Opinie o Gorny z.o.o. w Czempiń

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Gorny z.o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Gorny z.o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gorny z.o.o. w Czempiń

Biel

Firma nie płaci swoich zobowiązań, nie odbierają telefonów, oszukują

@Biel

ale nie płacą ludziom czy faktur nie regulują ?

Game Over Nowy wpis

Werbują do pracy ludzi z Ukrainy, a jak ma być kontrola z BHP, to tych ludzi w tym dniu nie wolno pracować. Wynagrodzenie nie jest wypłacane jednorazowo przy obliczaniu - koniec okresu zatrudnienia. I musisz iść specjalnie, aby sam odebrać płatność. Sam Górny nie pozwala, aby ktoś inny wziął płatność i wysłał ją na kartę. Liczą na to że im to się zostanie. Jestem z Ukrainy i pracowałem tam przez dwa miesiące. Atmosfera jest przygnębiająca. Stosunek do personelu jest całkiem i całkiem zły... Zatrudniają na czarno obcokrajowców...

Jaka jest kultura pracy w Gorny z.o.o.? Obowiązuje typowy dress code?

Ludzie nie idzie tam pracować Nie płaci (usunięte przez administratora) Będę zgłaszać do PIP

Paulina Nowy wpis

Dzięki wielkie za ten wpis. Nie spodziewałabym się, że w firmie Gorny mogą być aż tak duże problemy. Jestem ciekawa, jak ta sytuacja się rozwinie. Dasz znać, jak będzie wiadomo coś nowego?

Pracownik Nowy wpis
@Paulina

Szukam osób które może pracowały u Pana Górnego którym nie zapłacił za prace.

Lanu Nowy wpis

Ja. Zgłoszone do inspekcji pracy. Państwo górni rozstali się, jeden pojeżdża po drugim. Cyrk na kółkach

Joanna

@Lusia, jak długo nie pracujesz w Gorny? Może rozwiniesz swoją wypowiedź? Na jakich warunkach zatrudnienia pracowałaś? Czy udzielane były premie świąteczne lub fundusz socjalny? Jak pod tym względem oceniasz pracę w tym miejscu?

Lusia
@Joanna

Umowa o pracę, żadnych premii, żadnych funduszy, nic tylko kiepska wypłata. Nie pracuję już tam od kilku lat, ale wątpię żeby coś pod tym względem się zmieniło. Mnie akurat były szef nigdy nic wprost złego nie powiedział ale nie raz słyszałam jak krzyczał na innych że ich cyt " do gazu wyśle "

Bartek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi jakieś rekrutacje?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Gorny z.o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Leszno
Lusia

Pracowałam tam jako sekretarka, wykończona byłam psychicznie po niecałym roku.

Gutek

Idealnych firm nie ma. Jak ktoś będzie chciał zawsze znajdzie powód do niezadowolenia.

Praca

Warunki pracy u Górnego w Broniewicach poniżej wszelkiej krytyki. Praca od poniedziałku do niedzieli w nieregulowanym czasie pracy, zdarza się że pracownice pracują od 7 rano do poznych godzin nawet do pierwszej, drugiej w nocy po czym na następny dzień znów na rano do pracy. Wolne tylko wtedy kiedy czyszczone i posadzane są nowe hale czyli zdarza się to bardzo rzadko. Noe wspominajac o nieterminowej wypłacie wynagrodzenia. Do tygodnia czeka się za wypłatą bo ciągle są jakieś wymowki ze strony pracodawcy. Zero szacunku dla ludzi i trakrtowanie ich jak śmieci. Nie mówiąc juz jak traktowani są cudzoziemcy. Najważniejsze, ze w papierach wszystko się zgadza i w kieszeni pracodawcy. Ktoś powinien się tym zająć. Można wymieniać wiele negatywnych opinii o tej firmie, ale szkoda strzępić języka. Pozytywnych opinii nie ma żadnych. Ludzie wytrzymują w tym (usunięte przez administratora) bo perspektywa braku pracy jest przerażająca, a o prace dla starszych juz osób jest trudno.

Czempiniak

Jest poprostu gnój. Nie polecam tego nikomu.

PRACOWALAM

Odkąd zmieniła się kadra administracyjna w firmie wiele się zmienilo. W tej chwili płace są znacznie wyższa, dobry pracownik spokojnie osiaga zarobki średniej krajowej. Firma poszerzyła swoją bazę o nowe mieszkania. Pracowałam u Pana Gornego i na pewno chetnie tam wroce.

tak
@PRACOWALAM

Potwierdza odkad nie ma pani hani i violetty jest lepej na 100

Joanna

@czempin widzę, że nikt nie odpowiedział na Twoje pytanie. Skąd jednak takie przypuszczenia? Może ktoś z Was ma aktualne informacje na temat pracy w Gorny z.o.o? Takie będą najbardziej przydatne.

@Joanna

Aktualnie wiele się zmieniło na lepsze.

czempin

czy to prawda ze Gorny bankrutuje

Joanna

Czy w najbliższym czasie firma planuje rekrutacje nowych pracowników? Chętnie też dowiemy się jak obecnie wyglądają warunki pracy w firmie.

Biel

Firma nie płaci swoich zobowiązań, nie odbierają telefonów, oszukują

Jum

No kosztorysant do katowic to zawsze się przyda, dobra kasa

Anonim 45

Okropna firma. Robią tam jak woły. Nawet 24h. A tak nawet 13 i dalej. Płacę bardzo niskie. Brygadzista nie szanują pracowników. Zbliżają im. Jakaś parodia tam

Lilia

Laper to lepiej uwierz. Mlodzi ktorzy tam przychodza odchodza po ok. 2 dniach pracy, starsi ktorzy juz sie przyzwyczaili robia tyle ile trzeba, czyli az wszystko zrobia (zajmuje im to ok 13-17h). Co do ocen brygadzistki i kierowniczki magazynu to prawda. Bylam swiadkiem kilku sytuacji. Ale jeszcze bardziej falszywa jest tam Hania z kadr. Niby dobra dla pracownikow a pomiata nimi jakby niewiadomo kim byla.

Hejted

Witam nie polecam nikomu tej pracy chociaż miałby ktos z głodu pasc jeden wielki (usunięte przez administratora) i wykorzystywnie ludzi do mozliwosci wytrzymania praca od rana do wieczora minimum 13 godz za 8 zl pracuja tam nawet po 17 godz ida na 14 po poludniu wracaja o 6 rano albo ida na 7 rano koncza 1,2 w nocy dziwie sie ze ludzie sie godza na te warunki i smieszne pieniadze mesiecznie 250 godz swieta weekendy non stop do pracy dni wolne masz jak nie pojdziesz sam z siebie na dzien odpoczynku juz dawno ten (usunięte przez administratora) powinna inspekcja zamknac umowy smieciowe zero ubezpieczenia kompletnie nic a szlachta chodzi i tylko pieniadze bierze na czyims karku sie do rabiaja jak tacy madrzy sa to niech wezma swoja cała rodzinke i niech zapierdalaja po tyle godz na tyle godz pracy nie potrafia zapewnic jedzenia jesli sa nagodziny NIE POLECAM NIECH SOBIE SAMI ROBIA SZUKAJA JELENI TO DO LASU bo czasy za smieszne pieniadze sie skonczyły długow wiecej maja niż wlosow na głowie a wielka szlachte udawaja tylko jakim wykorzystywaniem ludzi

fgtgrssaaa

praca by uszła pracowałam na magazynie pakowanie pieczarek ale ludzie to jakas porażka jeszcze z takimi wrednymi ludźmi nie miałam do czynienia nigdy , najgorsze te młode co tam robią już dłużej z dwa lata góra trzy wredne że z kijem nie podchodź wielkie paniusie , a kierowniczka hahahahhaa lata wyzywa a sama nic kompletnie nie robi tylko łazi w ta i w ta

miki

Zgadzam sie praca by uszla ale nie ma ladu wogule no i pani kierownik to co ona robi to brak slow krzyki. I brak szacunku do ludzi

KRYSIA

Pracowałam u Pana Górnego dorobił się na ludzkiej krzywdzie nie polecam pracy tam iz to nie pracodawca tylko.....nie będę się wypowiadała.Może Pan sobie mnie przypomni traktuje ludzi jak śmieci nie ma oczym z tym Panem rozmawiac KRYSIA .

Zostaw merytoryczną opinię o Gorny z.o.o. - Czempiń

Gorny z.o.o.
2.1/5 Na podstawie 61 ocen.
  • Wiatrakowa 27
    64-020 Czempiń