Opinie o Amos Services w Ząbkowice Śląskie

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Amos Services. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Amos Services o rekrutacji.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amos Services w Ząbkowice Śląskie

Olo

Gosciu jak sie ma lewe ręce do roboty to sie wraca po trzech godzinach, jak ja jechałem pierwszy raz nawet języka nie znałem i dałem sobie świetnie rade. Obecnie pracuje dla nich już od 9 miesiecy na tartaku i nie mam zażutow,firma jest OK co miesiac kasa wpływa na konto. Nie ma co gadać bo praca jest ciężka w Polsce też nie jest lekko a zarabia sie o wiele mniej. Pracowałem w różnych miejscach we Francji i dobrze znam takich jak ty, dla was każda praca będzie zawsze za ciężka.

fenix

Bylem wyslany z Amosa 2 razy wyplacali co miesiac czasem sie opuznili z wyplata ale ogulnie placili , mieszkanie dobre , osobiscie polecam jak bedzie nowe zlecenie to smialo wyjezdzam.Kolega Kaszkaj ma pecha albo byl upierdliwy znam takich fachowcow co po dwoch dniach firma ich zwalnia z braku doswiadczenia i smaruja firmy na forach na tyle tylko ich stac .

MICHALLL
@fenix

Witam to dobra firma, jadę już trzeci raz. Wbrew temu co piszą lamusy i pijaczyny lub zwykłe lenie pieniądze miałem zawsze na czas, zero problemu z zaliczkami warunki mieszkaniowe spoko. Spokojnie polecam

POSZKODOWANY
@fenix

i tak samo gada ze turek nie płąci faktur dokładnie czekamy na wypłate za grudzien do dzis jest nas rech

lexus

Firma do bani wypłaty opóznioneza ostatni miesiąc nie ma wypłaty będzie sprawa w sądzie pozew zbiorowy .Pan [usunięte przez administratora] osoba niekompetentna nic nie załatwi nawet niewie kto jest na kontrakcie ile samochodów jak dzwonisz to on nie jest od tego firma masakra poobcinane godziny nawet po 36godz nie było wypłacone ,ubezpieczenie na słowacji od 300euro jak jedziesz do polski na urlop jesteś nieubezpieczony jak znajdziesz prace w innej agencji to uwaga warunek 30 dni odprowadzanie składek do ZUS słowacja się nie liczy odpadasz od razu Wole kiepską firme z polski niż to śłowackie (usunięte przez administratora) Tłumaczą brak wypłat tym że francuz nie płaci kłamstwo sam widziałem kopie przelewu na 320tys euro a pan rafał tłumaczy że to są faktury do zapłacenia debil do ntej potęgi

wojtek
@lexus

no i jak to z opóźnionymi wypłatami się skończyło , ja też czekam na wypłatę a Rafałek z Amos nic.Wstawski1@gmail.com

A
@wojtek

Ja też czekam. To są jakieś jaja! 10 dni po terminie i cisza!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Amos Services - Ząbkowice Śląskie

• Jak się pracuje w Amos Services?

Zobacz opinie na temat firmy Amos Services tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amos Services?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amos Services?

Kandydaci do pracy w Amos Services napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Amos Services
2.6/5 Na podstawie 101 ocen.
  • Rynek 29
    57-200 Ząbkowice Śląskie