benefitach, to bardzo interesujące.

kawusia30

A jak wygląda praca w centrali w Poznaniu. Jest oferta pracy na pracownika działu kontroli faktur. Zaprosili mnie na rozmowę ale nie wiem czego sie spodziewać. Czy warto? Za jakie pieniadze i jaka atmosfera?

ja29

Witam. Ile zarabia pracownik komplementacji zamówień w Warszawie? Czy wynagrodzenie przekracza 2300 zł brutto?

Dk
@ja29

2400/2600 pln + premia uznanoowa za dobre wyniki do 300pln

wwww

Mam pytanie, ile może zarobić kierownik działu w hali 115?

bigmama

a o ci chodzi z tym procentem ? od sprzedaży to jest czy obrotu czy jak jakiś plan się wyrobi wtf?

DONA

nie , ale na bieżąco śledzę oferty pracy i cierpliwie czekam

DONA

hej czy ktoś może mi powiedzieć jak wygląda praca na informacji - jak ze zmianami , nadgodzinami czy są , z tego co słyszałam to płaca marna

io
@DONA

(usunięte przez administratora) k. praca od 5, czesto jestes sama na zmianie

Pan

Cześć . Reklama w tv masakra poniżenie pracownika cywilnie nie wiem jak tam marketing istnieje

Premizlaus

Zauważyłem w ofertach pracy, że szukają osoby na kompletację zamówień. Czy ktoś zna szczegóły na tym stanowisku? Ile można zarobić i jak mniej więcej wygląda ta praca i czy jest jej dużo? Z podanych wymagań jest informacja, że kompletatorzy pracują tylko na nocki i popołudniówki.

Pracownik 115

Jeżeli chodzi o stawkę zastępcy kierownika na hali 115 to jest 2600 brutto + dwie premie także nie mówcie, że gołe 2000zł, bo to nieprawda. Pracuję - wiem. Szefostwo jak na razie dobre także nie ma co narzekać.

selgrosek
@Pracownik 115

jakie 2 dodatkowe premie?

mała

WItam Może mi ktoś napisać tak całkiem serio ile się zarabia w selgrosie ? Bo dostałam ofertę pracy na dziale AGD i tak do końca nie wiem jak tam jest .

@mała

1,5k

odp

jak wszedzie indziej na kokosy nie licz

grrr...

(usunięte przez administratora)tys brutto + do (usunięte przez administratora)tys rocznie łacznie na swieta i dofin. do urlopu. najlepsza oferta na rynku, super socjał, przyjdz, wykorzystamy cie :P

Job

tylko po znajomosci

Hala 115 warszawa

Witam. Odradzam wszystkim pracę w selgros nowa hala 115 ul. Marsa Warszawa. Dno kompletne. Obiecują na rozmowach same kokosy. A w rzeczywistości otrzymujesz na stanowisku kierowniczym około (usunięte przez administratora)zł brutto plus jakieś obiecane śmieszne premie ktòrych nie ma. Kpina (usunięte przez administratora)i śmiech na sali.

@Hala 115 warszawa

Zakaz robienia zakupów w stroju służbowym w 115. Jak chcesz bułkę to przed pracą albo po pracy. Ewentualnie przebiera się w prywatne ubranie i na przerwie incocgnito kupujesz sobie zarelko.Ale musisz sie wyrobic w 35 min z czego i tak odrabiasz 20 min

alamo

alycjo - jesteś bardzo naiwna, sama zobaczysz. Sła - żeby być zwolnionym z tego działu, trzeba naprawdę sobie czymś zasłużyć, pochwal się, co się stało :-) Co do przenoszenia nadgodzin na kolejny okres - jeśli były Ci oddane jako czas wolny, to nie jest mega przewał, a tylko zwykłe, codzienne (usunięte przez administratora). Po prostu planowanie w tej firmie leży i kwiczy, liczy się tu i teraz, nieważne co będzie za 2-3 miesiące, a tym bardziej za rok. Niestety, nowi wartościowi pracownicy zdarzają się w ostatnich latach bardzo rzadko, po prostu płaca itd. jest za słaba, a jeśli ktoś akceptuje te warunki, to dlatego, że będzie i tak kombinował. I tak wszyscy kombinują, Sransgourmet na pracownikach, a ci na pracodawcy.(usunięte przez administratora)

pablo

Witam, czy może mi ktoś powiedzieć jak wygląda praca kasjerów w selgros ? chodzi o to ,czy siedzą na kasach a klient cały towar wykłada na taśmę jak to bywa w marketach typu biedronka itp, czy może trzeba na stojąco latać wokół jakiegoś dużego wózka klienta z ręcznym skanerem ? Będę wdzięczny za odpowiedź

ququ
@pablo

Zależy jaki klient. Detaliści wykładają na taśmę a hurtownicy raczej kasują się z wózka. Kasuje się też towar ułożony na paletach, a tam co klient potrafi upchnąć to tylko on sam wie najlepiej.

Kasjer Wrocław krakowska
@pablo

zależy od dyrektora hali bo np we wrocławiu byl taki okres ze jesli wózek gleboki to cały towar mial byc wloziny na taśmę a platformowy do pierwszej warstwy . Jednak odeszli od tego i teraz kasjer sam ocenia czy wózek jest przejzysty. Co do skanowania dużych wózków to latasz wokół wózka z ręcznym skanerem. Jeśli chodzi o siedzenie to zależy od hali bo np. u nas we wrocławiu na krakowskiej jak w każdej hali są stołki tylko tak ustawione ze nie jest za wygodnie skanować bo albo jest tak niski ze masz wrażenie że siedzisz na krześle dla dziecka albo tak wysokie jakby każdy kasjer byl w druzynie koszykarskiej

Zostaw merytoryczną opinię o Selgros PL Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Selgros PL Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Selgros PL Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Selgros PL Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 3 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Selgros PL Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Selgros PL Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Selgros PL Sp. z o.o.