Opinie o UPS SCS POLSKA w Legnica

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy UPS SCS POLSKA. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w UPS SCS POLSKA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o UPS SCS POLSKA w Legnica

montażystka

Pani Alicjo; Zrezygnuj pani z funkcji zmianowej, 1/2 roku zleciała i coś brak efektu. Z prośbą i z pełnym szacunkiem montażystka. Ps. Miej pani nad sobą i nad nami litość.

Ja pracowałem w UPS SCS w Łazach reszta biura jest na 17 stycznie. Jak czytam te wszystkie wpisy to mam wrażenie że chyba wszyscy pomylili firmę o której chcieli się wypowiedzieć. Pracę w Łazach polecam wynagrodzenie całkiem niezłe ludzie jak to ludzie niektórym odpowiadają innym nie. UPS kreuje się na nowoczesną firmę ale niestety największym osiągnięciem to jet tam Excel.

xxx

Ja montażystka, chce w swoim imieniu (a może jest nas więcej, mam nadzieję) wyrazić opinię, jakże to jestem szczęśliwa za danie mi możliwości pracy w tej '" szacownej " firmie. Brakuje mi tylko napisu nad bramą główną "Praca czyni wolnym " ale w języku niemieckim.

montażystka

Ludzie , ludzie , co ma piernik do wiatraka, nie idzie przeżyc, no jake te nasze zmianowe są mądre, no tylko włączyć fejsbuka, jak nie jedna to druga , a jaki to ma profil , a co zdjęcie o niej świadczy, a co z oczu paczy, ano gówno to prawda, jedna przez druga na jakims forum chwalą się, a, w pracy to totalny przechył, , popisy kim to się jest, albo wcale nie jest w rzeczywistości to prawda, Nikomu ten fałsz i brak profesjonalizmu nie jest potrzebny.

@montażystka

prawda dno

@xxx

no patrz, po co śledzisz zmianowe, wywal je z FB, jak ci się nie podobają ich posty i zdjęcia, nikt nie potrzebuje fałszywych znajomych :)

@:)

hm nie bede sie znizac do ich poziomu totalne zera :)

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie UPS SCS POLSKA? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Legnica
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Legnica
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
dghdfh

jak wygladaja zarobki? da sie wyciagnac 2tys z nadgodzinami?

Ania.D.95

Cześć wszystkim mam pytanie jakie są warunki jako montażysta ? mam iść w czwartek na rozmowę i chciała bym się dowiedzieć co i jak. Czekam na szybką odpowiedz ;) Pozdrawiam.

@Ania.D.95

lepiej daj sobie spokoj

cbścba...

A komu przeszkadzała smoczycza i czarna mamba,,,czyżby uderz w stół...itd, a może gorzej? czy to też będzie usunięte?

zm.c..

Oj Agnieszka, Agnieszka, jak długo czarna mamba będzie tobą rządzić,,, bo co, bo cię wzruszy prezentem na urodziny???

Montażystka zm.C

Dziewczyny uwazajcie na panią lizuske że zm.A Wiolete.W wszystko przekazuje naszym dziewczyna co uwas się dzieje kto co powiedział kto coś zrobił to jest nie fer jak tak można najeżdżać na swoich zenada zrobcie coś z tym

ania zm.c
@Montażystka zm.C

oj chyba pomyliłaś imiona

bezsenna
@ania zm.c

jakie wy dziewczyny jesteście dziwne i bez mózgu, dlaczego nikt nie powie w oczy co go boli i do kogo ma pretensje i o co? jesteście na stołówce, na papierosie i żadna nie otworzy buzi, odwagi nabieracie na forum, kiedy was nikt nie widzi? to nazywa się odwaga? jak upatrzycie sobie jedna osobę to jedziecie po niej równo, dziś jest wioleta jutro może być każda z was, czy o to w tym chodzi by gnoic ludzi.tak niedawno była ruda na forum numerem jeden zastanówcie sie co robicie, tym na górze o to chodzi.jedziecie wszystkie na jednym wózku a same się wzajemnie gnoicie zamiast trzymać się razem. to przecież nie jest normalne wręcz przeciwnie

obserwator
@Montażystka zm.C

wioleta, może to już czas zrobić porządek z tymi dwoma paniami,które tak strasznie jadą po tobie.dlaczego nie pójdziesz do kierownika,brygadzistki?to jest jawny mobbing,ruda dostała się w łaski swojego wroga i zaczyna niszczyć ludzi, zapomniała jedna jak tyłek jej broniłaś,bo za szybko sprzątała,druga widać tez zapomniała jak po macierzyńskim wróciła i ty jej pomagałaś zaskoczyć.kobieto nie daj się tak niszczyć,nawet fajka nie smakuje jak one po tobie jadą i nastawiają innych zrób coś z tym jeśli ty tego nie zrobisz ja to zgłoszę

montierka
@obserwator

Zgłoś też, jak najeżdża na zmianę A swoim koleżankom ze zmiany C!Jak zbiera informacje, a pózniej ploty sieje i nabija się z niektórych pań!- to też zgłoś Jak jej nie pasuje ta zmiana to wynocha na inną, tylko zobaczymy jak długo tamte panie z nią wytrzymają! Chyba koleżanko pomyliłaś pojęcia nazywając to mobbingiem, one jako jedyne jej się przeciwstawiają, bo rozpanoszyła się na tych klameczkach jak kaczka na grzędzie!A może zacznie coś wreszcie innego robić niż wciąż te same klameczki, jakoś inne panie uczą się na nowych projektach a wioleta co???

obserwator
@montierka

masz jakieś dowody, że najeżdża na swoją zmianę?ja zawsze słyszę, że ją broni plotki , plotki i pomówienia pani montierko, panie z klamek na jakich nowych projektach są?która? przecież żadna z nas nie wybiera sobie pracy więc po co to gderanie i zarzuty? może drogie panie wprowadzicie zakaz rozmowy z innymi zmianami? najlepiej żyć zadufanym w sobie i w kłamstwie, swoją drogą co ma takiego do ukrycia zm.a?

gość
@obserwator

Zanim swoje myśli przelejesz na papier,to proponowałabym Ci Przeczytać jakąś książkę nawet "PIERWSZĄ CZYTANKĘ",może nauczysz się choć trochę składni,gramatyki czy stylistyki zdania.Bo twój wpis przypomina mi "Ja wszystko rozumiem ,ale o co chodzi?"

roman

Praca w dziale IT w UPS to żenada, zajmujesz się dosłownie wszystkim do tego w ogóle Ciebie nie szkolą, zapier... po klientach i w samej firmie, atmosfera braku zaufania i podpierd... podobno teraz jeszcze pozabierali samochody służbowe, firma totalnie zeszła na psy!

N... STKA

Audyt to jeszcze nie klęska narodowa,,, czy zarząd zdaje sobie sprawę z zagrożenia? Każe nam się sprzątać i myć maszyny, ale przecież my montażystki nie mamy uprawnień konserwatora maszyn i urządzeń,a maszyny są pod napięciem, może potrzebny jest wypadek, aby ktoś pomyślał, co każe nam się za marne grosze i w obawie o utratę pracy wykonywać,, Pan prezes ma tanią siłę roboczą, bo za fachowców się płaci.. Poza tym może ktoś by pomyślał nad wyborem zmianowych, bo pewna pani nie spełnia tych warunków, ani merytorycznie, ani fachowo.. Fachowo , z łatwością umie rozedrzeć p...k,, . To nie na tym to polega.. Czy kandydatki na zmianowe rzeczywiście przechodzą profesjonale szkolenie,, chyba nie..

@N... STKA

panie zmianowe zapomnialy jak sie pracuje na maszynach raczej nie zrezygnuja bo gdzie im bedzie lepiej takie rzeczy sie szybko zapomina jak praca montażystki

Agnieszka
@xxx

czy przyjmują teraz do pracy? jakie jest wynagrodzenie? ostatnio moja koleżanka została zwolniona, mówiła też, że zwolnili parę osób. czy można dawać L4?

taki jeden
@N... STKA

a najlepsza jest ta zmianowa z firmy na zmianie Z jak sie panoszy to z jednym łazi to z drugim lubi ostra zabawe z chłopakami z scs czy ona nie widzi co z siebie robi co nie dziewczyny

mmm

Proszę o odrobinę chłodu,, szefostwu właśnie oto chodzi, aby nie płacić, w soboty wypycha się tzw " zaległe brudy" szefostwo ciągle myśli że montażystki to bezmyślny zlepek i ulepek, nakrzyczymy, postraszymy, a naiwne jakieś znajdą się. Niestety, znajdują się. Generalnie, szefostwu najwidoczniej opłaca się taka polityka ekonomiczna, nam w soboty nie płacą, a produkcja i tak jest liczona w euro..I kto dostaje premie i inne dodatki za ciężką pracę? Wszyscy na których montażystki pracują.. Panie montażystki, mogą się oblizać... Szefostwo zapłaci nam dopiero wtedy, kiedy im na duperele zabraknie, a to może potrwać.

a może???

ja mam propozycję dla naszego szefostwa, a może by tak soboty I zmiany za dzień wolny, II zmiany łącznie z obsługą, tzn zmianowa, mechanik za setki, uważam, że to sprawiedliwe, bo I zmiana to wszystkim pasuje, natomiast na II zmianę w sobotę nie chce nikt przychodzić a setki to dobra motywacja

K..obietka

Po jakiego grzyba przychodzić w sobotę jak stanowiska są nie naszykowane tak jak ostatnio miały iść cynku klamki i dwie wtryskarki i w sumie jeden cynk szedł a panie cynkowe na ubieraniach albo przewiercanie na 800 zero jakiegoś sensu i skladu

Xxxxx

Chcą byśmy robiły nadgodziny a w sobotę na drugą zmianę przyszło zaledwie kilka osob moze 5 bezsens

montażystka 2015

Panie Leszku Cz. na zebraniach z załogą proszę o wykazanie się profesjonalizmem, a nie zbywaniem niepoważnymi odpowiedziami.

K

jak tak dalej będziecie ludzi traktować sami fartuchy założycie i usiądziecie na maszynach.

mmmm

hihihi.. podkablujcie Liliannę ,, kierownikowi, może pomoże,,,hihiihihi

Yyyyyyy

I co wróciła P,Ania i nic się nie zmieniło nadal żądzi i o wszystkim decyduje P,Liliana jak tak dalej będzie to straci stołek P, Ania oj Aniu zrób ztym coś bo wszyscy na tym stracimy¡!!!!¡!!!!!!!!

Xxxx

Pani Ania.Z jest zaj....A!!:) jak wróci to wszystko się zmieni i będzie super. Pozdrowienia dla Pani Ani.Z :)

Zostaw merytoryczną opinię o UPS SCS POLSKA - Legnica

• Jak się pracuje w UPS SCS POLSKA?

Zobacz opinie na temat firmy UPS SCS POLSKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w UPS SCS POLSKA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 5 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

UPS SCS POLSKA