Opinie o KOMPOZYTY Sp. z o. o. w Stanowice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy KOMPOZYTY Sp. z o. o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w KOMPOZYTY Sp. z o. o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KOMPOZYTY Sp. z o. o. w Stanowice

Czy rozmowa rekrutacyjna w KOMPOZYTY Sp. z o. o. odbywa się również w języku angielskim?

Przemm

Czasami zdarza się że po czeskim.

Dolar
@Przemm

Racja... z translatorami w tej firmie już też była przygoda... Czemu taniej??

Dolar

Pozdrawiam Pana prezesa. Może gdzieś kiedyś usłyszy o tym że miał firmę i robił pieniądze ktora dawała a nie brała A teraz ma korporacje która więcej pochłania niż daje, z jednej do drogiej w tej mniej w tamtej więcej i się kręci, nie ma takich grabi co grabią od siebie są tylko takie co grabią do siebie. Ale dinozaurów w tej firmie jest już mało zostało..... Kompozyty Forever....... Pozdrawiam Pana Janusza.

ktoś tam

Brawo za zmiany dla Adasia ale jeszcze dwie osoby zostały toksyczne w tej firmie KOTWIŃSKI I JAKUBOWSKI Adaś trzymam kciuki

Zbilansowany
@ktoś tam

Widzę że niektóre opinie nieprzychylne pracodawcy są usuwane, ciekawe dlaczego? Co do toksyn i jadu to Adaś nie zapomnij o tatusiu, nie spalił jeszcze zakładu?

Weteran

Po tylu latach pracy to można by książkę napisać. Patrząc wstecz był możliwy rozwój i wynagrodzenie adekwatne do stanowiska oraz można było czuć się docenionym a poprzedni Dyrektor liczył się ze zdaniem pracowników co najważniejsze pokazywał się na produkcji często i patrzył jak idzie codzienna praca oraz się tym interesował. W obecnej chwili nie polecam pracy w tej firmie bo nowy Dyrektor jest tym „papierowym” a ludzi traktuje w taki sposób, że niedługo sam będzie na produkcji robił bo nikt nie zostanie. Radzę się ogarnąć. Niestety ale jak człowiek zegarka nie nakręci to i kukułka nie będzie kukać.

Aplikowałeś do KOMPOZYTY Sp. z o. o. na stanowisko PRACA? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
XYZ

Firma już dawno lerzy na dnie.

Firma jest naprawdę ok, nie ucinają ludziom pensji za przypadkowe błędy pracownikow, doceniają ludzi którzy są w stanie coś zaoferować, są bony za frekwencję, akcja witaminka co prawda jabłka same ale i to dobre i dofinansowanie do multisporta. Pracują tam sympatyczni ludzie. Została ostatnia toksyczna osoba w tej firmie zwana jako Kojot Tomuś który wybił się na kapowaniu nie ma szacunku do ludzi, widzi brudy u innych tylko nie na swoim dziale, zawistny. Zostałbym w firmie dalej ale trafiła się okazja pracy w tym samym fachu ale za lepsze pieniądze. Tu jedyny duży minus że nie ma dodatków jak w innych zakładach co rok czy coś, musisz się sam prosić o kasę. Trochę to słabe ze pracownik z 10 letnim stażem jak się nie upomni to go nie docenią....

kargul

Odkąd zwolniono dyrektora wszystko się sypie, masakra :D Bertek wróć!!!

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie KOMPOZYTY Sp. z o. o.?

kargul

Najpierw okres próbny, później na czas określony a później na stałe

Ciekawy

Cześć, Dlaczego regularnie pojawia się oferta na (usunięte przez administratora) na st. Kierownik Działu ? Zatrudniają ? Zwalniają ? O co chodzi ?

@Ciekawy

Bo tu kierownik nie może dłużej zagrzać miejsca :D

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w KOMPOZYTY Sp. z o. o.?

Jaś

Tutaj każdego biorą jak popadnie ????????????

kargul

Dokładnie, trzeba mieć tylko ręce i nogi

Jak sie frezuje kompozyty?

Xmen

Frezuje się dobrze a będzie jeszcze lepiej. Firma malina nigdzie nie znajdziecie lepszej. Miła atmosfera nikt nie goni do pracy itp.kocham kompozyty. A brak rozwoju i możliwości awansu wynagradzają świeżymi i soczysty jabłkami. ..mniam.

Xmen
@Xmen

Pamiętajcie praca tylko dla najlepszych. ..

GUEST

Już niedługo pracować będziemy tylko my i służba zdrowia. #ImProud

Lukasz
@GUEST

co masz na mysli? Tyle pracy?

Pieee
@Lukasz

No !!! Jak żonka chętna to praca jest

Nędza i nic więcej, etaty zmniejszone do 80%, bo pakiet antykryzysowy na to pozwala ale produkcja pełną parą idzie, wyzysk człowieka, ciekawe czy nadgodziny będą czy faktycznie piątki wolne,

@Gość

O 20%

sławik

Powiedz mi, kto wie, zabierają Ukraińców do pracy z żółtą kartką, jest to potwierdzenie otrzymania dokumentów na karcie pobytu

Misiek draver

Firma była fajna ale juz sie robi chołota jak nieafera że piją to kradną jest tam mała gróba farbowana nawet materiały szlifierskie wyniesie z rekawiczkami maż kopnoł ją w (usunięte przez administratora) bo już niemógł kadra pracownicza kier i reszta jest ok ale ciekawie jak długo jak ktoś ma mocne nerwy to wytrzyma 2 lata

Jing

To co sie teraz dzieje. Wow. Sprawiedliwosc jednak jest. Firmy nie polecam.

Tomasz

Ja osobiscie polecam firma pracuje jurz tu kilka lat . Fajna praca morzna zarobic fajne pieniadze tżeba tylko wykazac trohe checi. Kierownicy wyuczeni dobże żażadzaja ludzmi, traktuja wszystki ruwno bez jakich kolwiek ókladuw. Wszystko morzna zalatwic z kierownikami i kadrami, pan dyrektor tez jest fajny. Pozdrawiam

@Tomasz

Widać że praca idealna dla ciebie jesteś analfabetą więc pewnie nie doczytałeś warunków umowy liczyć też pewnie nie potrafisz to i wynagrodzenie ci pasuje czyli poziom kierownictwa masz.

Olga
@Marcin

Na forum GoWork.pl nikogo nie obrażamy. @Tomasz mógł mieć przecież zupełnie inne doświadczenia z tym pracodawcą niż Ty. Wypada to chyba uszanować. Widać, że sam nie wspominasz najlepiej pracy w KOMPOZYTY, ale nie wyjaśniłeś nam dlaczego. Czy chodzi o wysokość wynagrodzenia, złe traktowanie pracowników, czy o coś innego? Proszę, rozwiń swoją myśl.

To
@Tomasz

Te błędy ortograficzne to tak specjalnie czy świadczą o Twoim wyuczeniu a raczej jego braku ????

Radzio

Dziwie się że firma ma takie opinie. Pracuję od dłuższego czasu i naprawdę niema na co narzekać. Praca jest taka jaka jest, nikt nikogo do niej przecież nie zmusza. Ja tam jestem zadowolony, z nadgodzinami spokojnie można wyciągnąć sporą sumkę, umowa o pracę, ludzie z kadr nie robią problemów ze zwolnieniami l4 czy zwykłym dniem wolnym. Wypłaty są zawsze o czasie no i oczywiście jest też dużo bonusów które rzadko która firma oferuje swoim pracownikom

Jim Beam
@Radzio

Jakich bonusów?

Krolodyl
@Jim Beam

No właśnie?

@Krolodyl

Mam rozumieć, że pracując w firmie KOMPOZYTY, nie ma co liczyć na ewentualne bonusy bądź innego rodzaju świadczenia dodatkowe? Jeżeli poruszyliście już kwestię motywacyjne, to może będziecie tak uprzejmi i napiszecie, jak dokładnie wyglądają wynagrodzenia? Będę wdzięczny za odpowiedź.

Jim Beam
@Marcin

Jeżeli chodzi o wynagrodzenie, jest to wynagrodzenie podstawowe plus "premia" w zależności od działu. Dostajemy tylko 50zł za przepracowany cały miesiąc, to tyle

@Jim Beam

Jabłko raz w tygodniu, taki bonus,

Ilona

@Nick Każdy bonus jest fajny. Napisz proszę, czy jeśli robi się nadgodziny w KOMPOZYTY to, czy firma nie robi problemu kiedy chce się je odebrać?

Qwerty

Atmosfera bardzo fajna, każdy ma możliwość awansu, nie zabierają pieniędzy, dyrektor P. Bartosz świetny facet można się z nim dogadać. Firma dba o pracowników lecz jedyne co kuleje na zakładzie to (brak konkretnych benefitow np. Karta multisport, dodatek do wczasów czy prezent na święta) oraz mogliby zainwestować w lepsza wentylacje. Jeżeli ktoś tutaj daje negatywne komentarze to jest poprostu nierobem albo nigdy nie pracował w fabrykach. Brakuje ludzi w dziale utrzymania ruchu w zupełności oraz miejsca na hali. Pozdrawiam starych wyjadaczy ;)

Ilona
@Qwerty

O jakich możliwościach awansu w spółce piszesz? Płacowych, kwalifikacyjnych czy jeszcze innych? To dość istotne

Baaaardzo nie polecam.

Dawid

Szanuję Twoje zdanie, ale chciałbym się dowiedzieć co konkretnie nie przypadło Ci do gustu w pracy w firmie KOMPOZYTY, że nie polecasz tego miejsca? Chodzi o atmosferę, zarobki, a może coś jeszcze innego? Fajnie gdybyś dokładniej opisał co Ci się nie podobało, może przy okazji znajdzie się też jakiś plus?

Zostaw merytoryczną opinię o KOMPOZYTY Sp. z o. o. - Stanowice

• Jak się pracuje w KOMPOZYTY Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy KOMPOZYTY Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KOMPOZYTY Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 3 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

KOMPOZYTY Sp. z o. o.