Opinie o Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o. w Opole

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o. w Opole

Marcelo

Siema chłopaki.Chcealem dowiedzieć jaki są reale stawki na tą chwilą Polbau? Bo mam jechać 24 02 2021 do Monachium. I warunki mieszkaniowe? Dzięki i pozdrawiam wszyscy!

mickiewicz
@Marcelo

tez mam jechac wtedy do monachium jako zbrojarz.....nic nie wiem jaka stawka itd

@mickiewicz

Zaraz, zaraz... Mas zjechać do roboty, a nie uzgodniłeś jeszcze stawki z pracodawcą? Śmieszne :D.

@Marcelo

Dostaniesz rolkę papieru na tydzień. Dużo patoli i alkoholików. W robocie będziesz dymał za starych cwaniaków a kasa trochę lepsza jak w Polsce jak niedzielę zaliczysz w robocie

Operatorek
@Marcelo

Siema panowie , zastanawiam się nad wyjazdem z Polbau jako operator żurawia . Czy ktoś jest mi w stanie napisać jak naprawdę tam jest , czy jest sens się tam pchać . Czy naprawdę mają takie źle warunki ? Tylko proszę was o normalne odpowiedzi , dla normalnych z góry dzięki . Pozdro

dymitr

rzeczywiscie jest zle bylem ogladalem warunki a nawet z kierownicwem rozmawialem placa nie wiele to fakt przebywam w Monachium i chcialem sie tam dostac poraszka ...kierownik jak by mial okres nawet nie umie rozmawiac normalnie tylko jak rodem z PRL ... wyczulem ze boja sie kogos kto zna niemiecki .... nie polecam ...

@dymitr

poraSZka :D W rzeczy samej.

Marko

Witam mam zacząć pracę w POLBAU i chciałem się dowiedzieć jak jest z tą pracą jakie warunki i ile się dostaje na rękę jak mam mieć 13.50 brutto

Zrezygnowany
@Marko

Witam, po rozmowie z Panią z agencji nic nie można dowiedzieć się o tej pracy ona nie wie jakie zarobki, nie wie po ile sie pracuje, nie wie jakie warunki zakwaterowania... dosłownie nie wie nic prócz tego, że jest robota. Z tego co sam sie zorientowałem jeśli wybiera sie Pan na pomagiera to ostrzegam, że nim Pan nie pozostanie ponieważ oni ściągają ludzi by "szkolić" na cieśli na stronie PolBau jest to również napisane, dodatkowo 32h teorii po pracy w week. w umowie będzie miał Pan ujęte "Pomocnik budowlany" ale będzie Pan uczestniczył w jakiejś szopce o której nie zostanie poinformowany. Przeczytałem tu prawie wszystkie opinie i 90% jest negatywnych m.in. o alkoholizmie na hotelu, o bijatykach, o tym że "majstry" od 7 boleści wręcz prześladuja osoby, które nie mają wielkiego doświadczenia, że warunki są straszne jakieś karaluchy etc. Ja na podstawie lekceważacego podejścia Pani z agencji i opinii ludzi zrezygnowałem z tej oferty. W dalszych komentarzach pisał ktoś, że tę ubranie wcale nie jest darmowe i że wypłata na czysto wychodzi przy dobrych wiatrach około 5tys. Nie byłem tam w pracy ale nie polecam, ludzie odpowiedzialni za rekrutacje lekceważa od samego początku, dla agencji nie liczy się przyszły pracownik, liczy się ilość przyjętych ludzi z których będą ściągać prowizje ;) Zastanów się bracie, gdyby wszystko było cacy nie wysilałbym się o tej godzinie by pisać ten komentarz.. Z góry przepraszam za błędy, jest po 12 i piszę na komórce więc mogło coś się przekręcić.

Grzesiek
@Zrezygnowany

Masz rację. Może ktoś nie nabierze się. Na to coś. Ludzie chrońcie się od tej firmy. W razmowie telefonicznej takiego chamskiego podejścia jeszcze nie widział do obcokrajowciew Choć jestem Litwinem I mam polskie obywatelstwo. A co mówić o ukraincach i innych. Traktowanie jak bydło???? . Jeżeli ktoś chce sprzedać na własną skórze. To niech spróbuję.

@Zrezygnowany

A czy nie lepiej po prostu zadzwonić do firmy i zapytać o szczegóły ? A agencję zostawić na boku. O ile wiem, to kierownik zatrudnienia udostępnia numer swojej komórki i odpowiada na wszystkie pytania.

Andrzejek
@Zrezygnowany

PIĘĆ TYSIĘCY EURO?!?! No to Panie! Jedziemy tam!

@Zrezygnowany

Marko, dzięki że zrezygnowałeś, bo fachman z Ciebie był b. kiepski. Nic nie robić to możesz w Polsce a tam trzeba zasuwać.

Robert
@Zrezygnowany

Robiłem w Polbau 8 lat. Majstry nie ucza nowych a nauki jest niewiele wiec jak ich naucza to co sami beda robic? Oni potrzebują niedorozwinietych pułgłówków

Czesio
@Robert

No to TY pasujesz ideanie pUłgłówku :D.

normalny66
@Marko

przy 13.50 brutto to sie nie oplaca w Niemczech robic. W ogole czy was po..o jechac do pracy do DE za te 1000zł wiecej jak w kraju??? ;/

Danuta
@Zrezygnowany

Wiem , ze moja skromna odpowiedx to jak " musztarda po obiedzie" , ale jakos tak mi sie przykro zrobiło, ze ludzie w tym wypadku Panie z agencji sa jak sniete ryby. Juz taki ten swiat obojetny, ze nawet profesjonalne od serca opisanie sytuacji graniczy z cudem. Mogę sobie wyobrazic ile dylematów maja osoby , które chca sie zatrudnic i czytaja te powyrywane opinie często zupełnie zniesmaczonych pracowników i nie moga znaleźć rzetelnej opinii. ja nieskromnie powiem obserwuje to co sie dzieje w temacie POLBAU dzieki mojemu partnerowi , ktory tu pracuje. Przepraszam jak Kogos w tym momencie obraże, ale zaznacze , ze mój partner nie pije i nie pali. Niby nie ma znaczenia. Niby kazdy ma prawo robic co mu sie rzewnie podoba po pracy. Ja powiem tak. Niby tak. W praktyce wyglada tak , ze wolny czas wyglada.........Pieniążki topnieją, Baby zniesmaczone opieprzają, obrazaja się, chłop viceversa też urazony, kierownicy majstry straszą ,że beda latac z alkomatami. Chłopaki niby nie wymagajace swojskie , a jednak widzą , ze po calym dniu w skwarze na rusztowaniu wracają do kwatery , a tam nawet jednej baby nie ma co to by polatała na szmacie i trochę ogarnęła bajzel. Ile by wyniosły te apanaże takich sprzątaczek??? Mnie jako Ślązaczce to się w głowie nie mieści. I tak w kółko obie strony maja jakies żale. Ile pracowników zatrudni sie i kombinuje z \L-4??? Przeciez pierwszy miesiąc musi pracodawca bulić. Kasa chorych nie partycypuje. A układy pomiedzy chłopakami tam gdzie jest mój Facet całkiem poprawne, w porównaniu z innymi hotelami n.p. Rumunami, Serbami. Nie było zadnej bójki podczas \Jego pobytu. Reasumując. Tak to jest , ze Polacy dobrzy do pracy. Troche to deprymujace , smutne, ale z drugiej strony chyba to jest powód do dumy, ze te całe Niemcy bez Polskiego Murarza , Ciesli to nie umiałby sobie palcem trafic do .......... Ale chłopaki nie maja najczęściej nikogo kto by tam w kraju powtarzał, uswiadamiał, że : "ROBISZ DOBRĄ ROBOTĘ. JESTEM DUMNA/y Z CIEBIE bo nie jestes nierobem" Czy tylko ta kasa sie liczy??? I chyba dość z tymi filozofowaniem. ALE ZAPEWNIAM jest pewna grupa osób która docenia to ze Polscy budowlańcy wyrobili sobie taka renomę i są doceniani w Niemczech.

Tolek
@Marko

To firma (usunięte przez administratora). Weź ze sobą z 1000 euro żebyś pod mostem nie wylądował.

@Tolek

A jak weźmie 900 to wyląduje?

mickiewicz

czy firma polbau z opola odprowadza składki na soko-bau kase urlopową?

@mickiewicz

Nie

logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Góralek

Ponieważ dużo osób pyta o jakieś zdjęcia hotelu i jak tam wygląda jacy są pracownicy. (usunięte przez administratora) Trzeba robić pracować

Mieszkała

Firma płaci na czas. Nie czytajcie tych tu idiotów co tam pracują. Firma solidna i potrzebuje robotnikow do wszystkiego. stawki od 10euro netto

Mateusz

To Polska czy niemiecka firma?

@Mateusz

Polska, ale że głównie w DE robią, to taka nazwa, a nie inna.

hmmmmm

Zaaplikowałem do firmy , dziwna sprawa , ja mam do nich dzwonić , telefony głuche. Kwestionariusz osoby , rubryka wyznanie , data ślubu , niemiecki numer podatkowy ??? Praca ogłaszana jako w Polsce ,i zaświadczenie A-1 kombinacje z podatkami i u ubezpieczeniami , dopłata z własnej kieszeni. NIE APLIKUJCIE , FIRMA KANT , BĘDZIECIE TYLKO MIELI PROBLEMY!!!!

Mamut

Brałeś coś?

Frog
@hmmmmm

Tak to jest, jak surrowizna aplikuje na eksport.

@hmmmmm

hmmmmmm byłem ,widziałem ,pracowałem i było dobrze,trzeba spróbować a potem mówić,ja tam przepracowałem od 2011 do 2017 i dobrze było wiadomo niekiedy się narzekało ale to z nudów,poważnie jest oki,przy okazji pozdrowionka dla wszystkich,w mainz,i całym Polbau

@hmmmmm

Oho, ktoś nigdy nie był na exporcie. Uwaga! JESTĘ EXPERTĘ! 1)Telefon nie jest głuchy. 2)Kwestionariusz osobOWy - oczywiście, że musisz podać dane. 3)Wyznanie: a widzisz kolego, bo w Niemcech odprowadza się podatek na KOŚCIÓŁ. Tak, tak, tam (usunięte przez administratora) jest większa niż w Polsce. Więc masz dwie opcje: A) wpisujesz prawdę-katolik i jest biedniejszy o ~150E na rok. B)wpisujesz ATEISTA, a wtedy siara na Orawie jak się proboszcz dowie :D. 4)Data ślubu - jak wyżej: kawalerowie płacą wyższe stawki podatkowe. Więc jak chcesz lepiej zarabiać, to się szybko chajtaj! (nie, nie rób tego, nie warto). 5)No jak juz pracowałeś w Dojczlandzie to masz numer, więc podajesz. Polbau w 95% ma kontrakty w Niemczech i tam wysyła ludzi. Nie masz? Założą Ci. Ile masz lat? 16?

@hmmmmm

A1 jest potrzebne do pracy zagranicą oczywiście. Kij wie gdzie Cię Polbau wyśle (PL czy DE), więc profilaktycznie przygotowują A1. Piszesz "firma kant", "kombinacja", a dopiero zaaplikowałeś, nawet nie do końca, bo się dodzwonić nie potrafisz, więc daj spokój, nie trać naszego czasu, bo bzdury wypisujesz.

@ExPolbauek

No to już jest szczyt szczytów: żeby usunąć słowo (usunięte przez administratora) (eM A F I A), to już przesada. Co to? Portal Ojca Rydzyka? Czarna (black) MAFJA. Nieźle...

Sebix
@hmmmmm

Daj sobie spokój z polbauem. Takiego melepetę jak Ty będą kantować. Szkoda mi Ciebie.

danuta
@ExPolbauek

Drobny szczegól jak sie zaznaczy w rubryce "glaube" " katolisch" to sie jest do tyłu nie 150 euro na trok ale około 720 euro. A to chyba juz jest znaczne. A farożowi na Orawie to mówi sie prawdę. Zaznaczyłem "niewierzący" bo nie mam zamiaru moimi cięzko zarobionymi pieniązkami karmic wszystkich niemieckich i gosciowych caritasowców co to pod kosciołem wystawiają łapy. A tutaj proszę bardzo ksiedzu Proboszczowi przynoszee częśc z tych euro , żeby nasz Polski kościól piękniał . I tyle w temacie.

Anonim dalej tam będący

Piszę tam z polecenia osoby która tam dalej pracuje i czeka na emeryturę. Prezes - wydaje mu się być gwiazdą. Posiadłości, pieniądzy full a najniższe wynagrodzenie. Bardzo dużo przekształceń na współpracę B2B by potem znajomki mogli wyciągać większą kasę a pracownicy etatowi robią najgorszy szajs jaki zostaje. Polbau nie ma już tyle do budowy co kiedyś, teraz kolega robi stronę, inny kolega to na emeryturze kierownik który ma gdzieś pracę a nowy musi robić na narzędziach z lat 70. Nie ma szkoleń, certyfikatów a ostatnio nie przedłużają już umów tym co mieli czasowe (bo dawali na 10 lat, potem jak mieli max 3 to na dziś już nie przedłużą). Mówię z perspektywy Opola, z perspektywy zagranicy to jest też źle bo nie mają wyższych dochodów niż etatowi na starszych umowach (są teraz ekstra wyzyskiwani). Ostatnie podwyżki były raz i to wszystko. Jeszcze info: dobre rzeczy który mają wartość idą do kierowników :) Tak jak wszystko. A prezes ma tyle już lat i tyle kasy że tylko czekać aż się firma rozpadnie.

Heheszek
@Anonim dalej tam będący

"Prezes - wydaje mu się być gwiazdą. Posiadłości, pieniądzy full a najniższe wynagrodzenie." Czyli rozumiem, że imć szanowny Pan Prezes ma "posiadłości i pieniędzy full", ale równocześnie "najniższe wynagrodzenie". Patrz jaki skromny człowiek. Dalej tego bełkotu już nie miałem sił czytać.

Operator

Znalazłem ogłoszenie operatora Żurawia samochodowego na jakich żurawiach tam pracują operatorzy.

Dźwig owy

Na start 15.20 + dodatek 2.5 euro do każdej godziny

Gruby
@Operator

Ogłoszenie na operatora wieżówek już z pół roku wisi - to chyba o czymś świadczy. Wysłałem CV we wrześniu 2019, odpisali na meila w formie: bierzemy Cię, tu masz badania i wypisuj kwity, bez żadnej rozmowy, negocjacji cen, rodzaju zatrudnienia... Osobiście dzwoniłem i lekko przejęzyczyłem się przy nazwisku dyrektora, który to już tym faktem był tak zniesmaczony, że oznajmił iż "i tak już kogoś mają na to miejsce". Jak widać, niekoniecznie. Sami nie byli lepsi, przeinaczyli moje nazwisko na skierowaniu na badania. Jak spotykam się z hipokryzją na szczeblu dyrektorskim, to nie wiem jak tragicznie musi być z kierownikami i majstrami.

@Gruby

Niech zgadne, powiedziales wisniewski zamiast wasniowski czy cos, no nie tez tak mialem

Dzidek
@Gruby

Witam. Sam sobie odpowiedziales na pytanie. Jezeli caly czas potrzebuja operatorow I pracownikow no to cos musi byc nie tak. Pozdrawiam

@Operator

"Znalazłem ogłoszenie operatora Żurawia samochodowego" To miło, że znalazłeś ogłoszenie operatora żurawia samochodowego. A o czym było to ogłoszenie? Co Pan Operator Żurawia Samochodowego ogłaszał?

@Gruby

A dlaczego gościu nie napiszesz, że zażyczyłeś sobie jednoosobowego pokoju ? Jak już piszesz to pisz wszystko.

Miecio
@czarny1313

Bo nie lubi jak mu ktoś chrapie za uchem albo (usunięte przez administratora) urządza? Może jest introwertykiem? Też bym "życzył" sobie jednoosbowoy pokój, to chyba normalne, nie? A nie żeby się z bandą spoconych pijusów użerać zamiast spokojnie po robocie odpocząć. To chyba normalne, nie? Czy to aż takie "ekstrawaganckie" wymagania?

@Miecio

I oczywiście wszędzie Szanowny Pan dostaje apartament ! Gratuluję.

@czarny1313

A i owszem :] Się wymaga = się ma! Nie będę z patusami na kwadracie się użerał.

jejcia
@Operator

Jezdzi to tylko rodzina a jak ktos potrzebuje cos sobie podwiez to se bierze widlaka czy seneboga. Dostaniesz obcazki i bedziesz druty krecil albo wmlotek i na sciany. Wiesz udt to ma co drugi ż1, ż2, 1wjo, ze o p1 nawet nie wspomne. (usunięte przez administratora)

Dark
@jejcia

Witam. Rozumiem że pracujesz bądź pracowałeś w tej firmie. Powiem Ci że nie daje wiary w te wszystkie negatywne opinie. Pracowałem nie raz w firmie obsmarowanej na necie a prawda była zupełnie inna. A odnośnie zakwaterowania bo to mnie obchodzi najbardziej to masz może jakieś zdjęcia tych pokoi ?? Z chęcią zobaczę...

Gosc

Ktos cos wie czy maja przyjecia do pracy najlepiej na miejscu i cos na temat tej firmy

Bolec
@Gosc

Proponuję zadzwonić do firmy tam Ci wszystko wyjaśnia i odpowiedzą.

Istnieje jeszcze ta beznadziejna złodziejska firma? :) Czy już to jest historia

@1234

Witam. Oferują mi tam 17 euro na godz? Jest sens tam iść do pracy jako ciesla murarz.? Nie znam tej firmy a bardzo słodko przez tel zachęca jakąś kobieta z Wrocławia. Proszę o pomoc

@Michał

Czemu się nas pytasz czy Ci tam oferują 17 euro na godz.? Przecież to Tobie oferują, nie nam, więc o co chodzi? Poza tym firma jest w Opolu, a nie we Wrocławiu

@1234

Sam jesteś beznadziejny

Dzidek
@Michał

Witam 17 euro? Spoko stawka tylko to jest stawka brutto. Aha oczywiście jeszcze odlicz sobie mieszkania no i wtedy wyjdzie Ci że szału nie ma. Wszystko ładnie opisują a potem wszystko wychodzi jak na dłoni. Praca jak praca trzeba pracować ale z tymi stawkami to jest lipa. Pozdrawiam

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o.?

czarny1313

A może rozszerz to pytanie bo nie bardzo rozumiem .

Kamil

@Dźwig owy a jakie są wymagania przy rekrutacji? Powiedziałbyś jak się przygotować?

Macius z Klanu
@Kamil

Przynies wszystkie papierki i certyfikaty, swiadectwa pracy no i tyle... Powodzenia :]

Lukier

Witam, właśnie trafiłem na ogłoszenie polbau na pracownika ogólnobudowlanego zrobki 13,50- 18€ /h rozmawiałem już z kimś z firmy jednak martwi mnie że umowę miałbym podpisać na miejscu. To nie jest żadna wyjebka? Jak to tam wygląda? Dostanę umowę i taka kasę jak piszą? Zakwaterowanie serio takie złe?

@Lukier

Nie, spoko, umowe dostaniesz - tez tak mialem, ze podpisuje sie ma miejscu, Zwyczajnie chca miec pewnosc, ze sie pojawisz TRZEZWY :D. A co do zakwterowania, to wcale nie jest tak zle. Kasa spoko, zarcie spoko, robota jak kazda inna.

Zbyszek
@Lukier

Nie przyjezdzaj. Nikt cie tu nie chce.

Paulina
@PANdrzejek

A stawki, o których pisał @Lukier są prawdziwe? Może wolno sobie znaleźć kwaterę na własną rękę, jeśli ta Polbau okaże się nie ok? Pytanie, czy Cię na to stać.

pawel
@Lukier

hejka zapytujesz się powiem ci tak ja pojechałem tam na 3 miesiące też tu czytałem i miałem nie jechać,watpliwości itp jak zaczniesz czytać tutaj .jedż zobacz a jak co zawsze możesz wrócić i ja przepracowałem chyba 8 lat a miałem po 3 miesiącach wracać na początku zawsze jest jak jest rozeznasz się w pracy będziesz pracował to i kasa idzie do góry wszędzie tak jest nie słuchaj nikogo po prostu masz ochotę jedż pracuj a jak co to wracaj w każdej robocie jedni narzekają drudzy chwalą ,a ci co pracują tam lata to oni ci powiedzą że hujowinka jest mieszkanie jest dowóz jest do pracy jest dobrze a luksusów na chotelu nie ma ale to nie wczasy na majorce przepraszam za błędy i pozdrawiam polbaowców

Matka Boska
@pawel

O Matko Bosko, to chyba najdłuższe i najbardziej niepoprawne stylistyczne zdanie jakie w życiu czytałam. No, ale coż się dziwić.. 7/8 tutaj piszących to półanalfabeci, którzy za to doskonale umieją liczyć euronki i dni urlopu...

dla Matki Boskiej
@Matka Boska

hiiiheeee, specjalnie tak napisałem dla śmiechu, hiiiii

Ojciec Rydzyk
@dla Matki Boskiej

NO BEKA JAK CHOLERA! Niech ktoś zatrzyma te karuzelę śmiechu! HIIIII!

Macius z Klanu

A co zrobią za 10 euro?

Czy w Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o. są paczki/bony świąteczne?

Nie.

Ciekawy

Jak wyglądają warunki pracy dla młodych ludzi da się pracować czy ludzie po prostu "dojeżdzają"? I jak wygląda kwaterunek i płaca

Paweł Pawullon

W firmie podorabiali się i rządzom stare dziadki po 3 lata do emerytury. (usunięte przez administratora)Zarobki około 2000 euro na konto. Robota dla zniedołężnionych dziadków co im wszystko trzeba podawac (usunięte przez administratora) tyle ze nie sa w stanie chodzic !!!

Czesio
@Paweł Pawullon

Co robiOM? RZONDZOM? :D

Narciarz wieżowiec
@Paweł Pawullon

Hahaha ile xD

YYY
@Narciarz wieżowiec

No tak na oko to jakieś siedemnaście pięćdziesiąt

Czy jest ktoś, kto pojechał do pracy jako operator żurawia?

@Nowy

kolega jest jako operator żurawia.. Ale już nie może sie doczekać aż okres próbny minie bo nie chce pracować w tej firmie. Tak że sie zastanów czy to pomysł dobry by jechać i pracować w firmie z opola POLBAU

@123

No a czemu? Moze jakies obszerniejsze info, he? "Nie chce pracowac" to niech spada i nie zajmuje miejsca!

@Nowy

Czy po tej teori w wekeendy sa pozniej jakies sprawdziany jak to wyglada?

Nauczyciel
@Zainteresowany

Tak, piszemy kartkówki z teorII.

Polbau

Witam, czy ktoś może opisać warunki hotelowe w Stuttgarcie? Jest tam WiFi? Ilu osobowe pokoje? Pozdrawiam, wyjeżdżający w sobotę Polak. :)

Biały1212
@Polbau

Hotel jak hotel - wyrko, pralka kibel, w pokoju po 3 albo 4+karaluszki. Wifi nie ma, kup se karte. Powodzenia :/ Będziesz go potrzebował...

Pobiał
@Biały1212

Jaką kartę polecasz zakupić? Nigdy nie byłem w Niemczech

Ktoś
@Polbau

A skąd jedziesz? Też jadę w sobotę.

Piter
@Polbau

Witam. Mam nadzieje że już dotarłaś i trochę sie zorientowałeś w sytuacji.Ja też mam teraz jechać w sobotę .Odezwij sie proszę na macklaren@interia.pl to pogadamy.dzieki

????????
@Polbau

Kolega pojechał do pracy tam gdzie ty jedziesz i co?? Popracowal 2 tyg kazali jechać do domu załatwić dokumenty do ubezpieczenia i obiecali powrót do pracy 2 dni przed wyjazdem zadzwońil do biura kiedy wyślą mu bilet na autokar a tu co??? Zdziwienie bo Pan nigdzie nie jedzie bo juz nie potrzebują o co tu chodzi?? Jak oni ludzi traktują. I co kolkega prxed świętami został bez pracy wyleciał za nic nie pił do pracy chodził i go zwyczajnie zrobili w (usunięte przez administratora) obiecali powrót do pracy po załatwieniu spraw a tym czasem został bez pracy bo nagle nie ma miejsca. A z tego co wiem to przyjmują nadal i o co tu chodzi nie wiadomo ????????

@????????

z tego co wiem to takie podrygi firmy są ostateczne .. Firma powoli upada :D wymienię może dla nie wtajemniczonych Nie ma pracy na BON MAINZ za chwile padnie monachium.. Panie Radwańsk nie nadajesz sie pan na to stanowisko .. No chyba że likwidator firmy polbau .

@123

"FIRMA UPADA" slysze cyklicznie juz od 10 lat, a jakos jeszcze nie upadla. BON? No pewnie, ze nie ma pracy na BON, tu jest praca na ETAT :) BONA to mozesz miec na korniszona :D.

@????????

Panie Kadłubek czy Ty chcesz wrócić czy wolisz pluć na firmę ?

Piwosz
@Polbau

Normalny pracowniczy hotel. Pokoje po 5 albo 6osob. Tam gdzie sa karaluch sa tez obiady za 3 euro (obstrukcja po dłuższym spożywaniu pewna). W sobote zaraz po pracy często piją wódke a pózniej sie leją po twarzach. Średnia pracowników na hotelu 60 lat.

Luksus, kontenery 40ki xD

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 2 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o.