Opinie o Multitask Patryk Rutkowski w Strzykuły

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Multitask Patryk Rutkowski. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Multitask Patryk Rutkowski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Multitask Patryk Rutkowski w Strzykuły

Esperanza Nowy wpis

Kupiłam w tej firmie lokówkę Esperenza i kilka innych rzeczy, od 10 dni nie ma kontaktu z nim, na e-maile nie odpowiada, telefonów nie odbiera paczki nie wysyła. Fatalna firma, że też oni jeszcze prowadzą usługi handlowe.

Bzd Nowy wpis
@Esperanza

Ja wysłałam krajalnicę do naprawy i już się z nią pożegnałam. Nie otrzymałam krajalnicy ani zwrotu pieniędzy a już minęło 2lata

Magnus Nowy wpis

Lipa ! Kupiłem towar. Od 14 nie wysłali

Anorektyk2000

Tak jak poprzedniczka. Przedmiot oczekuje na wysyłkę. Nie odpisuje i nie odbiera telefonu. To (usunięte przez administratora)

Danuta Nowy wpis
@Anorektyk2000

Ja od 23 lutego czekam za sprzętem który wysłałam na reklamację i również nie ma żadnego kontaktu. Ta firma to wielka porażka. Dziwne że jeszcze się nią nikt nie zajął w odpoeiedni sposób

Gosia

Otrzymałam informację, że przesyłka (opłacona ) została wysłana 11 maja. Nie dotarła ! Nie odpowiadają na telefony i maile!

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Multitask Patryk Rutkowski spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Danuta

Wrażenie zdecydowanie negatywne. Ta firma to wielka pomyłka.. zakupiłam u niego krajalnicę i później wysłałam do reklamacji. Nie odpowiada na e-maile nie odbiera telefonów. Ta firma to porażka. Proszę nie kupujcie u niego. (usunięte przez administratora)

Mark

Nigdy w życiu już nie zrobię zakupów u tego gościa, mam wrażenie że pracują tam sami gamonie odporni na wiedzę.

Zostaw merytoryczną opinię o Multitask Patryk Rutkowski - Strzykuły

Multitask Patryk Rutkowski