Opinie o UPS SCS POLSKA w Legnica

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy UPS SCS POLSKA. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w UPS SCS POLSKA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o UPS SCS POLSKA w Legnica

Olaf

czy jest siedzący tryb pracy?

on

Czy trzeba mieć doświadczenie w montażu czy pracownik jest szkolony?

Maniek

Witam jestem po rozmowie idzie w tej pracy zarobić coś jaka atmosfera panuje na montażu?

ONA

Witam, cała ta firma to problem, ciekawe kiedy ogłoszą upadłość. Brygadzistki do bani jak można wyzywać ludzi od wołów czy baranów, kolejna co drugie słowo na (usunięte przez administratora), gnoja ludzi. A normalni ludzie typu Madzia np zostali degradowani... Gdzie kierownictwo ma oczy i słuch? Ludzie uciekają bo z takimi przełożonymi to tylko się zwolnić. Wstyd jak szybko zapomniały, a z wysokiego stołka łatwo się spada.... Uciekajcie stamtąd.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie UPS SCS POLSKA? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Legnica
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Legnica
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Montazysta

Mówią że kryzys w firmie ze pieniedzy nie ma. Podwyżki dali mechanikiem, brygadzista, liderką, administracji i biurowej A pracownikom produkcjii zabrali!!!!! BURAKI!!!!!!

Yeah! Buck’a

A co się stało z krytycznym komentarzem Mahty z grammy na temat tej hali? Ukryta lub ukryci razem z prywatnym parobkiem pod nickiem gozerP czy gejzer nie pamietam już; wyrzucają swoje opinie negatywne tutaj; po cichu, w ukryciu jak szczury. Frustracja nieszczęśliwych ludzi prowadzi do nikczemnych, prymitywnych zachowań nie tylko w reakcji na coś ale również na codzień w relacjach z innymi. Kłamstwa, obłuda, fałsz, złudzenia, analfabetyzm, frayerstwo etc. Ps. zioł bym dwie

@Yeah! Buck’a

Nie rozumiem tego komentarza bardzo chaotycznie napisany A propo prymitywnych zachowań to do kierownika z pretensjami kierownictwo do ruiny zakład doprowadza

Markopolonez
@Montażystka

nie napisał/a ani słowa na temat pracy. Opinia dotyczy komentarza który był tu zamieszczony. Szkoda że od "(usunięte przez administratora)" zwierząt z produkcji, czy też może "zwieżont" (żeby bylo zrozumiałe dla większej liczby odbiorców), nie można wymagać interpunkcji, A PROPOS (Tak jest tam odstęp i S) chaotyczności. Gdyby tylko każdy zwracał uwagę na siebię, nie wszystkich dookola.. Nie pozdrawiam.

Sylwia
@Markopolonez

Skoro już rozmawiamy w wątku poświęconym pracy w UPS SCS POLSKA, to może napiszesz w takim razie, jakie Ty widzisz pozytywne i negatywne aspekty pracy w tym miejscu? Widzę, że jesteś dobrze zorientowany w sytuacji.

Montażystka

W tym zakładzie to tylko kierowników coraz więcej jak grzybów po deszczu. Więc premie musieli za...ać .Nowe samochody a pracowników coraz mniej tak miało być lepiej a jest coraz gorzej totalne (usunięte przez administratora) Nie polecam tego zakładu .

iza
@Montażystka

witam tak narzekacie to po co siedzicie w tym zakładzie poszukać nowej nowe kierownictwo nowe rządy tak jak wszędzie nabrać ile czeba żeby jakoś żyć a ludzie na szarym końcu , powinno się cześć pan z biurowca pozbyć bo jedna przez druga tylko się odbija jak piłeczka ,zrobić zebranie i powiedzieć co wam na sercu leży pozdrawiam

Montażystka

ZAPYCHAJĄ KIESZENIE NASZYMI PREMIAMII!!!!!!

Montazystka

Omijajcie ten zaklad szerokim lukiem!!!! Nowe kierownictwo - KOSZMAR!!!!(usunięte przez administratora)

@Montazystka

RACJA, praca jak praca, ale traktowanie pracownikow to przechodzi ludzkie pojecie. Brygadzistki juz zapomnialy jak byly gnojone przez poprzedniego kierownika i plakaly jedna przez druga w kacie. A teraz robia to samo z pracownikami. PORAZKA!!!!!!@! A kietownictwo patrzy zeby tylko swoje kieszenie napchac

Pozbądzcie się ukraincow

@anonymous

Raczej Polaków zwolnią :)

@Anonim

A co to Ukraińcy tak dobrze pracują? Mało to reklamacji przez nich? Tylko bałagan w zleceniach, bo nagminnie dopisują sztuki, no ale jak się do tego spaceruje po hali, to trzeba jakoś ten akord wyciągnąć. ;)

iza
@Montażystka

popieram ukraińcy są lepiej traktowani jak my dopisują sobie sztuki wymeldowuja ile chcą masakra ,nas polaków traktuja jak niewolników ,nikt nas nie słucha co mówimy o nich jak robią itp porażka

montażystka

Witam, dlaczego z nową formą fiszek jest taki bałagan i jedne osoby dostają maila, a inne nie?? W zeszłym miesiącu dostałam maila z fiszką, a teraz czekam i... no właśnie nic nie mam, podobnie jak i inne osoby. Proszę tego dopilnować i wysyłać każdemu, a nie!!

Natalia

@Andrzej, pracujesz w UPS SCS POLSKA? Jeśli tak, to wyraź proszę opinię o pracy w tym miejscu. Będzie to pomocne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w tej firmie. @anonymous, nie rozumiem co masz na myśli. Zdaje się, że firma normalnie funkcjonuje. Pracujesz w UPS SCS POLSKA?

Ja słyszałem, że ma się dobrze jako dobry pracodawca tylko nie każdy podoła wymaganiom stawianym przez firmę!

Natalia

@MONTAŻYSTKA, zachęcam Cię do tego, abyś napisała co słychać w firmie. Dawno nie było opinii odnośnie pracy w UPS SCS POLSKA, więc może mogłabyś napisać coś więcej o pracy w tej firmie? Jak oceniasz warunki zatrudnienia? @mmmm, Twój komentarz nie odnosi się do pracy w UPS SCS POLSKA. Jeśli jesteś pracownikiem w tej firmie to napisz proszę co sądzisz o pracy w tym miejscu.

@Natalia

Ta firma już sięgnęła dna

Julita

Czy jest jakiś powód tej ciszy na forum? Tak dobrze się pracuje?

Kokoszanel
@Julita

No właśnie co tak cicho? jędze wszystkie pozwalniali?

MONTAŻYSTKA
@Kokoszanel

Według mnie to dziewczynom słów już brakuje, ręce opadają to i nawet się stukać w klawiaturę nie chce na temat tego wszystkiego co się dzieje, dlatego i ucichło na forum. Pozdrawiam. PS: Czy dobrze się pracuje zapytajcie koleżanki i kolegów z zagranicy, gdy siedzi się na najlepszych pracach dzień w dzień to chyba nie można narzekać.

mmmm
@MONTAŻYSTKA

masz jakiś problem do ludzi pracujących zagranicą??

Waldi

Słyszałem, że firma ma dobrą opinię jako pracodawca. Czy warto aplikować?

Zainteresowana

Podpowiedzcie czy firma prowadzi może jakąś rekrutację?

Jak komuś nie odpowiada praca w firmie to zawsze może ja zmienić. Po co tak narzekać??

Pracownik wiedział co powiedział.

abcbca

a będzie wypowiedzenie za porozumieniem stron???

Igor

Nawet dobrzy pracodawcy maja swoich hejterów!!!

Kiedy dają pit

Zostaw merytoryczną opinię o UPS SCS POLSKA - Legnica

• Jak się pracuje w UPS SCS POLSKA?

Zobacz opinie na temat firmy UPS SCS POLSKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w UPS SCS POLSKA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 5 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

UPS SCS POLSKA