Opinie o O.S.M. Łowicz w Łowicz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy O.S.M. Łowicz. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w O.S.M. Łowicz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Mleczarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o O.S.M. Łowicz w Łowicz

pampers

Podobno w Łowiczu i okolicach zabrakło w sklepach pampersow.

Jestem sobie kopyciasty
@pampers

Na przeciwko jest weterynarz, może dla ochłodzenia głów „kozioł, albo koza, jakaś bardzo mądra głowa, aby podkuć się na próbę, musi dojść do Pacanowa”.....

antyERROR

Dzisiaj errory nie działają?

Iza
@antyERROR

Dziś errory siedzą na radzie.

Olaf R

na taczke ich i wio! w morde jeża!

Rolnik

Konkrety prosimy. Co znaczy objął? Czyli co dzisiejszej nocy możemy spać spokojnie? Nie oddzadza naszej spółdzielni w prywatne ręce?

@Rolnik

Można spać spokojnie, nikt was nie odda. Upadłość za kilka miesięcy .... jak w Rypinie. Tam też stawiali niewiadomo jakie warunki.

Jal

A kontynuując. Jeżeli Łowicz nie wykaże pokory (niestety nie on ustala teraz warunki) to w ciągu roku poprostu zniknie z rynku... dokładnie jak Rypin. Ot tak po prostu. I to będzie idealne rozwiązanie dla wszystkich zainteresowanych. Łowicz warunki mógł stawiać że 3 lata temu. W każdym razie o pełnych udziałach zapomnijcie w jakimkolwiek układzie.

Sam widzisz, że ci, którzy chcieli zrobić deal życia, do ostatniej chwili nie mogą pogodzić się tym, że może do niego nie dojść.

@anonymous

A skąd wiecie jaka jest prawdziwa sytuacja finansowa występujących o przejęcie Łowicza podmiotów ? Która firma ma nadpłynność i zero kredytów, leasingów i innych zobowiązań ? Ile jest pod dywanem, a ile do rozliczenia ? Spokojnie. Póki klienci są na produkty, maszyny działają, prąd, parę twardych osób, wszystko można. Co tu pękać.

Jkl
@Tomek

Człowieku nie czujesz realiów dzisiejszego handlu pół roku i w Łowiczu macie drugi Rypin i tak jak widzisz wszyscy co wcześniej mogli im pomóc odwrócili się doopami bo po co im te długi? Jeśli chcesz sprawdzić sytuację finansową innych podmiotów polecam ekrs wszystko jest dostępne.

@Jkl

W Łowiczu rolnicy myślą, że ich firma przedstawia wielką wartość ale już od lat tak nie jest. Będą dalej walczyć o swoje aż w pewnym momencie mleczarnia padnie ... i zniknie jak w Rypinie-przypomnę że jeszcze niedawno był to czwarty skup w kraju.

Księgowy

Jaka jest wartość spółdzielni to obejrzyj sobie bilans czy inne sprawozdania. Niedawno było można sobie ściągnąć stan na koniec zeszłego roku. Ten rok to porażka ale dopiero połowa roku o można to zatrzymać. Panowie prezesi z innych mleczarni umieją takie dokumenty czytać i dlatego wszyscy tu zdążają.

@Księgowy

Księgowy liczy księgową wartość. Prezesi ekonomiczną. Zobaczymy co zaproponują ... ale wartość z twoich bilansów to nie będzie.

Wacek

Przecież oni nie zaproponują żadnych pieniędzy. To ma być spółdzielcze przejęcie a nie kupno. Mogą co najwyżej zaproponować cenę za mleko rolnikom jak i nich. Stratę z udziałów a majątek dostaną za darmo. Jeszcze ludzi zwolnią bo po co im kolejny marketing kolejne laboratorium czy zaopatrzenie.

Katarzyna

Niektórzy żeby utrzymać się przy stołkach angażują nawet młodszych inspektorów z Bobrownik. Jak to mawiają Rosjanie kakt tigra j...t - smieszno i straszno

Czy rozmowa kwalifikacyjna w O.S.M. Łowicz odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.

Hghb

To by byl nastepny dramat:((

Maria

We dwóch na prezesa produkcyjnego?

Jacek
@Maria

Aż tak to nie Frąsiak na produkcyjnego a Siewierski na handlowego zawsze najwięcej miał do powiedzenia na temat handlu.

OJF
@Jacek

ŁOMATKO! DO HANDLU TRZEBA KOGOŚ KONKRETNEGO!!!

Optymista
@OJF

Czy jest jakiś kandydat, który będzie wszystkim odpowiadał? Ten ma nos kzywy, ten za niski, ten za ładny, ten za brzydki, ten za bogaty itp.

Zyga

MOja ulubiona teoria spiskowa; chciano doprowadzić do sytuacji że mozliwe by było wrogie przejęcie ! Kto pracował nad przygotowaniami do wrogiego przejęcia? Kto z szanownych radnych naszych to wie, no?

rząd się wyzywi
@Zyga

a co cie to obchodzi?

Testo

Blrndzior. Blendzior. !!! Nie dla frajera butelka Periera !!!

Norman R

Wszystko wskazuje na to , że spisek zostaje własnie wykryty i ROZMONTOWANY. Mam nadzieję, że spiskowcy dostaną czarnej poewki i zwolnienia dyscyplinarne ( bez żadnych odpraw i odszkodowań!. NAjwyżej w sądzie się spotkamy!). Ale trzeba teraz skłąd dobrac konkretnie i nie bac się DOBRYCH ROZWIĄZAŃ. Rozwiązań, które daja rękojmę , że sie poprawi. Nie nalezy od razu całego zarządu powoływać. Najpierw prezes , a potem dobierać ( w krótkim czasie pozostałych! ). Nie popełnic falstaru!

@Norman R

Dopiero się zaczną spiski w mordę jeża !!!

Ed

Dobra cena za mleko to chociaż 2 grosze więcej niż ma sąsiad. Nie ważne skąd i gdzie.

AlinaZ

Kiedyś Dąbrowski twierdził, że w kraju będą dwie mleczarnie ... szkoda, że nie Łowicz.

@AlinaZ

Dąbrowski dla potwierdzenia tego twierdzenia pod egidą jednej mleczarni przecież jeździ po Polsce szerokiej i długiej, zamiast się cieszyć się pięknem łowickich rejonów i meandrów Bzury na zasłużonej emeryturze.

Alina
@Tomek

Zgadza się : ) Ale co by nie mówić total business spory pozostawił ????

@Alina

Tyle zostawił, że zostało na 1,5 roku balowania i przejadania, więcej już na zeszyt nikt nie chciał w okolicy dawać. Chłop się zawsze wyżywi, a miastowy będzie musiał doniczek dokupić.

Alina
@Tomek

Co racja to racja ... szybko poszło. Inne mleczarnie, które miały przejmować podobno zastanawiają się czy jest co tam brać. Zaraz bank i komornicy odezwą się po swoje.

@Alina

Spokojnie, spokojnie, każdy by chciał złapać taki kąsek. A to "zastanawianie" się do tylko taka gierka. Banki też na spokojnie do tego podchodzą, OSMy nie padają szybko, jest co złapać, na czym się zabezpieczyć, to jest mleko, mleka na świecie brakuje i będzie brakowało. Samych Arabów x10 więcej się rodzi niż ginie, a do pracy pod bimbałami to oni nie przyzwyczajeni. Sziszę za to więdzą, jak w cieniu przypalić. Wystarczą spokojne i opanowane ruchy, ten okręt może wyjść z burzy, tylko trzeba sternika, niestety spoza układu, spoza miast i okolicznych wiosek. Czystego technotratę, czy Rada jest na tyle silna i mądra .... Zobaczymy...

Katarzyna
@Tomek

Twierdzisz że ten wasz kolega z Warszawy jest niby spoza układu? To ma być ratowanie Spółdzielni a nie tyłków osób, które przyczyniły się do jej obecnego stanu.

Basia
@Tomek

Jak mleczarnia w Łowiczu nie pozwoliła my dopracować do emerytury to co ma robić? Tak rolnicy mu się odwdzięczyli.

Janek
@Basia

ło matko, jaki on biedny... a sumienie pozwala spać w nocy, panie dąbrowski?

Rolnik

Jutro dzień sądu ostatecznego w OSM Łowicz? Ciekaw jestem tych wydarzeń.

pawel19
@Rolnik

Tak twierdził kierowca, który był u mnie po mleko. Ciekawe co tam się jutro wydarzy, czy ogłoszą przejęcie czy bankructwo czy coś jeszcze innego.

aaa

A w kaliszu super z mlekowitą , cena dobra . 1.5zl

Greg
@aaa

tak tak a świstak siedzi i zawija je w te sreberka!!!

Raf
@aaa

W całej Mlekovicie nie ma takiej ceny : )

@Raf

A odstawiasz do mlekovity że tak piszez?

Raf
@szy122

Ja już kilka lat nie oddaje nigdzie. Ale cała prawie okolica oddaje : ) Mlekovita płaci najgorzej na Podlasiu od lat - nie liczę tu Łap czy Hajnowki czyli zakładów mniejszych niż statystyczna Podlaska mleczarnia. Tutaj nieźle płaci Piątnica, nieźle Mońki. Na terenie wokół wysokiego lataja i Hochland i spomlek bo Mlekovita jest mało atrakcyjna cenowo. Zawsze kilka groszy więcej płaci Mlekpol. Może i jakiś rodzynek się w Mlekovicie zdarzył że 1,5 jeśli jest to kwota brutto ale ... to rodzynki. Mlekovita ma taką zaletę, że nie potrąca prawie wcale na udziały.piatnica i Mlekpol potrącają sporo.

@aaa

no pewnie sam odstawiam tam od niedawna :)

@Raf

no widzisz tamci potracaja udzialy i to samo wychodzi cennowo od 2 miesiecy odstawiam do mlekovity i mam ponad 1.50 nie co to lowicz

@szy122

Hahahahahaha ????

@Benny Łowicz

z czego ta radość????

Martyna
@aaa

Baju, baju... w Łowiczu Mlekovita nigdy tyle nie zapłaci, nie ma się co łudzić. Mlxxxxl też nam za wiele nie da, bo po prostu mogą wykorzystać sytuację. Tak wyglądają dziś spółdzielnie - jak można doić rolników, to się ich doi. Polmlek ma jasne warunki i nikt, kto im mleko oddaje, nie narzeka. Ja tam wolę z nimi trzymać...

Raf wiem od somsiada
@Raf

Najlepszy komentarz, nie wiem to się wypowiem, bo somsiad mi mówił, że tak dostaje... haha ;) Widzę, że trolle z innych spółdzielni też się uaktywnili... Nie ważne czy spółdzielnia czy sp z o.o., działanie to samo jedyne różnica jest taka, że łowicz przez poprzedni zarząd i ten jest 5 lat za czołówką i taka jest prawda nie oszukujmy się. Jak będzie tak dalej jak jest to się skończy tak jak w innych małych/średnich spółdzielniach wnioskami o upadłość...

baju
@Martyna

Co ty tam wiesz :D

baju
@Martyna

No trzymaj z nimi a nie komentujesz :D

dew

Napięcie wzrasta! szansa na uratowanie naszej Spółdzielni również wzrasta. Dymisje w zarządzie ( i w Radzie nadzorczej chyba też) wiszą juz w powietrzu. Okazuje się , że jak się rolnicy skrzykna, jak maja własciwych ,uzciwych liderów , to można uratowac firme!

@dew

Tu już nie ma nic do ratowania : (

Danio
@Benny Łowicz

zawsze jest co ratować. Trzeba tylko chcieć i wiedzieć jak. Ale ogólnie to brak mi słów na to wszystko. Szkoda. Nie wiadomo tylko czy uciekać czy utonąć razem ze statkiem w nadziei że : a może jednak...?

@Danio

Mleko przeżucać. Ot droga do rozwoju. Ale tak jak uciec to już dziwne ...

aaaa

@aaaa

Na to wygląda ; )

E

Nie chcę źle wróżyc ale ... to jest już koniec ...

pawel19

Wie ktoś może, co będzie się działo w czwartek? Bo dzisiaj kierowca mówił, że w czwartek mają zapaść ostateczne rozstrzygnięcia i radził mi czym prędzej szukać nowej mleczarni. Co mam o tym wszystkim myśleć? To rzeczywiście już koniec jak w Rypinie?

@pawel19

a

Obserwator

Rolnicy nie czują że to ich majątek dlatego tak łatwo to oddają. Oni oddadzą każdemu kto da grosz więcej. Nie interesuje ich ponad stuletnia firma, pracownicy tylko piniądz za mleko.

Nmk
@Obserwator

Szanowny Obserwatorze, prosze merytorycznie... Ile czasu mozna utrzymywac patologie zarzadu, kierownikow, kierowcow (usunięte przez administratora) ktorzy przy odbiorze kradna mleko w bialy dzien? Czy rolnicy maja czekac na upadek tak jak bylo to w ROTR Rypin? Bo stu letnia firma, marka itp a w zamian najtansze mleko na rynku i zero perspektyw na przyszlosc? Tu bez odpowiedniej restrukturyzacji nic sie nie da zrobic! Tu trzeba "zaorac patologie" i zrobic od nowa, a winnych za ta sytuacje finansowa mleczarni ukarac! Rolnicy maja kredyty i zwiazane rece, a bez stabilnej firmy nie beda w stanie splcac swoich zobowiazan. A jezeli masz watpliwosci to zamienmy sie miejscami na miesiac. Zmienisz zdanie kiedy na koniec miesiaca nie bedzie Ci sie zgadzal excel...

Dostawca lowicz
@Nmk

Kierowcy odbierają u mnie mleko juz ponad 20 lat i nigdy nie zdarzyło mi się żeby brakowało chociaż litr wiec nie gadaj głupot ze kierowcy kradną mleko bo to bzdura

Test
@Dostawca lowicz

Malo wiesz dostawco. Chyba ze jestes tzw slupem.

ecw

teee 13.08.2018 14:56 k j h gg k j h gg d dfh df gh fg h fdg hd fgh dfg h fg d g dh g hd f hd fh d gh dfg hd gh d g h dg hd fg hd fg hd g hd fh df h fd ghd fh df gh dfg hdf gh d gh dfgh d fgh df h d hd fh df hdf gh df gh dfgh d f dh d h dfh df hd h d h sr tr ew w et w t w tw rr wt ert w wr wr t wr r w wrtw er w r w w r w k j h gg d dfh df gh fg h fdg hd fgh dfg h fg d g dh g hd f hd fh d gh dfg hd gh d g h dg hd fg hd fg hd g hd fh df h fd ghd fh df gh dfg hdf gh d gh dfgh d fgh df h d hd fh df hdf gh df gh dfgh d f dh d h dfh df hd h d h sr tr ew w et w t w tw rr wt ert w wr wr t wr r w wrtw er w r w w r w k j h gg d dfh df gh fg h fdg hd fgh dfg h fg d g dh g hd f hd fh d gh dfg hd gh d g h dg hd fg hd fg hd g hd fh df h fd ghd fh df gh dfg hdf gh d gh dfgh d fgh df h d hd fh df hdf gh df gh dfgh d f dh d h dfh df hd h d h sr tr ew w et w t w tw rr wt ert w wr wr t wr r w wrtw er w r w w r w k j h gg d dfh df gh fg h fdg hd fgh dfg h fg d g dh g hd f hd fh d gh dfg hd gh d g h dg hd fg hd fg hd g hd fh df h fd ghd fh df gh dfg hdf gh d gh dfgh d fgh df h d hd fh df hdf gh df gh dfgh d f dh d h dfh df hd h d h sr tr ew w et w t w tw rr wt ert w wr wr t wr r w wrtw er w r w w r w k j h gg d dfh df gh fg h fdg hd fgh dfg h fg d g dh g hd f hd fh d gh dfg hd gh d g h dg hd fg hd fg hd g hd fh df h fd ghd fh df gh dfg hdf gh d gh dfgh d fgh df h d hd fh df hdf gh df gh dfgh d f dh d h dfh df hd h d h sr tr ew w et w t w tw rr wt ert w wr wr t wr r w wrtw er w r w w r w k j h gg d dfh df gh fg h fdg hd fgh dfg h fg d g dh g hd f hd fh d gh dfg hd gh d g h dg hd fg hd fg hd g hd fh df h fd ghd fh df gh dfg hdf gh d gh dfgh d fgh df h d hd fh df hdf gh df gh dfgh d f dh d h dfh df hd h d h sr tr ew w et w t w tw rr wt ert w wr wr t wr r w wrtw er w r w w r w k j h gg d dfh df gh fg h fdg hd fgh dfg h fg d g dh g hd f hd fh d gh dfg hd gh d g h dg hd fg hd fg hd g hd fh df h fd ghd fh df gh dfg hdf gh d gh dfgh d fgh df h d hd fh df hdf gh df gh dfgh d f dh d h dfh d fk j h gg k j h gg d dfh df gh fg h fdg hd fgh dfg h fg d g dh g hd f hd fh d gh dfg hd gh d g h dg hd fg hd fg hd g hd fh df h fd ghd fh df gh dfg hdf gh d gh dfgh d fgh df h d hd fh df hdf gh df gh dfgh d f dh d h dfh df hd h d h sr tr ew w et w t w tw rr wt ert w wr wr t wr r w wrtw er w r w w r w k j h gg d dfh df gh fg h fdg hd fgh dfg h fg d g dh g hd f hd fh d gh dfg hd gh d g h dg hd fg hd fg hd g hd fh df h fd ghd fh df gh dfg hdf gh d gh dfgh d fgh df h d hd fh df hdf gh df gh dfgh d f dh d h dfh df hd h d h sr tr ew w et w t w tw rr wt ert w wr wr t wr r w wrtw er w r w w r w k j h gg d dfh df gh fg h fdg hd fgh dfg h fg d g dh g hd f hd fh d gh dfg hd gh d g h dg hd fg hd fg hd g hd fh df h fd ghd fh df gh dfg hdf gh d gh dfgh d fgh df h d hd fh df hdf gh df gh dfgh d f dh d h dfh df hd h d h sr tr ew w et w t w tw rr wt ert w wr wr t wr r w wrtw er w r w w r w k j h gg d dfh df gh fg h fdg hd fgh dfg h fg d g dh g hd f hd fh d gh dfg hd gh d g h dg hd fg hd fg hd g hd fh df h fd ghd fh df gh dfg hdf gh d gh dfgh d fgh df h d hd fh df hdf gh df gh dfgh d f dh d h dfh df hd h d h sr tr ew w et w t w tw rr wt ert w wr wr t wr r w wrtw er w r w w r w k j h gg d dfh df gh fg h fdg hd fgh dfg h fg d g dh g hd f hd fh d gh dfg hd gh d g h dg hd fg hd fg hd g hd fh df h fd ghd fh df gh dfg hdf gh d gh dfgh d fgh df h d hd fh df hdf gh df gh dfgh d f dh d h dfh df hd h d h sr tr ew w et w t w tw rr wt ert w wr wr t wr r w wrtw er w r w w r w k j h gg d dfh df gh fg h fdg hd fgh dfg h fg d g dh g hd f hd fh d gh dfg hd gh d g h dg hd fg hd fg hd g hd fh df h fd ghd fh df gh dfg hdf gh d gh dfgh d fgh df h d hd fh df hdf gh df gh dfgh d f dh d h dfh df hd h d h sr tr ew w et w t w tw rr wt ert w wr wr t wr r w wrtw er w r w w r w k j h gg d dfh df gh fg h fdg hd fgh dfg h fg d g dh g hd f hd fh d gh dfg hd gh d g h dg hd fg hd fg hd g hd fh df h fd ghd fh df gh dfg hdf gh d gh dfgh d fgh df h d hd fh df hdf gh df gh dfgh d f dh d h dfh df hd h d hd h d k j h gg k j h gg d dfh df gh fg h fdg hd fgh dfg h fg d g dh g hd f hd fh d gh dfg hd gh d g h dg hd fg hd fg hd g hd fh df h fd ghd fh df gh dfg hdf gh d gh dfgh d fgh df h d hd fh df hdf gh df gh dfgh d f dh d h dfh df hd h d h sr tr ew w et w t w tw rr wt ert w wr wr t wr r w wrtw er w r w w r w k j h gg d dfh df gh fg h fdg hd fgh dfg h fg d g dh g hd f hd fh d gh dfg hd gh d g h dg hd fg hd fg hd g hd fh df h fd ghd fh df gh dfg hdf gh d gh dfgh d fgh df h d hd fh df hdf gh df gh dfgh d f dh d h dfh df hd h d h sr tr ew w et w t w tw rr wt ert w wr wr t wr r w wrtw er w r w w r w k j h gg d dfh df gh fg h fdg hd fgh dfg h fg d g dh g hd f hd fh d gh dfg hd gh d g h dg hd fg hd fg hd g hd fh df h fd ghd fh df gh dfg hdf gh d gh dfgh d fgh df h d hd fh df hdf gh df gh dfgh d f dh d h dfh df hd h d h sr tr ew w et w t w tw rr wt ert w wr wr t wr r w wrtw er w r w w r w k j h gg d erv df g

Grzegorz

O dzisiaj prezes ma druga zmianę w pisaniu error A kto obstawia trzecia zmianę ?

Witamy prezesa. Co dzisiaj tak późno?

Karolcia
@anonymous

Po niedzieli to do formy się dochodzi kilka godzin, a jak się dojdzie to zaczyna się zabawa.

Zostaw merytoryczną opinię o O.S.M. Łowicz - Łowicz

• Jak się pracuje w O.S.M. Łowicz?

Zobacz opinie na temat firmy O.S.M. Łowicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w O.S.M. Łowicz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 2 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

O.S.M. Łowicz
3.2/5 Na podstawie 532 ocen.
  • Przemysłowa 3
    Łowicz