Opinie o O.S.M. Łowicz w Łowicz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy O.S.M. Łowicz. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w O.S.M. Łowicz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Mleczarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o O.S.M. Łowicz w Łowicz

Axo

rzetelna firma, nie mam nic do zarzucenia. trzeba się tylko przygotować na ciężką robotę.

Portier

Najgorzej to jest w handlu bo poprzedni zarząd ludzi powymieniał na leni, rozpustników i lekkoduchów, którzy tylko kasę dużą dostawali i chyba mieli za zadanie nie wprowadzać produkty do sklepów tylko je wyprowadzać. Tylko na co teraz czeka Pani Iwonka, że Ci sami nadal są?

rolnik II

Apel do Uczciwka Dominika! Panie Uczciwek, hhłopie! Handel lezy i kwiczy! Z czego kasa będzie na pensje i na mleko , co!?!?!?!?!? Czy Ty jestes chłopie za samodzielnym trwaniem czy jakżeś głosował,chłopie, co?

Xyz

Wie ktoś może jakie są konsekwencje przejścia bez trzy miesięcznego wymówienia? Bo jakoś nie mogę statutu na necie znaleźć.

Jon W.
@Xyz

Gdy statek tonie , to CZY pytasz o pozwolenie na opuszczenie go ? W takiej sytuacji się teraz znajdujemy ! Pan Wojciechowski kampanie wyborczą robi sobie na nieszczęściu OSM Łowicz. Ludzie nie słuchajcie tych obietnic !!! Bo się pogrążycie

Nikson
@Jon W.

Pseudo ratowanie. Pozostanie samodzielnym podmiotem wiąże się z upadkiem spółdzielni i dostawców a to na rękę będzie konkurencji osm Łowicz. Tak jak to było w Rypinie gdzie ciągnęli sami do końca i nikt już tego nie chciał dziś nie ma kasy za mleko ani spółdzielni także na walnym nie popelnijmy tego samego błędu. Tylko duża prężnie działającą spółdzielnia może nas uratować a my im i sobie pomóc bo większy podmiot to wieksza siła przebicia w rynku handlu którego u nas jest brak.

ed
@Xyz

Wojciechowski chce dobra naszej Spółdzielni!

ON
@ed

HE HE HE !!!!

adwokat diabolo
@Xyz

do 3 lat pozbawienia wolności; hehe żartowałem:-)))

Czy rozmowa kwalifikacyjna w O.S.M. Łowicz odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
rolnik II

APEL DO KOMITETU OBRONY SPÓŁDZIELNI! Ludzie weźcie pomyślcie co sie dzieje! Zacznijcie mysleć i działac z sensem! Są podobno radni co oddają juz mleko do obcych! Są informacje, że nadal źle sie dzieje na zakładach! Dokończcie rewolucje! Nie pozwolcie, żeby jacyś cwaniacy żerowali na naszej krwawicy!

Robert R
@rolnik II

handel nie działa kompletnie! To jest juz kwestia tygodni niestety!

3jpe
@Robert R

Panie Wojciechowski! Co to sie dzieje, co?!?!?!?!?!?!?!? Nie widzisz Pan że jest tak jak jest? w morde jeża? A Uczciwek? Czy Uczciwek po rozmowach z niektórymi pracownikami wyciągnła pozytywne wnioski? A jekie ?

Hans

Czy pracownicy dostali wypłaty w terminie? Czy za mleko wypłata będzie terminowo?

barik
@Hans

Mi zawsze placa w terminie wiec tego nie mam sie co czepiac

No ja się wynoszę. Nie będę czekać aż kasy na wypłaty braknie. A dokręcania śrubki się nie boję

Rolas

Masz rację ile można czekać uciekać do dobrych spółdzielni.

szara mamba

każden ci siem sprzeciwi, to popamieta! Musimy się nachapać przed przejęciem lub sprzedaża. Wiadomo że po przejęciu nas pierwszych pogonią. A potem nastepnych , nastepnych i nastepnych. PO KOLEI:(((((

1js

prezesem Mlekowity jest pan Sapiński( wielkie doświadczenie, kompetencje do rządzenia, 4-5 doradców merytorycznych, wielkie osiągnięcia) a prezesem Łowicza jest pani Iwnka. Wszystko w temacie przyszłość OSM Łowicz

jan D
@1js

hahahahahahahahaha. No racja racja!

ROBI

Jak tam przefarbowane lisy

Lll
@ROBI

A żyją sobie dobrze. Nory zaczynają budować i się okopywać. Wszyscy patrzą na handel pokładając wielkie nadzieje na dalszy byt, a tu do handlu wróciła czarna mamba zaraz zacznie się psiapsiółkami swoimi otaczać i wszystkimi interesować oprócz pracy. Nigdy nie dorówna Kosendzie. Za niego to był porządek nie trzeba się było martwić co mamy produkować, przewoźnicy byli krótko trzymani, palety porządne na zakładzie były, a teraz to szrot powstał. Czy tego chcemy?

Kret
@Lll

Najmocniejsza to ona jest w gębie.

Jak się do innej mleczarni nie przyłączymy to padniemy

Ela

To się przyłączaj krzyż na drogę. Tam jak Ci śróbkę przyjętą to będziesz jeszcze tęsknił za Osm Łowicz.

Jak wygląda obecna sytuacja finansowa spółdzielni za miesiąc sierpień?

Dostawca

Jaka ta sytuacją naprawdę jest? Minęło już kilka dni, a nowy zarząd milczy. Wypowiadają się wszyscy oprócz zarządu. Jeszcze nie ma podsumowania? Czy mamy czas na dalsze czekanie? Jaką mają propozycję na działalność. Czy jest szansa na bycie samemu czy już tylko ma nas przejąć ktoś inny. Prosimy o informację.

Słowo prawdy
@Dostawca

Jak sytuacja... Teraz to wygląda naprawdę tragicznie, gra na czas i zwlekanie, aż dostawcy poodchodzą jak w Rypinie i ostatni zgasi światło. Potem żadna mleczarnia nie będzie chciała się łączyć/kupić, i zostaniecie na lodzie jak ludzie w Rypinie bez kasy za mleko o udziałach nie wspominając. Tak to niestety teraz wygląda...

Sputnik560

pracowałem w różnych firmach i wszystkie są podobne do siebie bo tu żadnej filozofi nie ma. Tutaj wszystko jest jak należy.

FilerSTS

Calkiem ok praca!

Pracownicy

Do mleczarni to powinien wrócić Dąbrowski. Ten młody zarząd może ma dobre intencje, ale nie ma doświadczenia. Czy w Radzie nie ma nikogo kto jest w stanie schować do kieszeni własne ambicje czy nie wiem co i wznieść się ponad wszystko i go ściągnąć. Po tych kilku dniach i po decyzji Strzeleckiej i spółki widać że pozostawili (usunięte przez administratora) bo inaczej by nie zwiali. Apelujemy do Was my pracownicy którzy widzimy jakąś szansę.

emeryci na emeryturę
@Pracownicy

Nie ośmieszaj się. I nie wypowiadaj w imieniu innych pracowników. Petycję sobie napisz.

Pracownicy
@emeryci na emeryturę

A Ciebie jeszcze Grzybowska nie zwolniła? Piątek niedługo.

emeryci na emeryturę
@emeryci na emeryturę

To w inne dni tygodnia nie zwalniają? :-) :-) :-)

Ncg
@emeryci na emeryturę

Nie zwalniaja bo nie wiedza kogo zwolnic!

@Ncg

Po co zwalniać? Dają kontakt do sprawdzonego weterynarza. Drukuje L4 w hurcie. Podobno dostarcza je kurier Uberem. ZUS jeszcze na wakacjach, drzymie.

Ratownik
@Pracownicy

Bzdura. Dostawcy widzą tylko cenę mleka. Ile by nie było- zawsze za niska. Nic ich nie obchodzi, że w tym roku mleko w proszku pobiło rekord dekady (cena około 5 złotych). Sery po 10-11 złotych. Za mleko zawsze za mało i mało.

Bjo
@Ratownik

No jasne. Najlepiej niech oddaja mleko za darmo bo przeciez im sa pieniadze do niczego nie potrzebne. Wazne zeby dalej utrzymywac patologie w ktorej kazdy mozliwy skrawek nie dziala.

Asd

Oto kilka punktów w dzisiejszym artykule na portalu Radia Maryja. 1. Uważam, że tak naprawdę nigdy nie dostawaliśmy rzetelnych informacji o sytuacji, o stanie finansowym mleczarni. Teraz się okazuje, że mleczarnia jest w strasznym bagnie – mówi Janusz Wasilewski, producent mleka, członek Spółdzielni OSM Łowicz. - Jak nie? O fatalnej sytuacji finansowej było już wiadomo od kilku lat. Proszę się teraz nie tłumaczyć, że nagle mleczarnia popadła w ruinę finansową! 2. Winię za to poprzednie władze. Doprowadzili do tego grabieżną gospodarką, że ludzie masowo odchodzili i to potentaci, nie średni, mali tylko ludzie, którzy mieli duże ilości surowca. Po prostu cena była za mała – podkreśla Leszek Żaczek, producent mleka, członek Spółdzielni OSM Łowicz. - Wypowiedź sprzeczna z punktem 1, który mówi, że nic nie wiedzieliście! To skąd teraz wiecie kto i dlaczego!? 3. Inne spółki płacą więcej, ale 1,13 zł pozwala nam się utrzymać jeszcze na powierzchni. Jeżeli by ta mleczarnia miała wyjść na prostą, w co bardzo mocno wierzymy – jesteśmy wstanie jeszcze trochę pocierpieć – mówi Waldemar Wojciechowski, członek Spółdzielni OSM Łowicz. - Proszę się nie wypowiadać w imieniu 99% dostawców, którzy nie są już w stanie "przecierpieć" jeszcze trochę! Wychodzenie z ruiny finansowej trwa nawet kilka lat i to pod warunkiem że nie przyjdzie kolejny kryzys w mleczarstwie. 4. Rada Nadzorcza spółdzielni szuka rozwiązania trudnej sytuacji. Rozważa współpracę z innymi podmiotami lub nawet połączenie z nimi. Rolnicy i członkowie spółdzielni najbardziej obawiają się przejęcia przez zagraniczny podmiot. Boją się, że jeśli większościowym właścicielem będzie kapitał niemiecki, to wtedy w zakładzie przedzie przetwarzane również niemieckie mleko. A spółdzielnia ma bardzo długą tradycję. - Stek bzdur! Jeżeli już mowa o Polmleku to ma polskich właścicieli. Skąd wziął się pomysł ze ma niemieckie korzenie? Chyba tylko dlatego, że w wikipedii Grupa Polmlek ma opis po Niemiecku!

Ale jaja!!!

Podobno mial przyjsc do zarzadu ktos kompetentny! Teraz to chyba specjalnie ktos wpuscil tę mlodzież do zarzadu zeby podmiot przejmujacy mial TANIEJ!!!!! To sa jakies jaja!;(((

Jfb
@Ale jaja!!!

Co oni wyprawiają?!?!?!?!!!! Ludzie ogarnijcie sie!

@Jfb

Żeby ktoś przyszedł ogarnięty i zaryzykował, to musi rzucić obecne zajęcie, które jest bezpieczne i dobrze płatne. Ludzie kompetentni teraz się cenią, a w tej branży jest ich naprawdę mało. Proszę sprawdzić ile kosztuje prawdziwe wyszkolenie ? Od praktyk zagranicznych, kursów, języków, wyjazdów zagranicznych i krajowych, przez kontakty. To są nieprawdopodobne pieniądze, trochę mniejsze niż wyszkolenie pilota ale wciąż ogromne. Dlatego lepiej robić się robi, a nie plątać się w lokalne zagrywki.

Ola
@Tomek

Kto przyjdzie wiedząc że to na chwilę. Na pewno nie kompetentny.

mysza miki

To kiedy upadłość? już mlekpol was nie chce

Małpa

Przestańcie już rzucać żółcią i na poprzedników i na aktualny zarząd. Czy wy nie zdajecie sobie sprawy, że całe to gów.. idzie w Polskę? Zalatwiajmy brudy we własnym gronie, nie na forum. Do pracy się weźcie A nie do plotek i oczerniania.

@Małpa

Póki nie przyjedzie szambiarka z innego miasta i nie odszlami wszystkich zaistniałych konfiguracji, póty będzie dalsze pudrowanie pudrem. Szambiarki z innych realiów mają to do siebie, że odszambiają do końca wszystkie powstałe złogi, bez zastanowienia. Jak szambiarka odjedzie, wtedy można naprawdę zobaczyć co się zostało i co się ma.

pawel19

Miejmy nadzieję, że już od 1 września ;)

ph
@pawel19

Ktoś wie, kto to będzie?

Zostaw merytoryczną opinię o O.S.M. Łowicz - Łowicz

• Jak się pracuje w O.S.M. Łowicz?

Zobacz opinie na temat firmy O.S.M. Łowicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w O.S.M. Łowicz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 2 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

O.S.M. Łowicz
3.2/5 Na podstawie 532 ocen.
  • Przemysłowa 3
    Łowicz