Opinie o Faymonville Polska w Łozienica

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Faymonville Polska. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Faymonville Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja nadwozi i przyczep

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Faymonville Polska w Łozienica

Honorata

Potwierdzacie 30-44 zł brutto/h kontrolera jakości i premię 630 zł brutto/miesiąc? Czy to jest premia stała (mur-beton), czy uznaniowa, której można nie dostać z jakichś względów? Proszę o podpowiedzi.

@Kandydat

Dzień dobry, ogłoszenie jest informacją ogólną. Nie jest to wprowadzanie w błąd. Jak w każdej firmie szczegóły są zawarte w regulaminach i omawiane w trakcie rekrutacji. Jeśli jest Pan zainteresowany naszą Firmą zapraszamy do złożenia oferty.

Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna w Faymonville Polska? Co poradzicie osobie poszukującej tam pracy? Na InfoPraca.pl pojawiło się 4 września kilka ogłoszeń.

Kadry

W większości przypadków decyzja zapada już na spotkaniu, zarówno pozytywna jak i negatywna. Staramy się aby proces rekrutacji był krótki. Kadry

Ayo Nowy wpis

Szukają kontrolera do spawalni, mile jestem zaskoczony tą wysoką premią 640 zł, jakie są warunki jej przyznawania?

Kadry Nowy wpis
@Ayo

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Szczegóły warunków zatrudnienia są przekazywane podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Zapraszamy do złożenia swojej oferty poprzez OLX.

Mati Nowy wpis

Dzień dobry pracuję na stanowisku lakiernik 13 lat czy przy zatrudnieniu przez państwa firmę dostanę stawkę 37zł brutto

Kadry Nowy wpis
@Mati

Dzień dobry, stawka uzależniona jest od umiejętności i zaangażowania. Uzgadniana jest indywidualnie w czasie rozmowy kwalifikacyjnej. Jeśli jest Pan doświadczonym kandydatem prawdopodobnie kierownik zaproponuje wyższą stawkę już od początku zatrudnienia :-)

Honorata

@Honorata

Dzień dobry, stawka uzależniona jest od umiejętności i zaangażowania (dlatego też przedział jest dość szeroki), natomiast premia uznaniowa przydzielana jest na zasadach "uznaniowych" jak sama nazwa wskazuje. W większości jest wypłacana, zgodnie z zasadami wewnętrznymi firmy. Staramy się doceniać zaangażowanie Pracowników.

BRX
@Kadry

Premie wszyscy dostają za frekwecje

BRX
@Honorata

Może dostanie stawkę na start 35 albo większą bo niektórzy robią po dwa lata i dalej mają 30

@BRX

Od czego to zależy, że niektórzy dalej są na tej samej stawce? Próbowali poprosić o wyższe stawki w ogóle? Co do tej premii frekwencyjnej- jeżeli np dwa dni mnie nie będzie ze względu na chorobę to nie dostanę jej w ogóle czy będzie po prostu pomniejszona?

Inga
@BRX

To super, że premię otrzymuje się za frekwencje. Powiedz mi jeszcze, czy jeden dzień nieobecności powoduje, że tej premii się już nie otrzyma? I w jakiej wysokości w ogóle ona jest, jeśli można wiedzieć? Dopytuję, bo w niektórych miejscach tak to działa...

Joasia
@Kadry

A jakie są zasady wewnętrzne tej firmy? Chodzi o frekwencję, o której tutaj pisano czy również o coś innego? Rozjaśnij, jeśli możesz, bo będę tutaj składać CV.

@Joasia

Witam serdecznie. Jak w każdej firmie, premia uznaniowa zależy od decyzji przełożonego, jednym z elementów decydujących o przyznaniu premii jest frekwencja. Szczegóły dotyczące premiowania przekazujemy pracownikom, ewentualnie kandydatom, którzy pozytywnie przeszli pierwszy etap rekrutacji. Zapraszam do złożenia CV.

@Kadry

W ogłoszeniu jest napisane "oferujemy premię 630 zł brutto/miesiąc" a nie "oferujemy premie uznaniową do 630zl". To widzę, że juz na samym ogłoszeniu ładnie wprowadzacie w błąd.

@Kandydat

Tam o pracę to pytać w siedzibie czy gdzie? Chciałem na piaskarza iść, ale jak wchodzę w ofertę to mi wyskakuje, ze już nieaktywna, a do tego na stronie urzędu dla bezrobotnych i dlatego się zacząłem zastanawiać. W sumie jak patrzę teraz to to chyba z września 2022. A co jaki czas mniej więcej szukają?

Kadry

Witam, przyjmujemy zgłoszenia przez OLX. Zdarza się, że ogłoszenia wygasają :-) Zatrudniamy gdy mamy braki kadrowe, Zapraszam do złożenia oferty.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Faymonville Polska. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.

Rekrutują teraz spawaczy do przyuczenia, dajcie znać czy faktycznie wszystkiego cię firma nauczy, i od pierwszego dnia nie rzuci człowieka na głęboką wodę. Uprawnienia mam, ale właśnie z praktyką słabiej. Podali stawkę 30-44 zł brutto/h, myślicie że uda się chociaż wynegocjować te 40 na rękę, czy bez szans?

Kadry

Witam, oferta dla spawaczy do przyuczenia dedykowana jest do osób, które mają uprawnienia ale małe doświadczenie, lub mają wiedzę, ale jeszcze nie robili uprawnień. Zakres prac zależy od sytuacji Kandydata. Każdorazowo jest to omawiane na rozmowie kwalifikacyjnej. Stawka również jest uzależniona od umiejętności i zaangażowania. Zapraszamy do złożenia CV poprzez OLX.

Przemas

Dzień dobry czy oferta pracy na stanowisku lakiernik jest aktualna

@Przemas

Dzień dobry :-). Oferta dla lakiernika jest aktualna. Zapraszamy do aplikowania przez portal na OLX.

Kk

Witam czy oferta pracy jako spawacz do przyuczenia jest nadal aktualna ?

@Kk

Dzień dobry, aktualne oferty pracy znajdują się na portalu OLX. Zachęcamy do składania CV.

Czy w Faymonville Polska zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Widzę ze jest możliwość wyjazdów do Luksemburga. Poszukiwany jest elektromechanik. Jak odbywa się transport? Jest wynajętym busem ? Ile trwa taka podróż? A co ze zjazdami do polski ? Co ile? No i przede wszystkim na ile? Polecacie prace zagranicą czy lepiej przyjąć się do polski?

Tomasz

Pojedziesz busem czas dojazdu 48 godzin potem zasuwasz jak (usunięte przez administratora) na plantacji

@Tomasz

Aż tak ciężka praca? Jak porównujesz do plantacji to pracuje się więcej niż 8 godzin? Ty wyjeżdżałeś? Jak z warunkami mieszkaniowym? Standard ok?

Sewcio

Witam chciałbym się dowiedzieć cos więcej o stanowisku malarz piaskarz.oosiadam ponad dwudziesto letnie doświadczenie w tym zawodzie.posiadam również umiejętności kładzenia metalizacji elektrycznej jak i gazowej.jakie są oferowane zarobki na tym stonawisku.

@Sewcio

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie nasza firmą. Zarobki uzależnione są zarówno od umiejętności jak i zaangażowania pracownika. Aktualne widełki są podane w ogłoszeniu na OLX. Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Dzień dobry :) Zauważyłam, że firma rekrutuje bardzo dużą ilości pracowników, ale chyba nie ma żadnych ofert pracy do ich działu rekrutacji? Mocno interesowałoby mnie takie stanowisko w dziale hr lub jako koordynator. Języki znam — niemiecki biegle :) Doświadczenie również mam. Czy ktoś pracuje w firmie i wie, czy nie potrzebują kogoś do pracy? Polecacie się tu przyjąć? Jak widełki, atmosfera, benefity?

Kadry

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Aktualnie nie prowadzimy naboru do działu rekrutacji. Wszystkie nasze ogłoszenia dostępne są na portalu OLX razem z informacją o stawkach i benefitach.

Edyta

Cytuję z www: Niezależnie od tego, czy chodzi o rzemiosło, technologię, czy administrację - regularnie poszukujemy pracowników z szerokiej gamy profili zawodowych. Ale oferty są na stanowiska nieadministracyjne. Czy w ramach tej regularności będzie nabór do biura w marcu? Jak tu wygląda stawka na początek i czy jest taki egzamin, jak w przypadku lakiernika czy CNC?

@Edyta

dzień dobry, obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko Inżyniera Procesu. jeśli jest Pani zainteresowana prosimy o kontakt telefoniczny lub email. pozdrawiam

Albik
@Kadry

Jeśli chodzi o rekrutacje to mógłbym się dowiedzieć jak przebiega? Już na pierwszym spotkaniu są omawiane warunki i wiadomo o wyniku czy trzeba przejść kilka etapów? Feedback jest po jakim czasie?

@Albik

Dzień dobry, staramy się aby rekrutacja w naszej firmie była możliwie krótka. Po złożeniu CV oddzwaniamy do wybranych Kandydatów. Po wstępnej rozmowie telefonicznej zapraszamy na spotkanie. Warunki i możliwości rozwoju również omawiane są na spotkaniu. Najczęściej po jednej rozmowie podejmowana jest decyzja o zatrudnieniu. Staramy się, aby Kandydat otrzymał informację zwrotną możliwie szybko, najczęściej w ciągu kilku dni.

Krzysiek
@Pracodawca

Można prosić jakiś kontakt do Państwa w sprawie rekrutacji?

@Krzysiek

Dzień dobry, dane kontaktowe podane są na stronie OLX. Można dzwonić pod numer stacjonarny 91 4023701 lub komórkowy 797027209.

Dzień dobry, staramy się aby proces rekrutacyjny był możliwie krótki. Rozmowa rekrutacyjna jest uzależniona od stanowiska, na które prowadzony jest nabór. Najczęściej po krótkiej rozmowie telefonicznej Kandydat zapraszany jest do siedziby Firmy na spotkanie kwalifikacyjne. Jeśli obie strony nadal są zainteresowane zapada decyzja o zatrudnieniu. Kadry FAYMONVILLE

@Pracodawca

Dzień dobry, a czy podczas procesu można poznać bardziej firmę, porozmawiać z pracownikami? Chciałbym jeszcze zapytać, czy wszystkie oferty na stronie firmy są aktualne?:) Głównie chodzi mi o operatora. Pozdrawiam.

Dzień dobry, wszystkie oferty są aktualne. W związku z rozwojem naszej firmy sukcesywnie powiększamy zespół. Jak najbardziej w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej istnieje możliwość zobaczenia stanowiska pracy. Informujemy, że w trakcie rekrutacji oddzwaniamy do osób, które spełniają wymagania stawiane w ogłoszeniu. Zapraszamy do złożenia CV. Kadry

@Pracodawca

Szybko dostaje się feedback po rozmowie kwalifikacyjnej? Czy do razu już na spotkaniu zapada decyzja i wiadomo czy jest się przyjętym? Każdy dostaje jakąś informacje zwrotną nawet jak jest negatywna?

Kadry

Ja mam pytanie odnośnie tej premii, o której piszą na stronie. Ponoć można dostać 630 zł brutto/miesiąc, czy do tego liczy się frekwencja? Czy można wziąć urlop i się i tak ją dostanie. Tak czytam ofertę dla operatora maszyn CNC i jest tam wzmianka o nadgodzinach. One są tylko dla chętnych czy obowiązkowe? Można dodatkowo tak zarobić czy się odbiera godziny po prostu potem?

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Premia miesięczna jest premią uznaniową, szczegóły przekazujemy na rozmowie rekrutacyjnej. Nadgodziny są możliwe dla osób chętnych, oczywiście każda godzina pracy jest rozliczana zgodnie z kodeksem pracy. Zapraszamy do złożenia CV.

Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny na stanowisko Piaskarz w firmie Faymonville Polska? Jak oceniacie jego przebieg?

Kadry

dzień dobry, z reguły jest to proces jednoetapowy. po wstępnej rozmowie z kandydatem, podczas tego samego spotkania prezentujemy mu stanowisko pracy, weryfikujemy umiejętności praktyczne i prezentujemy warunki jakie możemy zaproponować na takim stanowisku. jeśli nawet końcowa decyzja dot. zatrudnienia nie jest przekazana na tym etapie, to jest ona komunikowana telefonicznie lub emailem w okresie maksymalnie 1 tygodnia od spotkania. pozdrawiamy

Przemysław
@Kadry

Czyli każdy dostaje feedback? Nawet osoby które się nie dostały? To zwykle jest sucha regułka czy wyszczególniane są powody odrzucenia kandydatury i co warto poprawić?

Alicja
@Kadry

No to fajnie ze jest odpowiedź mimo wszystko. Czy po takim jednodniowym procesie jesteście w stanie już okresie czy dana osoba się nadaje?

Lakiernik
@Kadry

To jak jestem doświadczonym lakiernikiem 10 lat malowałem na mokro mam doświadczenie to nie dostanę poczotkowej stawki takiej jak w ogłoszeniu? Przecierz jest napisane OD 37zl to chyba tyle powinno być a nie na początek 25zl i maluj

@Lakiernik

dzień dobry, jeśli jest Pan doświadczonym lakiernikiem, z umiejętnościami potwierdzonymi podczas spotkania i testów, możemy Panu zaproponować już na wstępie stawkę w granicach 35-37 zł. szczegóły ustalane są za każdym razem na spotkaniu rekrutacyjnym. pozdrawiamy i zapraszamy na spotkanie dział Kadr

Maniek suwnicowy i sztaplarz

Pytanko czy jako doświadczony suwnicowy i sztaplarz dostane te 36 brutto na godzine i premie 630 brutto? Jak z nadgodzinami i sobotami jak płatne i czy wogóle są?

@Maniek suwnicowy i sztaplarz

Zapomnij że tyle dostaniesz co najwyżej reprymendę że za wolno zasuwasz

@Maniek suwnicowy i sztaplarz

dzień dobry, jeśli chodzi o stawkę początkową, to uzależniona jest ona od zweryfikowanego praktycznego doświadczenia. Realnie kandydat ma szansę uzyskać podaną stawkę, w ciągu kilku miesięcy, jeśli w tym czasie wykaże się umiejętnościami praktycznymi z zakresu wykonywanych obowiązków, jak również zaangażowaniem w swoją pracę. dodatek 630 zł przysługuje od pierwszego miesiąca pracy. pozdrawiam

Marzena
@Tomasz

Oj to chyba atmosfera nie jest za ciekawa? ;) Macie za dużo pracy i stąd to poganianie czy o co chodzi? I ile faktycznie można zarobić na początek skoro mówisz, że nie aż tyle?

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Faymonville Polska odbywa się w siedzibie firmy?

Kadry

dzień dobry, tak, rozmowy kwalifikacyjne przeprowadzamy jedynie w naszej siedzibie w Łozienicy k. Goleniowa. pozdrawiam

Iza
@Kadry

No a ilu etapowa jest ta rekrutacja jeśli można wiedzieć? Jest możliwość pracy zdalnej?

@Iza

Tak zdalnie można spawać kręcić śruby malowac

@Tomasz

To raczej nie, ale pracowników biurowych to chyba macie? ;) w zasadzie jak dużo ich tu obecne jest zatrudnionych, wiadomo?

jak wygląda atmosfera na dziale wyposażenie końcowe naczep ?

@Kandydat

Poganiają i tylko dawaj dawaj

@Tomasz

Serio aż tak? A jak to wpływa później na efektywność? Jak ludzi tu później oceniają i rozliczają z wyników, robią to?

Czy możliwa jest praca zdalna w firmie Faymonville Polska w przypadku pracy jako Help Desk?

Kadry

dzień dobry, nie, miejscem pracy osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie nasz zakład w Łozienicy k/Goleniowa. pozdrawiam

Golex

Nie, absolutnie nie zgadzają sie na pracę zdalną nikogo.

Antoni
@Golex

Czemu niby? A hybrydowa chociaż wchodzi w grę?

Łozienica gm. Goleniów to dobre miejsce dla osób szukających pracy jako Help Desk? Co powiecie o pracy w firmie Faymonville Polska?

Tomasz

(usunięte przez administratora) i metr mułu.omijac szerokim łukiem najgorsza firma w jakiej pracowałem

Małgorzata

Dlaczego najgorsza ?

Zostaw merytoryczną opinię o Faymonville Polska - Łozienica

• Jak się pracuje w Faymonville Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Faymonville Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Faymonville Polska?

Faymonville Polska
  • Prosta 4