Opinie o Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o. w Opole

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o. w Opole

Weronika

@ElMacho wątek dotyczy firmy POLBAU i na niej się skupmy. Ogłoszenia o pracę znajdują się w zakładce praca, a nie tutaj. @paweł 6 lat pracy to dość długi staż. Twój komentarz i staż świadczyłby o tym, że byłeś zadowolony z pracy. Chyba była dobra atmosfera w pracy, skoro wspominasz kolegów?

@Weronika

raczej tak fajnie było raz lepiej raz gorzej ,ogółem fajnie ja zadowolony jestem, robi się co każą i jest subcio

@Weronika

mogę tu zostawić swój adres e-mail aby jak ktoś zechce mógł napisać do mnie pogadałbym

@Weronika

Pani @ Weroniko nie wiem podpisuję się czytelnie bo co tu ukrywać a ten adres chciałem zostawić /nie wiem czy można/ bo pogadałbym z znajomymi

Można, bardzo proszę.

@Weronika

dziękuję, fraczekpawelx2@interia.pl Gustek Szelachowski jakbyś tu był napisz ,nie mogę znaleść cię na Fb.Pozdrowionka dla wszystkich

Trolling is a art ;)

Staszek
@Paweł

Gustek siedzi w Norwegii jak chcesz to ci numer jego dam

@Staszek

prosiłbym cię i dziękuję też mam propozycję tam jechać ale niewiem jeszcze

@Staszek

jak nie chcesz tutaj wyślij na e-mail fraczekpawelx2@interia.pl to wyślij mi

@Wera

wera, czego sztuka ,o jaką sztukę chodzi

@Wera

Wera piszesz do mnie trolling co to jest, trolling to sztuka tak mam rozumować

Kulturka
@Paweł

Sztuka mięsa albo sztuka w teatrze.

@Paweł

Pawełku odpwiedz mi proszę na 2 pytania: 1) Ile masz lat? 2)Kiedy do Twojej wioski doprowadzono Internet? Wklep sobie w google gamoniku :D.

Staszek
@Paweł

A gdzie dokładnie masz opcję jechać?

paweł

Wera masz rację sorki

@paweł

Nie ma sprawy Panie Pawle ;)

Weronika

@czarny1313 nie jestem administratorką portalu, tylko moderatorem. To dwa różne stanowiska. I jest bardzo dużo ogłoszeń. @Prusakolep! oczywiście, że są inne zarobki w Polsce, a inne za granicami kraju, ale chyba lepiej jakąkolwiek mieć pracę niż żadną, prawda?

@Weronika

Sorki. Zasugerowałem się ElGrecko, bo tak chyba kiedyś się do Pani zwrócił. I było to chyba 10.12.2017 tyle tylko, że zdrobniale Pani Adminko.

paweł
@Weronika

Hejka wszystkim pozdrawiam cały POLBAU pracowników wraz z majstrami kierownikami robiłem tam do konca lipca 2017 roku od 2011,teraz odpoczywam ja jestem PAWEŁ FRĄCZEK odczyta ktoś znajomy odezwij się ps. mainz

paweł /cygan chyba tak mnie na
@Weronika

powie mi ktoś jakie są teraz zarobki naprawdę przecież to chyba nie tajemnica ,polecam nowym jak mają wybór majstra Tadka Gacka robiłem z nim i fajny gościu

paweł /cygan chyba tak mnie na

oczywiście nie ubliżając innym majstrom jak polecam majstra Tadka Gacka

Po rodzinie idzie dobrze

ElMacho
@Weronika

Admin czy Mod, jeden kij, fajna fucha. Pani Weroniko: macie wakaty w goworku? Po tych wszystkich przebojach z Polbaukiem chetnie bym sie przebranozowil.

@anonymous

Boguś to ty powiedz nie ukrywaj się pod anonymous albo napisz PAWELFRACZEK@ RESZTĘ ZNASZ pogadamy i pozdrowionka zasyłam

Antoni
@paweł /cygan chyba tak mnie na

Pozdro dla Tadka! Za Gacka zawsze plus! Równy chłop, na robocie się za i zawsze się wstawi jak trzeba! Super majster! A nie jak Kazek M. albo Józek "Rączka". To jest prawdziwy majster i cieszę się, że z nim nadal mogę w Dojczlandzie robić! Niech nam żyje 100 lat!

Antoni
@paweł /cygan chyba tak mnie na

zna a nie za :D Heeb błąd, bo my tu już czwarto floszka obalamy!

@Antoni

a to w dojczlandzie jesteście pozdrów go ode mnie

tak sto lat dla Tadka

@Antoni

czwarta flaszka fajnie wam ja od sierpnia zeszłego roku ani kropli nie wypiłem

klekot

to dawaj do nas ziooom

@klekot

zaraz tam będę który to pokój pozdrowionka

@klekot

w małopolsce mrozik snieg pada a u was

klekot
@Paweł

A u nas nie. Czemuś nie przylazł?

innym razem

Spoko!

jak leci zimno macie

-8 rano, teraz coś -3. A u was

u nas dzisiaj było 22 minus jak o 5 tej jechałem do sułkowic

@Paweł

Masakra zeby to sie juz skonczylo

@43543

od niedzieli już ma być subcio jest dobrze

Zima!

Mikolaj

MERY KRISTMAS POLBAUKI!!!! :D

CzarnyFan
@Mikolaj

Dzieki! Ciekawe ilu wroci po przerwie?

he?
@CzarnyFan

No i ilu wrocilo.

hultaj
@he?

Sześciu, ale Zenek kuleje, więc liczymy go za 0.5 , więc wróciło 5.5.

Karaluchy

Pracuje tu 3 lata i coraz gorzej jest. Ludzie utopili by cię w łyżce wody za 1e, to raz. Następnie warunki mieszkalne szok przez duże 'S' jeden wielki (usunięte przez administratora) Bonn Monachium i na końcu Augsburg, karaluchy szczury. Ludzie którzy tam pracują po 15 lat myślą że zjedli Wikipedie, stary Albimex ci ludzi są okropni myślą że są na warunkach niemieckich i są Niemcami, wulgarni i zaniedbania. Nie polecam

@Karaluchy

3 lata to maks ile można wytrzymać. Czas na zmiany człowieku... A raczej, Karaluszku, skoro tak się przedstawiasz, a raczej - przedstawiacie. Ale SZOK może być też pozytywny, nieprawdaż? "Bonn Monachium Augsburg karaluchy szczury" - dziwna wyliczanka, możesz jaśniej? No widzisz... Ludzie pracują po 15 lat i żyją, a Ty po trzech narzekasz. Wikipedii zjeść się nie da... No chyba, że ją sobie wydrukujesz, to tak. Jak jesteś na niemieckich warunkach (jak ja), to nie jesteś Niemcem. Nadal jesteś Polakiem, ale z fajnymi zarobkami w Euro. Oj, jak ja lubię moje euronki. Wypłatka jak w Polszy, ale *4.14. Lubię to. A budowlańcy zawsze są wulgarni. Co chwilę tylko słowo na K leci, więc nie ma się co stresić. Zaniedbani? No o higienę trzeba dbać, bo siara, więc tutaj raczej trzeba cosik poprawić, nieprawdaż? Nie polecasz mówisz... A co byś polecił? Zmieniasz robo?

@Karaluchy

Aaaa zapomniałem dodać! Ludziki jeżdżą do Grecji na wczasy, a tam taaaaaakie wielgaaaachne karaczany zapierniczają po ulicach i nikt nie robi sensacji z tego. A może Ty jesteś greckim Karaczankiem co? :D. Kuci, kuci, Karaluszku Ty :*

Karaluch
@HulajDusza!

Mieszkałes na Monachium?? Jeżeli tak to wiesz ze tam są karaluchy to raz na Augsburgu szczura sam widziałem jak leżał w łazience zatrute. Co do pracowników którzy pracują w Polbale to ludzie przed 50 lub po 50 widzisz gdzieś takiego człowieka w innej pracy?? Nie zwolni się bo chce dożyć do emerytury. Co do euraczkow nie napisałem tutaj złego słowa na płace, co do wulgaryzmów to owszem to budowa ale chodzi mi podejście do ludzi, czy w domu też się tak odnosi.

@Karaluch

Nie martw się. Musimy wynieść się i z Augsburga i z Monachium. Kończą nam się mowy najmu. Jak nic nie znajdziemy to troszkę ludzi zasili armię bezrobotnych w Polsce.

@Karaluch

No i są i co zrobisz? Prusakolep sobie kup albo raidem spryskaj (E2,99 w Lidlu). Kurde ja w Warszawie w mieszkaniu mam, to W (nie "na") Monachium ma ich nie być? Szczury są w większości piwnic w polskich blokach i co? Kota sobie kupcie. Takiego prawdziwego, z Łodzi! "Ludzie przed 50 i po 50". No... czyli tacy od 18 do 50 i od 50 do 65 no nie? Ja tam wole być po setce, no ale wiesz... Można wtopić. Gdzie go widzę? Może być kim chce! Wystarczy, że nieco w siebie zainwestuje! O kołczingu nie słyszałeś?

logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Weronika

@Karaluch z Twojej wypowiedz wynika, że najgorsza w POLBAU jest atmosfera między pracownikami. Czyli Polacy wzajemnie sobie szkodzą? Raczej firma nie będzie miała na to wpływu. Wy między sobą musicie się dogadać.

marek

pracowałem w firmie Polbau 6 lat temu przez rok ,budowalismyEZB było o.k.

DojczlandUberAlles
@marek

WO?

Weronika

@ElGreko dziękuję za życzenia i wzajemnie. No to może w takim wypadku skoro najważniejsza dla majstra jest wykonana na koniec dnia robota to może fakt, kto ją wykonuje i w jakim stopniu zgłoś jego przełożonemu. Może kogoś wyżej zainteresuje fakt, że niektórzy pracownicy firmy POLBAU nie pracują dla niej jak powinni.

Weronika

@ElGreko dziękuję za miłe słowa. Rozumiem, że lenistwo kolegów po fachu mogło Cie denerwować, bo każdy w takim wypadku poczułby się wykorzystywany. A nie chciałeś zwrócić temu majstrowi uwagi, żeby lepiej przyglądał się pracy Twoim współpracownikom? @CzarnyFan po przerwie świątecznej? A czemu mieliby nie wrócić?

ElGreko
@Weronika

Witam Pani Weroniko i na wstępie pragnę życzyć Pani wszystkiego naj, naj, naj w Nowym Roku. Szkoda, że nie odniosła się Pani to części o kawce, ale to nic :] (ot, taki mały żarcik ;) ). A co do poruszonej przez Panią kwestii: próbowałem kilka razy, ale bezskutecznie: majstry są zajęte swoimi sprawami i, za przeproszeniem, kij ich to obchodzi. Jak zadana robota jest gotowa na koniec dnia, to niezbyt ich interesuje kto i jak zrobił. I to boli :/ Majster rozprowadzi ludzi, upewni się, że wszyscy mają narzędzia i idzie do swojej kanciapy "ubijać smoki" czy "łapać pokemony" na swoim telefonie. Znak czasów Pani Weroniko... Dzisiaj prawdziwych budowlańców już nie ma...

Weronika

@ExPolbauek czyli osoba odpowiedzialna od BHP nie ma zbyt wiele obowiązków? Czyli polecasz tam pracować użytkownikowi @Rewela na tym stanowisku? Jeżeli w firmie POLBAU macie takiego pracownika to pewnie do przestrzegania zasad BHP nie ma co się przyczepić?

Czesław

Wszystkiego Naj, Naj, Naj w 2018 Polbauki! Oby Pan (powstan) Prezes (spocznij) dorwał duuuuuużo kontraktów w Dojczlandzie i zasypał was Euronkami! Żeby Wam szczury nie biegały po hotelu ani nie złapali Was na kacu na bramie! No i żeby Mirek Was wszystkie zaległe godzinki z "banku" zapłacił!

Rewela

Witam. Czy ktoś wie, jak się pracuje BHPowcom na budowach firmy POLBAU? Ma ktoś doświadczenie na tym stanowisku w tej firmie i chciałby się podzielić opinią?

ExPolbauek
@Rewela

Ja znam kilku i bezproblemowo. Jak to każdy BeHaPowiec - łazi z kąta w kąt i nudzi, żeby okulary założyć albo kask poprawić. Ogólnie spoko.

Weronika

@ElGreko a Ty co masz do powiedzenia na temat firmy POLBAU skoro zaglądasz na forum. Po Twojej wypowiedzi jasno wynika, że jesteś pracownikiem lub byłeś i sprawia Ci przyjemność czytanie komentarzy. Myślisz tak samo o firmie, że źle Ci się pracuje w firmie?

ElGreko
@Weronika

Nie, Pani Adminko, ja tu raczej z sentymentu... Za czarnym tęsknię, fajnie się z nim owego czasu konwersowało, ale cosik ucichł chłopina. A szkoda, bo dobry był z niego herbatnik. Owszem, przyjemnie się czyta te wypociny, czasem śmieszne, czasem straszne. Mnie się tam dobrze robiło, nigdym na robotę nie narzekał... No, ale robić, Pani Weroniko, to trzeba chcieć! A jak tu robić, jak człowiek fach zna, stara się, a tu obok 3 obiboków a tę samą stawkę potrafią przebimbać cały dzień, bo majster ślepy? Toż to krew człowieka zalewa. I gdzie tu sprawiedliwość? Ogólnie Polbau daje radę. Może liche te hotele, ale wypłata na czas i ciepła strawa po pracy... Nie ma co narzekać, takie uroki exportu. Przynajmniej Polbau to firma, a nie tylko pośrednik, że to się musisz na miejscu z "rezydentką" użerać. A tak, kierownik na budowie jest, na hotelu też, a jak się jakaś grubsza afera kręci, to się kadry w Opolu angażuje i sprawa załatwiona. A Pan Mirek to sobie nie pozwoli dziadostwa robić, oj nie. No to tak na zakończenie powiem Pani, że w sumie to wolałbym robotę taką jak Pani ma :), bo to i na głowę nie kapie i kawki się napić można na spokojnie, no ale... Starycj drzew się nie przesadza... Pozdrawiam Pani Weroniko i życzę spokojności w moderowaniu tematu firmy Polbau ZTB.

Andrzejleg

A kiedy Polbau dbał o pracowników?. Ja pracując kilka lat i mieszkając w barakach jakoś tego nie odczułem,wręcz przeciwnie pracownik był nikim.

PanPsycholog
@Andrzejleg

Sam napisałeś, że prscowałeś KILKA LAT, więc jakoś Ci to nie przeszkadzało z tego wynika. Jak ja bym się poczuł jak NIKT, to na drugi dzień by mnie nie widzieli w robocie, ale Ty widocznie lubisz być upakarzany co?Żyć w ciągłym poczuciu winy, taki psychiczny masochizm, co nie? A no tak! Strumień euro skutecznie głuszył wyrzuty sumienia co? Ale jak źródełko wyschło to nagle sobie Szanowny Pan przypomniał, że odczuł, że "był nikim". Hipokryta.

Maczo

A tam, ględzisz dziadku. Emeryci powinno być na emeryturze, jak sama nazwa wskazuje. A ja? Jestem młody, bogaty dzięki Polbauowi i podobny przystojny :D i chętnie zostanę w tej firmie dłużej. A Ty Dziadziu masz tu kilka przecinków ,,,, i kropek .... co byś na później miał, bo coś Ci brakuje.

@Andrzejleg

To aż dziwne, że będąc nikim pracowałeś jednak parę lat.

Zenio
@czarny1313

O czarny! Dawno Cie nie bylo! Jak tam stary brachu?

Polbau Opole to bardzo dobra firma - zobaczycie za jakiś czas jeszcze bardziej się rozwinie i zadba o swoich pracowników - kwestia czasu.

@ja

Ta, chyba jak jaśnie panujący Pan Prezes w końcu odejdzie albo zmądrzeje i wyściubi nos poza Niemcy.

Ktosik

Normalny człowiek to już dawno by odszedł z Polbauku i Tobie też to radzę, bo ta firma nie ma przyszłości.

opole

era polbau z opola już sie kończy. W austri jest masapracy lub dania lub bezpośrednio u niemców. Ja już mam dość polbau z opola mio że super mi sie tu ale to wszystko opiera się o kase

@opole

Jakie w tej "austri" są "dania"? Człeniu! Jak nie umiesz pisać, to proszę, zapisz się lepiej do podstawówki, a nie udzielaj się na forum publiucznym, bo tylko siara i wstyd :/.

opole

no okej ale ja jak tak robie to mam 1300e na wypłatę a ty robisz po 10 h i masz 1900e na wypłate. A nikt nie przyjechał do niemiec po to by siedzieć na chotelu więcej niż w pracy.

@opole

1900e?? Chlopie, za tyle to ja z domu nie wychodze :D. Ja mam 5500e na rękę, no ale to m.in. dlatego, że muszę się użerać z takimi jak Ty. Na CHotelu? :D. O kurka, niezłe, gdzie taki CHotel?

opole

Polbau ta firma kończy sie. Na dzień dzisiejszy brak pracy dla ludzi wypożyczają ludzi do innych niemieckich firm tam ludzie pracują po 7 godzin soboty wolne . Ta firma jest dla tych dziadków co sie rękami nogami trzymią dla młodych ludzi to nie jest firma. Mi jeszcze parę tygodni zostało zjeżdżam na kadęcje więcej sie już w tej beznadziejnej firmie nie pokaże.

Opole
@opole

Czysta prawda!!! Sam robię na godziny i tak teraz to wygląda

Co to jest kadęcja?

Co to jest kadęcja?

Kazek

No co tam Polbauki? Co tak cicho siedzicie?Przecież weekend jest -powinniście już być natentegowane i żalić sięna Pana Prezesa. No piszta coś chopy, bo nudą zajeżdża.

Danuta

Pozdrawiam Panią o nicku Ypot (10.03.17), która tak "pochlebnie" wyraża się o ludziach pracy w tym o swoim Mężu. Teraz dopiero rozumię chłopaków, którzy popadają czasem w złe rzeczy .Jeżeli się ma takie "wsparcie" w ojczyźnie w postaci TAKIEJ ŻONY to ja dziękuję. A tej Pani dużo zdrowia i czasu do przemyśleń nim następnym razem przyjdzie do cabana obrażać innych i to takich którzy ciężko pracują i to na obczyźnie. Widocznie w główce się poprzewracało z nudów w przerwach czekając na okrągły przelewik w euro od Męża zapychającego gdzieś tam w świecie .

Heheszek
@Danuta

Ja też ich rozumiĘ (facepalm). Ciekawe co jej mąż zapycha :D.

gutek

Witam. Mnóstwo tu informacji o byle czym. Mam możliwość zatrudnienia w tej firmie, jako cieśla, proponują mi 9E netto, zakwaterowanie na koszt pracodawcy i zjazdy również na koszt pracodawcy co 3-4 tyg. Wyżywienie na własną rękę. Czy można im w to co pisze wierzyć??? Praca w Niemczech. Jak jest, bądź było u was z pracą? Godziny w miesiącu, zarobki, kwatera, co ile zjazdy??? Piszcie proszę to co najbardziej pomocne a nie wieczna kłótnia i wyzwiska.

Łania
@gutek

No ileż można... Ok, zsumujmy: - 9E netto - tak - zakwaterowanie - tu już jest różnie, zależy gdzie trafisz. Często jest tak, że na miejscu okazuje się, że odcinają +-250E za "hotel" (czyt. baraki), - można, wiara (ponoć) czyni cuda, - Tak, w Niemczech (Polbau nie ma już NIC poza Niemcami, no ale tak to jest jak PAD zrezygnował z expansji na inne kraje), -jak jest? Było. Było dobrze, ale nie w Niemczech :D. -180+, 2500E, spoko hotel, zjazdy do dogadania, to nie ma tak, że co 3-4 tyg. tylko musisz ustalić urlop i tyle, to nie jest rotacja, -najbardziej pomocne? Wygrać w totka, to jest najbardziej pomocne. Pozdro

Danuta
@gutek

Mój znajomy pracuje w Polbau i sobie chwali. Jest naprawdę dobrym fachowcem. Dodatkowo nie pije i nie pali. Płaca w terminie. Z majstrami w sprawach urlopu da się dogadać. Przestrzegam!!!! przed zakreślaniem kwadracika w ankiecie przy przyjęciu: "Glaube-wiara" katolik gdyż potem miesiąc w miesiąc ściągane jest na kośćiól niemiecki około 50 euro!!! To chyba cos nie tak. Nasz kościół, cmentarz mamy w Polsce i nikt nie powinien rozporządzać pieniędzmi Polskich fachowców dotując "biedne sierotki niemieckie i inne z całego świata" Wyplątać się z tego podatku bardzo ciężko co teraz przechodzę. Hotel rzeczywiście kosztuje około 200 euro , ale domyślam się , że z tego trochę dodaja tym którzy prowadzą stołówki . Bo jakos nie wydaje mi sie żeby za 2,5 euro można było sklecić tak dobre posiłki . W miejscu opisanym posiłki serwuje małżeństwo i jest pyszne!!!! Pozdrawiam wszystkich którzy chcą pracować. Dużo tu o tych stawkach za godzinę. Ja dodam , że mój znajomy zadowolony jest z płacy , a dodakowo naprawdę "dumny" , że przychodzą Niemieckie kierowniki podają rękę murarzowi i przecierają oczy , że można tak dobrze wydajnie pracować. To chyba też się liczy.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 2 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o.