Opinie o Terranova w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Terranova. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Terranova o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Terranova w Warszawa

kis

Dawno powinni zwolnić manager(usunięte przez administratora) Dawno wypaliła się zawodowo i nie ma nowych pomysłów....może jakieś nowe świeże spojrzenie by się przydało???szczególnie w centrum wawy....nuda....

Sundew

Moi drodzy, bez przesady! Pracuję w Terranovie już prawie 3 lata i z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć,że jest w porządku. Na pewno o niebo lepiej niż w Reserved (tam wytrzymałam raptem miesiąc). Owszem, zapiernicz jest momentami nieziemski, ale idzie się do tego przyzwyczaić i dostosować do rytmu pracy. No chyba,że mowa o dziewczątkach, co to chcą dostawać wypłatę za samą obecność i dobry wygląd i co to przez miesiąc nie potrafią ogarnąć, jak się skałada spodnie albo co na jakim wieszaku wisi :P Ja na swoją kierowniczkę narzekać nie mogę. Studiuję dziennie i grafik mam ustawiany tak,żeby i studia ogarnąć i zarobić na życie. Koleżanki z pracy też są bardzo w porządku:) przez taki kawał czasu można się naprawdę zżyć, a wspólna niedola (czyt. wyprzedaże) zbliża jeszcze bardziej. Minusami pracy są: niskie wynagrodzenie (najniższa krajowa), zerowy socjal (nie liczcie na jakikolwiek program motywacyjny oprócz skromnej premii, na kartę multisportu czekamy chyba od 1,5 roku i nic...), słabe szanse rozwoju (chyba musiałby ktoś umrzeć, żeby można było awansować poza sklep). Podsumowując: praca lepsza niż w sklepach podlegających pod LPP (House, Cropp, Reserved, Sinsay), ale gorsza od marek Inditexu (Bershka, Stradivarius, Zara, Pull&Bear), bo tam mają wyższą stawkę i niezły socjal.

justyska
@Sundew

hmm to powiedz ile masz na godzinę? bo w lpp jest 7.40, czy w terranovie jest wiecej? w zarze 10.20 :)

anonimek

Muszę zgodzić się z większością negatywnych opinii. Bardzo dużym minusem jest sposób traktowania osób pracujących w tej firmie. Co byś nie zrobiła/zrobił to i tak jest źle.(usunięte przez administratora). Brak szacunku do pracowników zarówno ze strony zarządu jak i poszczególnych kierowników.

Sweetnuthin'

Praca w terranovie jest wyczerpująca! Pracujesz po 12-14h, jeśli wcześniej nie zwiejesz i masz 30 minut przerwy (usunięte przez administratora) w porownaniu z innymi sklepami odzieżowymi! Kierowniczki nieprzyjemne, wspolpracowniczki-takze, robia wyzej niz maja. I najgorsze-pracuja same laski, wiec atmosfera z tego tytułu już niezdrowa. Nie polecam.

kiss
@Sweetnuthin'

Swięta prawda!!!!(usunięte przez administratora) Ale myślę też, że w takim sklepie, gdzie jest niewolnicza praca fizyczna pracują niezbyt inteligentni ludzie...więc o kulturze trudno w tym przypadku rozmawiać...., bo kto normalny i inteligentny- choć trochę- by się na to godził?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Terranova.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
no name

Jak ktoś ma podejście lenia do pracy to się nie dziwie że jest wszystko na "NIE " . Jeżeli pracujesz 12 h to wtedy masz więcej wolnego w tygodniu ( więc lepiej przyjść 3-4 razy na 12 h niż dziennie na 8). Na 3/4 etatu masz prawie 1400 zł plus premie i możesz sobie dorobić do pełnego etatu, zniżka to 50 % . A atmosfera zalezy od personelu w sklepie.

k

na dzień dzisiejszy najniższa krajowa.1200 netto i do widzenia

ona

Nie wiem komu podoba się takie tyranie cały dzięn na nogach , w okropnej atmosferze terroru? Nic tam się nie zmieniło i nie zmieni...brak szacunku dla pracownika, wyzysk.

Kizia

A mi się podobało - fakt trzeba dużo pracować, ale jak komuś się nie chce, czy kupuje tylko nowe dżinsy co tydzień, to nic dziwnego, że się nie podoba!

gosc

Pracować trzeba umieć a nie obijać się. Jeśli komuś przeszkadza praca i związane z nią obowiązki, to po co się przyjmuje do pracy? Co do zarobków to są rzeczywiście ŚMIECIOWE i ŚMIESZNE, ale jaka firma ( TERRANOVA ogólnie ), to i takie zarobki. Góra jest najgorsza, zwłaszcza niektóre REGIONALNE tytułujące się dyrektorkami ( ....mój mąż, jest z zawodu dyrektorem.....cyt. za Bareją ) Dać ludziom podwyżki, na normalnych zasadach, zwolnić niektóre przyczepione do stanowiska ( tzw. kamienne zadki ) i może w tej wyzyskującej pracowników firmie będzie ok.

Jupiter

praca non stop na nogach... 10 godzin pracy i 20 minut przerwy. nie polecam. zarobki kompletnie nieadekwatne do wykonywanej pracy.

Pipa

Praca fizyczna nie jest taka wyczerpująca. Bardziej psychicznie jesteś zdołowana. Napewno w sklepie w Jankach. Kierowniczka jest okropna. Jeszcze nigdy nie spotkałam się z taką osobą jak ona. Nie ma szcunku do nikogo oprucz siebie. Wykorzystuje jak może. Nie ma skrupułów i mówi do swojego pracownika jaki jest beznadziejny. Dziewczyny uwaga nie dajcie się zwieść. Nie ma żadnych rabatów na ubrania nie wypłacają wam całej kwoty prcujesz dłużej niż 12 godzin dziennie to za reszte ci nie zapłacą. Niech to będzie dla was przestroga.

Pracowałam tam 2 lata. Praca bez przyszłości, traktują pracownika jak śmiecia .pracuje się czasem 3-4 dni pod rząd.Oni mają gdzieś prawo pracy!!!!!!!!!!!!!!!Wieczne pretensje o wszystko...kierowniczki...szkoda pisać. Jak już nie masz siły pracować to porostu wylatujesz. Nie traćcie czasu na tą firmę

umowa zlecenie, 1200zł na ręke, nie polecam

Udaj się na Dworkową na dzrwiach wisi plakat z adresem email ja byłam wczoraj ale go nie pamiętam .Też myślałam żeby wysłać Cv ale po godzinie spędzonej w sklepie i patrzeniu jak wiele dziewczyn z personelu cały czas coś robi zapieprz , darowałam sobie , bo pewnie dają z 1200zł więc trochę lipa.

anitka

bardzo chciałabym się dostać do pracy w terranovie na ul. dworkowej . Może mi ktoś doradzić jak w ogóle starać się o przyjęcie do pracy? nie mogę znaleźć strony terranowy

hkjh

fakt czasami kierowniczki potrafią wkurzyć ale tak naprawdę coś za coś - mtrzeba popracować dłużej i się przemęczyć ale można iść na układy - nie możesz przyjśc to albo się zamieniasz albo mówisz wcześniej i nie ma problemu, chcesz dorobić - dopóki jesteś na umowę zlecenie mówisz i spokojnie cię wstawią w grafik...

bomba

Ja pracuje w terranowie 2 lata jako kasjer-sprzedawca. wiadomo ciężko jest bo motłoch prezychodzi i nic nie potrafi uszanować . zarabiam 1700 netto pracuje w arkadii ludzie spoko:) spotykamy się po pracy. Fakt praca po 12 godzin czasami 2 dni pod rząd, duża rotacja.

aneczka

na czym polega wasza praca? czy tylko układacie ciuszki ,sprzedajcie za kasą czy wychodzicie też do klienta?

ja z tej pracy jestem zadowolona i kirowniczki są super kto tym ludziom głupot nagadał

To w takim razie[usunięte przez admina] i się nauczy szacunku do pracowników. Boże jak ja nie nawidzę takich ludzi.

Zostaw merytoryczną opinię o Terranova - Warszawa

• Jak się pracuje w Terranova?

Zobacz opinie na temat firmy Terranova tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Terranova