Opinie o Chylińscy sp z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Chylińscy sp z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Chylińscy sp z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT
Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Chylińscy sp z o.o. w Warszawa

Hanna

@WiernyFanAndrzeja, wspominasz o problemach z otrzymaniem umowy, czy takie sytuacje często mają miejsce? Czy osoby zatrudnione w firmie otrzymują umowę o pracę? Czy poza wynagrodzeniem pieniężnym pracownicy otrzymują dostęp do karty sportowej czy też innych bonusów? @ASYstentkA, czy odbyłaś już rozmowę z pracodawcą? Możesz opowiedzieć nieco na ten temat? Jak przebiegał proces rekrutacji? Jeśli podejmiesz pracę w firmie, podziel się na forum swoimi wrażeniami.

Feliks

Na jaka umowę można liczyć ?

WiernyFanAndrzeja
@Feliks

Na umowę z dyrektorem, że będzie umowa. Może po paru miesiącach dostaniesz, chyba że PIP wpadnie wcześniej. Podstawa na konto, "dodatek wolny od podatku" pod stołem. A spróbuj fikac, to Cię będą szantażować i szybko skulisz ogon ;)

ASYstentkA

Hej. Niedlugo mam rozmowe na stanowisko.. Asystentki zarządu.. ktoś mi powie coś więcej ?? Warto iść? Czy strata czasu ??

Frond

Brałem udział w rekrutacji do sprzedaży flotowej rozmowa Ok rzeczowa i na temat .Zastanawia mnie tylko ta ciągła rekrutacja niestety to dobrze nie świadczy na przyszłość .Ale jak się dostanę to spróbuje ludzie różnie piszą dopóki sam się nie przekonasz ciężko ocenić .Pracowalem w niejednej firmie pisali ze pięknie a okazało się co innego .Poczekamy zobaczymy .

Sxonn
@Frond

Czy byłeś na rozmowie na stanowisko Asystent działu flotowego? Mógłbyś napisać coś więcej nt. Stanowiska i przebiegu rozmowy?

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Chylińscy sp z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Koordynator Działu Call Center?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Cormoran

Byłem na rekrutacji do sprzedaży flotowej. Pan A..... Niby zna się na flocie i jej sprzedaży. Kpina. Ten człowiek nie ma żadnego pojęcia. Podobno mają jedną z lepszych sprzedaży aut w Polsce jeśli chodzi o ilość. Też kpina. Już wiem dla czego non stop są ogłoszenia o zatrudnieniu. Dobrze że się nie dostałem. Znalazłem w innym salonie i dzięki Bogu że nie tam. Zdecydowanie odradzam jeśli ktoś się szanuję oczywiście. I zła opinia nie dla tego że się nie dostałem tylko dla tego co tam zobaczyłem.

Kandydatka

Dostałam zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną, odwołali ją 2h przed spotkaniem. Rozumiem, że osoba rekrutująca się "rozchorowała", ale jest to podejście wysoce nieprofesjonalne. Uzyskanie informacji o formie zatrudnienia to tajemnica- nie udzielają jej mailowo ani telefonicznie. Widać, że niepoważnie traktują ludzi. Teraz rozumiem, dlaczego na to stanowisko oferta pojawia się przynajmniej raz w roku. To źle świadczy o pracodawcy.

cujeuivbge;iw
@Kandydatka

Bylem tam dosłownie dwa dni. Większego syfu, braku organizacji i oszczędności na każdym kroku a już na pewno na pracowniku nie widziałem! Wodzu jak wchodził, wszyscy na baczność...to całkiem zabawne zwłaszcza, że jego ego jest dwa razy większe niż on sam.... I jeszcze ta "asystentka"....bidula, wygląda na nieźle schorowaną, ale taki stan rzeczy mnie nie dziwi

gość

Mnie jeszcze co innego zastanowiło : Czy zgodzi się Pan na dzień próbny w dziale marketingu? firma szuka specjalisty, ma przed sobą cv osób, które są zapewne mistrzami w swojej dziedzinie, chcą się rozwijać stąd szukają nowych wyzwań a Pani ich pyta o dzień próbny. Co można zrobić w jeden dzień w dziale marketingu w firmie, która nie wie co to jest marketing a social media traktuje jak wrzucenie paru zdjęć?

gość

Drogi gościu, Ja nie byłam na rozmowie, widziałam tylko ogłoszenie ale post osoby powyżej wiele mi powiedział. Nie będę wysyłać bo tylu kompetencji nie mam. Parę zdjęć na social media ... ? Czy wiesz co to są social media, co to jest content, research, co to jest harmonogram zadań, planowanie, przygotowanie postów, zdjęć, generowanie aktywności, statystyka, itp. Sorry ale to nie jest parę zdjęć na social media, skoro tak to ktoś nazywa widać, że nie macie zielonego pojęcia i doświadczenia. Jeśli porównujesz obowiązki osoby od "wkładania papieru" do osoby mającą wiedzę z zakresu kilku stanowisk technicznych i wiedzę o social media masz taką, że to tylko kilka zdjęć ... to raczej nie dogadasz się z żadnym specjalistą. Być może w korporacjach są osoby od "wkładania papieru do drukarki" ale tylko dlatego, że właśnie ci, którzy zarabiają na firmę mają wygenerować większy zysk dla firmy niż "walczyć z drukarką czy szukać papieru by wydrukować ofertę na spotkanie z klientem". Polecam zmienić nastawienie i skupić się na priorytetach a nie porównywać się do korporacji (jeśli nią nie jesteście). Każdy się stara swoją firmę budować i poprawiać ale poszukując kogoś takiego, firma znajdzie co najwyżej początkującego absolwenta marketingu, który i tak szybko odejdzie. Taki schemat jest zawsze. Szanujcie ludzie a wasze wyniki wzrosną dwa razy.

gość

Podzielę się swoją opinią na temat rozmowy na stanowisko specjalisty ds. marketingu. Czy osoba rekrutująca ma jakąkolwiek wiedzę czym osoba na takim stanowisku powinna się zajmować, czy ta osoba w ogóle wie co to jest marketing? Ja rozumiem, że szef nie musi wiedzieć ale osoby, które go wspierają powinny. Nie trzeba nawet czytać książek, wystarczy poszukać informacji w necie. Firma szuka osoby, która będzie wykonywała raporty (marketing analityczny), która zajmie się google adwords, sem, seo (marketing internetowy), która będzie organizowała eventy (event manager), która poprowadzi stronę internetową, facebook oraz inne działania w internecie (specjalista ds. social media), która będzie wykonywała projekty graficzne (grafik), która będzie koordynowała działania telemarke. ( specjalista ds. telemarketingu) i która będzie wykonywała jeszcze wszystkie działania bieżące. (Nie jestem przekonany czy o niczym nie zapomniałem). To jest 7 różnych stanowisk, gdzie praca na każdym z nich to 24 h na dobę. Oczekując czegoś takiego, mam nadzieje, że firma starała się to motywując wysokim wynagrodzenie ( rynkowo powyżej 15 000 netto - jeden tańszy prosty projekt graficzny to ok. 1000 zł,) bo nie potrafię sobie tego inaczej nawet wyobrazić, firma od razu skazuje się na porażkę. Jestem zażenowany jakością rozmowy i tego, że firma, która jak widać, nie ma żadnej wiedzy z zakresu marketingu oczekuje tylu rzeczy od jednego stanowiska i marnuje czas ludziom zapraszając ich na rozmowę. Firmie życzę powodzenia a osobie, jeśli jakakolwiek się zdecyduje na taką pracę (choć to graniczy z cudem) bo żaden szanujący się np. grafik nie będzie organizował eventów albo analityk zajmował się telemarketingiem zakup Relanium ;)

@gość

Nie pracowałem w tym konkretnie salonie ale znam specyfikę pracy w takich firmach w branży - niestety to jest tylko salon samochodowy a nie wielka korporacja, w ktorej nawet od wkładania papieru do drukarki masz oddzielne stanowisko. To co napisałeś wydaje sie obszernymi obowiązkami ale w rzeczywistości tak nie jest - nie potrzeba byc event managerem zeby załatwić prezentacje samochodów na jakiejś imprezie kilka razy w roku. Tak samo jak nie trzeba byc specjalista od social media zeby wrzucić pare zdjęć na fejsa. Z grafikiem przegięli - z tym sie można zgodzić. Powodzenia w szukaniu idealnej pracy.

Hanna

@Nigdy więcejmożesz powiedzieć coś więcej o swoich doświadczeniach w firmie? Piszesz, że można być zatrudnionym do sprzedaży, a później pracować na innym stanowisku. Czy właśnie to Cię spotkało? Jakie stanowisko w firmie ostatecznie zajmowałeś?

Nigdy więcej

Śmieszna firemka. Zatrudniają niby do sprzedaży samochodów, ale nie mają pomysłu na pracownika, więc dają gdzie popadnie. Pieniądze równie śmieszne jak i pomysł na zarządzanie firmą. Umowa o pracę oczywiście kiedyś (może) będzie.

PiotrBBB

Rotacja oczywiście na + dla pracowników którzy znaleźli lepszą pracę :) , kilka osób z handlówki + praktycznie cały dział blacharsko lakierniczy.

Hanna

@PiotrBBB @Obiektywnywnioskuję z Waszych wpisów, że w firmie są problemy z rotacją. Możecie powiedzieć ile osób zwolniło się w ciągu ostatnich kilku miesięcy? Czy ten problem dotyczy szczególnie któregoś ze stanowisk?

PiotrBBB

Miesiąc się skończył to kolejni " rozgarnięci" położyli papier ;)

Obiektywny

Chylińscy znowu szukają ludzi do pracy, kto chętny ; )

KRIS

Daj sobie spokój dziewczyno...dobrze Ci radzę...żeby potem nie żałować hehe

julka1888

Czy możecie coś powiedzieć na temat pracy na stanowisku asystentki Prezesa Zarządu? Właśnie trwa rekrutacja, zastanawiam się czy wybrać się na rozmowę...

Tede
@julka1888

Prezes to despota, bardzo nieprzyjemny człowiek. Szczerze odradzam. Pracowałem, poznałem.

Hanna

@Mike, odbyłeś ostatnio rozmowę kwalifikacyjną w Chylińscy sp z o.o.? Jakie pytania usłyszałeś?

Mike
@Hanna

No miałem a nawet pracowałem. Rozmowa na przeciętnym poziomie, pytania podstawowe, dlaczego ta branża itd. Nie trzeba się za bardzo starać aby tam się dostać, to oni mają ciśnienie na ludzi, bo nikt tam nie chce pracować. Podczas rozmowy przedstawiaja taka cudowną wizje rozwoju i kasy, ktora nigdy nie ma przełożenia w realu. A jak się sam zwolnisz to jeszcze za swoje szkolenia zapłacisz. Mają fatalną opinie wśród innych dealerów, która potwierdza się podczas pracy. Dlatego ludzie prędzej czy później uciekają. Zarządzanie i kierowanie tam to jakaś parodia, a jak dochodzi do tego kablowanie i oszukiwanie na kasie to szkoda czasu i energii.

Lako
@Mike

B rawo Mike za wypowiedź. Wspólczuję, bo sam tam pracowałem i jest tak jak mówisz.

Mike

Dla potencjalnych kandydatów do pracy: podczas rozmowy rekeutacyjnej proponuję nagrywać dyktafonem ustalenia finansowe, bo wypłata może zdziwić, raczej in minus... szczególnie ta premia "pod stołem". Może się przydać dla sądu pracy.

KRIS

To kolega Robert jest mocno sfrustrowany, bo albo jest prezesem tej firmy przez małe "p", albo tzw dyrektorem paprochem przez małe "p". Hehe. Pozdrowienia dla QWERTY, Obiektywnego , Stefano i Mike. Dobrze mówią...szczerą prawdę...

Zostaw merytoryczną opinię o Chylińscy sp z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Chylińscy sp z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Chylińscy sp z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

Chylińscy sp z o.o.