Opinie o Ewmar Wasilewska i Szemborski sp.j. w Koszalin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Ewmar Wasilewska i Szemborski sp.j.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Ewmar Wasilewska i Szemborski sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ewmar Wasilewska i Szemborski sp.j. w Koszalin

d...

Jakim trzeba byc człowiekiem zeby okrasc człowieka z pieniazkow na ktore przez cały miesiac cieżko sobie zapracował!! Najwieksza firma cateringowa w regionie! wygrywaja przetargi dajac maksymalnie niska stawke i zastanawiacie sie jak na tym wychodza??? a wiec tak korzystaja z możliwie wszystkich hurtowni zaciagajac kolejne nigdy nie uregulowane długi, zatrudnia co chwile nowych pracowników ktorych przed wyplata zwalniaja. Bywa tak ze nie ma z czego gotować o srodkach czystosci totalnie mozna zapomniec, a urzadzenia ktore znajduja sie na kuchni sa w totalnej rozsypce, nie funkcjonuja tam wogole zasady jakie powinny funkcjonowac na kuchni!!! a szefostwo??? nie, oni nie istnieja, oni sa tu tylko pracownikami to wszytko no .... TEN PREZES- NIE WIADOMO CZEMU ON NIE PŁACI.....

d...

Nie dajcie sie [usunięte przez moderatora] tej firmie!!! Dorabiaja się kosztem ludzi i zgrywają wielka dobrze prosperujaca firme!!! obiecuja najwspanialsze warunki a w efekcie zostajesz z niczym.Pracujac tam dajecie im kolejne latwo zarobione pieniazki!!! Prosze o kontakt wszystkie [usunięte przez moderatora] osoby zróbmy cos z tym i skonczmy ich pasmo sukcesu!!!! jestem byłym pracownikiem tej firmy przepracowałam tam sporo czasu, codziennie byłam swiadkiem tego co sie tam dzieje... czekam na swoje wynagrodzenie do 10. tylko ze mna latwo mu nie pojdzie, puszcze go z torbami!!!!

d....

Pracuj, pracuj [usunięte przez moderatora] sobie fure kupi jedna kupi, druga kupi a Ty dalej bedziesz głupi!!!! heh

XXXX

Ludzie nie zatrudniajcie się w tych firmach Tess Polska, Gastro Service System, Gastro Service Operator oraz Grupa Żywieniowa Bałtyk, właścicielami tych firm są Ci sami panowie, [usunięte przez moderatora]! ludzi ,swoich pracowników jak i kontrachentów. Nie podpisujcie z nimi żadnych umow, nie wynajmujcie im kuchniii !!!! oni są nie wypłacalni!!!! Mają ogromne zadłuzenia wobec firm jak i pracownnikoów, Panie w biurze sa tak samo zakłamane jak i oni zwłaszcza Pani [usunięte przez moderatora], nie słuchajcie jej i nie rozmawiajcie z nia, Ona jako jedyna wypłate swoja dostaje na czas a cala reszte osób zatrudnionych w tej firmie ma głeboko w (usunięte przez administratora) i zaciera ręcę!!!! Uważajcie ludzie i omijajcie tę szajkę [usunięte przez moderatora] z daleka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Ewmar Wasilewska i Szemborski sp.j.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Programista CNC
Koszalin
GEA Tuchenhagen Polska Sp. z o.o.
logo firmy Terenowy-specjalista ds. obsługi klienta
Flotilo Sp. z o.o.
dawid 24

Witam, jestem byłym pracownikiem tej fikcyjnej i nie udanej spółki. Właścicielami tej działalności są ludzie którzy nie mają pojęcia o tym jak prowadzić własny biznes i traktować ludziiii. Zwlekają z wypłatami , wypłaty są dzielone na raty ja w marcu dostałem wynagrodzenie za styczen-kpina!!! nie mają skrupułów i wstydu, ukrywaja się przed kontrachentami, którym zalegają grube pieniądze!!!! Ludzieeeeee!!!!!!! wystrzegajcie się tej firmy i tych ludzi jak ognia!!!!! zakładają nowe spółłki pod nowymi nazwami, by ludzie nie kojarzyli ich z tamtymi nieudanymi, w których pozaciągali ogromne długi!!!! Wystrzegajcie się takich nazw jak gastro service system, gastro service operator oraz ewmar!!!!!!

komornik

Czy dostawał kos przelewem wynagrodzenie z Gastro Service system potrzebny mi numer konta

xxx...

Firma Ewmar i Gastro Service System to są te same spółki którymi zarządzają te same osoby [usunięte przez moderatora].z tym że Ewmar padł a działają teraz jako Gastro Service System-niestety opina o tym zakładzie nie jest pochlebna,[usunięte przez moderatora] wiele osób,wiele firm nie płacąc faktur za zamówione towary ja zastanawiam się nad jednym dlaczego nikt nie potrafi z tą firmą zrobić porządku,jak państwo i urzędnicy mogli dopuścić tą firmę do działalności do tej firmy powinna wkroczyć Państwowa Inspekcja Pracy żeby przyjrzeć się pracy tej spółce która, wciąż [usunięte przez moderatora] i wykorzystuje tych biednych ludzi którzy, muszą pracować w tak nie godnych często warunkach ponieważ nie mają możliwości zdobycia innej pracy w naszym Państwie

on

No to pewno jesteś z [usunięte przez moderatora] to trzeba dodać ku przestrodze ze kierowniczka [usunięte przez moderatora] tez jest dobra jej nie macie co wieżyc ona trzyma z nimi sztamę jej się tez ktoś powinien do tyłka dobrać

jaruś

nie warto zaczynać współpracy z firmą gasrto service sp.z o.o gdyż tę firmę prowadzą sami nieudacznicy (usunięte przez administratora) i krętacze -wielu ludzi nabrało się na ich piękne słowa -to prawda ludzie pracują po 12-15 godzin nawet w godzinach nocnych-wstają o 2 w nocy żeby móc spokojnie ugotować śniadanie do Chojnic i Szczecinka a smaki kulinarne mają wiele do życzenia gdyż norma jest bardzo zaniżana przez pana [usunięte przez moderatora] który,musi zarobić na swoje podróże i przyjemności,ludzie pracują bez umów a gdy już zdecydują się na odejście z tej firmy nie mają wypłaconego wynagrodzenia ,pracodawcy nie zależy w ogóle na pracowniku a warunki bhp mają wiele do życzenia,brak jakichkolwiek środków czystości...ludzie uciekajcie jak najdalej wiem co mówię...

zaba

To to samo (usunięte przez administratora) co EWMAR uwaga na dziadów nie płaca ludzi maja za [usunięte przez moderatora] a jeśli już ktoś odchodzi to kasy nie wypłacają od razu z gnojami do sadu .[usunięte przez moderatora]

oszukana z firmy GASTRO SERVICE SYSTEM

Witam! pracowałam w firmie GASTRO SERVICE SYSTEM KOSZALIN, gdzie jednym z szefów był pan [usunięte przez moderatora]. doznałam również wielu nieprzyjemności dość że człowiek szedł na rękę i nie dociekał wszystkiego co się należało, obejmował inne stanowisko niż było na umowie,, do dziś nie otrzymałam również wypłaty gdzie umowa wygasła z końcem lipca, umowy też sobie sklejali jak chcieli, telefony zero kontaktu, i nawet nie wiadomo kto tam rządzi taka to firma a wiem że EWMAR to jedna z wielu w której padło to nazwisko, jak by ktoś słyszał o tej firmie GASTRO....... proszę o opinie

Lalka

Dla mnie to jest jedna z najgorszych firm jaka moze istnieć, ludzie tam pracowali bo nie wiem jak teraz za darmo. Powinni dostac ci ludzie spore odszkodowanie i to nawet od państwa ze takim bezmyślnym ludzi pozwala zakładać firmy, ludzie pracowali po 12 godzin, niektórzy nawet na dworze w zime, brak środków do utrzymania czystości!!!! Ale spotka ich kara napewno!!!!!! a jeżeli ktoś broni tej firmy to napewno ktoś od nich!!!! a Kordynatora mają świetnego, ze człowieka jak bym spotkała na ulicy napluła bym w twarz!!!! Wstydzcie sie, wasze dzieci maja najlepsze ubrania, wy jeżdzicie super samochodami, euro tez widziałam łądnie spedzaliście!!! a wasi naszczescie byli pracownicy nie mieli co włożyc do garnka!!!!!!!

pracownik - 2010-10-19 15:35:24 NIE PŁACĄ !!!!!!!!!!! WYSTRZEGAĆ SIĘ JAK OGNIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zgadza sie to jest firma jedna wielka lipa nieplaca [usunięte przez moderatora] i tyle

uwierz ze ta kobeta walczyla ile mogla dla dobra niczego - dziwisz sie ze jak firma [usunięte przez moderatora] to sobie dawala rade ???

bartek

jakos zginely moje wczesniejsze wpisy sprzed tygodnia. zlozylismy pozew zbiorowy do Okregowej Inspekcji Pracy w szczecinie przeciwko ewmarowi na temat braku wynagrodzen. sprawa zainteresowala sie nawet telewizja. kronika szczecinska z dn. 24.05.2011. o godzinie 18.00. [usunięte przez moderatora] za moich czasow wszyscy dostawali pieniadze i jak pani tez wie nawet osoby ktore konczyly prace- byla pani swiadkiem. natomiast jak sie pani bedzie zwalniac to pani sama zobaczy-niby skad zainteresowanie inspekcjii. pozdrawiam. [usunięte przez moderatora]

BYŁY EWMAR - 2010-01-17 19:22:45 UWAGA TO [usunięte przez moderatora] A SZEF TO [usunięte przez moderatora] Pracuję w EW-MAR od 7 stycznia, jeszcze za czasów [usunięte przez moderatora] a obecnie [usunięte przez moderatora] i zupełnie szczerze to nie znam waszego tematu....bólu, WYPŁACALI I WCIĄŻ MI WYPŁACAJĄ KASĘ CHOĆ W RATACH ALE ZUPEŁNIE SZCZERZE MAM TĄ KASĘ........ ps. Sylwia SZczecin

prawda ewmar splajtowala traci kolejne obiekty!!!! ludzie uciekajcie z tej firmy ja sie ciesze ze wyrwalam pieniadze meza za luty [usunięte przez moderatora] a kierownikiem na dlugo jest marek ktory wlazi w (usunięte przez administratora) szefostwu chyba!!! a w gazecie głos koszalinski co chwile ktos pisze o ewmarze a dziennikarze nic nie reaguja!!! co to za kraj ja gdybym nie wyrwala pieniedzy meza za luty bym poszlla do gazety ale teraz dam sobie spokoj znalazlam inna prace a z ewmarem niechce miec nic wspolnego !!!!!!!

Mika

Cóż w tym nie zrozumiałego? Przecież tu wyraźnie jest napisane jak są traktowani pracownicy w tej firmie. Jestem pod wrażeniem Twojej wypowiedzi, bo wiesz co? wcale tu nie pasuje. Jeśli chodzi o firmę w Pile również robi się o niej głośno oczywiście w sensie negatywnym. Popieram wypowiedzi tych , którzy są pokrzywdzeni. Jak żyć bez środków, masakra co za banda!!

john

powiedz cos wiecej [usunięte przez moderatora], jak koordynatorzy pracuja?

jaaaaaaaaa

to całe szefostwo to banda [usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o Ewmar Wasilewska i Szemborski sp.j. - Koszalin

Ewmar Wasilewska i Szemborski sp.j.
1.5/5 Na podstawie 66 ocen.

Ewmar Wasilewska i Szemborski sp.j.